Dodaj do ulubionych

Czy mongolski lama musi być deportowany z Polski?

21.09.10, 09:09
Po ośmiu latach w Polsce biedaczek-znachor nie mówi po polsku? Komu taki kit wciska? A tak przy okazji - na całym świecie by go deportowano.
Obserwuj wątek
    • i.fugazi Re: Czy mongolski lama musi być deportowany z Pol 21.09.10, 09:46
      > Po ośmiu latach w Polsce biedaczek-znachor nie mówi po polsku? Komu taki kit wc
      > iska? A tak przy okazji - na całym świecie by go deportowano.

Pozbawić człowieka wolności za brak ważnej wizy?
      Napisać, że to popie...ne jest to mało.

Pozdrawiam
      Fugazi

--
      ---------------------------------------------------------------
      "Rząd do gang facetów takich samych jak ty czy ja. Nie mają, jeden z drugim, specjalnych talentów do rządzenia, posiadają jedynie talent do zdobycia i utrzymywania urzędu. Ich głównym narzędziem w tym celu jest wyszukiwanie grup, które domagają się czegoś, czego nie mogą dostać, i obiecywanie dania im właśnie tego. W dziewięciu na dziesięć przypadkach obietnica ta nie jest nic warta. W dziesiątym przypadku spełniana jest przez ograbienie A, aby zaspokoić B. Innymi słowy to brokerzy rozboju, a każde wybory to coś w rodzaju udziału w aukcji skradzionych w przyszłości dóbr. – H.L. Mencken "
        • Gość: twarda wazelina A może to peruwianska jest Lama IP: *.chello.pl 21.09.10, 11:12
          Był tu już jakiś Lama w książnicy i tylko wysypał jakiś zatruty piasek do Odry. Wystarczy tej mistyki.
          Bardzo dobrze "Europa dla europejczyków" od razu poczułem się dowartościowany .
          Nie potrzeba nam tutaj różnych takich ,co nasze ciężko wypracowane dobro zjadają.
          Ten międzynarodowy gangster prawdopodobnie podbierał pacjentów dr Gonerce, Nogayowi i Jarmolińskiemu., bo stwierdzili niedobory na koncie , porządek w naszym POwskim landzie musi być .

Jak ja się wami brzydzę.
            • Gość: twarda wazelina Re: A może to peruwianska jest Lama IP: *.chello.pl 21.09.10, 12:37
              Facet siedzi miesiąc w areszcie, gorzej jak przestępca, bo tych zaraz się wypuszcza .
              Ch.. mnie obchodzi Ameryka i ich walka z zalewem handlarzy śmierci i narkotyków.
              Ta nadgorliwość tych wszystkich służb pseudomilitarnych dowodzi ,że muszą się czymś wykazać , aby uzasadnić swoja nieudolność w zabezpieczaniu granic przed handlarzami ludźmi .

• Gość: abc Re: A może to peruwianska jest Lama IP: *.euroafrica.com.pl 21.09.10, 12:42
                Skoro facet spędził tu nielegalnie osiem lat, to popelnił przestępstwo. Dodatkowo przez te wszystkie lata nie płacił podatków od swych zarobków, co także jest karalne. Byc może nie ma żadnych dokumentów, a w takim przypadku musi potrwac, zanim mu takowe ambasada Mongolii wystawi. Nie potrafie sie domyslic, dlaczego bronisz nielegalnego imigranta, kantującego dodatkowo przez osiem lat na podatkach?
                • i.fugazi Re: A może to peruwianska jest Lama 21.09.10, 12:51
                  Wsadzić wszystkich nie płacących podatków. Zaczynać o woluntariuszy. I poobcinać złodziejom ręce. Może reszta zacznie płacić.
                  A imigrantów nielegalnych do cel...
                  Prawo ponad wszystko MUSI być przestrzegane.
                  Jacy wy tępi jesteście. Państwo was rucha na okrągło a wy śpicie i śnicie, że to jego prawo.

Pozdrawiam
                  Fugazi

--
                  "Rząd do gang facetów takich samych jak ty czy ja. Nie mają, jeden z drugim, specjalnych talentów do rządzenia, posiadają jedynie talent do zdobycia i utrzymywania urzędu. Ich głównym narzędziem w tym celu jest wyszukiwanie grup, które domagają się czegoś, czego nie mogą dostać, i obiecywanie dania im właśnie tego. W dziewięciu na dziesięć przypadkach obietnica ta nie jest nic warta. W dziesiątym przypadku spełniana jest przez ograbienie A, aby zaspokoić B. Innymi słowy to brokerzy rozboju, a każde wybory to coś w rodzaju udziału w aukcji skradzionych w przyszłości dóbr. – H.L. Mencken "
              • i.fugazi Re: A może to peruwianska jest Lama 21.09.10, 12:45
                > Ta nadgorliwość tych wszystkich służb pseudomilitarnych dowodzi ,że muszą się c
                > zymś wykazać , aby uzasadnić swoja nieudolność w zabezpieczaniu granic przed
                > handlarzami ludźmi .

...i przed pedofilami oraz terrorystami.

--
            • i.fugazi Re: A może to peruwianska jest Lama 21.09.10, 12:42
              Człowieku, widzisz różnicę pomiędzy deportacją a pozbawieniem wolności? Byłeś kiedykolwiek w więzieniu? Tysiące naszych rodaków "nielegalnie" przebywa w USA. Setki tysięcy w naszym kraju "nielegalnie" pracuje. Miliony nielegalnie słuchają MP3. Czy przyszło ci do głowy państwokrato, żeby ich zapuszkować?
              Nie pie...więc o USA tylko się zastanów.
              Bezbronnego i niewinnego człowieka wsadzono do pierdla a ty to sankcjonujesz.

Pozdrawiam
              Fugazi

--
        • i.fugazi Re: Czy mongolski lama musi być deportowany z Pol 21.09.10, 11:23
          > Chrzanisz. Gdyby go nie zatrzymano, dałby nogę i szukaj gościa kolejnych 8 lat!

8 lat poszukiwań, zmarnowane siły i środki. Do tego bez gwarancji, że gość cały czas jest bez pieczątki.

• Gość: obieżyświat Re: Czy mongolski lama musi być deportowany z Pol IP: *.chello.pl 21.09.10, 20:27
        To zupełnie straszne, aby trzymać człowieka w areszcie przez tak długi czas bez żadnej potrzeby. Trudno uwierzyć, że to moja Polska. Trudno mi się z nią identyfikować. Jeszcze trudniej wyrazić mi moją dezaprobatę na urzędniczkę z wydziału migracyjnego. Odpowiedź jest zwyczajnie porażająca. Nic nas kolejne wojny nie nauczyły. Żeby w piekle nie zabrakło potem dla tej pani miejsca i żeby znalazła się w jego najgorszym miejscu - w areszcie, jeszcze pod Hadesem, w samym Tartarze, gdzie jest koło ogniste, do którego przyczepiają ludzi złych i nie szanujących życia innych.
    • masaladosa Czy mongolski lama musi być deportowany z Polski? 21.09.10, 13:14
      jezeli siedzi od miesiaca bez zgody sadu to to wlasnie jest przestepstwo

jezeli zas sad zgodzil sie na areszt to moim zdaniem postapil pochopnie-tu wlasnie mialaby sluszne zastosowanie formula znikomej szkodliwosci spolecznej czynu tak naduzywana wobec sprawcow drobnych acz uciazliwych spolecznie przestepstw

czcigodny lama zas powinien wystapic o prawo pobytu

mdosa
      ps-'nikt nie jest nielegalny'

--
      stosowanie zasady oko za oko
      spowoduje wylacznie ze na swiecie
      pozostana sami slepcy
      Gandhi
    • swarozyc Malo w Polsce szamanow 21.09.10, 21:04
      oglupiajacych latwowiernych i zdziecinnialych Polakow?

--
      Extremis malis extrema remedia
      πάντων χρημάτων μέτρον άνθρωπος panton chrematon metron anthropos

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka