03.12.10, 09:37
Rozmawialiśmy o tym w środę. Dzisiaj masz dowód w postaci dytyrambu Jachima. Nie ma co się z koniem kopać. Trzeba zakasać rękawy i zacząć pracę już od poniedziałku.
Obserwuj wątek
    • whiteentrance Re: albercie 03.12.10, 09:59
      Proponuję spotkanie szykanowanych internautów przez Piotra Krzystka z Litwińskim w najbliższą sobotę. W miejscu niezależnym od czyichkolwiek wpływów (Penkun? Pasewalk?). Aby nie być posądzonym o agitację w trakcie ciszy wyborczej- relacja z tego spotkania może się znaleźć na dowolnym portalu .com lub .de
        • albert_c Re: albercie 03.12.10, 10:27
          XYZet jedyna szansa dla Arka jest niska frekwencja - Krzystek ma ogromna przewage w najmlodszym elektoracie, ten przy niskiej frekwencji nie bedzie glosowal.
          elektorat 60+ jest Litwinskiego.

White - ja nie bede mogl w ten weekend - spedzam go z dziecmi i planow nie bede zmienial - tym bardziej ze wyjezdzam poza Szczecin - w koncu jest snieg i dzieciakom cos sie w zwiazku z tym nalezy - jakies sanki czy cos.

Deklaracji Jachima jeszcze nie czytalem, ale sladow obiektywizmu w mediach w tej kampanii nie widzialem lub bardzo ciezko je bylo dostrzec, ale to zaden zarzut z mojej strony bo ja sam nie bywam obiektywny i nie lubie tych tzw. obiektywnych - trzeba sie opowiadac za jedna ze stron - dziennikarz tez ma do tego prawo - rola kontrkandydata jest tak serowowac argumenty + rzeczywistosci zeby te przekonania i sympatie zmieniac. Litwinskiemu trudni bylo to zmieniac, bo dziennikarze w Szczecinie mam takie wrazenie graja ostro antyNitras - a grajac tak naturalnie wskazali na Krzystka - zdziwia sie kilkanascie dni po wyborach jak zobacza jak to Krzystek znow wroci w laski PO i znow jak przez te 4 lata Szczecin bedzie dryfowal bez mocy na tej Platformie.

--
          Odzyskamy Gryfa!
          www.kochamszczecin.com/images/gryfleg1.jpg
          • xyz-xyz Re: albercie 03.12.10, 10:41
            Niestety, jak zwykle się mylisz albercie. To, czy pismak może się opowiadać, czy nie, to aksjologia. Pozostawię bez komentarza. Może tylko nadmienię, że opowiadając się, nie ma prawa kneblować nielubianych, a jak ci to wskazałem, tak właśnie jest.

Co do reszty. Krzystek nie ugada się z PO. Za dużo złej krwi. Za dużo wiary w siebie po wygranej. Przesądzam już wynik, bo nie wierzę w sukces Arka. Wygra Piotrek. Dla mnie z resztą bez różnicy. Ja już patrzę dalej.
            Jest nas trochę zaangażowanych. Trzeba ustalić cel i do niego dążyć. Już od poniedziałku.
            • albert_c Re: albercie 03.12.10, 10:59
              ale mi pojechales tym tekstem 'jak zwykle sie mylisz'
              :)))

byc moze aksjologia, byc moze relatywizm, byc moze szczerosc skoro i tak i tak sie za kims opowiadaja i kogos kreuja to niech przestana byc hipokrytami - i przestal taki Jachim byc - moze pojdzie jak Soska na pl. AK - moze juz cos odnosnie swojej przyszlosci czego my nien wiemy i jak kazdy rozsadny czlowiek dazy do wlasnej korzysci - jezeli tak jest wcale go nie mam zamiaru za to krytykowac.

Dla mnie Jachim zaden dziennikarz, ktorego slowa czy opinie mialbym jakos szczegolnie sobie cenic - zaden on tez zdaje sie szczcinian wiec nie sadze, aby los Szczecina go jakos szczegolnie obchodzil.

--
              Odzyskamy Gryfa!
              • xyz-xyz Re: albercie 03.12.10, 11:13
                > ale mi pojechales tym tekstem 'jak zwykle sie mylisz'
                > :)))

No tak, to już jest:) Wiele razy mówiłem Tobie, że będzie inaczej niż myślisz. Tak było z lustracją, tak było z POPiSem:)))))))))) To za co Ciebie lubię, to ten entuzjazm. Cóż, ja jestem cynicznym pragmatykiem;)

Co do Jachima, to wszystko by się zgadzało, gdyby pan Jachim ogłosił, ze rezygnuje z rednacza i idzie do Piotra. Z resztą mniejsza o Jachima.

Przez cztery lata będziemy mieli Piotra K. na Armii Krajowej. I ja myślę, że powinniśmy zrobić wszystko, by za cztery lata na Armii Krajowej ponownie zasiadł Piotr K. ;) Wszystkie ręce na pokład. Nieważne z jakiej opcji.
                • albert_c Re: albercie 03.12.10, 11:30
                  a jaka frekwencje stawiasz?

ja sadze ze bedzie ok 25-27% - choc zyczylbym sobie takiej na poziomie 15% wtedy Krzystek przegrywa jak sadze.

--
                  Odzyskamy Gryfa!
                  • xyz-xyz Re: albercie 03.12.10, 11:34
                    No to módl się o zawieje i zamiecie:) Cóż. Już Tobie mówiłem, ze paradoksalnie, Piotr będzie lepszy od Arka. W perspektywie czasu... Z całym szacunkiem do Arka, którego osobiście lubię.
                      • albert_c Re: albercie 03.12.10, 12:13
                        bo to sedno wg mnie jak na dzis jakiegos zasadniczego znaczenia dla mnie nie ma.

zamieci sie nie przewiduje, ale mroz bedzie trzymal jak diabli, ale na jego sile (tego mrozu) to bardzo nie licze.

25% - dawaj swoje - to jest sedno - i wie o tym Krzystek.

xyz-xyz napisał:

> Nie wiem dlaczego unikasz sedna:)

--
                        Odzyskamy Gryfa!
                        • xyz-xyz Re: albercie 03.12.10, 12:20
                          bo to sedno wg mnie jak na dzis jakiegos zasadniczego znaczenia dla mnie nie ma

I znowu się mylisz:) Powinno mieć znaczenie. Dzisiaj możesz liczyć wyłącznie na cud. No chyba, że zaprzyjaźnieni z Arkiem właściciele klubów zrobią megaimprezy w sobotę;) Wtedy 18-39 zabalują tak, że do urn nie dotrą. Ale dość o fantazjach.

Trzeba uczynić wszystko by Piotr K. za cztery lata wygrał wybory. Musisz zrozumieć, że albo on, albo Szczecin na lata popadnie w marazm. Rozumiesz dlaczego... Cztery lata, to mimo wszystko mało czasu.
                          • albert_c Re: albercie 03.12.10, 13:13
                            to wszystko jest relatywne.

np w oswiacie te 4 lata to faktycznie za malo zeby wszystko zdemolowac
                            ;-)

nie staawiaj mnie przed wyborem, ze albo PK albo chu.jnia - ja w takim wyborze nie uczestnicze, a jezeli jest jak napisales to dlaczego w 1 turze nie oddales glosu na Piotra K?
                            ;-)
                            --
                            Odzyskamy Gryfa!
          • cbaabc eeee chyba nie tak 03.12.10, 14:59
            W szczególności moherowe berety, którym Krzystek załatwia rozbudowę świątyń i kościelny szpital

Dorzuć jeszcze błogosławieństwo kapłanów i Zaremby.

I co ci wyjdzie? Krzystek? Litwiński?
            • albert_c Re: eeee chyba nie tak 03.12.10, 18:17
              ale to nie moja wlasna opinia, tylko za badaniami OBOP to przywoluje.
              mi faktycznie wyszloby inaczej, ale tak znamienitemu osrodkowi, ktory w dodatku wskazal wygrana Krzytska, wyszlo jak wyszlo - chyba nie sadzisz ze i wynik Krzystka tez powinien byc inny/
              ;-)

cbaabc napisał:

> W szczególności moherowe berety, którym Krzystek załatwia rozbudowę świątyń i k
              > ościelny szpital
              >
              > Dorzuć jeszcze błogosławieństwo kapłanów i Zaremby.
              >
              > I co ci wyjdzie? Krzystek? Litwiński?

--
              Odzyskamy Gryfa!
      • zed.1 Pięknie 03.12.10, 12:02
        Tobie widze, ze gdy zasady nie są na rękę to trzeba je zmienić. Absurdalne i niesmaczne. Zero etyki i powinniście wiec wybierac kandydata któremu bliżej do braku etyki. Czyli ze Sławkiem wam po drodze.

I mam nadzieje, ze Litwiński sie z wami spotka. Na serio liczę na to i życzę wam powodzenia. Pogrzebalibyscie go na całej linii co byłoby całkowicie piękne.

Tak trudno wam zrozumieć, ze jesteście ta tredowata częścią opinii publicznej, głownie przez to co wspomniałem w pierwszym akapicie?

--
        ∫t∫ε't∫in 2050
        • albert_c Re: Pięknie 03.12.10, 12:09
          Zed jezeli to ponizej jest tez do mnie (prosze o skonkretyzowanie) to uwazaj bo mozesz za takie teksty wylapac niejedna plotke na klate - wiesz po efektach tej kampanii jaka sile razenia maja plotki.

wiedz ze moge. nie prowokuj na sam koniec.

zed.1 napisał:

> Tak trudno wam zrozumieć, ze jesteście ta tredowata częścią opinii publicznej,
          --
          Odzyskamy Gryfa!
          • zed.1 Re: Pięknie 03.12.10, 12:56
            Jeśli identyfikujesz się z pomysłami white'a na temat łamania ciszy wyborczej i gloryfikowania chamstwa jako bohaterstwa to tak, do ciebie, jeśli nie to nie, nie do ciebie.

--
            ∫t∫ε't∫in 2050
            • albert_c Re: Pięknie 03.12.10, 13:09
              Zed nie jedź mi ta retoryka.

wyzej napsialem, ze w cisze wyborcza z dziecmi na sanki poza Szczecin wyjezdzam i wroce glosowac jak bede mial sygnal ze warto.

prawo prawem i jeszcze napisze tu na forum chyba ws ciszy wyborczzej, niemniej mojaa osobista opinia jest taka, ze ta cisza to straszny anachronizm jest, ale wiadmo ze cisza wplywa na spadek frekwencji, wiec tym razem postaram sie jej ordynarnie strzec
              :)

--
              Odzyskamy Gryfa!
              • zed.1 Re: Pięknie 03.12.10, 13:22
                A w mojej opinii cisza jest ważna i jest istotnym elementem procesu i uważam, że należy ją strzec. Zamach na to jest niegodziwością i white się tego chciał podjąć.

Jak jedziesz z dzieciakami to super, ubierzcie się ciepło.

--
                ∫t∫ε't∫in 2050
    • andreas.007 Będzie pan zadowolony, bedzie pan zadowolony... 03.12.10, 13:21
      Chłopaki, w PO jest wiele osób popierajacych pana Krzystka, a jeszcze wiecej takich,
      którym jest to obojętne któren z panów wygra...

Pan Litwiński jest z PO, wiadomo wiec, ze bedzie rzadzić PO.
      Pan Krzystek ma wielu zwolenników w PO, ktore sie przeformuje gdy wygra...
      co spowoduje, ze pan Krzystek dogada się z PO - bo innej opcji nie ma
      ani dla PO, ani dla pana Krzystka.

Tak czy siak... bedzie pan zadowolony.

XYZ pan Wijas tez bedzie wice ds. kultury, bo pan Krzystek nie jet mu wrogiem.
      Zła krew mozna upuscić i sie oczyścić...

Jedyna róznica, ze pan Litwiński złożył takie konkretne obietnice nawet na pismie,
      mało tego popiera go cała warszawka rzadowa, co może gwarantowałoby
      lepsze rozmowy... no łatwiejsze rozmowy przy jakis tematach...
      ale to moze byc złudne.

www.youtube.com/watch?v=POmLbBIQFc8

--
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44789

Z krytyki trzeba wyciągać wnioski,
      a nie konsekwencje wobec krytykujących.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka