Dodaj do ulubionych

Gryfice - Trzebiatów. "Otwarty konflikt polityc...

23.07.11, 19:03
żenujące i takie polskie...
Edytor zaawansowany
  • jamartur 23.07.11, 19:20
    Panie starosto. Nie dziwię się, że nie zaproszono pana do Bieczyna, kiedy otwierano tam wyremontowany odcinek drogi. Bywałem u mieszkańców i wiem jak ich potraktowano, kiedy był pan u nich z wizytą. Czują się obrażeni. Jeśli mnie spotkałoby coś takiego postąpiłbym identycznie i byłbym konsekwentny. Jest pan bardzo pewny siebie. Na szczęście starostą się bywa.
    Swoją drogą - piękna fontanna pod urzędem, szkoda tylko, że przecieka jak mówią mieszkańcy. Ile na nią wydano?
  • Gość: bartgda IP: *.static.hnet.pl 23.07.11, 23:52
    Akurat fontanna nie przecieka, spaliła się tylko elektronika. Poza tym fontanna i plac to dzieło burmistrza, któremu starosta przeszkadzał jak tylko mógł. Co do fałszerstw, to dowiedziono, że Sać przekupował ludzi za flaszki. Wiadomo też w Gryficach i okolicach, że kto nie z lokalnym kacykiem ( Saciem) to jest be i należy go zniszczyć, wykończyć i lekceważyć. Wcale nie dziwię się, że Bieczynianie nie zaprosili tego ignoranta. Sam im powiedział, że nie mają drogi za karę za to że są Ukraińcami i zostali tu przesiedleni w ramach akcji "Wisła". Ten kacyk robi w powiecie co chce, nieszczęściem Gryfice mają takiego kacyka jakiego sobie wybrały.
  • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.11, 09:37
    Schmit zza grobu się odezwał.Prawda jest taż, że Matusewicz to naukowiec, który chwalił się, że sam wybudował drogę, a zrobił to starosta.Teraz zamiast zająć się sprawami gminy to Matusewicz siedzi na uczelni w Szczcinie, gdzie uczy srtudentów samorządności.
  • Gość: bartgda IP: *.static.hnet.pl 24.07.11, 12:39
    Nie Schmidt. Mam tę nieprzyjemność znać Pana starostę osobiście, a nawet przez pewien czas z nim współpracować. I mam o nim zdanie jak najgorsze. To typ podobny do jego poprzednika Chabowskiego, tylko tamten jest o wiele bardziej inteligentny. Ale są to takie same typy spod ciemnej gwiazdy.
  • Gość: obieżyświat IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.11, 13:52
    Sądząc po tym artykule i wpisach, to wart Pac pałaca, a pałac Paca. Przerażenie ogarnia, gdy się patrzy na jakość naszej klasy politycznej. Nic więcej...
  • Gość: Lady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.11, 10:58
    Trzymam kciuki za Matusewicza! Pokazał, że w demokratycznych wyborach jest szansa na przerwanie politycznego status quo, które w Trzebiatowie trwało już około 10 lat i do niczego tego miasta nie prowadziło. Mam nadzieję, że niebawem i Gryfice będą miały takie możliwości.

Trzebiatów w wielu kwestiach jest zależny od powiatu, ale na szczęście nie we wszystkich. Dużo sił, entuzjazmu i pomysłów na miasto życzę Panie Burmistrzu!
  • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.11, 11:06
    A gdzie się kończy wybudowana w Bieczynie droga? Przed czyim domem? Dlaczego nie poszła w prawo, a pod dom Matusewicza? Tego jakoś jego obrońcy nie widzą. Czy nie śmierdzi to prywatą?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 19:53
    te wyremontowane przed wyborami na szybko 1,5 km kończy się z 2 km przed bieczynem więc raczej daleko od domu burmistrza
  • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 21:58
    Gdybym tego nie widział to bym uwiezył, że tak jest.A asfalt trafił pod dom burmistrza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka