• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kupujemy dwa nowe pociągi. Takich w Polsce jesz... Dodaj do ulubionych

• 02.07.12, 15:21
    "To będą jedne z najnowocześniejszych pociągów na polskich torach."

Skoro są zupełnie nowe to niby jakie mają być? Najmniej nowoczesne, czy jak???
    Czy autorzy GW w każdym artykule muszą koniecznie podkreślać jakieś NAJ ??
    To takie żałośnie prowincjonalne....
    Zaawansowany formularz
    • Gość: grzegorz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 15:57
      czepiesz się, nie zawsze nowe, znaczy nowoczesne ...
    • 02.07.12, 17:25
      Jesteś żałośnie prowincjonalny. Możesz kupić nowy komputer czy telewizor, ale nie oznacza to automatycznie, że będą one jedne z najnowocześniejszych!
    • Gość: iwo IP: *.szczecin.mm.pl 02.07.12, 19:08
      no to teraz Krzystek postawi 999 najnowszych bilbordów.
      Ewentualnie co najmniej najnowocześniejszy helikopter transportowy.
      Zwolni się trochę ludzi z przedszkoli, troche nauczycieli, likwidacje kilku szkół, jakieś podwyżki za wodę, deszcz, ścieki, najnowocześniejsze strefy parkowania.
      Radni raczej przegłosują wszystko co poleci prezydent. Do dzieła!
      • 02.07.12, 20:09
        Co za bełkot! Rozumiem mimo tego, że według ciebie, nie trzeba było kupować nowoczesnych pociągów?
        • Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 02.07.12, 20:17
          tak to zrozumiales? no to jak rozumiem nie trzeba sprzatac psiego lajna tylko kupowac najnowoczesniejsze pociagi i hybrydowe autobusy... a jak... koniecznie z hot spotami!
          • 03.07.12, 09:05
            Trochę to mętne... czy masz na myśli, że nie powinno się kupować nowych pociągów, dopóki nie będą skutecznie sprzątane psie g... ?
            Możemy sobie spokojnie podyskutować, ale wolałbym, aby Twoje wypowiedzi nie były równie wieloznaczne, jak czterowiersze Nostradamausa :-)
            • Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 03.07.12, 19:40
              Tzn ze zamiast epatowac sie nowoczesnoscia (czymkolwiek by ta nowoczesnosc nie byla) to nie wolno zapominac o brudzie - nowoczesne pociagi kiedys przestana byc nowoczesne a problem brudu bedzie aktualny - wladza nadzwyczaj czesto kpuje nowoczesne rozwiazania, epatuje nas pieknymi zdjeciami i przeslodzonymi opisami celebry zwiazanej z przecinaniem wstegi - to ladnie wyglada w biuletynach i na rifletach wyborczych ale cos niechetnie podejmuje sprawy ktore dotycza rzeczy tak przyziemnych jak psie lajna.

Czy napisalem wyraznie o co mi chodzi?
              • 03.07.12, 21:11
                Brud to brud, a pociągi to pociągi. Jaki sens mieszać te dwie sprawy? Tekst jest o NOWOCZESNYCH POCIĄGACH, nie o brudzie.
                • Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 04.07.12, 23:17
                  tekst jest nie do konca wiadomo o czym - przedziwne ze nie interesuje cie na czym polega nowoczesnosc wspomnianych pociagow...
            • 04.07.12, 06:32
              evergreen111 napisał:
              > Trochę to mętne... czy masz na myśli, że nie powinno się kupować nowych pociągó
              > w, dopóki nie będą skutecznie sprzątane psie g... ?
              Tak, ja uważam,że państwo/samorząd wojewódzki nie powinno kupować pociągów. To czysty PRL a takie systemy jak wiadomo zawsze upadają.
          • 04.07.12, 06:38
            Gość portalu: Vlad.H. napisał(a):

> tak to zrozumiales? no to jak rozumiem nie trzeba sprzatac psiego lajna tylko k
            > upowac najnowoczesniejsze pociagi i hybrydowe autobusy... a jak... koniecznie z
            > hot spotami!
            hot spoty koniecznie: w lasach, w parkach, w urzędach, w schroniskach dla zwierząt i to koniecznie finansowane przez gminę lub państwo.
            • Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 04.07.12, 23:19
              ja bym pomontowal hot spoty na wysypisku smieci gdzie niedlugo bedzie spotykac sie wielu szczecinian w poszukiwaniu jedzenia.
        • Gość: iwo IP: *.szczecin.mm.pl 02.07.12, 20:27
          chora wyobraźnia pijanego człowieka.
    • 04.07.12, 00:18
      To jest rewelacyjny news ! :)
      Oby tak jak przeczytałem w innym materiale te pociągi już w przyszłym roku jeździły
      na lotnisko Szczecin-Goleniów.
      Wreszcie będzie bardzo komfortowy dojazd !
      Cieszę się :)
      • 04.07.12, 06:36
        sned napisał:

> To jest rewelacyjny news ! :)
        > Oby tak jak przeczytałem w innym materiale te pociągi już w przyszłym roku jeź
        > dziły
        > na lotnisko Szczecin-Goleniów.
        > Wreszcie będzie bardzo komfortowy dojazd !
        > Cieszę się :)
        tylko po co póżniej narzekać, że są wysokie podatki ? komfort to w służbie zdrowia bo urządzenia do rezonansu sobie nie kupisz a w przypadku dojazdu do goleniowa może sobie kupić do wyboru od 15 letniego peugeota za np 1000 zł do nowego bugatti za 800 000 zł.
        socjalizm wiecznie żywy ! a najgorszy jest ten w umysłach ludzi.
        • 04.07.12, 16:52
          aysy.1 : Nie rozumiem Twojego bełkotu.
          • 04.07.12, 19:49
            sned napisał:
            > aysy.1 : Nie rozumiem Twojego bełkotu.
            jakoś mnie to nie dziwi po przeczytaniu twojego tekstu z tym jednak zastrzeżeniem, że ja nie grypsuję językiem socjalistycznourzędowym więc toco napisałem tobie może się wydawać bełkotem.
            to język ludzi, którzy umieją liczyć , kalkulowaći robią to na codzień na własne ryzyko i rachunek oraz z własnych pieniędzy...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.