Dodaj do ulubionych

adwokat do rozwodu w Szczecinie

18.02.16, 10:49
Witam czy ktoś może mi polecić niedrogiego adwokata do sprawy rozwodowej?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Vlad.H. IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 18.02.16, 19:49
    Moze Kajetan P.? Odpadnie ci podzial majatku...
  • gucia786 18.02.16, 21:47
    Interesuje mnie adwokat.
  • marcin.archi 18.02.16, 22:13
    Nie wiem jak inni adwokaci ale mi udało sie rozwieść, dogadać z żoną (choć niezła z niej jędza) co do alimentów na dzieci oraz do kontaktów z synem i córką. Oczywiście nie obylo się bez adwokata poniewaz samemu trudno jest odnaleźć sie w tym wszystkim. Więcej info na priv. Korzystałem z usług pani mecenas Nowickiej Mosiądz.
  • amenominakanushi-pan-poczatku 08.06.18, 17:48
    I zrobi to z zamiłowania, a nie dla pieniędzy.

--
    Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii.
    Steven Weinberg
  • Gość: arek72 IP: *.dynamic.mm.pl 19.02.16, 22:27
    mnie rozwodziła Kursa-Mędrek poza tym że czasami trudno się do niej dodzwonić nie mam zastrzeżeń
  • gucia786 29.02.16, 23:39
    Byłam u adwokat Nowickiej Mosiądz jestem bardzo zadowolona. Pozew jest już w sądzie.Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
  • martasp1 08.03.16, 20:38
    polecam odezwać się na maila wsparcieprawne.eu@gmail.com pomoże i niedrogo ;)
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.16, 21:36
    Korzystałam z usług adwokata Piotra Salitra. Czasami wydawał mi się za konkretny, bo ja sobie lubię pogadać :), ale najważniejsze, że wygraliśmy. Polecam
  • Gość: Agnieszka IP: *.179.253.endoo.it 13.07.16, 22:18
    Bardzo udana współpraca z kancelarią Pani Bażant ( adwokat.stokowska.pl/zakres-uslug/zachowek/ ) . Pani adwokat prowadziła moja sprawę o zachowek. Była bardzo kompetentna i słowna. Dzięki poprowadzonym przez nią negocjacjom sprawę udało się zakończyć po mojej myśli jeszcze przed skierowaniem jej do sądu!! Zawsze odbiera telefon pod numerem 48 604 247 594
  • beata8918 27.09.16, 18:52
    Ja mogę polecić adw. Piotra Walerczyka. Prowadził moją sprawę rozwodową. Prowadził też sprawę spadkową mojego kuzyna, który również był zadowolony. Rzetelny, profesjonalny i od początku do samego końca dba o sprawy klientów. Mogę szczerze polecić.
  • Gość: Ewa IP: *.adsl.inetia.pl 01.11.16, 12:35
    Ja mogę polecić Panią Adwokat Magdalenę Krzesińską ze Szczecina. Poprowadziła ona moją sprawę rozwodową. Chodziła ze mną na rozprawy, nie wysyłała aplikantów, do mojej sprawy podeszła rzetelnie i z zaangażowaniem.
    www.adwokat.krzesinska.com/rozwod/
  • Gość: januszekb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.16, 11:38
    Ja jestem już po wyroku i Pani Mecenas Nowicka- Mosiądz wywalczyła dla mnie wszystko co chciałem, udało się nawet mi zatrzymać dzieci co wydawało się niemożliwe jak żona złożyła pozew i powiedziała że mnie zniszczy. Gdyby nie pomoc mojej adwokatki było by ciężko.
    Janusz B.
  • Gość: klhhkjh IP: *.bb.online.no 23.11.16, 11:33
    Byle nie ZANIEMOJSKA!!!!!!!!! zero profesjonalizmu.

Szkoda czasu i pieniędzy.ODRADZAM
  • malgorzatadc 09.01.17, 21:45
    ja z ręką na sercu mogę polecić Piotra, którego polecała któraś z poprzedniczek przez e-mail wsparcieprawne.eu@gmail.com. Gość, nie tylko wysłuchał moich smentów, ale profesionalnie podszedł do tematu, sporządzadził pozew i inne pisma, a na koniec udzielił instruktażu jak zachowywać się w sądzie na rozprawie, żeby było dobrze. Rozwód przeprowadzony skutecznie. pozdrawiam
  • Gość: agulax IP: *.as13285.net 22.04.17, 11:45
    witam, czy moge wiedzieć ile Pani zapłaciła za sporządzenie pisma rozwodowego?
  • karo369 11.01.17, 12:17
    Polecam w 100% profesjonalistę, pan mec. Łukasz Bielawa
  • andrzej.1975 12.01.17, 10:00
    ta, ta, ta byłem u kilku i mówili, że sprawa ciężka i chyba popłynę z kasą, a tu u pani Joanny Arend nie wyszło tak żle. Bezcenne mina ex-żony zdawało się jej że dużo może...
  • Gość: Karolina IP: *.146.41.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.08.17, 12:08
    Polecam adw. Agatę Urbanowską, jest to młoda Pani Mecenas, jednak pokazała mi, że potrafi walczyć na sprawie rozwodowej i ma dużą wiedzę w sprawach rodzinnych, chyba nawet specjalizuje się w tych sprawach. Ma kancelarie na Ściegiennego w Szczecinie, nie znam adresu strony internetowej ale na pewno można wyszukac w google.
  • Gość: Jaromir IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.18, 21:36
    Wojciech J. Chmurak bardzo miły i kompetentny specjalista właśnie od różnego rodzaju spraw rodzinnych czy spraw cywilnych. Ma właśnie kancelarię już nawet chyba dłuższy czas i właśnie oferuje tego rodzaju pomoc. Jak najbardziej warto zapisać numer.
  • Gość: Kyle IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.18, 09:29
    Korzystałem z pomocy Pani adwokat Magdaleny Pakuły ze Szczecina i jestem bardzo zadowolony. Sprawa wydawała się wątpliwa, ale udało się ją wygrać z orzeczeniem o winie byłej żony, a kontakty z dziećmi dostałem takie jak chciałem. Szczerze polecam.
  • Gość: Julian75 IP: *.146.226.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.05.18, 16:18
    Ja miałem adwokata Piotra Salitrę i mam dzieci u siebie co jest rzadkie dla taty, a była małżonka przegrała sprawę mimo tego że zasypała sędzinę dowodami na mnie i na to że ja jestem winny
  • benekw 23.05.18, 11:50
    Ja korzystałem z pomocy robertmajchrzak.pl/. Rzetelna i profesjonalna kancelaria - polecam każdemu w trudnej sytuacji
  • Gość: amelia IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.18, 23:24
    polecam adwokat Katarzynę Korgól. Konkretna i rzeczowa, nie pobiera wysokiego honorarium. Zaangażowała się w moją sytuację, bardzo mi pomogła.
  • nowacka_b 08.08.18, 00:21
    moja córka rok temu się rozwodziła i razem odwiedziłyśmy kilka kancelarii, ale ostatecznie sprawę powierzyłyśmy adwokat Katarzynie Korgól. Z uwagi na długi okres oczekiwania na badanie w ozss sprawa jeszcze się nie ukonczyła, ale wiem, że corką jest pod najlepszą opieką. Na bieżąco jest informowana o sprawie, zawsze pani Mecenas odpowiada na wszelkie wątpliwości. Czasami słyszę, że adwokat skasuje na początku i nie dba o sprawę, dlatego radzę wszystkim skorzystać z pomocy prawnej zaufanego adwokata.
  • Gość: Aneta IP: *.147.3.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.09.18, 11:09
    Ja korzystam z usług Pani Adwokat Agatu Urbanowskiej, Pani Adwokat jest zawsze przygotowana, w sposób kulturalny, ale stanowczy odpiera argumenty strony przeciwnej, nie ma problemu z kontaktem telefonicznym czy mailowym. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu pisania pism procesowych Pani Adwokat, są one konkretne i zwięzłe, ale zawsze dotykają tych problemów o których chciałabym wspomnieć.
  • annaameliasowa 16.11.18, 02:04
    Polecam adwokat Katarzynę Korgól - bardzo dobra merytorycznie i wspaniały i cierpliwy słuchacz. Finansowo - ok. przejrzyste reguły płatności, możliwość rozłożenia opłaty na raty,
  • nowacka_b 07.12.18, 21:00
    polecam również
  • eliza.kraszynska 04.12.18, 16:51
    Witam, ja miałam dość trudną sprawę rozwodową i zależało mi na najlepszym specjaliście dlatego zdecydowałam się na adwokata z Gdyni adwokatkrakowski.pl/. Większosć rozmów odbywalismy za pomoca telefonu lub skaypa, a na rozprawy adwokat przyjeżdżał do Szczecina. Sprawa zakończona ogromnym poodzeniem, więc polecam.
  • monikarobak 10.12.18, 22:25
    Mnie reprezentowała pani adwokat Katarzyna Maria Korgól www.kancelariawszczecinie.pl Pierwsze spotkanie trwało aż trzy godziny - pani mecenas to wnikliwy i cierpliwy słuchacz. Na rozprawach zawsze przygotowana i opanowana, wykazuje dużą klasę. Porównywałam honorarium z innymi wiodącymi kancelariami i na tle innych kancelarii wiem, że nie przepłaciłam a otrzymałam pomoc prawną na najwyższym poziomie.
  • katarzyna83 11.12.18, 11:45
    polecam
  • katarzyna83 11.12.18, 11:47
    nie polecam niedrogiego adwokata, rozwodzisz się raz, Chyba, że więcej zamierzasz:) Ja polecam adwokata w rozsądnej cenie, rozsądnej, bo chodzi tez o to, żeby mu się chciało.
  • katarzyna83 11.12.18, 12:06
    dodam też, że nie polecam adwokatów od wszystkiego,wydaje mi się, że to uczciwe jak poszłam z kolejną sprawą do "mojej" kancelarii ajm-prawnik-szczecin.pl/ ( mi sprawę prowadziła adw. Juchno-Marcjan) z którą prowadziłam bardzo skomplikowany dział spadku połączony z podziałem majątku moich rodziców i jak poszłam z inną sprawą z zakresu ubezpieczeń to pani mecenas dała mi namiary na inną kancelarię. I dzięki temu wiem, że nie bierze czego popadnie tylko to na czym się zna, a o podziale wie dosłownie wszystko. Wiem , że robi też rozwody. Jeśli rozwody robi tak jak podziały to szczerze polecam.
  • Gość: Kasia IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.18, 18:14
    Wszystkim, którzy się rozwodzą powiem tak, cudów nie ma, ale można poszukać wśród kilku fajnych adwokatów. Trochę bazując na swoim doświadczeniu trochę na znajomych polecę:
    adw. Hannę Łyczywek- ale uprzedzam, że zdaniem niektórych może być niebotycznie droga, jak ktoś ma nieograniczony budżet to czemu nie- wtedy warto i polecam lyczywek-hanna.pl/

adw. Babskiego - trochę specyficzny, nie za tani, ale z pewnością kontrowersyjny.

adw. Juchno-Marcjan - rzetelna, cenowo raczej przystępna, drożej jest przy sprawach zagranicznych, jak prowadzi po angielsku ajm-prawnik-szczecin.pl/

całą trójcę polecam z czystym sumieniem

• Gość: Adam IP: *.cable.smsnet.pl 21.12.18, 00:57
    ja polecę Panią Stokowską stokowska.pl śweitnie poprowadziła sprawę, doradziła fantastycznie ( a byłem też na poradzie u jednego z wczesniej wymienionych i było tak sobie). Rozwód zakończony po mojej myśli!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka