Dodaj do ulubionych

Przemyslany prezent dla dziecka

09.12.17, 16:50
Hellou, co myslicie i jakie macie pomysły w kwestii prezentów bozonarodzeniowych dla dzieci? Cos niebanalnego i najlepiej rozwijającego :)
Edytor zaawansowany
  • misiaczkowa87 09.12.17, 17:22
    warto zastanaowić sie nad zajęciami dodatkowymi wpływającymi na rozwój dziecka :) może język, granie na instrumencie, malowanie, spiewanie, coś z komputerami?
  • krystek990 09.12.17, 17:30
    a może po prostu kupić dziecko zabawki i pozwolic mu byc dzieckiem, hm? po kiego grzyba od razu pchac je do szkół, spełniać niespełnione fantazje rodziców?
  • misiaczkowa87 22.12.17, 19:16
    okej, w sumie to dowiedziałem sie, ze w Artyzie na Mieszka I mozna wykupic voucher na 4 zajęcia z obojętnie jakiego instrumentu czy rytmiki :) więc moze coś takiego jako prezent?
  • kasake80 22.12.17, 19:19
    a do kiedy trzeba wykorzystac ten voucher? jest jakis ograniczony czas?
  • misiaczkowa87 22.12.17, 19:21
    a nie wiem :D pewnie jest, ale to juz odsyłam na funpage, pewnie tam jest więcej informacji :P
  • krystek990 31.08.18, 20:44
    już troszkę dorosłem i moją wypowiedź z wcześniej troszkę mnie rozbawiła ;) u nas w rodzinie zazwyczaj kupowało się dzieciom klocki lego - i dla chłopaków i dla dziewczyn, wiadomo najlepsza zabawka :) teraz mozna poszaleć i w ramach prezentu zapisać dziecko na jakieś zajęcia dodatkowe, rozwijające pasje a przy okazji dziecko będzie w grupie z równieśnikami :)
  • ryszardana 27.09.18, 10:34
    moim zdaniem pomysł z zapisaniem dziecka na zajęcia dodatkowe w ramach prezentu rozwijającego jego umiejętności czy pasję to zdecydowanie bardzo dobry pomysł :)
  • tulipanek98 03.10.18, 20:05
    dowiedziałem się, że mają tam także musical, to chyba to, na czym najbardziej zależy moim dzieciom :)
  • misiaczkowa87 26.11.18, 20:57
    tak mają od jakiegoś czasu :) widać, że nieźle im się rozwinęła szkoła ;)
  • ewaj-74 18.12.18, 12:13
    Zależy w jakim wieku dziecko, dla nieco starszego bardzo fajnym pomysłem są pisaki 3D, kreatywne. U nas sprawdzają się również tzw "rzepiki" -bardzo dużo zabawy przy tworzeniu najróżniejszych stworzeń. U mnie zarówno chłopiec jak i dziewczynka bawią się tymi rzeczami.
  • kamien86 22.03.19, 17:26
    słyszałem, ze mają tam także Bajgranie, w sumie nawet byłem kilka razy z dziećmi;) to może być całkiem fajny pomysł na prezent :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka