Dodaj do ulubionych

Śmiertelne potrącenie pieszego na autostradzie ...

24.10.12, 12:50
Emblemat odblaskowy:
"Uwaga! Pijany cymbał"

--
"Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie." (Na plebanię)
Edytor zaawansowany
  • hiszpan25 24.10.12, 12:59
    co tu wyjasniac? cymbal lazl tam gdzie nigdy nie mial prawa sie znalezc... obciazyc kosztami pogrzebu, akcji ratunkowej i naprawy przyczepy.
  • prestidigitator70 24.10.12, 13:25
    ...kogo obciążyć ? On przecież już nie żyje ...
  • plosiak 24.10.12, 14:07
    Jak to kogo ? Podatników.
  • Gość: pgdn IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.12, 17:35
    Spadkobierców. Proste i oczywiste.
  • Gość: wrat IP: 83.16.225.* 24.10.12, 14:06
    Kolego, jestem przyzwyczajiny do chamówy na forum GW, ale chyba udało Ci się pobić wszystkie rekordy.
  • plosiak 24.10.12, 14:10
    To nie jest forum GW, a portalu gazeta.pl. To po pierwsze.

Po drugie, facet ma rację. Ruch pieszych na autostradzie jest zabroniony. Pomyśl, co by czuła rodzina kierowcy, gdyby ten zobaczył pieszego i próbując uniknąć zderzenia sam zginął.
  • Gość: wra IP: 83.16.225.* 24.10.12, 14:37
    Mam prawo jazdy i wiem co jest dozwolone na autostradzie i nie tego dotyczył mój wpis, czy czerpiesz jakąś intelektualną przyjemność z prowadzenia "dyskusji" w ten sposób? Nie nadążasz za tym o czym piszę? Piszę o chamstwie NA PORTALU.
  • tertium-non-datur 24.10.12, 15:14
    lazł czy nie lazł to nie powód by nazywać go cymbałem

po pierwsze dlatego, że nie żyje

po drugie dlatego, że niekoniecznie musiał być pijany i/lub znaleźć się tam z własnej woli - mógł go tam ktoś wyrzucić z samochodu

nie byłeś tam to nie oskarżaj!

--
    Rządowe rozwiązanie problemów są zwykle równie złe jak sam problem.

www.reagan.org.pl/artykul/milton-friedman-a-zamowienia-publiczne
  • plosiak 24.10.12, 15:53
    Równie wiarygodne jest to, że porzucili go kosmici po przeprowadzeniu eksperymentów.

Codziennie mnóstwo ludzi przechodzi w niedozwolonych miejscach ryzykując także nieswoje życie. Nie ma znaczenia, czy był trzeźwy. Nie miało go tam prawa być i tyle. Tragedię przeżywa jego rodzina, a także kierujący busem, bo z pewnością się zastanawia, czy mógł uniknąć zderzenia z pieszym.
  • tertium-non-datur 24.10.12, 20:11
    plosiak napisał:

> Równie wiarygodne jest to, że porzucili go kosmici po przeprowadzeniu eksperyme
    > ntów.
    >
    > Codziennie mnóstwo ludzi przechodzi w niedozwolonych miejscach ryzykując także
    > nieswoje życie. Nie ma znaczenia, czy był trzeźwy. Nie miało go tam prawa być i
    > tyle. Tragedię przeżywa jego rodzina, a także kierujący busem, bo z pewnością
    > się zastanawia, czy mógł uniknąć zderzenia z pieszym.

pieprząc jak potłuczony o kosmitach, jeszcze tylko dobijasz tę rodzinę, jeśli ktoś z niej czyta te żałosne komentarze

to czy miał prawo tam być czy nie, nie ma znaczenia w przypadku gdy nie znalazł się tam z własnej woli lub nawet, gdy chciał popełnić samobójstwo których jest ostatnio co raz więcej

no ale dla ciebie to był pijak i cymbał, znałeś go, wiesz kim był i wiesz dlaczego tam się znalazł

--
    Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska.

• Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 24.10.12, 19:45
    > po pierwsze dlatego, że nie żyje

smierc (tragiczna lub nie) raczej nie dodaje intelektu - jak nazwac kogos kto idzie autostrada albo jedzie rowerem (tez na A6 gosc jechal pasem technicznym od wezla Morwowa do wezla z DK10)

> nie byłeś tam to nie oskarżaj!

Ocena zachowania nie jest oskarzeniem
  • tertium-non-datur 24.10.12, 20:04
    Gość portalu: Vlad.H. napisał(a):

>
    > > nie byłeś tam to nie oskarżaj!
    >
    > Ocena zachowania nie jest oskarzeniem

to nie żadna ocena zachowania tylko wypisywanie niepotwierdzonych informacji na czyjś temat
    nie wiesz jak było więc nie masz tym bardziej prawa tego oceniać

--
    Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska.

• Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 24.10.12, 23:48
    sprawdz PoRD a potem wypisuj bzdury - na autostradzie zabroniony jest ruch pieszych - tyle w temacie - jak trzeba wyjsc z samochodu to sie przechodzi za bariere - to elementarz przezycia.

Co do oceniania - mam prawo oceniac bo jesli jakis balwan wpadnie mi pod maske to ja bede musial uporac sie z tym ze zabilem czlowieka...
    Na wlasne oczy widzialem i musialem omijac pacjenta na rowerze zapierdzielajacego pod prad po autostradzie - jakiego barana ktory wzial wigry3 i postanowil sobie skrocic droge.
  • tertium-non-datur 25.10.12, 23:12
    takim jak ty to zawsze trzeba pisac jak dzieckiu z przedszkola bo inazej nie dociera do nich

to czy mial prawo czy nie mial jest nieistonte w neiktorych sytuacjach i nie daje ci to podstaw by nazywac kogos cymbalem pijakiem itp

skad wiesz, czy ktos go nie wyrzucil z samochodu, skad wiesz, czy nie mial jakis problemow osobistych, w pracy, ze zdrowiem i ciekawe czy tak samo bys bredzil gdyby bylo to 5 letnie dziecko, tez pijak i cymbal, a jesli kobieta to pewnie tez pijaczka?

dla prymitywów wystarczy nazwac go pijakiem i cymbalem, bo tylko tacy wiedza wszystko lepiej od inych, choc ich tam wcale nie bylo

madrzejsi od was uchwalili takie prawo, zeby zbadac dokaldnie sprae wypadku i jakos nie przyszlo im do glowy zapisac w ustawei ze w takich przypadkach to na drodze sa tyko pijacy i idioci - bo to myslenie prymitywow
  • Gość: Vlad.H. IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 26.10.12, 00:23
    > takim jak ty to zawsze trzeba pisac jak dzieckiu z przedszkola bo inazej nie do
    > ciera do nich

postaraj sie - moze ci sie uda... (moze nie jest to problem odbiorcy ale tego jak formulujesz przekaz?)

> to czy mial prawo czy nie mial jest nieistonte w neiktorych sytuacjach i nie da
    > je ci to podstaw by nazywac kogos cymbalem pijakiem itp

Oczywiscie ze daje

> skad wiesz, czy ktos go nie wyrzucil z samochodu, skad wiesz, czy nie mial jaki
    > s problemow osobistych, w pracy, ze zdrowiem i ciekawe czy tak samo bys bredzil
    > gdyby bylo to 5 letnie dziecko, tez pijak i cymbal, a jesli kobieta to pewnie
    > tez pijaczka?

Zrobil z kogos zabojce - albo to zrozumiesz albo nie - wisi mi to widze ze na mozgu masz impregnat i nie dotrze do ciebie ze ja wcale nie musze zastanaiwac sie czy to bylo z tego powodu czy innego a moze kosmici go porwali i po wykorzystaniu porzucili na autostradzie - powinien zejsc za bariere tyle w temacie.

> dla prymitywów wystarczy nazwac go pijakiem i cymbalem, bo tylko tacy wiedza ws
    > zystko lepiej od inych, choc ich tam wcale nie bylo

mialem podobna sytuacje na tej samej autostradzie - nic nie tlumaczy tego zachowania a cymbal to najlagodniejsze okreslenie

> madrzejsi od was uchwalili takie prawo, zeby zbadac dokaldnie sprae wypadku i j
    > akos nie przyszlo im do glowy zapisac w ustawei ze w takich przypadkach to na d
    > rodze sa tyko pijacy i idioci - bo to myslenie prymitywow

I co? wskrzesza tego ktory zginal i zapytaja sie go jak to bylo? (bo tylko on wie jak bylo) zginal ktos bo byl w miejscu w ktorym go byc nie powinno i na to nie ma zadnego usprawiedliwienia...
  • Gość: gość IP: *.146.82.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.10.12, 11:01
    Odnosnie pierwszego komentarza !! nie odpowiadamy za inne osoby , każdy człowiek popełnia jakieś błędy , a kolega niech sie zastanowi bo może i u niego w rodzinie też nie brakuje cymbałów i kiedys taka tragedja spotka jego. Współczuje rodzinie i to wszystko. A jacy są ludzie to widać na forum brakuje inteligencji w naszym kraju ! co przykładów nie muszę podawać wszyscy normalni obywatele wiedzą o czym mówię . Nie bronie bo zle zrobił ale Pana opinia jest jednoznaczna brak jakichkolwiek ludzkich komórek !!!!!
  • drugi.chochlik 24.10.12, 15:42
    A co pieszy robił na autostradzie? No, ale nic, głupich nie sieją sami się rodzą. Codziennie widzę jak na wysokości miejscowości Rurka ludzie (grzybiarze) przechodzą przez ekspresówkę na stację PKP. A potem będzie płacz i lament jak się coś stanie.
  • fjestis 24.10.12, 22:42
  • maxymus1 25.10.12, 00:34
    czemu banujecie mnie?
  • maxymus1 25.10.12, 01:54
    Jeeli mona absurdem jestbanowanie zwykych ludzi, ile macie lat Panowie* Smiesznon wa§ dobra, podam ton do Strasburga*OK* do strasburga ok.
    no to siemacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka