• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Urodziny dla dzieci w Szczecinie Dodaj do ulubionych

• 03.02.13, 21:28
    czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę organizującą urodziny dla dzieci w Szczecinie? Słyszałam dobre opinie o firmie Super Urodziny Szczecin czy jakoś tak, ale nie wiem. Czy znacie tą firmę, albo możecie polecić jakąś jeszcze?

Zależy mi na dobrej zabawie z animatorką dla dziewczynki w wieku 7 lat.

Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam
    Kasia
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ala IP: *.szczecin.mm.pl 03.02.13, 23:05
      eureka
      eureka.univ.szczecin.pl/urodziny.html
      ściana wspinaczkowa
      scianawspinaczkowa.szczecin.pl/organizacja-urodzin/
      tomi klaun
      klaun-tomi.pl/
      równierz oczywiscie www.superurodziny.szczecin.pl/ - ale widziałam ich w akcji tylko na śweżym powietrzu. Było super
    • Gość: Sylwia78 IP: *.204.36.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.02.13, 21:59
      Ja zrobiłam imprezę w firmie Urodzinkowo.pl W tym roku robię drugi raz, jestem bardzo zadowolona bo znają się na rzeczy. Na imprezie okazało się, że sporo moich kolezanek u nich robi i są zadowolone więc mogę szczerze polecić.
      • Gość: Radio Erewań IP: *.ias.bredband.telia.com 10.02.13, 22:14
        Kontrolę urodzin w ciecinie przejął Kościół kat od 1. stycznia 2013.
        ...Przynajmniej w legalnych związkach heteroseksualnych.
      • 11.02.13, 00:22
        W razie chęci zmiany mogę też szczerze polecić firmę Super Urodziny Szczecin (www.superurodziny.szczecin.pl). W weekend zrobiłam z nimi imprezę dla mojej córki. Było fantastycznie - też widać że znają się na rzeczy. Mimo, że znałam ogólnie program cały czas było zaskakująco. Kawa i herbata dla rodziców gratis to też miły gest :) na prawdę mogę polecić. Nasze urodziny prowadziła Pani Paulina.
        • Gość: Dorota W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.13, 20:25
          Ja robiłam w kilku firmach bo moje dziecko ma już 9 lat. Mi najbardziej do gustu przypadła firma urodzinkowo.pl. Jestem raczej klientem z grupy "trudni i marudni" i tylko przez nich czułam się naprawdę obsłużona. Nie mam się do czego przyczepić więc polecam.
        • Gość: Marysia IP: *.szczecin.mm.pl 18.02.13, 13:33
          Witam wszystkie mamy :) W grudniu robiłam urodziny swojego 4 letniego synka przez całkowity przypadek trafiłam na firmę elmo urodzinki. Animatorzy są prtzebrani za stworki z bajek. Organizuja cała zabawe tance konkursy. Mały aż zaniemówił z wrażania jak zobaczył wielkiego ELMO u nas w domu :D szczerze polecam niesamowite wrażenia. Ich strona www.elmourodzinki.pl.

Pozdrowienia
          Marysia mama Kuby
          • Gość: samamama IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.13, 14:40
            Bardzo polecam urodziny w szkole baletowej w Coloseum.
            Idealne dla dziewczynek - dzieci przebierają się w prawdziwe stroje baletowe, bawią się lekcje baletu, księżniczki itp. a prowadzą impreze prawdziwe baletnice! i animatorka . Córcia koleżanki na której urodzinach byliśmy dostała koronę i szarfę i była królową imprezy. Oni się mało reklamują narazie ale jest suuuper.
            tu masz informacje:
            www.fundacjabalet.pl/artykul_baletowe-urodziny_98_14.html
            • Gość: Tadek i Sylka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 19:19
              My polecamy urodzinkowo.pl. Tobi bawi się z nimi 4 lata. Dzieciaki dobrze się bawią a my mamy w końcu relaks. Za rok robię u nich znowu.
              • Gość: Ewa IP: *.cable.smsnet.pl 21.02.13, 21:01
                My mamy o tyle fajnie, że urodziny córki wypadają wiosną i zawsze robimy na dworze.
                W zeszłym roku córka miała przyjęcie z dmuchanym zamkiem i watą cukrową - było naprawdę super, oprócz tego były zabawy plastyczne, wyścigi, tańce i zabawy z taką dużą kolorową chustą.
                Korzystaliśmy stąd www.urodziny.szczecin.pl a zdjęcia z naszej imprezki można też obejrzeć na ich profilu na fb:-)
                • Gość: Reklama IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 16.03.13, 08:35
                  Niezła reklama...
    • 22.02.13, 20:25
      Ja miałem urodziny w szpitalu na Pomorzanach, ale na Unii Lubelskiej też mają niezłe.
    • Gość: Madziak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.13, 17:54
      Polecam urodzinkowo.pl, na poziomie i profesjonalnie a o to mi chodziło. Nie mam zacięcia do takich przedsiewzięć więc zachęcona opiniami zrobiłam u nich. Nie żałuje a nawet wynajęłam je na komunie. Moim zdaniem są świetni
    • Gość: Anna IP: *.opera-mini.net 16.04.13, 18:55
      witam
      Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Super Urodziny Szczecin. Poleciła mi ich koleżanka. Organizowałam w lutym urodziny dla mojej córeczki Oli lat 7. Dzieciaki były zachwycone, a córka do tej pory wspomina ;)
      • Gość: Sara IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 21.04.13, 18:14
        Zgadzam się są świetni! Nic dodać nic ująć. Mają na prawdę bogatą ofertę i są bardzo elastyczni. Program urodzin był dopasowany specjalnie dla mojego synka.
        W przyszłym roku z pewnością powrócę do firmy Super Urodziny Szczecin.
        • Gość: mamaszymka IP: *.szczecin.mm.pl 28.04.13, 19:09
          A my mamy 2 urodzinki w czerwcu i wlasnie nie wiem gdzie je wyprawic, typowych bawiali nie lubie. Slyszalam ze otwiera sie nowa klubokawiarnia Cafe Mimi i tam bedzie mozna tez robic urodzinki dla maluchow.....poczekam na otwarcie izobacze jaka maja oferte.
    • Gość: h-nr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.13, 19:14
      super urodziny sa super
    • Gość: Anka IP: *.szczecin.mm.pl 03.05.13, 08:43
      To prawda - Super Urodziny są na prawdę godne polecenia. Są bardzo elastyczni i pomysłowi, robiłam z nimi urodziny już 2 razy. Z pewnością będzie i trzeci :)
    • Gość: Małgorzata78 IP: *.opera-mini.net 22.05.13, 19:06
      Oferta Szczecińska jest dość bogata. Bardzo dużo osób poleca Super urodziny wiec zamówiłam u nich animację na 8 czerwca. Z oferty i rozmowy z Panią z firmy zapowiada się ciekawie :) dam znać po...
    • 24.06.13, 09:29
      Czy jeszcze macie jakieś uwagi na ten temat? A co myślicie o urodziny dla dzieci poznań i jakości usług?
    • Gość: Tomila IP: *.158.217.249.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.07.13, 10:41
      Ja robię cztery lata w urodzinkowo.pl. Często chodzę z Olą i Bartkiem na inne imprezy i czasami czuję zażenowanie za całą organizację. Nie będę eksperymentować i trzymam się urodzinkowa. Żeby rzetelnie ocenić wpisuję swoje odczucia, oczywiście subiektywne
      Plusy:
      - robię czwarty i zawsze od początku do końca traktowana jestem z szacunkiem
      - u nich ciągle się coś dzieje, rozwijają się więc nie czuję nudy jak ide z Olką wybrać scenariusz
      - są bardzo elastyczni
      - mają w końcu swoją siedzibę
      - ceny dla każdego

Minus:
      - terminy! muszą powiększyć zespół
      mam nadzieję że komuś się to przyda
    • Gość: Gość IP: *.183.160.227.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.07.13, 23:21
      Kurnik Talentów też godny polecenia
      • Gość: tata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.13, 11:52
        a ja dla mojego syna zrobiłem sportowe urodziny na boisku. Znalazłem firmę Strefa Zabawy, było naprawdę ekstra, chłopaki grali w piłkę, strzelali z łuku, paintballa, chodzili na szczudłach, w jakichś śmiesznych nartach. Naprawdę fajna zabawa i animatorzy potrafią zapanować nad dziećmi bo to ponoć nauczyciele wf.
    • Gość: vx IP: *.static.espol.com.pl 10.07.13, 13:06
      Czy ma być z renonowanym psychiatrą dla dla rodziców?
    • Gość: mama Jubilatki :) IP: *.internet.szczecin.pl 10.07.13, 22:45
      Potwierdzam, www.superurodziny.szczecin.pl,
      Drugi rok z rzędu zamówiliśmy na urodziny córki animatorki z firmy SUPER URODZINY. Profesjonalna obsługa, wesoła zabawa pełna konkursów, szeroki wybór tematyczny. Uśmiech na twarzach dzieci mówi o wszystkim! Polecam! :)
    • Gość: Aga IP: *.static.espol.com.pl 18.08.13, 20:35
      mojemu synowi robiłam urodziny w akademii pinocchio na kadłubka, firma nazywa sie wybuchowe urodziny i bylismy bardzo zadowoleni! Widac ze dziewczyny, ktore prowadzily przyjecie maja super podejscie do dzieci i swietnie zorganizowały zabawy dla maluchów! W lokalu jest czysto i schludnie co bylo dodatkowym atutem :)
      Pozdrawiam
      • Gość: Anna IP: *.static.espol.com.pl 21.08.13, 18:31
        w zeszłym tygodniu na przyjęcie urodzinowe córki wynajęłam firmę Wybuchowe Urodziny, animatorka przyjechała do domu, i tak zajęła się dzieciakami, że córka do tej pory wspomina imprezę. Szczerze mówiąc, sama byłam pod wrażeniem, nie zdawałam sobie sprawy, że możliwym jest skupienie uwagi tylu dzieci w zróżnicowanym wieku na jednej wspólnej zabawie. Pełen profesjonalizm, 10/10, gorąco polecam.
    • Gość: Marcin IP: *.centertel.pl 21.08.13, 23:22
      Ja dla mojego starszego syna wraz z zoną zorganizowaliśmy 10 urodziny w firmie SUPER URODZINY. Ze względu, że syn ma urodziny latem zrobiliśmy je w plenerze. Wybraliśmy temat ,,misja komandosa". Urodziny naprawdę fajne wypadły. Dzieci miały mundury, czołgały się w maskach gazowych. Sam miałem ochotę się przyłączyć :)
      Teraz we wrześniu robimy u nich urodziny dla naszego młodszego syna. Mamy nadzieje, że i tym razem nas nie zawiodą :)
      • Gość: tata IP: *.146.218.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.08.13, 23:37
        www.strefa-zabawy.pl formuła na sportowo - polecam
      • Gość: Miłosz P IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.13, 21:04
        To prawda, temat z komandosami jest najlepszy dla chłopaka. Organizowałem w tym roku urodziny w Super Urodziny, dzieciak zadowolony, a po całym przyjęciu męczył mnie na struj moro, dostał przyda mu się na wyjazdy na ryby :) Muszę podkreślić, że mimo trudnego tematu animatorki były uśmiechnięte i nad wyraz przyjazne dla dzieci. Za rok, pewnie znowu skorzystamy z ich usług. Na pewno polecam Super Urodziny.
    • Gość: Beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.13, 18:33
      z polecenia sąsiadki skorzystałam z oferty 'wybuchowych urodzin' i zamówiłam imprezę urodzinową dla 11-letniej córki w domu. Przyjęcie odbyło się wczoraj, przyjechały dwie dziewczyny z całym sprzętem, przebraniami, malowidłami i zabawami. Tematem przewodnim imprezy było 'piżamowe przyjęcie', muszę przyznać, że córka i jej koleżanki wspaniale się bawiły, ja sama jestem zadowolona do tego stopnia, że już zamówiłam u nich przyjęcie dla syna na listopad.
      • Gość: Asia IP: *.static.espol.com.pl 25.08.13, 22:48
        Oczywiście koniecznie wyprawcie urodziny w wybuchowych urodzinach! Przede wszystkim piękny lokal- czysto i ładnie! Jeśli ktoś szuka alternatywy dla urodzin w kulkach to szczerze polecam! Zwłaszcza, że animatorki naprawdę pierwsza klasa :) Ja znalazłam firmę na facebooku i w ten sposób się z nimi skontaktowałam.
        Pozdrawiam :)
        • Gość: Spostrzegawczy IP: *.pppoe.lantech.com.pl 26.08.13, 09:39
          Faktycznie pierwsza klasa... ale reklama. wszystkie posty dotyczące Wybuchowych Urodzin z tego samego IP
          • Gość: Małgosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.13, 11:27
            Klubik Malucha Powstańców Wlkp. 78 , zadz zapytaj o ur dla 7latki, moja ma 5 lat. Zorganizowali super imprezę z pokazem mody, a tort był pyszny. Polecam animatorkę Panią blondynkę :D
          • Gość: Spostrzegawcza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.13, 11:33
            Wielkie halo. Trzy mamy pracujące w jednej firmie napisały posty z komputera firmowego.
            • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 08.09.13, 19:38
              Polecam edurobot.pl całą klasa mojego syna już tam wyprawiła i zawsze dużo emocji
      • Gość: mama 3 dzieci IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.13, 11:58
        Bawialnia Tajemniczy Zamek. Super atmosfera, świetnie przygotowane urodziny, miejsce dla dzieci, dla rodziców wygodny barek. Przy urodzinach na 15 osób bawialnia jest zamykana. Polecam!
        • Gość: mamy dwie :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.13, 13:07
          Tylko w Klubiku Malucha ... Rodzicki sobie siedzą przy kawie i cieście , a Pani animatorka zajmuje się dzieciaczkami. Zabawa, muzyka, malowanie buziaków.... wszycho jest dla dzieci, no i przede wszystkim jest czysto i nigdy nie odbywają się np dwie imprezy jednocześnie . No i maja calą bawialnie pod kamerami oraz wi-fi.
    • Gość: Miłosz P IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.13, 21:14
      Post już dodałem wyżej, jednak powtórzę. Polecam super urodziny, bardzo elastycznie i miło. Poleciłem bratu by tam organizował, koniec października, pewnie się podzieli opinią. Na mojego Syna urodzinach bratowa była zachwycona :)
    • Gość: Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.13, 16:34
      Polecam wybuchowe urodziny z salą zabaw na kadłubka, wyprawiłam synowi urodziny pirackie, panie prowadzące tryskające energią, bardzo dobry kontakt z dziećmi, wszytsko elegancko zorganizowane, nawet kawa i herbata dla rodziców, na koniec przyjęcia wszystkie dzieci dostały drobne upominki. Syn do tej pory wspomina, a przyjęcie miało miejsce w zeszły weekend.
      • Gość: Mama Jasia IP: *.ias.bredband.telia.com 08.11.13, 22:25
        Jasiu właśnie zmarł. na tydzień przed własnymi urodzinymi, więc popsuł wszystkim dobry humor i długo oczekiwane urodziny..
        No cóż, taki los...
    • Gość: daga IP: *.internet.szczecin.pl 14.11.13, 19:05
      Szkoła muzyczna Casio na Szerokiej - tam można zrobić urodziny tematyczne np. muzyczne, sportowe, plastyczne itp.
      Bene Sport na Ul. Modrej - urodziny na sportowo lub tanecznie.
      Elit Sport na Mierzynie również na sportowo.
    • Gość: Mama IP: *.szczecin.mm.pl 15.11.13, 06:46
      Ja będę organizowała zabawę dla Córci z tą firmą Super Urodziny. Byłyśmy jako Goście na u koleżanki córki na zabawie z Super Urodzinami i Ania sama poprosiła o przyjęcie z nimi. U koleżanki było świetnie, zobaczymy jak będzie u nas. Na razie obsługa na etapie ustalania szczegółów zabawy nie budzi moich zastrzeżeń.
    • Gość: kiel IP: *.adsl.inetia.pl 13.01.14, 15:12
      Tej firmy, o której pytasz nie znam, ale ja polecam urodziny w expert-kids ,w wiezowcu TVP na 1 piętrze. Moja Oliwka miała już u nich urodziny w 2009r. wtedy chyba ze sponge bobem i tak co roku (styczeń) jakiś nowy temat. Teraz będziemy jej organizować 9te urodziny - tym razem z hobbitem i postaciami z Tolkiena. Mają ciekawe scenariusze urodzin, dopasowane do wieku dziecka, świetnych animatorów i rewelacyjne wypieki dla dzieci i rodziców. Olbrzymia przestrzeń tylko dla jubilata i gości. W zeszłym roku niezłą atrakcją dla dzieci była fontanna czekoladowa. Wszystkie szczegóły można omówić wcześniej w biurze. Dla podkreślenia dodam, iż córka była też wielokrotnie na urodzinach u swoich kolegów i koleżanek również w expert-kids.pl i zawsze wracała zadowolona. Dla zainteresowanych podsyłam linka
      urodzinyszczecin.pl/
    • Gość: Daga IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.14, 21:33
      Hej!!!Agencja artystyczna "Czar Bajek"!!Super! Polecam robiłam mojej córce urodziny w swoim domu, przyjechali i zrobili taką zabawę mojej córce...:)Kobitka, która to prowadzi to Pani Ania-bardzo fajna dziewczyna i dba o wszelkie szczegóły:) tel.663-983-719 maja tez swój profil na fb i stronke. POzdrawiam
    • 11.02.15, 12:38
      Fajne urodzinki dla dzieci robią teraz na Prawobrzeżu w klubie FitLADY. Na sportowo, ale z fabułą, jakimś tematem przewodnim. Miła odmiana od kulek, i dzieciaki po urodzinach na których byłam wyszły umordowane ale zachwycone:)
      • Gość: Renata IP: *.mierzyn.tarniny.pl 04.06.15, 00:05
        Moa córcia była na urodzinach u kolegi, które prowadził Mały Inżynier. Tak jej się spodobały te eksperymenty, że zapisałam ją na półkolonie. Myślę, że to lepsza alternatywa niż oklepane kulki itp.
    • 16.02.16, 17:00
      Polecam świetlo-ogniowe szoł animatora ze Szczecina. Gość tanczy z ogniem i robi dzieciom pokaz z użyciem świetlnych mieczy, wachlarzy i kijów. Można też dokupić piniatę. Ogłoszenie jakby co można znaleźć na olx. dzieci były zadowolone.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.