Dodaj do ulubionych

Kłótnia o Odzieżowiec. Czy była torba z 15 mili...

10.01.12, 07:53
czy to nie to samo towarzystwo co rewitalizowalo srodmiescie przed SCR i ktoremu podziekowano?

sa tu tacy, ktorzy wychwalaja ich jako dar nieba i jedyna szanse rewitalizacji. jak dla mnie z czasem wychodzi z tego coraz wiecej brudu, niejasnych powiazan i procesow o przekrecanie sie nazwajem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: nm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.12, 08:21
    Dziś budynek wart jest kilkadziesiąt milionów złotych.

Kuria chętnie przejmie.
  • Gość: wielka orkiestra. IP: *.181.240.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.12, 09:35
    Coraz blizej bylego szpitala miejskiego. Oj bedzie sie dzialo.
  • Gość: error IP: *.szczecin.mm.pl 10.01.12, 11:30
    ...no gdzie sie dwóch kłóci, tam sutana w ramach uspokojenia sytuacji chętnie przejmie...
  • kre.c1k 10.01.12, 09:52
    Artur R. to biznesmen, który w latach 90. został zatrzymany w Hamburgu i skazany za przemyt 1,2 tony marihuany. Ostatnio rezyduje w pałacu w Maciejewie. Widywany jest w towarzystwie Marka M "Oczki", byłego bossa szczecińskiego gangu.

Typowy profil szczecińskiego biznesmena?
  • Gość: sally IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.12, 10:30
    w poprzednim artykule AZ obok pana Artura i Marka wymienial takze sportowca MMa, ale juz nie omieszkal podac imienia. jak zwykle nierzetelnosc pana redaktora. W tym artykule tez sie pomylił i nie skompletował towarzystwa w całości... chyba mu tak pasuje jednak, wybiórczo podawac informacje, dawkować czytelnikowi, a co....:-) widac kto siedzi w maciejewie obok pana Artura, widac przeciez na ulicy z jakim sportowcem sie zadaje pan Marek....
  • Gość: synoptyk IP: *.business.telia.com 10.01.12, 11:02
    Artur R. to biznesmen, który w latach 90. został zatrzymany w Hamburgu i skazany za przemyt 1,2 tony marihuany.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Handlarza narkotykami nie nazywamy chyba biznesmenem?
    Przecie qrwy pracujacej pod latarnia nie nazywamy elektrykiem.

• aysy.1 10.01.12, 11:01
    kre.c1k napisał:

> Typowy profil szczecińskiego biznesmena?
    piszesz nieprawde i g....o wiesz.
  • kre.c1k 10.01.12, 11:47
    aysy.1 napisał:

> kre.c1k napisał:
    >
    > > Typowy profil szczecińskiego biznesmena?
    > piszesz nieprawde i g....o wiesz.

Zanim zaczniesz oskarżać innych, zapoznaj się z zasadami interpunkcji - znak zapytania na końcu zdania oznacza, że zdanie było pytające, które w odróżnieniu od twierdzącego, jest pytaniem, a nie stwierdzeniem. Jeżeli ktoś o coś pyta, to chyba nie musi znać odpowiedzi?
  • aysy.1 10.01.12, 21:08
    kre.c1k napisał:
    > Zanim zaczniesz oskarżać innych, zapoznaj się z zasadami interpunkcji - znak za
    > pytania na końcu zdania oznacza, że zdanie było pytające, które w odróżnieniu o
    > d twierdzącego, jest pytaniem, a nie stwierdzeniem. Jeżeli ktoś o coś pyta, to
    > chyba nie musi znać odpowiedzi?
    krtku. jezyk jest znacznie bogatszy niz to ci sie wydaje.
    szkolny przyklad np z pytajnikiem, o ktorym piszesz, ktory wbrew twojej teoryjce pytaniem juz raczej nie jest. pyta maz swojej zony : czy przestalas mnie juz zdradzac ?

• Gość: michu75 IP: *.toya.net.pl 11.01.12, 18:56
    Najpierw zawierucha z terenami sportowymi Pioniera, na których "o dziwo" spółka powiązana z Łuszczewskim wybudowała osiedle a teraz te "kartki podpisane in blacno".. Żenada.
  • siouxi69 10.01.12, 11:56
    A może niech Skarbówka zada pytanie p. Arturowi skąd miał 15 m? No... chyba, że z tych wesel w Maciejewie...
  • Gość: M.Atematyk IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.12, 12:54
    Koleżka "Rozi" przy pierwszym pytaniu prokuratora jakie banknoty były w torbie, jak duza była i ile ważyła miałby klopsa.
    Nawet, zakładajac gdyby przyniósł to w banknotach po 200 zł. - byłoby to 150 paczek po 5 cm kazda !!
    Razem, wieża o wysokosci 7,50 metra !!

Jakiej torby do tego trzeba żeby to rozmieścić ??
    Nie mówiac już O WADZE takiej torby.( około 70,00 kg.)
    Sam tej torby nie mógł przynieść, wiemy jak wyglada...
    Świadków na to też nie ma.
    Moim zdaniem, tutaj "Rozi" leży i kwiczy..
  • tuczytuczy 12.01.12, 00:22
    Gość portalu: M.Atematyk napisał(a):

> Koleżka "Rozi" przy pierwszym pytaniu prokuratora jakie banknoty były w torbie,
    > jak duza była i ile ważyła miałby klopsa.
    > Nawet, zakładajac gdyby przyniósł to w banknotach po 200 zł. - byłoby to 150 pa
    > czek po 5 cm kazda !!
    > Razem, wieża o wysokosci 7,50 metra !!
    >
    > Jakiej torby do tego trzeba żeby to rozmieścić ??
    > Nie mówiac już O WADZE takiej torby.( około 70,00 kg.)
    > Sam tej torby nie mógł przynieść, wiemy jak wyglada...
    > Świadków na to też nie ma.
    > Moim zdaniem, tutaj "Rozi" leży i kwiczy..

Poprawiłeś mi humor tym postem. Nie jestem matematykiem ale wyszło mi około 1m3 hajsu. Jeśli zmieścił się z tym przez drzwi do autobusu to ciekawe czy wykupił dodatkowy bagaż :) Po przeczytaniu tego posta będzie musiał zmienić zeznania. W rubryce transport: sztaplarka, lot balonem albo załadunek wielkogabarytowy. Na cargo machał połową dwustu złotych i u Waldka to było potwierdzenie odbioru.
  • Gość: M.Atematyk IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 20:13
    W owym czasie nasz "Rozi" jeździł ML-em.
    Od biedy mógłby te torbe wcisnąć.
    Ale jak Andrzejkowi na 2-gie pietro to wniósł ??
    Nie mam pojęcia.
    Przy Jego wadze i posturze to szybciej torba by Jego wniosła...
  • Gość: trotyl IP: *.globalconnect.pl 10.01.12, 20:45
    to towarzystwo to nie SCR a STR!!!
  • zed.1 11.01.12, 00:44
    Przeczytaj raz jeszcze, napisalem "przed scr" i tak, masz racje, nazywalo sie str.
  • windsurfer69 10.01.12, 21:41
    ale ROZESZŁO się po kościach....hahahahahaha!!!
  • Gość: citter IP: *.pools.arcor-ip.net 10.01.12, 23:30
    Swego czasu kupili Dachy Paryza od Społem mimo, ze miasto mialo prawo pierwokupu a potem wycisneli od ECE duzo wyzsza cene. Inaczej blokowaliby powstanie Kaskady.

Teraz tez odstawiaja jakis teatr, pewnie juz wymyslili jak przekrecic Amerykancow.
  • aysy.1 11.01.12, 07:04
    Gość portalu: citter napisał(a):
    > Swego czasu kupili Dachy Paryza od Społem mimo, ze miasto mialo prawo pierwokup
    > u a potem wycisneli od ECE duzo wyzsza cene. Inaczej blokowaliby powstanie Kask
    > ady.
    kupili za wlasne pieniadze. zarobili. co w tym zlego komuszku?
  • Gość: spółdzielca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.12, 08:16
    a to złego że ty nie mogłeś kupić ani on ani ja.... bo nie było ważne z ile tylko komu Społem sprzedało, na to nie wpadłeś?
  • gozal 10.01.12, 23:59
    a niech jeden nieuczciwiec wkopuje drugiego. szczerze mówiąc, gie mnie to obchodzi. tylko niech nie robią miastu przy tym krzywdy, blokując nieruchomości itp.
  • perhaps52 12.01.12, 05:27
    gozal napisała:

> a niech jeden nieuczciwiec wkopuje drugiego. szczerze mówiąc, gie mnie to obcho
    > dzi. tylko niech nie robią miastu przy tym krzywdy, blokując nieruchomości itp.
    Jak można robić miastu krzywdę. Miasto ma tabun prawników i urzędników oraz pieniądze. Jeżeli Ty mogłbyś kupić coś za 1000 000 zł i sprzedać za 5000 000 zł to co ...nie zrobiłbyś tego dla dobra miasta. Nie piernicz i nie kłam !
  • johngotti2012 14.01.12, 10:20
    Artur Rosenberg to wyjątkowa gnida i złodziej , na 100 osób które z nim kiedykolwiek zrobiło interes każdy został przez niego oszukany. Facet wisi kasę każdemu i chwyta się każdego numeru , niestety jest już tak zniszczony przez ćpanie , że nawet w tym w czym był kiedyś dobry zalicza same wpady , mówię o przemycie. Zastanawia mnie jedynie skoro oszukał tyle osób i każdy wie że to złodziej , przemytnik to co on robi na wolności ??? Ciekawe co taki HEnry prezes Amrestu robi w jego towarzystwie , może teraz w zingerach się odbiera koks , a w twisterach lewe fajki :)))
  • Gość: Bar Extra IP: *.dynamic.chello.pl 14.01.12, 15:56
    Czy to ten pan co ma lokal gastronomiczny na przeciwko Książnicy? Patio, czy jakoś tak.
  • johngotti2012 14.01.12, 20:26
    Ten sam, tylko że teraz ten lokal wynajmuje , bo jak sam prowadzil to zbankrutowal , bo nawet tego nie potrafil prowadzic , zreszta kazdy legalny biznes jaki mial to padl
  • tuczytuczy 14.01.12, 21:42
    Teraz rzeczywiście ten lokal nazywa się inaczej. Jak można było z Patio zbankrutować. Z takim pomysłem...
  • Gość: MaXio IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.12, 15:40
    Akurat "Rozi" to potrafi.
    Każdemu by się udało - ale nie Jemu.
    To jest taki typ, co to nawet gdy na krowe spojrzy - to krowa zdechnie.
  • Gość: banan IP: *.ip.netia.com.pl 27.06.14, 12:37
    to prawda na 100 100 oszukal gnida oszczana I ten lysy leb jak u konia... to lajza powinien za hamburg 8 lat siedziec
  • Gość: kura IP: *.ip.netia.com.pl 27.06.14, 12:40
    to nieludzka swinia koszerna
  • Gość: kali IP: *.play-internet.pl 01.02.12, 10:12
    a skad o tym wiesz....ze jest bankrutem
  • Gość: kali IP: *.play-internet.pl 01.02.12, 10:14
    a skad on tym wiesz ze jest bankrutem
  • marfras 11.04.19, 19:59
    witam, poszukuję osób, które pracowały w otex w latach 80 tych.
    mama poszukuje znajomych, którzy tam pracowali a historia płacowa została spalona,
    proszę o kontakt 792 026 809

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.