Dodaj do ulubionych

Tani obiad blisko Galaxy

01.09.10, 22:45
Witam, przez najblizsze pare dni jestem w okolicy Galaxy a dokladnie
w akademiku Passat i chcialbym zjesc jakis normalny obiad zamiast
kebabow, pizzy itp. Czy ktos moze podpowiedziec gdzie w tej okolicy
mozna tanio i dobrze cos normalnego zjesc?
Obserwuj wątek
    • Gość: kiełbaska Re: Tani obiad blisko Galaxy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.10, 22:52
      widmo82 napisał:

> Witam, przez najblizsze pare dni jestem w okolicy Galaxy a dokladnie
      > w akademiku Passat i chcialbym zjesc jakis normalny obiad zamiast
      > kebabow, pizzy itp. Czy ktos moze podpowiedziec gdzie w tej okolicy
      > mozna tanio i dobrze cos normalnego zjesc?

Z domowego jedzenia to tylko bar "Turysta", chociaż ja polecam kiełbaskę!
    • mr_ryba Re: Tani obiad blisko Galaxy 02.09.10, 16:35
      Ale kebaba zjeść w Szczecinie też trzeba! Obowiązkowo w "Bar rabie" na
      Krzywoustego, pod Heliosem, prawie naprzeciwko banku AIG.
      Do "Kwaka" chyba lepiej nie zaglądać, na początku tego wieku jeszcze dawało się
      tam zjeść, a teraz ... szkoda męczyć wątrobę.

--
      Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ...
      • Gość: widmo82 Re: Tani obiad blisko Galaxy IP: *.25.am.szczecin.pl 05.09.10, 11:51
        Pare dni temu jadlem ChinaBoxa w Swinoujsciu i bylem zadowolony, wiec wczoraj
        zamowilem ChinaBOXa w okolicy Galaxy, niestety w chwili przekazania mi pudelka
        juz zorientowalem sie ze to bedzie calkiem inaczej smakowalo. Niestety mialem
        racje, syf i male porcje a drozej niz w Świnoujsciu. Grubsza kobieta podgrzewa
        wszystko na naszych oczach i polewa sosem, ale tego sosu jest tyle co kot
        naplakal. Znajomy ktory namowil mnie na ChinaBOXa twierdzi ze kiedys oba
        identycznie smakowaly tak wiec albo ci pod Galaxy polecieli po kosztach albo ta
        kobieta jest na zastepstwie. Wazywa sa twarte a mieso wystepuje w ilosciach
        sladowych. Jesli chodzi o kuchnie ... Chinska to pozytywnie zaskoczony jestem z
        jedzenia w Kuchni polsko chinskiej na ul Monte Cassino 36 gdzie mozna zjesc za
        12-15zl calkiem smacznie i sycie a dostawa na tel jest gratis :)
    • widmo82 Re: Tani obiad blisko Galaxy 04.09.10, 00:02
      Witam, chcialbym podziekowac za wskazanie drogi do baru mlecznego "Turysta".
      Dzis stolowalem sie ze znajomym i obaj wybralismy swoj zestaw obiadowy za ok
      15zl. Szkoda ze ten bar nie jest czynny w weekendy. Obok jest jakis inny w
      nazwie sa jakies ryby i jest otwarty w sobote, menu troszke sie rozni ale danie
      dnia jest za 13.50 a porcje chyba zauwazalnie mniejsze. Po weekendzie bede
      testowal "Włodka":)
      • andreas.007 Re: Tani obiad blisko Galaxy 04.09.10, 00:15
        Jak już wiesz, gdzie jest Bar Turysta, to idź kawałek dalej,
        przez jedna ulice, obok banku Pekao z zubrem,
        skrec w prawo w ulice Slaska, min budynek banku i w pierwszej bramie
        jest jadlodajnia w chyba hotelu nauczycielskim -
        tanio i dobre jedzenie!
        Polecam.

--
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44789

Z krytyki trzeba wyciągać wnioski,
        a nie konsekwencje wobec krytykujących.
    • widmo82 Stolowka na Szczerbcowej 12zl za obiad. 13.02.11, 11:19
      Minelo 5miesiecy i znowu jestem w szczecinie. Ostatnio stolowalem sie w Turyscie i bylem bardzo zadowolony. W ostatnim zas tygodniu bardzo blisko akademikow od strony Szczerbcowej ( 1 pietro) odkrylem stolowke stworzona chyba dla studentow jednak cieszy sie ona duzym zainteresowaniem rowniez innych osob. Zupa i 2danie oraz kompot 12zl Musze przyznac z ogromnym zadowoleniem wracam tam kazdego nastepnego dnia. Fakt czasem mozna dostac ledwo cieple ziemniaczki ale jesli zwrocimy uwage bardzo mile panie szybko poprawiaja ten blad. Co wazne kompot to prawdziwy kompot a nie rozcienczony syrop z butelki za 3zl. Niestety w ten weekend 12-13.02 stolowka jest zamknieta, podobno w poprzednie weekendy byla czynna. Mozliwe ze to efekt mniejszej liczby studentow. Jedno jest pewne od jutra wracam tam na 100% bo jest taniej niz u Turysty smaczniej i rownie syte.
      • Gość: ktośtam Re: Stolowka na Szczerbcowej 12zl za obiad. IP: *.ha.zut.edu.pl 14.02.11, 18:40
        widmo82 napisał:

> Minelo 5miesiecy i znowu jestem w szczecinie. Ostatnio stolowalem sie w Turysci
        > e i bylem bardzo zadowolony. W ostatnim zas tygodniu bardzo blisko akademikow o
        > d strony Szczerbcowej ( 1 pietro) odkrylem stolowke stworzona chyba dla student
        > ow jednak cieszy sie ona duzym zainteresowaniem rowniez innych osob. Zupa i 2da
        > nie oraz kompot 12zl.

Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać gdzie jest ta stołówka? Sam chętnie bym tam zaszedł.
        Pozdr.
        • widmo82 Re: Stolowka na Szczerbcowej 12zl za obiad. 15.02.11, 23:08
          Jesli znajdziesz na mapie ul. Szczerbcowa 4 to staniesz przed budynkiem ktory po lewej stronie bedzie siedziba banku PKO. Po lewej stronie pierwsze drzwi to wejscie do xero, ale mozna przejsc przez xero schodami na gore i po prawej stronie jest stolowka. Jest tez drugie wejscie, glowne pomiedzy bankiem PKO a wlasnie wejsciem do xero. Po przejsciu przez duze drzwi wchodzimu na 1 pietro i idziemy na koniec korytarza. Jesli spotkasz jakiegos studenta w okolicy i zapytasz o droge na 100% wskaze prawidlowa droge. Wszyscy w budynku tez chetnie pomoga. Powodzenia!
    • widmo82 Dobry i tani obiad w weekend? Pasibrzuch odpada! 13.02.11, 11:25
      Niestety weekend to okres kiedy trudno cos zjesc. Wczoraj stolowam sie w Pasibrzuchu blisko Bramy Portowej, niestety pomidorowa byla okropnie pikantna. Kucharki wsypaly czegos podobnego do papryki. Kotlet byl cienki jak widelec a ziemniaki ciapowate, zaparowane. Kompot smakowal jak rozcienczony sztuczny syrop.
      Wiec gdzie w niedziele blisko Galaxy?
      --
      Jak ustąpić miejsca przejeżdżającej karetce na wąskich wyremontowanych uliczkach?
    • luna906 Re: Tani obiad blisko Galaxy 14.10.19, 12:39
      Ja Tobie mogę polecić na pewno Pasibrzucha. Masz doskonały do niego dojazd. Wsiadasz w tramwaj i jesteś . Ciągle się tam na okienkach stołuję . Ceny masz normalne i bardzo syte dania . Na pewno będziesz zadowolony bo nie jednej osobie Pasibrzucha poleciłam . I najlepsze jest to , że codziennie zmieniają tam menu więc nie będziesz ciągle tego samego jeść . Wklejam Tobie linka pasibrzuch-szczecin.pl/.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka