Dodaj do ulubionych

przedszkola w szczecinie - opinie

16.03.16, 16:00

czy istnieje jakis aktualny watek o przedszkolach w szczecinie? opinie rodzicow?
znalazlam jeden ale z 2006 r-
przekopalam pol interenetu i o pewnych przedszkolach zero opin!!!

czy sa tu mamy przedszkolakow i moglyby napisac chco krotko cos dobrego, (albo cos co sie zdecydowanie nie spodobalo ) o przedszkolach swoich dzieci??
Obserwuj wątek
    • anka31b Re: przedszkola w szczecinie - opinie 28.09.16, 10:12
      Moje dziecko chodzi do przedszkola Bim Bam Bom i mogę powiedzieć o nim tylko same pozytywne rzeczy. Z radością idzie tam i wraca, ciągle przynosi do domu jakieś prace ręczne jakie tam wykonuje, opowiada o ciekawych zajęciach, super panie przedszkolanki, uczą tam też języków obcych! no i ta lokalizacja przedszkola, piękny ogród, budynek niby w centrum a oaza ciszy i spokoju, obok park i wiele ścieżek. Polecam innym rodzicom, to ich strona bim-bam-bom.edu.pl
    • maotata Re: przedszkola w szczecinie - opinie 09.01.18, 11:05
      Mój syn chodzi do BUSa na Warszewie a córkę zapisałam do nowego oddziału tej marki na Niemcewicza 40. Kupili mnie bezpłatnym okresem adaptacyjnym dla dzieci:) Maja smaczne posiłki. Otrzymali certyfikat Instytutu Matki i Dziecka, wiec jestem spokojna o jeden składnik dobrego przedszkola. Syn mówi do mnie po niemiecku, a ja nic nie rozumiem...moge sie od niego uczyc:) Pani dyrektor jest bardzo sympatyczna, ale wymagającą osobą. Organizuje duzo teatrzyków, wypraw dla starszych dzieci. Prawie codziennie mogę obserwować dzieci na faceboocku...Jestem spokojniejsza. Dzieci mało chorują, a ja moge ptracować. Polecam BUS-a! To nasze kochane przedszkole:)

www.facebook.com/przedszkoleBUS/?ref=bookmarks

• taeeun Re: przedszkola w szczecinie - opinie 12.02.18, 00:21
      Wiem, że to stary wątek, ale może komuś się przyda. :)
      Trójka moich dzieci chodziła do Plastusiowa i zarówno one, jak i ja były zadowolone. Zajęcia ciekawe i dość częste, choć pozostawiające czas na własną zabawę. Bardzo różnorodne - muzyczne, plastyczne, sportowe, taneczne, poznawcze, teatralne... Po prostu dla każdego coś. :) Dodatkowo można wybrać dodatkowe, darmowe zajęcia z j. włoskiego (moje dzieciaki chodziły; starsze nie chciały kontynuować nauki i jedyne co teraz pamiętają, to jak policzyć do 10, jak powiedzieć "cebula" i kawałek wierszyka o żabie, ale w młodszej córce rozwinęła się prawdziwa miłość do tego języka), rytmiki i religii (na nią również chodziły i jestem zadowolona, bo Panie katechetki nie mówiły niczego nieodpowiedniego i pokazywały, że wiara w Boga to nie tylko klepanie wyuczonych formułek i można do niej podejść z odrobiną "funu") oraz jest kilka odpłatnych zajęć (starsze chodziły na j. angielski, taniec i gimnastykę (której już nie ma), a młodsza na j. angielski i taniec. O ile zajęcia z tańca takie sobie, tak z angielskiego jestem bardzo zadowolona, bo starszym w klasach 1-3 trafiła się beznadziejna nauczycielka i gdyby nie zajęcia w przedszkolu, to w ogóle nie znałyby podstaw).
    • mala.mi83 Re: przedszkola w szczecinie - opinie 25.09.18, 12:59
      Ja odświeżę wątek. Bo widzę, że nowego brak, a sporo osób szuka informacji o przedszkolach i żłobkach. W miejscowości Dołuje (gm. Dobra), całkiem niedaleko Szczecina, właśnie powstała nowa placówka dla dzieci. To Słoneczny Sad. Mają swoją stronę www i fb więc łatwo znaleźć. Przeglądałam ich ofertę i moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze. Zarówno jeśli chodzi o ofertę edukacyjną, jak i zaplecze techniczne. Mają doświadczoną kadrę, autorskie programy edukacyjne i moim zdaniem warto to miejsce wziąć pod uwagę.
      • mama-oliwia Re: przedszkola w szczecinie - opinie 13.12.18, 21:24
        Moje dziecko uczęszczało do przedszkola TAK przy ul. Duńskiej. Pani dyrektor przemiła, obiecywał gruszki na wierzbie, a potem okazało się, że grupy liczą po 25 dzieci, z nie 18-20 jak mówili. Do tego straszna rotacja kadry, dla mnie to nie do pomyślenia, że 3 lub 4 letnim dzieciom zmienia się Pani w ciągu roku szkolnego, a wymiana połowy kadry po wakacjach to u nich norma. Pani dyrektor podsumowała to tak, że trudno teraz o dobry personel, ale szukają... i co roku to samo.
        Jak komuś zależy na dobrej opiece, to niestety nie polecam przedszkola TAK. To było dla mnie ogromne rozczarowanie.
    • ryszardana Re: przedszkola w szczecinie - opinie 27.09.18, 10:15
      ja nie wiem za wiele o przedszkolach, generalnie jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci to moge podzielić sie tylko tym co sama wiem - chodze z dzieckiem na rytmikę w Artyzie, zajęcia są ciekawe i mała bawi się świetnie w grupie rówieśników :)
    • alota Re: przedszkola w szczecinie - opinie 14.12.18, 22:18
      Witam, ze swojej strony mogę dodać pozytywną opinię na temat przedszkola Tęczowa Kraina przy ul Mickiewicza. Trochę dla nas daleko ale nie ma tam problemu z miejscem do parkowania także ok. Poza tym ciekawe zajęcia, chłopki wracają z przedszkola zawsze z uśmiechem na ustach (2 maluchów :)) i jakimiś nowymi historiami które nie kończą się przy obiedzie! oferta przedszkola łatwa do znalezienia na FB, polecam!

--
      kancelariaposyniak.pl
    • misiaczkowa87 Re: przedszkola w szczecinie - opinie 08.01.19, 18:55
      jeżeli zastanawiacie sie nad zapisaniem dziecka do przedszkola, ale nie jesteście pewni czy dziecko da sobie tam rade, to dobrym pomysłem na sprawdzenie byłoby przejście się z dzieckiem na jakieś zajęcia grupowe. Ja ze swojej strony moge polecic Bajgranie, czyli bajki na żywo z użyciem instrumentów muzycznych :)
    • Gość: Elwira Re: przedszkola w szczecinie - opinie IP: *.internetia.net.pl 11.11.19, 08:57
      No proszę , rodzice nic nie mają do powiedzenia o przedszkolach do których uczęszczają ich dzieci? Ja napiszę na temat przedszkola „Dzieńdoberek” - przedszkole specjalne dla dzieci z autyzmem, afazją, z zespołem Aspergera. W życiu nie oddajcie swojego dziecka pod opiekę tego przedszkola, nie daj boże jak coś zauważycie niepokojącego np. brak odbywających się zajęć z tak zwanego WWR (wczesne wspomaganie rozwoju), za, które to zajęcia przedszkole dostaje pieniądze z wyd. Oświaty i zwrócicie na to uwagę do dyrekcji to natychmiast jesteście wrogiem publicznym nr 1! Od razu zaczną się represje, dziecko będzie systematycznie odsuwane na bok (jako osoba niepożądana), a Wy rodzice będziecie zmuszani do podjęcia decyzji dotyczącej odejścia z tego przedszkola. Kadra opiekująca się dziećmi w 90% jest niewykwalifikowana i niema pojęcia jak się pracuje z dziećmi ze spektrum autyzmu. Jeżeli będziecie chcieli nawiązać dialog z dyrekcją na temat niedociągnięcia w przedszkolu, braku zajęciach terapeutyczny, to będziecie wciąż okłamywani, że wszystko jest w porządku. Tak długo będą wciskać ‘kit’ aż dojdziecie do wniosku, że trzeba zabrać stąd Wasze dziecko. We wrześniu odeszło 5-cioro dzieci, a w tym miesiącu ma odejść troje dzieci, wykwalifikowana kadra terapeutyczna także stąd odchodzi .
      Z całego serca nie polecam tego przedszkola.
      Protokoły pokontrolne z Kuratorium Oświaty Protokół: nr_1 oraz Protokół nr_2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka