Dodaj do ulubionych

Czytelniczka: Play, ale nie zawsze wszystko gra

08.01.10, 12:28
Opisany przypadek to tylko jeden z wielu przykładów jak Play podchodzi do klienta - złowić i złupić...

Sporo innych zebranych jest tu:
Zrobieni w Play'a
zrobieniwplaya.prv.pl
Obserwuj wątek
    • waiting4 Re: Czytelniczka: Play, ale nie zawsze wszystko g 08.01.10, 13:02
      Korzystam rok z abonamentu Play dodatkowo karty PLAY FRESH i jestem bardzo
      zadowolony, są co prawda dziury w zasięgu, ale wszystko można wybaczyć. Play
      zrewolucjonizował rynek cen zwłaszcza w pre-paidzie. Problem to nieuczciwi
      sprzedawcy usług w salonach franczyznowych, którzy wciskają ludziom kit dla
      większego zysku, ale to dotyczy również Wielkiej Trójcy. Sama sieć jest w sobie
      OK, rozwija się coraz bardziej dynamicznie. LUDZIE ZNAJCIE SWOJE PRAWA ZAWSZE
      JEST 10 DNI NA ZWROT TELEFONU CZY MODEMU KUPIONEGO NA STRONIE ON-LINE JEŻELI
      UZNACIE,ŻE COŚ JEST NIE GRA LUB WAM SIĘ NIE PODOBA ODSTĘPUJCIE OD UMOWY. ZANIM
      KUPICIE PAKIET INTERNET SPRAWDŹCIE ZASIĘG W WASZEJ DZIELNICY, NA OSIEDLU.
    • lidaaa Re: Czytelniczka: Play, ale nie zawsze wszystko g 08.01.10, 19:51
      Play i tak ma najlepszą oferte. A takie problemy są w każdej sieci. W Plusie,
      Orange i Erze. Pamiętajcie ze najwieksze sieci mają ciągle w cennikach 59gr za
      minutę. Czyli podpsiujesz nową umowę lub aneks starej i po "darmowych" płacisz
      59-68gr za minute! W ofertach na karte mamy juz oferty od 19gr! Play jest dobrą
      siecią i Internet ma dużo tańszy niż konkurencja, szczególnie w wersji na karte.
      JEDYNIE CO ŁACZY WSZYSTKIE SIECI TO TO ŻE LEPSZĄ OFERTE ANEKSOWĄ DOSTANIESZ JAK
      NAPISZESZ REZYGNACJE "Z DNIEM ZAKOŃCZENIA UMOWY REZYGNUJE Z OFERTY ABONAMENTOWEJ
      PROSZE O PRZENIESIENIE NUMERU DO OFERTY NA KARTE" Jak operator nie da nam tego
      co chcemy (a chcemy wiecej niz to w co w sklepie) to numeru nie tracimy ale mamy
      go na karte i przenosimy go do sieci która jest w danej chwili najtańsza. Plus
      lepiej umowy przedłuzać jak i podpisywać nowe przez Internet. Kazdy prywatny
      punkt (a takich jest wiekszosc) dostaje od 60zł za mixa, przez około 100zł za
      kazdy nowy abonament lub aneks +/- 50zł. Wiec 2 miesiace płacimy za prowizje
      sprzedawcy!:))) Dlatego najtaniej wychodzi karta i kupowanie telefonów w wolnej
      sprzedaży.
    • big_mateo Czytelniczka: Play, ale nie zawsze wszystko gra 08.01.10, 20:06
      No cóż, Play gra nieczysto, co mogę stwierdzić po własnym przykładzie.

Gdy trwała ta pierwsza wielka kampania reklamowa - ta w której Play oferował górnolotne telefony za złotówkę w abonamencie o połowę mniejszym na trzy miesiące, to dałem się skusić...
      No i co? Mimo wielokrotnych zapytań i uzyskanych od sprzedającego potwierdzeń (pytałem dosłownie o wszystko - jak są płatne SMS-y, MMS-y, rozmowy, połączenie z netem, itp.) okazało się, że albo nie za bardzo wiedział co mówi, albo najzwyczajniej w świecie kłamał - MMS-y i połączenia z internetem są naliczane Z POZA ABONAMENTU.
      Wielomiesięczne reklamacje nic nie dały - "sprawa zamknięta" i "brak zasadności" + dokładnie to samo co w artykule... "Jeżeli czuje się Pan oszukany, to proszę się zgłosić do sądu konsumenckiego ew. policji". Ale to jeszcze nic. W każdej odpowiedzi na każdą skargę, którą wysłałem, była zawsze stała mantra: "Nasz sprzedawca zaprzecza, jakoby ta sytuacja miała miejsce", czyli w skrócie JA KŁAMIĘ i "wypieramy się wszystkiego, nie podoba się, to płacz, a możesz wyjść jak zabulisz całą kasę za abonament..."
      No cóż, nieczysto Play gra, nieczysto... Ale niedługo kończy się abonament i więcej na mnie nie złupią...
      --
      "Gdyby mnie osioł kopnął, czy mam go skarżyć do sądu?" S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka