• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zdjecia codziennego Szczecina!!!! Dodaj do ulubionych

• IP: 64.9.159.* 29.09.01, 00:54
    Bardzo mi sie podoba idea warszawskiej gazety, publikuja oni co pare dni, zdjecia z zycia codziennej Warszawy.
    Ciekawe czy to by sie podobalo na szczecinskiej wersji gazety. Ja musze przyznac ze czekam z niecierpliwoscia
    na tego rodzaju pokaz, byl by to bardzo fajowy projekt!!!!
    Mozna by pokazac wielu wspanialych szczecinian w pracy, w trakcie zabawy itd itd Mozna by pokazac cuda i
    ohydy szczecinskiej architektury i zieleni. Mam na mysli zdjecia jeszcze nie publikowane , biegnace rownolegle do
    tematow forum.
    DAJCIE FORUM SZANSE !!!!! WIELE SIE TU PISZE DOBRYCH RZECY O SZCZECINIE!!!!
    • Gość: gabi IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 11:59
      Gość portalu: JACEK napisał(a):

> Bardzo mi sie podoba idea warszawskiej gazety, publikuja oni co pare dni, zdjec
      > ia z zycia codziennej Warszawy.
      > Ciekawe czy to by sie podobalo na szczecinskiej wersji gazety. Ja musze przyzna
      > c ze czekam z niecierpliwoscia
      > na tego rodzaju pokaz, byl by to bardzo fajowy projekt!!!!
      > Mozna by pokazac wielu wspanialych szczecinian w pracy, w trakcie zabawy itd i
      > td Mozna by pokazac cuda i
      > ohydy szczecinskiej architektury i zieleni. Mam na mysli zdjecia jeszcze nie pu
      > blikowane , biegnace rownolegle do
      > tematow forum.
      > DAJCIE FORUM SZANSE !!!!! WIELE SIE TU PISZE DOBRYCH RZECY O SZCZECINIE!!!!

Wyciągnijcie swoje aparaty i do dzieła - może wato utworzyć taki album
      szczecińskiego forum? Czasem trudno jest opisać , to co sie widzi słowami.

• Gość: bury IP: 64.124.150.* 01.10.01, 09:29
        Załóżmy że już zrobię zdjęcie. I co z tym dalej ???
        • Gość: ZetKa IP: *.admin.ntua.gr 01.10.01, 10:38
          > Załóżmy że już zrobię zdjęcie. I co z tym dalej ???
          a) serwer ogolnodostepny
          b) poprosic gazete - moze umiesci w gazecie, na stronie
          c) niedlugo zacznie powstawac na powazniej Ave Szczecin - mysle, ze mozna by sie
          zastanowic nad umieszczeniem tam tego ;)
          • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 03.10.01, 17:04
            Ja tu potrzebuje Mikea do lobby tego tematu!!!!
            • Gość: KATRINA IP: *.dialup.hstntx.swbell.net 04.10.01, 06:09
              SWIETNY POMYSL, DLACZEGO TAK MALO ODZEWU??????
              • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 08.10.01, 15:24
                Popycham ten watek na gore raz jeszcze........
                • Gość: red IP: 10.10.129.* 08.10.01, 18:18
                  OK. To chyba telepatia. Wlasnie w redakcji rozmawiamy o tym pomysle. Cieszy nas Wasze
                  zainteresowanie. Jak to zrobimy? Dajcie nam chwilke. Szczegoly niebawem.
                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 10.10.01, 16:46
                    Gość portalu: red napisał(a):

> OK. To chyba telepatia. Wlasnie w redakcji rozmawiamy o tym pomysle. Cieszy nas
                    > Wasze
                    > zainteresowanie. Jak to zrobimy? Dajcie nam chwilke. Szczegoly niebawem.
                    Chwilka juz minela!!!!!!!!!!!

• 16.10.01, 15:53

> OK. To chyba telepatia. Wlasnie w redakcji rozmawiamy o tym pomysle. Cieszy nas
                    > Wasze

Tydzień minął i co? Czekam na szczegóły.
                    • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 16.10.01, 15:59
                      stettiner napisał(a):

> Gość portalu: red napisał(a):
                      >
                      > > OK. To chyba telepatia. Wlasnie w redakcji rozmawiamy o tym pomysle. Ciesz
                      > y nas
                      > > Wasze
                      > > zainteresowanie. Jak to zrobimy? Dajcie nam chwilke. Szczegoly niebawem.
                      >
                      > Tydzień minął i co? Czekam na szczegóły.

AHA!!! No wlasnie!!!!
                  • 16.10.01, 22:11

> Wasze

Panie Butler
                    Telepatia telepatią, ale czytelnicy się niepokoją.
                    Czy "w tym temacie", jak mawiał niezapomniany prezydent W. zrobicie jakieś ruchy??
                    Dajcie znać, bo wątek spadnie na samo dno i nawet Obs nie wyciągnie go spod
                    kołdry.

Pozdrawiam i czekam na rychłą (znaczy szybką) odpowiedź.
                    javal

• Gość: Mike IP: *.*.*.* 12.10.01, 17:05
      Kiedys trafilem na strone na ktorej byla galeria zdjec zrobionych podczas
      konkursu. Zawirala mnostwo fajnych zdjec Szczecina. Zdaje sie ze
      wspolorganizatorem konkursu byla GnP a zdjecia byly umieszczone na serwerze
      Fotoklubu Zamek. Niestety odnalezc ich nie moge.
      Jedyne co znalazlem to kamery on-line:
      http://www.szczecin.pl/kamery/default.htm

A ogolnie pomysl by zamieszczac zdjecia bardzo mi sie podoba.
      • Gość: Marysia IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.10.01, 08:43
        Gość portalu: Mike napisał(a):

> Kiedys trafilem na strone na ktorej byla galeria zdjec
        > Niestety odnalezc ich nie moge.
        > A ogolnie pomysl by zamieszczac zdjecia bardzo mi sie podoba.

Polecam: http://www.szczecin.pl/miasto/foto.htm
        Marysia

• Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 16.10.01, 15:51
      Raz jeszcze na gore z tym tematem!!!!! lol
    • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 17.10.01, 16:38
      no i warszawa wygrala.....popatrzcie na jej zdjecia!!!
      pospieszcie sie tam w redakcji!!!!
      • 23.10.01, 09:17
        Nie uda się nam założyć portalowej szczecińskiej galerii fotograficznej prędzej, niż w połowie listopada.
        Pamiętamy o tym, ale to musi jeszcze niestety trochę potrwać. Sorry, cierpliwości.
        • 23.10.01, 09:26
          W połowie listopada- to przynajmniej oznacza konkretny termin. No i przywróciło
          moja wiarę, że redakcja o pomyśle nie zapomniała. No to czekam.
          • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 23.10.01, 15:29
            No to macie redakcjo dokladnie 24 dni!!!!!!
            • 23.10.01, 15:50
              Może dadzą radę na Mikołaja ;-)))
              • 23.10.01, 15:53
                To Mikołaja mamy w połowie listopada? ;)
                Nie ma mowy, obiecali że w listopadzie i myślę że się uda. Popatrz tylko bury
                jakich cudów dokonali żebyś mógł wrócić na forum.
                • 23.10.01, 15:55
                  wiem wiem ale realistą jestem - napisali NAJWCZEŚNIEJ w połowie... no to będzie
                  w grudniu.
                  • Gość: obs IP: *.szcz.gazeta.pl 24.10.01, 13:25
                    bbury napisał(a):
                    > wiem wiem ale realistą jestem - napisali NAJWCZEŚNIEJ w połowie... no to będzie
                    > w grudniu.

Skąd tyle niewiary, bury?
                    • Gość: Mike IP: *.*.*.* 24.10.01, 13:36
                      Gość portalu: obs napisał(a):

> bbury napisał(a):
                      > > wiem wiem ale realistą jestem - napisali NAJWCZEŚNIEJ w połowie... no to b
                      > ędzie
                      > > w grudniu.
                      >
                      > Skąd tyle niewiary, bury?

"I find your lack of faith disturbing." (kto wie skad to? ;-)
                      • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 30.10.01, 16:53
                        Redakcka ma jeszcze tylko 15 dni!!!!!!!!!!!!!!!!
                        • Gość: obs IP: 10.10.129.* 30.10.01, 17:13
                          > Redakcka ma jeszcze tylko 15 dni!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Bo jak nie, to w ryj!
                          • Gość: ZetKa IP: *.robotics.ntua.gr 31.10.01, 11:04
                            Gość portalu: obs napisał(a):
                            > Bo jak nie, to w ryj!

dobrze, dobrze, obs, nawet pozwolimy ci wybrac od kogo chcesz...
                            tylko zebys potem pamietal - to na twoja prosbe bylo ;)
                        • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 31.10.01, 15:43
                          TYLKO 14 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 01.11.01, 14:43
                            Hello.........13 dni !!!!!!!
                            • 01.11.01, 16:00
                              pamietamy pamietamy :)
                              • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 01.11.01, 17:31
                                Bardzo dobrze , bo jutro to bedzie juz 12 dni !!!!!
                                • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 02.11.01, 14:18
                                  No i 12 dni zoltalo..................................
                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 03.11.01, 15:46
                                    jedenascie ( 11 ) , juz tylko jedenascie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                    • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 04.11.01, 19:11
                                      Wasza ostatnia dwu cyfrowka 10 !!!!!!!! 10 dni , tylko dziesiec .............
                                      • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 05.11.01, 14:03
                                        DZIEWIEC , DZIEWIEC !!!!!! , 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                        • 05.11.01, 14:04
                                          wiedziałam, że i dziś nie odpuści.... ;)
                                        • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 06.11.01, 14:24
                                          Dziendoberek.......8 dni...............osiem dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                          • 06.11.01, 14:28

> Dziendoberek.......8 dni...............osiem dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do grudnia jeszcze kupa czasu ;-)))
                                            • 06.11.01, 15:22
                                              Bury, ty tu nie siej zwątpienia, galeria bęzie w połowie listopada, a jak nie,
                                              to zobaczysz co jacek gazecie zrobi.... oni już się boją;)
                                              • 06.11.01, 15:28
                                                stettiner napisał(a):

> Bury, ty tu nie siej zwątpienia, galeria bęzie w połowie listopada, a jak nie,
                                                > to zobaczysz co jacek gazecie zrobi.... oni już się boją;)

Przecież ja cały czas motywuję ;))) tylko robię to inaczej.
                                                PS jak już zrobią Galerię to kupie sobie aparat cyfrowy. Mam nadzieję że będzie
                                                można zilustrować swoje forumowe opinie ???
                                                • 06.11.01, 15:33
                                                  bbury napisał(a):

>
                                                  > Przecież ja cały czas motywuję ;))) tylko robię to inaczej.
                                                  > PS jak już zrobią Galerię to kupie sobie aparat cyfrowy. Mam nadzieję że będzie
                                                  >
                                                  > można zilustrować swoje forumowe opinie ???

Niech tylko spróbują nie chcieć- przekonamy ich. Zmasowanym atakiem. Myślisz, że
                                                  się nie da?
                                                  • 07.11.01, 09:42
                                                    jak wykazuja moje doświadczenie wszystko da się załatwić ;)))
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 07.11.01, 14:01
                                                    Za siedmioma gorami....za sidmioma rzekami....za siedmoma lasami.........ZA SIDEM DNI !!!!!!!
                                                  • Gość: ZetKa IP: *.robotics.ntua.gr 07.11.01, 14:35
                                                    > Za siedmioma gorami....za sidmioma rzekami....za siedmoma lasami.........ZA SID
                                                    > EM DNI !!!!!!!
                                                    Chyba:
                                                    Za siedmioma dniami ;)
                                                    btw cos ci zegarek jakos dziwnie chodzi, co dzien to o innej porze...
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 08.11.01, 18:38
                                                    SZESC DNI ZOSTALO 6
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 09.11.01, 14:18
                                                    Piateczka, panie , panowie, piateczka......5 dni zostalo
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 10.11.01, 01:02
                                                    Dwa razy dwa???
                                                    Cztery!!!
                                                    Za dokladnie!!!!!
                                                    Dwa razy dwa???
                                                    SZTYYYYRRRYYYY!!!!!

Juz tylko cztery dni !!!!!! ( 4 )

• Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 11.11.01, 16:03
                                                    Trzy, tzy, czrzy,czy.......lol 3 dni zostaly
                                                  • Gość: jacek IP: 64.9.159.* 12.11.01, 14:21
                                                    Dwa dzionki zostaly !!!!!!!!!!!! 2 dni
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 12.11.01, 17:28
                                                    Tylko dwa dni zostaly, ciekawe czy bedziemy mile zaskoczeni czy tez rozczarowani ??????????????
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 12.11.01, 18:55
                                                    Czy ja juz pisalem ze tylko dwa dni wam zostaly??????? oh tak...hmmm.....no to tylko takie male
                                                    przypomnienie.........dwa dni !!!!!
                                                  • 13.11.01, 08:49
                                                    a ja dalej nie wierzę ;)))
                                                  • 13.11.01, 09:02
                                                    Redakcjo! No i jak będzie? Jak postępy prac? Będzie galerai w terminie czy nie?
                                                  • 13.11.01, 11:09
                                                    Bedzie, bedzie:))
                                                  • 13.11.01, 13:02
                                                    Że bedzie, w to ja wierzę, ale kiedy? Czy w listopadzie jak obiecaliście, a
                                                    dokładniej w połowie listopada?
                                                  • 13.11.01, 13:37
                                                    A nawet juz jest:). Link - na pierwszej stronie szczecinskiego portalu

• Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 13.11.01, 14:20
                                                    DZIENDOBEREK !!!!! TUTAJ 7:20 RANO I WEDLUG MOJEGO KALENDARZA MACIE JESZCZE JEDEN...1 DZIONEK
                                                  • Gość: ZetKa IP: *.robotics.ntua.gr 13.11.01, 14:21
                                                    > DZIENDOBEREK !!!!! TUTAJ 7:20 RANO I WEDLUG MOJEGO KALENDARZA MACIE JESZCZE J
                                                    > EDEN...1 DZIONEK
                                                    Jest godzina 14:19, a GnP nie potrzebuje juz ani jednego dzionka, bo galeria
                                                    jest. A gdzie? Poszukaj sobie powyzej.
                                                  • 13.11.01, 14:26
                                                    jestem pod wrażeniem organuizacji pracy w Gazecie i przyznaję się ze nie miałem
                                                    racji nie wierząc w Wasze możliwości.

Mam takie pytanie - czy tylko redakcja będzie publikowała tam zdjęcia czy można
                                                    coś podesłać. Mam np. piekne rozkopane skrzyżowanie - aktualnie Rondo
                                                    Giedroycia z piekną tęczą w tle. Może inni by też chcieli zobaczyć ??? Możecie
                                                    mi to opublikować i co mam zrobić by się tak stało ???
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 13.11.01, 14:33
                                                    WOW.....no to teraz jestem zadowolony !!!!!
                                                    musicie otworzyc skrzynke emailowa dla czytelnikow by mogli przeslac swoje fotki, bedziemy w ten sposob o
                                                    kilometr dalej niz inne galerie
                                                    ps DZIEKUJE REDAKCJI ZA SZYBKIE TEMPO ROBOT ;-)
                                                  • 13.11.01, 14:36

> WOW.....no to teraz jestem zadowolony !!!!!
                                                    > musicie otworzyc skrzynke emailowa dla czytelnikow by mogli przeslac swoje fotk
                                                    > i, bedziemy w ten sposob o
                                                    > kilometr dalej niz inne galerie
                                                    > ps DZIEKUJE REDAKCJI ZA SZYBKIE TEMPO ROBOT ;-)

Odpowiedź/skrzynkę znajdziesz w wątku: "Ruszyła galeria zdjęć Szczecina"
                                                  • Gość: JACEK IP: 64.9.159.* 13.11.01, 23:32
                                                    Macie tylko.........ha ha ha ha ....tak bazgram z przyzwyczajenia........ha ha ha
    • 16.11.01, 12:14
      Droga redakcjo, świetnie że mamy galerię, ale czy ma ona polegać na tym, że
      możemy sobie codzinnie obejrzeć kilka tych samych zdjęć? Czy to jest ekspozycja
      stała? Reporterzy Gazety robią zdjęcia raz na tydzień- nie wierzę.
      • 16.11.01, 12:37
        Zara będą dwie nowe fotki.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.