ile zarabia sprzątaczka? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Drodzy ile w Toruniu lub Kaszczorku płaci się za sprzątanie domu?
    Czy rozlicza się tę usługę na godziny, czy miesięcznie?
    Czy są czynności, które są wyceniane osobno (np mycie okien,
    prasowanie...)?
    Będę wdzięczna za info.
    • To jest konserwator powierzchni płaskich.
      --
      T.Lis: Szkło Kontaktowe to Radio Maryja dla inteligencji.
    • To jest taka praca co wszystkim wydaje się prosta i lekka tylko nikt nie chce
      się tym zajmować albo szkoda mu na to czasu.
      --
    • korzystam z takiej pomocy od kilku lat, najpierw użerałem się z Paniami z polecenia. A to córka chora, a to matka a to nie mam nastroju. Sprzątanie raz lepsze raz gorsze ale generalnie cały czas czułem że ją zmuszam. Od 2 lat robi to firma - cena taka sama ok 15zł za godzinę, zawsze na czas, umowa na rok, normalnie z podatkiem wiec szara strefa sie nie rozrasta. Ustalamy ile godzin tygodniowo jak się uda to i w tym czasie okienka czyste bez dodatkowej opłaty.

Polecam cleaning service z torunia - maja zdaje sie strone w necie wiec latwo znaleźć.

zabrzmiało jak reklama a to tylko zadowolony klient.
      Arte

• Arte_fakt, dziękuję za informację.

Kamila
        • i tak właśnie pan zrobił sobie reklamę w gazecie za darmo. Najpierw tajemnicza
          pni pyta potem troszkę czasu i genialny pan odpowida podając warunki cenę i
          nazwę firmy. Wszystko.
          • heniekstar napisał:
            > i tak właśnie pan zrobił sobie reklamę w gazecie za darmo.
            Najpierw tajemnicza pni pyta potem troszkę czasu i genialny pan
            odpowida podając warunki cenę i nazwę firmy. Wszystko.

> :)) jestem z innego miasta, szukam informacji dla mojej starszej
            znajomej, która chce sobie dorobić do emerytury. Zależy mi na każdej
            informacji, zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Więc
            zapraszam do udziału w dyskusji.
            PS. Proszę nie epodejrzewaj mnie o marketing szeptany.

pozdrawiam
            Kamila
          • Witam. Zwykle kiedy szukam informacji to odpowiedz w stylu "jest taka firma ale
            nie mogę powiedzieć jaka" po prostu doprowadzaja mnie do szału. Skoro uważam ze
            Panie prowadzące te firmę robia to profesjonalnie, bez focha i za przyzwoita
            cenę to zwyczajnie moge bez grymasu polecić je.
            Że reklama? Pewnie, tak jak reklama super kiełbasy którą kupiła moja sasiadka i
            powiedziała mi adres sklepu. Czy jak mówie do znajomych że Avatar to fajny film
            to jestem na usługach producenta tego filmu - wybaczcie ale to zabawne

Czy mam cos z tego? jasne ze moge mieć. Jeli o dobrej firmie dowie sie wiecej
            osob to by c może nie upadnie zjedzona przez krysyz a ja nie bede musiał szukać
            nowej pomocy.

Ale skoro to jakiś broblem to moze tak...

Znajoma mówiła mi ze jest taka fajna firma która pomaga tym którzy sprzatac nie
            lubią, nie mają czasu lub im się nie chce. Mam nadzieję że mają jakąs stronę
            www. Znajoma mówiła mi że to jakiś serwis od czyszczenia, ale chyba jakoś po
            angielsku się nazywają. Są z torunia i podobno robią to dobrze no i ponoc
            kosztuje to tyle samo co Pani z ogłoszenia. Niestety sam niegdy nie sprawdziłem
            ponieważ kocham czystośc i sam dbam o swoje mieszkanie.

czy teraz lepiej?

Arte
            • Zareklamowałeś już swoją firmę więc bujaj się
              • Nie nie zareklamowałem jej wcale. Firma w której pracuje nie ma w Toruniu
                konkurenta więc nie muszę jej reklamować. Produkt który oferujemy wystarczy
                wpisać w google + Toruń i jestesmy tylko my:)
                Ty pewnie też ją znasz

Nie twierdze że Pani sąsiadka, prywatna osoba nie potrafi sprzątać- ale ja na
                taką nie trafiłem. jak mam z tymi problem to dzwonie i mówię bez ogródek i bez
                owijania w bawełnę- wiem że nie robie im krzywdy a tylko dbam o poziom usługi z
                aktórą płacę. Wczesniej czułem że nie płacę tylko odwdzięczma się za przysługę i
                jednocześnie pomagam - a tak po prostu płacę za towar

Z tego powodu tez nie kupiuję nic od znajomych zeby nie mieć dyskomforu kiedy
                coś nie gra i musiec byc asertywnym. Nie smakuje mi w restauracji tpo mówie że
                było słabe i nie daje napiwku - spróbuj powiedzieć to teściowej:)

Jeszcze jedna rada, nie podgrzewaj wątku bo google bardzo to lubi a ja mam dziś
                masę czasu na przekomarzanie się.

arte z nienormowanym czasem pracy
            • Arte
              jako jedyny odpowiedziales na moj post rzeczowo. Dziekuje za pomoc.

Kamila

• Ja też ci dziękuję, Arte. Dzięki tak beznadziejnemu PR-owi, wiem już
                teraz, jaką firmę omijać szerokim łukiem. Nigdy nie skorzystam z
                jej usług, ani moi znajomi. Przepięknie ją tu spaliłeś. :-P

--
                Pocałuj tę dziewczynkę w jej włochatą otulinkę.
                • ulla34 napisała:

>
                  > Ja też ci dziękuję, Arte. Dzięki tak beznadziejnemu PR-owi, wiem już
                  > teraz, jaką firmę omijać szerokim łukiem. Nigdy nie skorzystam z
                  > jej usług, ani moi znajomi. Przepięknie ją tu spaliłeś. :-P

Zazdroszczę determinacji (i cieszę się że to także moja zasługa), nigdy bym nie
                  pomyślał, by po przeczytaniu posta na forum podjąć jakąś decyzje do końca życia
                  i jeszcze nakłonić do niej wszystkich swoich znajomych.

Swoją drogą jestem wdzięczny za twą pracę. Nigdy nie lubiłem sklepów o
                  powierzchni małego miasteczka, wole lokalesów z którymi mozna pogadać przy
                  okazji zakupów. Tam zawsze mają dla mnie czas i jestem traktowanych jak klient
                  a nie jak numerek w tłumie.

To samo mam z rzeczoną firmą - niech zostanie jak jest.

arte

• Myślę, że nie ma zmowy cenowej tylko jak się strony umówią tak się płaci na
      wolnym rynku.
      --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.