Dodaj do ulubionych

A w Gminie Dobra Szczecińska...

22.11.10, 09:33
... po wyborach Platforma w Radzie Gminy przestała istnieć. A tacy pewni byli :)))
Edytor zaawansowany
  • Gość: :) IP: 188.33.120.* 22.11.10, 09:46
    gratulacje !!! chyba się przeprowadzę :)
  • esmeralda_2 22.11.10, 09:59
    Nastał niedzielny dzionek, a w Dobrej był obraz nocnej wojny plakatowej, ten słuszny komitet, co chyba założyciel wątku reprezentuje, poniszczył plakaty wyborcze PO i innych, pozostawiając plakaty wyborcze słusznego wojowniczego ugrupowania o władzę w tej gminie, łamiąc ciszę wyborczą. Po prostu, jest to dla mnie żenada i dziecinada. I nie ma się niczym chwalić.
    --
    " „kiedy jesteś całkowicie sparaliżowany i nie możesz nawet poruszyć powieką, brak czasu nie jest twoim głównym zmartwieniem”. "
  • Gość: ? IP: 188.33.120.* 22.11.10, 10:02
    znaczy w Szczecinie tumany głosowały na plakaty ?
  • esmeralda_2 22.11.10, 10:17
    Gość portalu: ? napisał(a):

> znaczy w Szczecinie tumany głosowały na plakaty ?
    ....
    jesteś żałosny, ale widocznie jesteś z tych co zrywali te plakaty ukradkiem w nocy, bo uważasz, że się głosuje na plakaty.
    --
    " „kiedy jesteś całkowicie sparaliżowany i nie możesz nawet poruszyć powieką, brak czasu nie jest twoim głównym zmartwieniem”. "
  • Gość: :) IP: 188.33.120.* 22.11.10, 10:41
    esmeralda_2 napisała:

> ....
    > jesteś żałosny, ale widocznie jesteś z tych co zrywali te plakaty ukradkiem w n
    > ocy

:)))))))))))))))))))))))))))
  • h5n12 22.11.10, 16:29
    < I nie ma się niczym chwalić. >
    Esmeralda jeśli mySlisz że 80% poparcia zdobywa się niszcząc plakaty to jesteś po prostu GŁUPIA. Te poparcie wynika z tego źe wyborcy docenili to co zostało zrobione do tej pory. Od czasów upadku komunizmu żadna partia u nas w Gminie na szczęście nie rządziła i dlatego Gmina Dobra jest tak dobrą Gminą. Nie przeczę że jest jeszcze duuużo do zrobienia ale wszystkiego od razu się zrobić nie da. Panie i panowie kandydaci do RG z ramienia PO po za zarozumiałością i niczym nie uzasadnioną pewnością siebie niczego innego sobą nie reprezentowali a PO nie potrafiło znaleść nawet kandydata na wójta związanego w jakiś sposób z Gminą. Chyba że za związek z gminą przyjmiemy fakt że pan S. zameldował się w gminie aż DWA miesiące temu :)))
  • esmeralda_2 22.11.10, 17:37
    Słuchaj, ja po prostu byłam tam przejazdem i taki obraz zobaczyłam, dlatego jest to żenada i dziecinada. Dziwna wojenka, bo raczej to wy tak uważacie, bo po co zrywaliście plakaty kandydatów z PO, jeżeli tacy pewni byliście swoich wyborców. PO CO? A u ciebie jest totalna projekcja, bo to raczej ty jesteś zarozumiały i pyszałkowaty. Co kogo obchodzi, że się melduje dwa miesiące przed wyborami, jakie to ma znaczenie. Mnie to nie obchodzi,bo nie ma to żadnego znaczenia.
    A Wasza gmina jest taka mała, że większość bandy grandy się zna. Ja po prostu myślę, że w takim konflikcie interesów nie potraficie się odnaleźć, emocje fruwają w powietrzu.W mniejszych gminach to raczej jest normalne, że się głosuje na kogoś kogo się zna, a nie na partie. Niektórzy ludzie u was w gminie nie mają pojęcia, kto do jakiej partii należy, bo głosowali na nazwiska. Dzieciaku, po co ta nienawiść i wyżywać się na plakatach, które de facto nie mają żadnego znaczenia w takiej małej gminie. To wyście zrywali, a ja tylko szydzę z pokazu takiej głupoty. Ja nie jestem mieszkańcem gminy Dobrej Szczecińskiej, a na temat samych wyborów, kampanii samorządowej, mam pojęcie i wiem jak się działa. W Szczecinie kiedyś plakaty Romero zrywali, a jeszcze zrobili to tak sprytnie, że sprawcy nie zostali złapani, a w czasie kampanii plakatowej w Szczecinie wandale dla rozrywki mażą po plakatach: komuś narysują penisa przy buzi, albo z pełnego uśmiechu zrobią wyrwane ząbki, albo ślepe oczka, tylko Szczecin ma 406 307, a Dobra jako wieś ma 950 mieszkańców i to zostawiam już bez komentarza. Ja tylko powiem , trochę dorośnijcie w tej Gminie Dobrej Szczecińskiej.Chwalisz się mądrością wyborców, ale przecież ci właśnie wyborcy też zrywali plakaty przy ukryciu nocy w trakcie ciszy wyborczej. Żenada i dziecinada.
    --
  • Gość: h5n12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 18:25
    Ja nie jestem mieszkańcem gminy Dobrej Szczecińskiej, a na temat samych wyborów, kampanii samorządowej, mam pojęcie i wiem jak się działa.

Pisząc < mała gmina> Wykazałaś się nieznajomością tematu. Przeciętna gmina wiejska w Polsce ( taką jest Dobra ) liczy 3,5- 4,5 tyś mieszkańców W Dobrej zameldowanych jest ponad 15 tyś ludzi plus jeszcze około 3 tyś mieszkańców nie zamekdowało się.

Co kogo obchodzi, że się melduje dwa miesiące przed wyborami,
    jakie to ma znaczenie. Mnie to nie obchodzi,bo nie ma to żadnego znaczenia.

Ciebie to faktycznie nie obchodzi bo jak sama napisałaś < Ja nie jestem mieszkańcem gminy Dobrej Szczecińskiej > Mieszkańców jednak obchodzi bo okres zameldowania może świadczyć o (nie)znajomości problemów danej miejscowości czy gminy a te w przypadku naszej gminy są róznorakie. Dlatego cieszę się że wójtem został człowiek który je zna. potrafi im zaradzić i już się sprawdził i dał poznać jako dobry gospodarz gminy.

<Dziwna wojenka, bo raczej to wy tak uważacie, bo po co zrywaliście plakaty kandydatów z PO,.>
    Faktycznie zrywanie plakatów to dziecinada ale czy naprawdę myślisz że robili to dorośli ludzie i że zrywane były tylko plakty PO? Oj naiwna ,naiwna istoto :)

P.S
    Robisz i zamieszczasz na fotoforum fajne fotki i może przy tym pozostań. POzdrawiam :)

• esmeralda_2 22.11.10, 19:25
    Ilość mieszkańców Dobrej wzięłam z internetu podobnie jak i ilość mieszkańców Szczecina
    pl.wikipedia.org/wiki/Dobra_%28powiat_policki%29
    Można znać problemy mieszkańców nawet tam nie mieszkając, wystarczy odpowiedni działać, aby je poznać. Słuchaj wcześniej napisałam, że te plakaty nie były tylko PO, nie będę się powtarzać, życzę tobie spokoju i raczej opanowania, bo emocje są złym doradcą.
    --
  • Gość: h5n12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 15:39
    < Ilość mieszkańców Dobrej wzięłam z internetu podobnie jak i ilość mieszkańców Szczecina
    pl.wikipedia.org/wiki/Dobra_%28powiat_policki%29 >

Jak się opierałaś na danych z 1939 roku to faktycznie jesteś przygotowana do dyskusji ale w... kółku historycznym :)))

< Można znać problemy mieszkańców nawet tam nie mieszkając, wystarczy odpowiedni
    > działać, aby je poznać. >

Właśnie to udowodniłaś :) Pan S. kandydat na wójta też twierdził źe melioracja wybudowana na terenie gminy w XX leciu międzywojennym wystarczy, tylko że nie widział jak Mierzyn pływał parę lat temu a ja widziałem. Widzę że łączy was umiłowanie historii.

Pozdrawiam.
  • esmeralda_2 24.11.10, 10:55
    jesteś straszny cietrzew, w statystyce tylko chodzi o wielkość środowisk, bo techniki się przez to nie zmieniają. Podobnie piszesz, że PO już nie istnieje w radzie, ale jednak ma swojego jednego przedstawiciela, podobnie też ma inny komitet. Wiadomo w sumie zebrało się kółko adoracji, bo czasami też warto posłuchać co adwersarze mówią. Internet nie powstał w 1939 roku. Ja nie bronie tego drugiego kandydata, bo go zupełnie nie znam, tylko pisałam o prawdziwym działaniu.A taki twój sąd to zupełna dziecinada i zacietrzewienie. Napisałam ci, ze ludzie w takiej miejscowości glosują na ludzi. Ale nadal uważam, że to jest dziecinada i żenada, z tych zerwanych plakatów i nieznajomości wyborców na kogo głosowali. Z tej dziwnej wojenki odbywającej się na terenie gminy. Niestety, ktoś wydawał pozwolenia na budowę domów i co nie było planów po 1939 roku?. W waszej gminie widziałam jak na dawnych bagnach stawili domy, podobnie jak stawiają domy na dawnych rozlewiskach i co do zobaczenia przy dużym deszczu lub wodzie gruntowej.
    System melioracyjny łatwo jest zepsuć, ale trudniej naprawić. Tam gdzie stoją domy w Mierzynie, w niektórych miejscach bywały małe oczka wodne, połączone małymi strumyczkami, także dawny system melioracyjny został zburzony i raczej trzeba by było zbudować nowy, ale tego środkami gminy nie zrobicie, a kłócąc się nic się nie zbuduje, bo gniew zaślepia. Podobnie jest, z usługami w Szczecinie, z których korzystają wasi mieszkańcy, też jest konflikt.
    --
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 22.11.10, 20:11
    No super! gratuluje mieszkańcom trzeźwości i wolności od partyjnego syfu.. tak trzymać! Marzę o Polsce wolnej od partii i polityków... niech ich piekło pochłonie i zatrzyma sobie na zawsze...
  • Gość: wyborca IP: 80.50.132.* 24.11.10, 14:16
    Ale pan Sieredziński nadal wisi na plakatach i twierdzi, że jest wójtem gminy Dobra. To kto tam w końcu wygrał?
  • esmeralda_2 24.11.10, 14:35
    wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/320000/321101.html
    --
  • Gość: rumcajs13 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 14:06
    Mam do was pytanie co mozecie powiedziec na temat firmy LARS laj czy ktos pracował i co moze powiedziec bardzo pilne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka