Dodaj do ulubionych

Polecany/Niepolecany blacharz lakiernik

02.08.12, 11:52
Gdzie warto oddać samochód? Gdzie jest w miarę tanio i pracują profesjonaliści?
Które zakłady omijać szerokim łukiem ?
Obserwuj wątek
      • piotr33k2 Re: Nie polecam 02.08.12, 23:55
        w tym auto efekt robiłem w tamtym roku tylne nadkola tzw reparaturki w mojej hondzie, i zrobili akurat bardzo dobrze , wygladają jak nowe, lakier idealnie dopasowany ,cena chyba z 1200 zł.prace czysto blacharskie robia raczej solidnie i fachowo gorzej z konserwacją i zabezpieczeniem antykorozyjnym ,tu faktycznie ich nie polecam .
        • Gość: Vlad.H. Re: Nie polecam IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 03.08.12, 08:46
          widziales w srodku co robia? ja mialem nieprzyjemnosc ogladac jak w srodku robia - z zewnatrz to jakos wyglada, od wewnatrz popruta blacha bez konserwacji - nawet wygluszen czasem nie wyjmuja wiec sa popalone - jesli do tego dodac nieumiejetna rozbiorke - przygotowanie samochodu do prac - polamane zaczepy listew, brak wiedzy jak demontowac i skladac, zero zabezpieczenia antykorozyjnego tam "gdzie nie widac", klopoty z doborem koloru, ogolny tumiwisizm i jazda na opini to "efekt w auto" murowany - po jakims czasie wszystko do roboty plus poprawianie po partaczach.

A jesli wlasciciele obu warsztatow czuja sie pomowieni to ja mam pelna dokumentacja i mozemy spotkac sie w sadzie - zapraszam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka