Komentarze do artykułu

"Oczko" znów na celowniku policji?

Marek M. "Oczko", niegdyś boss szczecińskiego gangu, który po 13 latach więzienia wyszedł na wolność, działa w branży papierosowej - podejrzewa policja, która rozpracowuje jego nowe interesy.

Re: do Czarnamamba Dodaj do ulubionych

Teoretycznie moze miec Pan racje tj. swiadkiem koronnym przeciew danej grupie moze byc osoba skazana za zabojstwo, ale - jeszcze raz "na chlopski rozum" - co wtedy skazanemu daje "korona"... ? Przeciez dalej bedzie wtedy odbywal kare - i to w przypadku zabojstwa nie mala - wiec nie widze sensu zeby mial isc na uklad z prokuratura...

Co do drugiego - a ktore panstwo nie "dyma" swojego obywatela? Owszem moze Polska na tle niektorych panstw zachodnich ma swoje patologie, ale przeciez w tych kraje w innych tematach jest gorzej niz w naszej Ojczyznie stad argument, ze rzekomo u nas ze wzgledu na panujace realia trzeba zyc "na nielegalu" wydaje mi sie lekko chybiony.. ( "...traktujac Was wyborcow niczym debili..." to nawet nie skomentuje - rozumiem, ze gdzie indziej to politycy maja jakies "mesjanistyczne zaciecie" do wladzy i walcza o nia czysto z pobudek aby obywatelom bylo lepiej? No prosze Pana...)
Chodzilo mi po prostu o to czy nie lepiej "w drugiej polowie zycia" zwyczajnie sie jakos ustabilizowac i nie myslec kazdego dnia, ze mozna zostac powinietym przez organy sciagania i na stare lata znow trafic pod cele.. - prosze to potraktowac raczej jako pytanie, ja nie mam takiej perspektywy i tego typu rozterek :-)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.