Dodaj do ulubionych

dobry adwokat rozwodowy w Szczecinie

IP: *.bazapartner.pl 31.08.07, 09:33
poszukuje namiarow na dobrego adwokata rozwodowego w Szczecinie,ktory nie pozwoli zasadzic ogromnych alimentow na rzecz bylej(dosc zachlannej)zony
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zbędny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 09:45
    Senator Włodek Łyczywek zwłaszcza, że ma w tej dziedzinie spore
    doświadczenie.
  • Gość: mm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 11:26
    najlepszy to gruca z krzywoustego.polecam
  • Gość: Adrian IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.15, 20:31
    Ostatnio miałem wypadek na nartach we Włoszech firma ubezpieczeniowa migała się z wypłatą odszkodowania ( zwrotu kosztów leczenia itp) . Skorzystałem z pomocy prawnej adwokata Piotra Salitry. ( siedziba kancelarii adresu dokładnie nie pamiętam gdzieś kolo dawnego kina Colosseum Bardzo fachowa pomoc , firma ubezpieczeniowa odrazu zmieniła swoje podejście do mojej osoby. Miałem wcześniej nie najlepsze doświadczenia z adwokatami. Jeśli chodzi o mecenasa Piotra Salitę mogę zdecydowanie polecić jego usługi.
  • Gość: Bożena IP: *.internetia.net.pl 14.05.15, 15:14
    Ja osobiście polecam adw. Joannę Nowicką Mosiądz, jest rzeczowa, dzięki niej czułam się na sali bezpiecznie, nie bałam się reakcji męża. Na sali sądowej jest profesjonalna.
  • Gość: teknoid IP: *.szczecin.mm.pl 26.09.16, 20:58
    gruca to pernamentny zlodziej, bronil mnie na sprawie, oczywiscie winni, i chcial jeszcze wiecej, Ojciec gruca tak, ale nie syn
  • Gość: elka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 09:49
    Rada dla twojej żony: niech zdrowo cię ogoli i pilnuje swoich
    interesów do ostatniej złotówki. Unikanie alimentów na własne
    dzieci jest niczym innym, jak zbrodnią w stosunku do tych dzieci.
  • Gość: xyz IP: *.bazapartner.pl 31.08.07, 10:25
    placic chce!i nadal zajmowac sie dzieckiem!ale ona powiedziala ze po zlosci mnie po prostu wydoi zeby nie musiala nic robic!
  • xxtoja 31.08.07, 10:30
    Poproś w sądzie o mediacje rodzinne. Rada jest prosta, teraz możecie
    pewne rzeczy ze sobą uzgodnic i to uzgodnienie podpisać u notariusza.
    Są różne rozwiazania, zanim pójdziesz do adwokata.

• Gość: Zbędny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 12:34
    Dobra rada i zaoszczędzi (ewentulanie) sporo kosztów sądowych i
    czasu na przyszłość.
  • Gość: uśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 10:35
    A dotąd nic nie robiłą? to nicech dalej nic nie robi i wychowuje
    dzieci. a ty płać i na dzieci i na ich opiekunkę.zachciało się
    wolności i młodej panienki? młoda panienka niech okaże swoją miłość
    do ciebie poprzez akceptację twojejej miłości do dzieci. a miłość
    ta może zostać wyrażona między innymi w zapewnieniu im porządnego
    wychowania i wykształcenia!
  • Gość: Vlad.H. IP: 80.53.41.* 31.08.07, 20:50
    ukrainiec... wyjdzie ci taniej i spokojniej bedziesz zyl.
  • Gość: willy IP: *.pools.arcor-ip.net 01.09.07, 11:42
    albo do Szwajcarii! A firme zamknij i otworz na matke!
  • Gość: Vlad.H. IP: 80.53.41.* 02.09.07, 14:00
    banki belgijskie dochowuja tajemnicy w przeciwienstwie do szwajcarskich (ktore
    ostatnio jakby przeciekaja)
  • Gość: niepodam IP: *.di-net.pl 17.03.16, 22:31
    Elka czy ty jesteś normalna? Nie znasz gościa a od razu go zaszufladkowałaś. Żal mi ciebie.
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 09:53
    Jeśli to ty to przecież wiesz do kogo się udać - Al
  • Gość: Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 10:44
    > Jeśli to ty to przecież wiesz do kogo się udać - Al

To nie on. Tacy się nie rozwodzą.

Pozdrawiam
    Fugazi
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 11:16
    Hey.
    Ja wiem że xyz się nie rozwodzi bo wiedziałbym to ale nie wiem czy
    to on pisze. Nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    A co. Może to dla ciebie ta papuga :-)

Pozdrawiam i nie zabieraj mi xyz-ta za częto na imprezki bo ze mną
    się nie może napić :-)
  • Gość: Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 11:25
    > Pozdrawiam i nie zabieraj mi xyz-ta za częto na imprezki bo ze mną
    > się nie może napić :-)

Ja go nawracam , a Ty deprawujesz...
    :-)

Pozdrawiam
    Fugazi
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 11:29
    No to chwała Tobie.
    Ja jestem stary pijak ("pijak i złodziej bo każdy pijak to
    złodziej") więc moge tylko dotrzymać jemu towarzystwa w chwilach
    słabości :-)

A Ty wybierasz się 15.10 na szkocką Rybkę?
  • absztyfikant 31.08.07, 12:01
    Chlopaki, to nie jest prawdziwy XYZet, to podrobka.

--
    Pravda vítězí!
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 12:07
    Wiem. Z prawdziwym rozmawiałem przed chwilą telefonicznie.
  • Gość: Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 12:08
    > A Ty wybierasz się 15.10 na szkocką Rybkę?

A nic nie wiem, rzeknij w którym mieście będzie degustacja?
    ;-)

Pozdrawiam
    Fugazi
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 12:10
    Nic nie wiesz? Będzie u nas! Poza tym jeszcze jadę na degustację do
    Bydgoszczy.

A jutro wieczorem mocno nawracaj towarzysza xyz :-)
  • Gość: Fugazi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.07, 12:14
    Może byśmy z tow. Xyz wspólnie Rybkę zjedli?
    Pogadam jutro.

Pozdrawiam
    Fugazi
  • Gość: rzeźnik IP: 212.75.114.* 31.08.07, 12:27
    Może się skusi. Mamy jeszcze ponad miesiąc ale szukam już karty
    wędkarskiej. Jeszcze nie wiem gdzie i po ile jest.

I wypijcie lufę za moje zdrowie.
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 04.02.15, 15:11
    www.adwokat-osinska.pl/praworodzinneiopiekuncze.html Adwokat od spraw rodzinnych
  • adamnowakowski14 15.05.14, 23:22
    Ja znalazłem bardzo miłą i ci najważniejsze skuteczną Panią adwokat. Joanna Prochownik. Dzięki tej kobiecie wyrok był po mojej myśli prochownik.pl/
  • Gość: Janusz IP: *.cable.smsnet.pl 09.07.14, 23:58
    Ja natomiast polecam usługi pani Mecenas Joanny Nowickiej Mosiądz, jest to adwokat posiadający doświadczenie w sprawach cywilnych, pomagała mi przy rozwodzie, podziale majątku i przy ustaleniu wysokości alimentów, ale także w sprawach karnych, polecam ją swoim przyjaciołom i znajomym. Poniżej adres mailowy:
    www.rozwód, podział majątku, alimenty, postępowanie karne
  • Gość: Ania IP: *.cable.smsnet.pl 10.07.14, 00:13
    Joanna Nowicka - Mosiądz Z całego serca polecam. Pani Mecenas ma duże doświadczenie nie tylko w sprawach rozwodowych, ale również w sprawach karnych.
  • Gość: Krystyna IP: *.nitka.net.pl 23.10.14, 14:31
    Korzystałam z usług adw. Joanny Nowickiej Mosiądz i jestem zadowolona z jej pracy i rezultatów
  • lukaszparol 02.12.14, 15:29
    Mam bardzo dobre doswiadczenia jezeli chodzi o wspolprace z mec. Piotrem Salitra. Konkretny, rzeczowy, slowny. Co wazne - nie unika kontaktu, czesto sam oddzwania, interesuje sie sprawa. Polecam
  • niemamgazety 26.01.15, 10:12
    Ja rozwiodłem się w zeszłym roku z żoną(już byłą). Jeśli chodzi o alimenty i podział majątku wydaje mi się że wyszedłem na tym dobrze. Osobiście mogę Ci polecić www.goldenstein.pl/.
  • Gość: Krzystof IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.15, 12:41
    Ja także musiałem skorzystać z pomocy prawnik w ww. temacie - szczerze samemu trudno to ogarnąć. Polecam kancelarię ikancelaria.eu
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.02.15, 13:59
    Adwokat Rozwód Szczecin, Kancelaria Adwokacka Rozwód Szczecin Adwokat Rozwód Szczecin, Kancelaria Adwokacka Rozwód Szczecin, Rozwody Szczecin, Adwokat od spraw rodzinnych.
  • Gość: Janusz IP: *.tarniny.pl 21.03.15, 22:25
    Jestem już po rozwodzie, ustalonych kontaktach i alimentach. Teraz pozostała jeszcze sprawa podziału majątku. We wszystkich sprawach rodzinnych korzystałem z pomocy adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak ze Szczecina i muszę stwierdzić, że dobrze trafiłem. Panowie nigdy nie należy wątpić w siebie ! Głowa do góry. Pozdrawiam :)
  • Gość: Gosik IP: *.szczecin.mm.pl 19.06.15, 19:48
    w centrum szukaj
  • szek1 31.03.15, 18:40
    Mam podobne doświadczenia ze współpracy z mec. Salitrą, co kolega wcześniej. Rzeczywiście jest solidny i konkretny. Nie jest awanturnikiem na sali, jak pełnomocnik mojej jeszcze żony ;). Gdyby nie on zaliczyłbym parę wpadek z głupimi, niepotrzebnymi wnioskami. Dzięki jego pomocy sprawa idzie w dobrym kierunku. Z czystym sumieniem polecam!
  • Gość: Waldex33 IP: *.szczecin.mm.pl 19.06.15, 20:26
    Ja byłem u młodej prawniczki p. Marcjan która ma kancelarię na Kaszubskiej, byłem już w trakcie sprawy jak do niej poszedłem, wywalczyła mi bardzo dobre kontakty z synem za rozsądną cenę, polecam !
  • Gość: kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.15, 19:33
    czesc tez mam taki problem poniewaz moja zona chce mi zabrac dziecko i zmienic mu nazwisko ile zapłaciłes za adwokata jak bys mógł napisz mi na tele sms 513-642-918
  • ewelinazi 30.07.15, 16:00
    Polecam Panią Adwokat Magdalenę Krzesińską ze Szczecina, prowadziła moją sprawę rozwodową, była ze mną przez cały czas trwania sprawy, wygrała sprawę, bardzo profesjonalne podejście do klienta, rzeczowa i nastawiona na wygraną, polecam!
  • Gość: szkującyAdwokata IP: *.play-internet.pl 11.10.15, 20:06
    Adwokat Piotr Salitra prowadził sprawę rozwodową mojego kolegi z Niemiec, z tego co wiem był bardzo zadowolony, wypowiadał się o nim w samych superlatywach, tj. przebiegło sprawnie i szybko, pełen profesjonalizm
  • Gość: Krzyś IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.10.15, 20:25
    Patrząc po dacie pewnie już jesteś po rozwodzie, ale dla których rozwód przed nimi z czystym sumieniem polecam już polecanego na tych forach mecenasa Piotr Salitra, osobiście korzystałem z jego pomocy. Najważniejsze dla mnie sprawę wygrał i nie puścił mnie z "torbami" ;), profesjonalista. Polecam
  • arturro7611 02.12.15, 11:46
    Na pewno nie polecam mec Elżbiety Zaniemojskiej-Krześniowskiej. Mnóstwo pieniędzy wzieła ,nic nie załatwiła.Chodzi tu tez o zaangażowanie którego zupelnie brakowało.Spóźnienie sie na sprawę odwoławcząw SO to juz był szczyt.Oczywiście nigdy nie zobaczyłem też żadnej faktury za wpłacone pieniądze.Nie polecam.Dodam tylko żeto były sprawy rodzinne ,nie rozwód. A akurat ktoś mi ja polecił że w rodzinnych-rozwodowych sprawach to wymiata.Co zresztą sama potwierdzała że wszystko się da załatwić.Stracone ponad 2lat i tyle.Nie polecam.
  • euphoria12 03.12.15, 06:40
    wojtekun kedziora - pomoże Tobie okraść żonę. Jest w tym świetna.
  • Gość: Basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.15, 11:17
    Dzień dobry z pełną świadomością polecam adw. Joannę Nowicką - Mosiądz. Wysoka wiedza z zakresu prawa rodzinnego, a także duża cierpliwości i opanowanie w kontaktach z stroną sporu.
  • eldritch1981 21.01.16, 14:06
    Z mojej strony sprawdzona została Kancelaria Węgłowski. Pan Łukasz Węgłowski jest bardzo skuteczny i kompetentny, a przy tym zachowuje się elegancko, nie ma mowy i spóźnieniach i niefachowym postępowaniu.
  • wojciech661 13.03.16, 00:46
    Jestem już po zakończonych sprawach o rozwód i o podział majątku warto było powierzyć sprawę Mecenas Nowickiej- Mosiądz. Zawsze na bieżąco wiedziałem co się dzieje w sprawie i co jest zaplanowane na następnej sprawie. Podejście z sercem. Pani adwokat przewidziała wszystko co zrobił sąd.
  • supermario_69 26.03.16, 16:08
    Z czystym sumieniem polecić mogę Pana Mecenasa Piotra Salitrę, miałem niedawno sprawę rozwodową, większość żądań mojej byłej już żony zostało że tak powiem odrzuconych przez Sąd, nie orzekano o niczyjej winie , sprawa w miarę szybko się potoczyła, mam normalne kontakty z dzieckiem, tyle ile można było, to udało się ,,ugrać " w tej sprawie i duża w tym zasługa Pana Mecenasa Piotra Salitry, który miał duży wpływ na zmianę i złagodzenie stanowiska mojej byłej już żony, które na początku bardzo agresywny pozew wniosła przeciwko mnie.
  • antekkowal91 27.09.16, 15:00
    Jeśli temat aktualny to ja mogę zaproponować mecenasa Artura Lamenta, kancelaria na prawobrzeżu. Reprezentował mnie przy rozwodzie, alimentach i podziale majątku. Bardzo przystępny człowiek - co dla mnie ważne nie wysyła kogoś nie mającego pojęcia o sprawie w zastępstwie do sądu...
  • ewelinazi 02.10.16, 14:59
    Mi pomagała Pani mecenas Magdalena Krzesińska i dzięki niej wygrałam sprawę. Mogę polecić z czystym sumieniem, bo mam porównanie do innych adwokatów, którzy w ogóle nie przejmowali się moją sprawą, mimo pieniędzy jakie musiałam im zapłacić a nie były to małe kwoty.
  • Gość: k.a. IP: *.centertel.pl 14.03.17, 15:06
    Jeśli faktycznie chcesz się rozwieść i nie widzisz już szansy ratowania małżeństwa polecam Pana Mecenasa Piotra Salitrę.
    Czysty profesjonalizm i wiedza na temat tego co robi, bardzo pomógł mi w moich problemach okołorozwodowych.
  • Gość: Sylwester IP: *.cable.smsnet.pl 16.01.18, 21:09
    Pani Adwokat Agata Urbanowska! jest osobą konkretną i rzeczową, podeszła do mojej sprawy rodzinnej w sposób profesjonalny. Na każdym etapie miałem z nią kontakt, nawet jak nie odbierała telefonu to oddzwaniała. Dla mnie to ważne bo przedni prawnik wcale nie interesował się moją sprawą, a jak pytałem na jakim jesteśmy etapie to miałem wrażenie, że mi łaskę robi że odpowiada. Wracając do Pani Mecenas muszę powiedzieć, że pomimo młodego wieku widać, że ma wiedzę i doświadczenie. I nie mówię tak, bo sypała wyrokami jak z kapelusza, ale dlatego, że dało się wyczuć, że już te tematy przerabiała. Była pewna siebie, a swoje propozycje potrafiła uargumentować. I co najważniejsze jest życzliwa do ludzi, a nie jak ci starzy "mecenasi" co myślą, że to powinno działać jak w taksówce za samo wejście kasa się należy.
    www.adwokat-urbanowska.pl to jej strona internetowa
  • voyteck92 19.02.18, 09:02
    Osobiście polecam kancelarię adwokacką Marta Barczyk ze Szczecina adwokat szczecin świadczy profesjonalne usługi prawne osobom fizycznym i przedsiębiorcom.
  • Gość: Grzesiek IP: *.146.44.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.02.18, 12:04
    Polecam adw. Agatę Urbanowską, specjalizuje się w prawie rodzinnym, jest rzeczowa i konkretna. Pomaga mi w sprawie o alimenty, ograniczenie władzy rodzicielskiej, ale też w trybie konwencji haskiej o zwrot moich dzieci, bo była mi je zabrała bez mojej zgody do innego kraju.
  • Gość: tareja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.18, 16:36
    według mnie fachową pomoc w sprawach rozwodowych świadczy adw. Katarzyna Maria Korgól - pełna kultura osobista, nieustępliwa na sali sądowej, zawsze znajdzie czas, by porozmawiać z klientem
  • annaameliasowa 16.11.18, 02:07
    Mnie przed ograbieniem przez byłą już żonę pomogła mecenas Katarzyna Maria Korgól. Siedziba znajduje się tuż koło kaskady, tel. 502768992. Polecam, sprawdzony fachowiec!!
  • chodziezdorota 08.01.19, 15:34
    również polecam adw. Katarzynę Korgól:)
  • Gość: otylia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.19, 15:27
    Mnie przez rozwód pomógł przejść adwokat Michał Gajda, ma swoją kancelarię adwokacką na ul. Księcia Bogusława X. Namiar na niego miałam z polecenia znajomej, jakiś czas temu sama przechodziła przez rozwód, równie skomplikowany jak mój. Łatwo nie było ale udało się udowodnić, że winę ponosi mój mąż i jego oszczerstwa względem mojej osoby są zupełnie bezpodstawne. Dzieci również zostały przy mnie. Bez pomocy adwokata na pewno zakończyłaby się sprawa zupełnie inaczej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka