Dodaj do ulubionych

Pasy do Zastępcy

IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 17.07.02, 22:47
Panie naczelniku ja mam takie pytanie,ostatnio widziałem policjanta jadącego
samochodem Skoda Octawia,który jechał bez zapiętych pasów. Mam pytanie czy
policjantów przepis nie oboiązuje.Nadmienię tylko,ze nikgo w tym czasie nie
przewozili ani nie jechali szybko tylko jak w normalnym patrolu - bez
sygnałów.Czasami policjani są zapieci czasami nie.Czy w takim razie
policjanci z drogówki - pana ludzie nie powinni karac tych,którzy nie szanują
przepisów?
Edytor zaawansowany
  • Gość: jerzy / inny IP: *.osowo.pl 18.07.02, 00:09
    Kiedy taksówkarz może nie zapinać pasów
  • Gość: ZetKa IP: *.net.com / 3.149.7.* 18.07.02, 08:36
    > Kiedy taksówkarz może nie zapinać pasów
    Na pewno zawsze, jak przewozi pasazera, w przepisach jest wyraznie powiedziane,
    ze kazdy, z wyjatkiem (i tu jest taksowkarz, ale chyba wlasnie jak przewozi)
  • Gość: Adam IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.02, 01:06
    Gość portalu: Jurek napisał(a):

> Panie naczelniku ja mam takie pytanie,ostatnio widziałem policjanta jadącego
    > samochodem Skoda Octawia,który jechał bez zapiętych pasów. Mam pytanie czy
    > policjantów przepis nie oboiązuje.Nadmienię tylko,ze nikgo w tym czasie nie
    > przewozili ani nie jechali szybko tylko jak w normalnym patrolu - bez
    > sygnałów.Czasami policjani są zapieci czasami nie.Czy w takim razie
    > policjanci z drogówki - pana ludzie nie powinni karac tych,którzy nie szanują
    > przepisów?

Pasy w samochodach policji z własnych obserwacji bywają czasami zapięte, ale za
    to przenigdy nie widziałem karetki pogotowia z kierowcą z zapiętym pasem. Np w
    niemczech jest to nie do pomyślenia, karetka na sygnale a kierowca i
    sanitariusz są zapięci. Uwadze polecam również wszelkiej maści pogotowia:
    gazowe, energetyczne... notoryczny brak zapiętych pasów...:-(
  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 19.07.02, 01:35
    Tutaj to zwykle zalezy od hrabstwa i samopoczucia policjanta. Mozna zaplacic od 40 dolcow do np ilosci pasazerow
    razy 40 ( trzech-120 itd) i obciazony jest kierowca. Jest wielka glupota wpasc za nie zapiete pasy i nawet jak
    doswiadczyl moj kumpel mozna spedzic noc w kiciu ( hrabstwo Montgomery), tam ujadal sie z policjantem ze to
    przesada, ze tak nie wolno itd itd, Gliniarz grzecznie zalozyl mu kajdanki i zawiozl do kicia by tam sedzia nocny sie
    martwil jak tu krzykacza jeszcze finansowo pognebic o ile po rozum do glowy nie pojdzie. Kumpel skonczyl w sumie
    na trzystu dolcach kary finansowej i nocy w pudle, dzisiaj to nawet swego kundla w pasy zapina jak jedzie
    samochodem!!!! Tak tez sie moze przytrafic !!!! Ja tam pasy zapinam nawet jak jade na druga strone ulicy, lepiej !!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka