Dodaj do ulubionych

Ruszyła budowa w sercu śródodrza

03.11.10, 21:39
Pięknie!

Za kilkanaście miesięcy ruszy budowa na placu po byłym zakładzie przetwórstwa ryb.

Pięknie nam rośnie ten Szczecin :)


--
∫t∫ε't∫in 2050_zmierzamy_ku_lepszej_przyszłości
Obserwuj wątek
  • Gość: rommel redaktor ślepy? IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.10, 22:43
   co ruszyło? może mu się mały na widok ksyfka ruszył bo od podpisania papieru do rzeczywistego rozpoczęcia droga daleka.
   trzeba być wyjątkowym idiotą Kraśnicki żebyś nie zauważył że tam na razie nic nie powstaje i do wiosny nic nie może powstać czyli że to KAMPANIA WYBORCZA tego twojego pajaca!
  • Gość: gs Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 03.11.10, 23:18

   dramat, na Łasztowni, na terenie dawnego Starego Miasta powstanie szklany klocek, wokół drogi dojazdowe i parking.... Panie Krzystek, spie...ył pan kolejne miejsce w Szczecinie. Nie to miejsce na klocki, nie ta działka. Kto tam będzie chodził ? nikt. Co na przeciwko - Stare miasto.

   Dalej wybierajcie na prezydentów technokratów, pseudoprawników i działaczy partyjnych.

   Każdy z kandydatów na prezydenta Szczecina, powinien przejść jeszcze kurs historii miasta, potem szkolenie z kultury i historii sztuki.

   i on się jeszcze tym chwali............... tragifarsa
   • piotr33k2 Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza 03.11.10, 23:47
    ja sobie wypraszam ,ja kpie nie że sie ruszyło tylko że jak sie już ruszyło to ruszyło to też całe to forumowe szczecinskie piekiełko . dla nich gdyby dalej sie nic nie ruszyło to w ogóle by ich to nie ruszyło ale z kolei by ich ruszyło że jeszcze nic nie ruszyło , he he.
  • tur43 Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 00:15
   Czy to jest przedsiewzięcie z Programu PP,a jeżeli nie to co tam robi prezydent. Czy na każdej rozpoczetej budowie w Szczecinie Prezydent wmurwuje akt erekcyjny. Nie, tylko mamy czas wyborów!!! A może trochę głosów przybędzie? Nie zrobiło się nic, to teraz można podłączyć się pod kolesiostwo, a może Prezydent ma udziały w tej firmie.
  • tur43 Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 00:28
   Projekty na modernizację nabrzeży były już w 2006 roku i przeleżały w ZUK przez conajmniej 4 lata, przbudowa Łasztowni i węzła komunikacyjnego była planowana już w 2006 roku. Nie róbcie jaj panowie. 4 lata marazmu i nic a teraz akty erekcyjne kolejne obiecanki.
   • piotr33k2 Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 00:53
    projekty moze i były (jak zawsze i wszedzie są) tylko że samego planu zagospodarowania nie było a same nabrzeża miały innego własciela który nie był niczym takim zainteresowany ,wiec nie pieprz demagogicznych bzdur. krzystka mozna nie lubić i duzo mu zarzucić ale tak naprawde to dopiero on na powaznie ruszył z podstaw formalnie sprawe sródodrza i łasztowni .
     • piotr33k2 Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 01:09
      jakie miasto ? cos ci sie pokreciło ,miasto nawet nie było włascielem samych nabrzezy na wałach chrobrego (chyba tylko jakiegoś 30 metrowego odcinka) a co dopiero lasztowni .pozatym nie mówimy o modernizacji samego nabrzeza tylko o powaznej zmieniajacej te tereny zabudowie .
       • piotr33k2 Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza 05.11.10, 00:28
        co załatwiał ?tak załątwiał ze nic nie załatwiał i nic formalnie nie ruszył ,pozatym jezeli dobrze pamietam( bo było glosno o tym w prasie lokalnej ) to załatwiał owszem ale przy stoliku ?, czy pod stolikiem?, jakąś kase czy "cóś" ,i nawet coś tam w jakimś areszcie czy gdzieś spedził troche czasu ale potem nie było twardych dowodów tylko zeznanie tego świadka co to od niego chcieli tej znaczy sie kasy pod tym stolikiem, he he
  • maxymus1 Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 01:40
   Plejada błaznów, upadek moralności! Poprzez kłamstwo oczywiście! W kontekście do Prezydenta Mariana Jurczyka, to wam klasy tyko brak! Klasy Panowie, bo Pań nie posądzam, ja rozumię Pana Krzystka oczywiście, no dobrze, chce dalej rządzić ,bo władza to narkotyk! ale nie o nim tylko, bo On, to On, z całym szacunkiem tylko za jedno, On wie za co. Zapytam uczciwie! Czy Władza musi się zawsze kojarzyć ze złodziejstwem? Tak złodziejstwem! Niby dla dobra obywateli, niby dla dobra ludzkości! Co możecie ukraść? No co i oszukać Sądy według prof. Kuleszy? No?( a to można legalnie zrobić) Ano mieszkania komunalne!!! No nie, gęby roześmiane na plakatach wyborczych! Nr.1 no nie dla dobra ludzkości!! A może się mylę? Będzie lepiej? Zapewne, to ja jestem wariat. Konkluzja: bez honoru, bez wartości, dla kasy! Tylko dla kasy! Nie biorę w tym cyrku udziału, dopuki, doputy nie będzie sprawiedliwości społecznej w tym zafajdanym kraju jakim jest Polska.
  • aysy.1 widząc fotografię przy tej publikacji 04.11.10, 07:18
   gdy patrzę na fotografię do tej publikacji nasywa mi się kilka refleksji.
   jest na niej krzystek i stachowiak.
   jak wiele dla tego miasta zrobił taki stachowiak a jak mało taki krzystek.
   jak wiele własnym zdolnościom i organicznej pracy zawdzięcza taki stachowiak a jak niewiele takich cech posiada ta szara myszka, która przechodzi do historii.
   • Gość: twarda wazelina U Husejki i Krzystka wszystko sie zmieści IP: *.chello.pl 04.11.10, 08:09
    Namiot Opery ma być na wiosnę , to nawet będzie ciekawie wyglądało, W Operze premiera, artyści, widzowie, nawet ci sceptycy co z ciekawości przyjdą zobaczyć ten namiot , a obok wielka budowa ,dźwigi , umacnianie terenu, wywrotki, pełna wielka budowa . Jak to wszystko będzie działało : samochody, gdzie to wszystko stawiać jak dojechać. Jak znam życie to praca opery, próby nie maja szans przy budowie.
    Ja tego nie widzę i mam wrażenie, że na płocie się skończy jak z Grzybkiem i resztą.
    www.gs24.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GS&Date=20100706&Category=SZCZECIN&ArtNo=260793510&Ref=AR&MaxW=580&border=0&title=1
    szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,34959,8609375.html?i=2
    www.kultura.stetinum.pl/pl/wiadomosci/premiery/Tak_bedzie_wygladac_Opera_w_namiocie   • sgibaltis Re: panie Stachowiak i panie Raubo 04.11.10, 11:38
    Pan Raubo nie jest udziałowcem SGI Baltis ani Baltis Investment S.A.

    Proszę przedstawić jakieś dowody na rzekome włączenie się w kampanię wyborczą. Są odpowiednie instytucje- prokuratura czy sądy, którym można te dowody przekazać, zgłosić przestępstwo.

    Zresztą na całym świece jest tak, że prezydent albo przedstawiciel miasta uczestniczy w takiej uroczystości w przypadku większego projektu, w którym powstanie 1500 miejsc pracy, a w trakcie całej budowy około tysiąca osób.
    • aysy.1 sgi 05.11.10, 14:43
     niepotrzebnie wchodzicie jako firma w te szczekania partyjniackich biurw.
     w tym mieście każdy prywaciarz jest chciany tylko wtedy kiedy trzeba wyłożyć kasę na wybory.
     tutejsze forumowe biurwy tylko czekają aby skopać prywatną firmę a wynieść pod niebiosa "trud" zarządy np peowskiego zarządu zakładów police i żadać dotacji.
     nie sądzę aby tak znamienita firma potrzebowała tu dyskutować. co najwyżej wydać jakieś pojedyncze oświadczenie czy informację na koniec dyskusji.
     budujcie, zarabiajcie i bogaćcie się chociaż o to w tym postkomunistycznym mieście jest bardzo trudno.
  • savanterreal To ma być biurowiec? 04.11.10, 09:54
   Czy w tym mieście muszą powstawać same zwaliste kloce?
   Co jakiś czas jest wielki szum o "takim obiekcie" biurowym i powstają same poczwary:
   - Oxygen - totalna porażka, betonowe pudło kopiujące tak "oryginalny:" u nas koncept wielkiej płyty z PRL. Czemu (CZEMU!?) nie powstał tam wysoki wieżowiec? albo chociaż trochę zapadająca w pamięć sylwetka. Za kilka lat będzie przykurzony, mdły i nieszczególny.
   - popatrzcie na te wizualizacje. W bryle tego budynku nie ma absolutnie nic co odróżniłoby go od setki innych a bardzo szkoda, bo to miejsce widoczne z daleka dzięki otwartej przestrzeni nad Odrą, mogłoby stanowić coś co turysta by kojarzył ze Szczecinem.

   Czy kiedyś doczekamy się lepszych projektów nowych budynków?
   • sgibaltis Re: To ma być biurowiec? 04.11.10, 11:40
    Szanowny Panie,
    Czekamy na lepsze propozycje zagospodarowania tego terenu czy innych terenów SGI. Czekamy na koncepcje lub całe projekty.
    Jeśli chciałby Pan kupić ten biurowiec, z przyjemnością zaprojektujemy Panu wszystko od nowa, tak jak będzie Pan chciał.
    SGI
    • Gość: gosc Re: To ma być biurowiec? IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 04.11.10, 23:49
     od 2008 roku ŻEGLARSKI SZCZECIN próbuje przebić się przez ignorancję Urzędu Miasta. Stare Miasto w tym miescu powinno być odtworzone jak w Gdańsku, a klocki, pseudomanhatan należy umieścić w innym miescu. Wystarczy kupić bilet i polecieć/ popłynąć do Kopenhagi - popatrzeć na Nyhaven i zrozumieć czego potrzebuje Szczecin. To jest proste, niezbyt skomplikowane. Trzeba tylko trochę pomyśleć, spiep... lismy kolejne miejsce w Szczecinie, popatrzecie na okolice pl. Orła Białego tzw. Starówkę i inne pokraczne miejsca. To MY, to nasze dzieło, naszej miernoty intelektulanej i naszych przedstawicieli u władzy. Bo przecież my ich wybieramy. Jak w tych wyborach.... Oni są pewni wygranej. To nic że nie mają wizji tego miasta, że nie wiedzą jak ma się rozwinąć, wiedzą, że miło być u władzy, a reszta.... to proch i pył.
     Niech żyje PO!!!!! co nam jeszcze spie............................. przą.............. ????
  • Gość: :))) Idioci z forum skyscraper IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.10, 10:08
   Wrzuciłem im tam ten obrazek:
   img526.imageshack.us/img526/3531/62347689563521.jpg
   z komentarzem "zdecydujcie się na coś" - wyraźnie widać że oba przedsięwzięcia kolidują ze sobą.
   Próbuję się zalogować - a tu "ban" :)))))))))))))) Widać nie spodobała im się prawda więc zabanowali, bo przecież chyba nie za nick "wioska z tramwajami"? :)))))))))
   Gówniażerka siedzi tam i podnieca się byle płotem w mieście.
  • ludpracujacy Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 12:40
   KSHEESTECK to błąd - kajam się głęboko, tego błędu już przy najbliższych wyborach nie powtórzę.
   --
   Ojczyznę wolną od watykańskich okupantów, racz nam zwrócić Panie
   A na tę zboczoną mafię złodziejsko - pedofilską ześlij wszystkie plagi egipskie.
  • jedrus.4 Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 14:06
   Gdzie wizualizacja? Czyzby ktos sie bal pokazac, do czego zdolni sa wspolczesni szczecinianie? Podejrzewam, ze bedzie to definitywne, na stulecia, oszpecenie Lasztowni i klamra "Ponadczasowego Czynu Polakow" w Szczecinie. Zamiast pojsc na piekna Lasztownie na obiad, wino albo piwo ze znajomymi z zagranicy, bede sie mogl tam demonstracyjnie od..c, zeby pokazac, gdzie mam wszystkie dokonania umyslowo zdegenerowanego Polactwa w naszym miescie.
  • ladymarmalade3 dla mnie to skandal 04.11.10, 16:41
   Ja tylko chciałabym spytać, gdzie był konserwator zabytków, kiedy wydawano pozwolenie na budowę tego ohydztwa tuż obok perełki, jaką jest Urząd Celny.
   Rozumiem, że biurowiec, że kasa, że opowieści o nowych miejscach pracy, ale do jasnej cholery - NIE SZPEĆMY SOBIE TYCH ZABYTKÓW, KTÓRE MAMY. Potworna nowa starówka po jednej stronie rzeki to wystarczająco bolesny widok, naprawdę niepotrzebne nam kolejne straszydła szpecące resztę krajobrazu.
    • Gość: Andy Marudy jestescie i tyle IP: 213.155.178.* 04.11.10, 17:38
     Powstaje nowy budynek, przypomina jak ktos wspomnial biurowce z Hamburga, a wy nadal skamlecie. Po co?

     Nie mozna powiedziec " Dziekuje za wysilek wlozony w to zeby w naszym miescie sie cos budowalo i moglo ugosci firmy, ktore dadza prace setkom mlodych ludzi"? To naprawde wystarczy. Nie musicie juz wyrzygiwac waszych beznadziejnych komentarzy.

     Skyscrapercity, czyli najlepsi forumowicze w tym miescie kibicuje wszystkim budowlom w Szczecinie, i z tego co widac predzej czy pozniej one powstaja.

     A Wy smutni ludzie musicie szukac zawsze jakiejs polityki i rozgrywek, mimo tego, ze to prywatna firma i nic nie ma do czynienia z polityka. Kieruje sie jak kazda firma checia zysku, normalne chyba?

     Wyjdzcie z domu w koncu, przejdzcie sie po miescie i zobaczcie jako ono rosnie. Aha, jak wam mama pozwoli bo z tego co piszecie to widac, ze nie macie chyba wiecej niz 15 lat.

     SGI Baltis - dziekujemy za swietny i nowoczesny budynek, mam nadzieje, ze obedzie sie bez wiekszych perturbacji a takimi forumowymi marudami prosze sie nie przejmowac, bo to takie krowy co duzo mucza a malo mleka daja. Sami nic nie wymysla, a jak juz sie kieruje do nich prosbe o cos, to udaja, ze nie widza.

     pozdrowienia z pieknego Szczecina!
  • swarozyc Katol w osranych majtkach 04.11.10, 17:42
   nie moze napisac spokojnie "Rusza budowa na Lasztownii", tylko nie mogac nic innego dokonac, onanizuje sie barokowym jezykiem...


   Idzcie sie bando impotentow zonanizowac na zaplecze tej budowy, bedzie chwila spokoju..
   --
   Extremis malis extrema remedia
   πάντων χρημάτων μέτρον άνθρωπος panton chrematon metron anthropos
  • adams96 Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza 04.11.10, 19:19
   RE:moze znajdzie sie inwestor ktory zatrudni bezrobotnych absolwentow szkol wyzszych ?Jednak nie licze na Pana Litwinskiego ze ten problem rozwiaze.Nalezy zmienic koncepcje rozwoju PO dla Szczecina prezentowanego przez Pana Krzystka.Nalezy powrocic do odtworzenia w Szczecinie gospodarki morskiej jak proponuje PIS.
   • Gość: go Re: Ruszyła budowa w sercu śródodrza IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 04.11.10, 23:59
    tak sobie rozmawiamy, a ta przypadkowość powstanie. Pogłębi to nijakość i przypadkowośc tego miasta okaleczanego od 1944 roku. Popatrzcie na stare fotografie Szczecina sprzed 1939 roku. A teraz wyjrzyjcie przez okno.

    Trzeba będzie zrobić połeczna kwestę i wykupić to paskudztwo, a potem wyburzyć do zera. Musimy odtworzyć po jednej i drugiej stronie kamienice Starego Miasta. Szczecin musi odbudować swoje serce - STARE MIASTO. Jak w Gdańsku, Warszawie. Czy to jest takie trudne panie Krzystek? Przerasta to was działacze i poplecznicy PO??? Wy macie władzę - wy za tego gniota, pseudonowczesną architekturę odpowiadacie. Na świecie są tyciące takich klocków. Tylko nie w takich miejscach!
    UM trzeba zreformować - aby nie dopuszczał do takich sytuacji. Ktoś za to odpowiada? KTO???
    poza Krzystkiem......
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka