Dodaj do ulubionych

W ciągu kilku godzin ok. 50 kierowców złamało z...

07.11.11, 19:14
The polish "highway stars"...
www.youtube.com/watch?v=u6-0hL3wtv8
--
Najwłaściwszym sposobem pojmowania polityki jest uznanie jej za skromne, cierpliwe i ofiarne dążenie do dobra wspólnego. Najgorzej, gdy polityka staje się narzędziem ambicji ludzi miernych. Wtedy przedmiotem zabiegów nie są już dobra polityczne
jak władza i prestiż, lecz czysto materialne, a życie polityczne przybiera postać handlu państwem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: misiek IP: *.play-internet.pl 07.11.11, 21:10
    droga oddana do użytku MUSI spełniać obowiązujące normy. To obowiązkiem wykonawcy jest zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego. To obowiązkiem wykonawcy jest uprzątnięcie drogi z wszelkich zanieczyszczeń po jej remoncie. Nie jest wyjściem ustawianie znaków ograniczających prędkość. To wykonawca wraz z administracją drogową powinni zapłacić wysokie kary za złe wykonywanie swoich obowiązków. Lekceważenie swoich obowiązków jest przyczyną złego stanu dróg a także złego ich oznakowania. Wielokrotnie po przeprowadzonych pracach nie są usuwane znaki ograniczające ruch. Każdy z nas widział ostrzeżenia o robotach drogowych w sytuacji gdy przez dłuższy czas na drodze nikt nie pracował. I trudno winić kierowców, że nie przestrzegają idiotycznych zakazów, których komuś nie chciało się zdjąć.
  • Gość: Fabian IP: *.bb.sky.com 07.11.11, 22:12
    Prof. Dr Doc. Hab. Inżynierii Lądowej i Drogownictwa M.Isiek, zamiast ustawiać ograniczenie prędkości, wysłał by wszystkich objazdem przez Karlino, bo to skandal ustawiać ograniczenia prędkości na drodze, lepiej nie dopuszczać jej do ruchu. Widać, że jesteś najmądrzejszy we wiosce... jak wszyscy wyjadą.
  • Gość: abc IP: *.euroafrica.com.pl 08.11.11, 11:56
    Ale TA droga nie została jeszcze skończona, a użytkować ją można z ograniczeniem szybkości. Czy nikt, kto tutaj narzeka na ogranioczenie nie jechał kiedyś taką drogą i nie był wyprzedzany przez jakiegoś gnającego idiotę? Ja miałem kiedyś taki przypadek - spod kół owego rozpędzonego ponad miarę idioty poleciał na moje auto grad rozpędzonych kamyków. Miałem miły dzień :-(
  • Gość: Voland IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.11, 22:33
    Sensacyjna wiadomość gazety wyborczej
  • Gość: armand IP: *.ibd.gtsenergis.pl 09.11.11, 13:37
    Unia chce wprowadzenia w mieście 30 km/h ciekawe jakie wówczas będą przekroczenia
  • Gość: Fabian IP: *.bb.sky.com 09.11.11, 17:34
    Chyba Unia Leszno, albo Unia Tczew. Skąd ludzie takie dyrdymały biorą? Może z palca...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka