Nowy lokal na ...

Komentarze do artykułu

W Towarzyskiej leją absynt z fontanny. I czuć klimat przedwojnia

Ma być kulturalnie, przedwojennie, artystycznie, luksusowo ale i przystępnie. Nowa knajpka typu "shot and go" powstała na deptaku Bogusława. Ma być dekadencką alternatywą dla już istniejących barów.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wyglada ciekawie. Oby w menu z jedzeniem znalazlo sie cos wiecej niz w pozostalych lokalach z wodka.
    • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: konkretny 19.06.12, 20:58 Odpowiedz
      czy jak w innych knajpach chemiczne wytwory piwopodobne z przemysłowych "browarów"?
    • IP: *.globalconnect.pl

Gość: XX4Ever 19.06.12, 22:07 Odpowiedz
      Ciekawe, ile może kosztować taka fajna reklama knajpy w formie niby to artykułu. Przy Kaszubskiej róg Placu Lotników znajduje się cos takiego, co się nazywa "Restauracja Galeria". Konia z rzędem temu, kto choć raz widział jej reklamę w mediach a nie zawaham sie stwierdzić, że to najbardziej klimatyczne, inteligenckie miejsce w mieście. Jak reklama to reklama. Dlaczego to piszę? Lubię tam chodzić. Lubię Roberta Iłłakowicza (właściciel), bo to gentleman w każdym calu, nie przypomina oprycha ani wyglądem ani sposobem bycia (wiem, wyobcowany!) lubię wieczory tam i koncerciki na dychawicznym pianinku (straszny instrument, ale cudowni ludzie na nim grają!) i ciepłą rodzinną atmosferę. Tam żaden gość ie jest sam. Chyba, że bardzo chce, wtedy nikt się nie narzuca. Ale kto chce sobie pogadać z mądrymi i ciekawymi ludźmi (obce języki mile widziane, często bywają tam goście z innych krajów) a nie tylko sie napić, Galeria to najlepsze miejsce.
      No to już rzucajcie we mnie tymi kamieniami. Rzucajcie. Nie, nie mam w tym żadnego interesu, że o nich piszę. Lubię to miejsce i tyle. Powiązania władzy, mafii, knajp i szemranych interesów budzą respekt maluczkich bo muszą. Ale sympatii nie budzą. I tego nigdy nie kupią ani nie wymuszą żadną groźbą ani żadnym piarem. To tyle.
    • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: Bar Extra 20.06.12, 08:42 Odpowiedz
      Widzicie państwo, tyle złorzeczeń jest na temat deptaka, męty, sety, galarety,brud stęchlizna . A to proszę komuś to wszystko nie przeszkadza i zrobił tu sobie elegancką restaurację z absyntem .
      • 20.06.12, 08:47 Odpowiedz

Gość portalu: Bar Extra napisał(a):

> Widzicie państwo, tyle złorzeczeń jest na temat deptaka, męty, sety, galarety,b
        > rud stęchlizna . A to proszę komuś to wszystko nie przeszkadza i zrobił tu sobi
        > e elegancką restaurację z absyntem .

To nie jest elegancka restauracja, to jest rozlewnia trochę droższej wódki.
        I tylko tyle. Teraz na deptaku do nachlanych gó...arzy, nachlanych dresiarzy, dojdą nachlani "alternatywni i artyści" wychodzący z tej knajpy.

Bo JEDYNE co oferuje ten lokal to alkohol. Nie muzyka, nie jedzenie, nawet nie dużo miejsca do rozmowy. Tylko WÓDA. Shot and go.
        --
        My się nie dzieli na trzy,
        z młodszymi koleżankami.
    • 22.06.12, 14:26 Odpowiedz
      Zobaczymy czy Gesslerowa pomoze...
      --
      Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić; odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, oraz mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.