Dodaj do ulubionych

restauracja sanda szczecin

02.12.11, 20:38
Czy ktoś był w tej knajpie na jakiejś imprezie? Chcemy się ze znajomymi wybrać tam na sylwestra i zastanawiamy się jak tam jest?!
Edytor zaawansowany
  • exman 02.12.11, 21:02
    Nie ma już miejsc .... ;(
    --
    Kiss me, Hardy.
  • katarzynka232 02.12.11, 21:06
    jakieś 3 godziny dzwoniliśmy i wolne miejsca dostępne jeszcze były
  • dj.wuzek 23.01.12, 02:04
    Miałem przyjemność poprowadzić bal sylwestrowy 2011/2012 w Restauracji SanDa.
    W związku z powyższym chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
    Lokal z pewnością ma dusze, tworzy ją elegancki wystrój oraz przesympatyczny kompetentny personel, który starannie dba o swoich gości.
    W dzisiejszych czasach lokale nastawione są na szybkie zarabianie pieniędzy nie patrząc na jakość lecz na ilość. Podczas wieloletniej pracy widziałem, jak w niektórych lokalach upycha się klientów chociaż z góry wiadomo, że na parkiecie nie będzie już miejsca.
    W Restauracji SanDa na uwagę zasługuje otwartość obsługi na życzenia klientów.
    Pracownicy przede wszystkim dbają o gościa, chcą żeby był jak najlepiej obsłużony, najedzony i zadowolony, czuł się swobodnie, aby wychodząc miał ochotę ponownie tu wrócić.
    Prowadzę imprezy od ponad dwudziestu lat w związku z czym, że tak powiem nie z jednej miski jadłem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dania są bardzo smaczne, wizualnie elegancko udekorowane, porcje bardzo duże i przygotowywane naprawdę ze świeżych produktów. Właściciel Restauracji SanDa zadbał, aby w noc sylwestrową klient dobrze zjadł, świetnie się zabawił i żeby miał co wspominać. Na tę wyjątkową noc oprócz muzyki postarał się również o atrakcje w postaci iluzjonisty i połykacza ogni, a także ufundował atrakcyjne nagrody, chociaż wcale nie musiał ponosić dodatkowych kosztów. Z pewnością w Restauracji SanDa nie liczy się tylko zarabianie pieniędzy, w tym lokalu na pierwszym miejscu stawia się na zrobienie, jak najlepszego wrażenia na kliencie.
    Szczerze gorąco polecam lokal na wszelkiego rodzaju imprezy.
    Djwuzek
  • Gość: asd IP: *.static.espol.com.pl 24.01.12, 03:09
    taaa... "you forgot poland"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka