Dodaj do ulubionych

Relikwie Jana Pawła II w kościele na Warszewie

16.09.12, 21:48
jak można wierzyć w takie bzdury ? Gdyby złożyć do kupy wszystkie członki i części świętych oraz inne gadżety to by się okazało, że gwoździ z drzewa gdzie krzyżowano Jezuska to byłoby kilkadziesiąt, a ci rzekomi święci to by mieli po kilka głów, kilka nóg i rąk.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.12, 21:55
    bi.gazeta.pl/im/68/b0/be/z12497000Q,Uroczystosc-wprowadzenia-relikwii-Jana-Pawla-do-kosciola.jpg
    Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości czy czarnosukienkowi dostaną teren na Warszewie to to zdjęcie chyba je rozwieje.
  • zed.1 17.09.12, 00:24
    chcialbym sie takze dowiedziec czy skutecznosc modlitwy do krwi jest taka sama jak skutecznosc modlitwy do paznokcia blogoslowionego?

sa tu jakies autorytety w tych sprawach?
  • Gość: ssss IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.12, 11:10
    ale ja Ci mogę załatwić napletek carla fojtyłki po 522 zł brutto za sztuke odliczysz cło jak samochód na cele kultu.
  • Gość: Lucjan IP: *.teleton.pl 17.09.12, 09:22
    no tak, wygląda że klepnięte na 100% i że nawet już wiadomo kto będzie budować to kościelne centrum biznesowe - znany szczeciński church-developer Mariusz B., tyle już kościołów zbudował - nie widać lepszego kandydata
  • Gość: aaaaaaa IP: 74.82.222.* 16.09.12, 22:27
    z nawiedzonym dziega na czele
  • rozkoszny_bobasek 16.09.12, 23:53
    A jakiś mikroskop elektronowy nie byłby bardziej potrzebny na ZUTcie?

--
    "Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie." (Na plebanię)
  • Gość: Sz. IP: *.88-199-144.vspace.pl 17.09.12, 07:19
    To niech się profesory zrzucą i inne miłośniki zaściankowej uczelni...Ciekawe,ilu krytykantów brało ślub kościelny albo dziecko do chrztu niosło do tych sekciarzy...
  • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 07:28
    Gość portalu: Sz. napisał(a):

> To niech się profesory zrzucą i inne miłośniki zaściankowej uczelni...

Tak się składa że uczelnia jest państwowa, publiczna - czyli opłacana z podatków nas wszystkich, a kościół katolicki(celowo mała litera) jest prywatną organizacją która jeśli chce to może sobie kupić co tam chce - teren, nowego mercedesa dla proboszcza itd. z opłat od swoich prywatnych członków.
    Czy ty w ogóle rozumiesz na czym polega różnica?
  • Gość: Sz. IP: *.88-199-144.vspace.pl 17.09.12, 08:51
    Zatem-skoro jest "państwowa,publiczna" niech Skarb Państwa wyłoży na nią szmal a nie-jak do tej pory-bagietę....Natomiast,co ma do tego urząd miejski?
  • ajpitoajpi12 17.09.12, 07:48
    Dziesięć przykazań Bożych:
    Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
    Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
    Pierwsze przykazanie zakazuje czci fałszywych bogów. Dla chrześcijanina oznacza to - wezwanie do niezachwianej wiary w prawdziwie wyzwalającego Boga i oddanie się Jemu. Fałszywymi i zniewalającymi nas bogami naszych czasów są: władza, dążenie do sukcesu i sławy, pieniądz.
    www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TM/zarys_wiary/boze_nakazy_dziesiec_przykazan.html
    Na marginesie; dlaczego na tym zdjęciu nie mohery, ale sami młodzi ludzie z wypisanymi nieszczęściami na twarzach....
  • Gość: Lucjan IP: *.teleton.pl 17.09.12, 09:30
    z czego mają się cieszyć - w kościele są, kiedy bywałem w kościele nie widziałem jakoś uśmiechniętych twarzy, tak na poważnie to martwią się że mieszkańcy Szczecina za ten numer z księżulkiem K. nie wybiorą ich w następnych wyborach
  • szczecin74 17.09.12, 07:53
    Radni nie mają już wyboru.Będą bronić idei budowy kościoła do "ostatniej kropli krwi".
  • Gość: f IP: *.primeoptic.net 17.09.12, 08:15
    Z jej facebooka:
    ten grunt na Warszewie jest wart maksymalnie 1 mln złotych, o ile w planie zagospodarowania przestrzennego zapisano by komercję lub mieszkalnictwo. Przy obecnym zapisie o przeznaczeniu pod obiekt sakralny - jest praktycznie bezwartościowy.
  • Gość: f IP: *.primeoptic.net 17.09.12, 08:16
    Kto jej dal ten tytul ambasadora przedsiebiorczosci?
  • blogfiles 17.09.12, 08:18
    Katolicyzm od islamizmu różni się tylko lepszym PR-em.
  • Gość: Sz. IP: *.88-199-144.vspace.pl 17.09.12, 08:52
    O nie!Islam to religia brudasów i śmierdzieli.Natomiast ma,katolicy jesteśmy panami tej ziemi.
  • Gość: Sz. jak Szechter IP: *.ip.netia.com.pl 21.09.12, 10:04
    "Okazuje się, że Polacy wolą się nie myć niż płacić wysokie rachunki za wodę. Skąd takie wnioski? Na postawie danych z GUS, z których wynika, że w 2010 roku z naszych kranów poleciało ponad 35 m.sześc. wody. To aż o jedną piątą mniej niż 10 lat temu."

"Problem smrodu w autobusach i tramwajach poruszyła "Rzeczpospolita". Powołuje się ona na wypowiedź pasażera warszawskiego autobusu 155, pana Wojciecha:

- Od tego smrodu zrobiło mi się niedobrze. Wysiadłem na najbliższym przystanku. Obok mnie stanął pan, który nie mył się pewnie od kilku dni. Nie wytrzymałem...

Problem pojawia się rokrocznie, ale jego rozwiązania brak.

- Każdego lata docierają do nas takie sygnały od pasażerów, ale na brak higieny nie możemy nic poradzić - skomentował temat Igor Krajnow, rzecznik ZTM.

Szokujące są wyniki badań TNS OBOP - tylko co druga kobieta bierze codziennie prysznic, a prawie co dziesiąta w ogóle nie używa dezodorantu. Mężczyzn ankieterzy nawet nie zaczepiali. Trudno się więc dziwić, że w autobusach i tramwajach mówiąc kolokwialnie śmierdzi."

Przypuszczam że przeprowadzenie podobnych badań na stadionie dałoby jeszcze gorsze rezultaty, szanowny "panie tej ziemi". Smrodu tam nie czuć, bo wieje.

Niektórzy tak bardzo czują się panami tej ziemi, że hodują ją za paznokciami :)
  • Gość: . IP: 213.155.180.* 17.09.12, 09:17
    Ale islam ma lepiej zorganizowane bojówki.
  • Gość: . IP: 213.155.180.* 17.09.12, 09:19
    Aco na to wszystko Sanepid?
  • Gość: dziki IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.12, 09:38
    Dzisiaj jest 73 rocznica napaści Sowietów na Polske. Jachim nic nie wie na ten temat, żyje w Krzystkowej maligmie sukcesu.
    Zajmuje sie przyziemnymi sprawami, podbija bębenek z Kościołem dla dania upustu różnej maści marginesu społecznego szmbiarzy walczących z kościołem .
    Podobnie gazeta milczała w I Września.
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.12, 09:52
    Gość portalu: dziki napisał(a):

> Dzisiaj jest 73 rocznica napaści Sowietów na Polske. Jachim nic nie wie na ten
    > temat, żyje w Krzystkowej maligmie sukcesu.
    > Zajmuje sie przyziemnymi sprawami, podbija bębenek z Kościołem dla dania upustu
    > różnej maści marginesu społecznego szmbiarzy walczących z kościołem .

Widzisz, tak się składa że to już historia i to nawet nie okrągła rocznica. Niby co tu "świętować"? To że bandycki kraj napadł na Polskę ileś tam lat temu? Masz dziwną hierarchię wartości. Czy ważniejsze jest jakieś przykre wydarzenie sprzed siedemdziesięciu trzech lat czy to że aktualnie jakaś organizacja religijna próbuje w bezczelny sposób wydrzeć biednemu i zadłużonemu miastu atrakcyjny teren za darmo? Chcesz sobie poczytać o historii to są do tego specjalne portale, książki. Tu jest gazeta codzienna i takie sprawy porusza, żuliku pisowski o małym rozumku.
  • Gość: Sz. IP: *.88-199-144.vspace.pl 17.09.12, 09:58
    "jakaś organizacja religijna próbuje w bezczelny sposób wydrzeć biednemu i zadłużonemu miastu atrakcyjny teren za darmo"-smakowita riposta! Zapomniałeś wspomnieć o pedofilskich orgiach,jakie zapewne będą odbywać się w kościele...Nikt nie chce świętować napaści ruskiej swołoczy na Polskę.Natomiast jest to ważna data w historii Polski.I nie wymażesz jej z pamięci tysięcy lemingu.
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.12, 10:09
    Gość portalu: Sz. napisał(a):

> a w historii Polski.I nie wymażesz jej z pamięci tysięcy lemingu.

Czy ja próbuję wymazać cokolwiek? Gdyby w twojej blond główce było choć trochę rozumku to byś zrozumiała że historia jest ważna, ale nie może przysłonić teraźniejszości i przyszłości, co wy w tym swoim onr chcecie ludziom wmówić.

Co do pedofilskich orgii to nie ja się wypowiedziałem tylko ty(pewnie jako wierna wyznawczyni dobrze się na tych sprawach znasz), a z faktami o zadłużonym mieście i bezczelnym wyruwaniu drogich miejskich gruntów za darmo przez twóją organizację religijną dyskutować się nie da, bo to fakty.
  • Gość: Sz. IP: *.88-199-144.vspace.pl 17.09.12, 15:20
    Z ONR nie mam nic wspólnego-poza zbieżnością części poglądów.Widzisz-to nie jest tylko "jakiś przykry fakt sprzed kilkudziesięciu lat".Pewnie wiesz,co to jest polityka historyczna?Możesz przytoczyć fakty-chodzi mi o te działki,które zostały "wyrwane" biednemu miastu...
  • Gość: Sz. jak Szechter IP: *.ip.netia.com.pl 21.09.12, 10:08
    hitlerek, naprawdę jesteś kobietą czy tylko wśród szympansów z trybun robisz za kobietę?
  • Gość: Meduza IP: *.globalconnect.pl 17.09.12, 09:59
    A czy nie można byłoby tej krwi dostarczyć do Stacji Krwiodawstwa na Wojska Polskiego? Bylaby pożyteczna. Wiem, że mało, ale przyjdzi - pardon: przyjedzie biskup i rozmnoży...
  • Gość: KoT IP: *.szczecin.mm.pl 19.09.12, 12:44
    :) :) :)
  • Gość: hój katolicki IP: *.ias.bredband.telia.com 20.09.12, 21:20
    "Wierzę sercem poganina" Juliusz Słowacki

"Boże Swarożycu
    boga Swaroga boski Synu i Dziedzicu
    jako bóg Słońca oświecaj nam nasze umysły
    i oświetlaj nam naszą drogę.

Jako bóg Ognia
    rozpal w nas ogień miłości
    do Tradycji, do Wiary Ojców,
    do Kraju, do Plemienia, do własnego Rodu

Jako boski Kowal
    zahartuj nasze serca
    nasze umysły i nasze dusze
    Abyśmy wytrwali...
  • kici-koci 17.09.12, 10:00
    Straszne balwochwalstwo. Jak to możliwe, że katolicy nie czytają Nowego Testamentu, nie żyją wg nauki Jezusa Chrystusa, a osmielają się nazywać chrzescijanami?
  • Gość: andzia kapiszon IP: *.static.espol.com.pl 17.09.12, 14:22
    bo to jest tzw polski maryjny katolicyzm ludowy, prawdziwi katolicy rytu rzymsko-katolickiego inaczej oddają hołd Trójcy Świętej.
  • pannamarianna777 17.09.12, 10:01
    Jedno z 10
    "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"
  • Gość: XII przykazanie IP: *.stxd.home.net.pl 17.09.12, 11:14
  • Gość: SromotnikBezwstydn IP: *.static.espol.com.pl 17.09.12, 11:24
    i namaszczaj się cudownym błotem z brzegów jezior , gdzie biwakował z dziewuchami swymi.
  • Gość: nowy katechizm IP: *.stxd.home.net.pl 17.09.12, 11:27
  • Gość: dziki IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.12, 12:24
    Musicie grzyby sromotniki przejść do kontr akcji jakiś spektakularny protest.
    Proponuje zebrać się tam na trawie i wszyscy sie pochlastajcie .
    Zdecydujcie coś miłośnicy faktów i Mitów jako znikomy procent. Nie bądźcie ciotami i przestańcie popiskiwać tu na forum Do czynu, Do czynu.
  • Gość: mariachi77 IP: *.bb.sky.com 20.09.12, 22:03
    No, jeśli ciot szukasz to musisz się udać do seminarium duchownego, tej wylęgarni wszelkiej odmienności. Specjalistami od chlastania są raczej kato-pierd*lce, a nie ateiści.
  • sned 17.09.12, 13:12
    To jest chore. Średniowieczny ciemnogród.
  • Gość: Lucjan IP: *.teleton.pl 17.09.12, 13:25
    średniowieczny test na świętość relikwii: jeśli wokół unosi się zapach piżma to nak że relikwie święte są, ciekawe jak to wczoraj na Warszewie było
  • Gość: . IP: 213.155.180.* 07.12.12, 13:39
    Zapach piżma to zapach burdelu, a świętość można rozpoznać po zapachu lilii albo fiołków (św. Franciszek). Podobno rzymskie kurtyzany, pijąc terpentynę, potrafiły spowodować, że ich ciało wydzielało również zapach fiołków. Może to były święte puszczalskie, jak Holly Golightly ze śniadania u u Tiffany'ego. Amulety, wśród nich relikwie, będąc przedmiotami pochodzenia naturalnego, mogły raczej śmierdzieć, dlatego dodawano do nich ziół. Słynny amulet z filmu "Rosemary's Baby" miał bardzo dziwny odurzający zapach.
  • Gość: dziki IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.12, 13:27
    Płot by sie przydał, wtedy sromotniki mogliby sie łańcuchami przypiąć do płotu, a kluczyki z kłódek ostentacyjnie połknąć.
  • Gość: Antoni Wacyk IP: *.ias.bredband.telia.com 17.09.12, 19:00
    Epoka saska to apogeum katolicyzmu w Polsce, to równocześnie czasy największego jej upadku moralnego, politycznego i gospodarczego.
    "Upadek miast był szalony; zasuwał się coraz głębiej bruk jeszcze średniowieczny, waliły ostatnie mury i baszty, ubożały cechy; tym więcej wznosiło się klasztorów i kościołów, o jednym typie, a rozmaitych wymiarach, tym ciężej gniotły te budowle niezliczone ziemię polską, tym świetniej odprawiano koronacje obrazów cudownych."
    W tych szczęśliwych dla siebie czasach Kościół katolicki w Polsce miał swoich ponad 400 cudownych obrazów, miał swoją Królową Korony Polskiej. Koronacja jej częstochowskiego obrazu odbyła się w roku 1717. A ten rok 1717 - to równocześnie data Sejmu Niemego, koniec suwerenności Polski. Temu sejmowi carski generał podyktował, co ma uchwalać, i to bez dyskusji.
    Haniebny upadek skatoliczonej I Rzeczypospolitej był bezprzykładny.
  • zbysio45 21.09.12, 15:59
    jA O twojej RELIGJI " duzo MAMONY " nic nie pisze bo sie na tym nie znam. TO MOZE SZANOWNA OSOBA TEZ ZAMILKNIE.Wbrew nielicznej polkociarni i byłych komuchow to katolicy wirzaa ze bedzie tam na WARSZEWIE ładny koscól katolicki- bo jest potrzebny dla wierzacej ludnosci tej dzielnicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka