• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gdzie tani sklep sportowy? Dodaj do ulubionych

• 18.05.10, 14:03
    potrzebuje kupić rzeczy sportowe, markowe. Gdzie w toruniu polecacie sklep
    sportowy z sensownymi cenami? Nie interesują mnie rzeczy typu para skarpet za
    50 zł i spodenki za 200 zł. Jakiś outlet sportowy, albo jakiś sklep sportowy
    gdzie jest sporo promocji?
    Edytor zaawansowany
    • 18.05.10, 14:20
      spadaj z tą szeptaną reklamą. Wejdź sobie do sieci i kup tani co chcesz. Ma by
      tanio to musi by podróbka. Dobrze o tym wiesz. Radzę ci jednak kupi te gacie za
      200 zł przynajmniej z tyłka nie spadną gdy cię ktoś na boisku zahaczy
      • 18.05.10, 16:03
        dlaczego jesteś chamski i niemiły, skoro ja ci nic nie zrobiłem? Z jaką reklamą?
        Ja się po prostu pytam w nadziei, że są na tym forum jacyś sportowcy, a nie
        tylko muflony komputerowe, które całe życie przed komputerem spędzają i
        kombinują, jakby tu komuś dowalić i dopiec.
        • 18.05.10, 17:11
          Stary do kogo ta mowa? na reklamie zęby zjadłem. Szeptana reklama właśnie na tym
          polega. Najpierw ktoś grzecznie pyta a potem ktoś uczynny mu odpowiada i podaje
          dokładny adres i mówi, że ślicznie i tanio. Nie wmówisz mi, że bez forum nie
          poradzisz sobie z odnalezieniem sklepu sportowego. No ile ich w Toruniu jest 7
          może 12. Wystarczy do sieci zajrzeć i już.
          A co do chamstwa to mylisz mnie z kimś innym.
          • 18.05.10, 18:46
            przepraszam, nie będę pytał na tym forum. Na tym forum jest muvon, który na
            reklamie zęby zjadł i nie pozwala prosić o polecenie sklepu sportowego i
            wszędzie się doszukuje drugiego dna.
            • 18.05.10, 20:08
              Nie zwracaj uwagi- muvon ma obsesje. Zawsze jak ktoś pyta to on sie pieni- jakos
              nigdy nie zauwazyłem w takim watku żeby ktoś faktycznie sie jakos reklamował,
              ale to tylko dzieki temu ze taki dzielny chłop jak muvon ich wszystkich tropi;)

Natomiast co do Twojego pytania- masz hurtownie sportową na Polnej (z Dębowej
              Góry blisko). Marki może 'drugoligowe', ale ceny znośne i niezła jakość.
              Outlet w Galerii Bielawy pewnie znasz? Jak się ma szczęscie mozna coś ciekawego
              trafic.
              • 18.05.10, 20:27
                Natomiast co do Twojego pytania- masz hurtownie sportową na Polnej
                (z Dębowej Góry blisko). Marki może 'drugoligowe', ale ceny znośne i
                niezła jakość.

Jesli chodzi o sprzęt w sklepiku przy Polnej tj. np. (piłkarskie
                byty) to firma na 'J' to raczej pierwsza liga. Nie jest tam az tak
                żle jesli chodzi o marki czy jakość.
                • 18.05.10, 21:16
                  Co kto lubi;) W kazdym razie cenę maja 'drugoligową'- moze niefortunnie sie
                  wyraziłem;)
                • 18.05.10, 22:49
                  co to jest firma na J? bo nie znam takiej. A szukam sensownej odzieży sportowej,
                  bo miesięcznie zuzywam minimum jedną koszulkę i spodenki, się po prostu
                  przecierają i niszczą od prania i treningu. I po mału mam dosyć wydawania po 400
                  zł na koszulke i spodenki, nie licząc butów, minum jedne na 4 miesiące.
                  • 19.05.10, 06:14
                    Buckshot pewnie miał na mysli firmę Joma (oczywiście obaj jestesmy jej
                    przedstawicielami, jak słusznie zgadł dzielny muvon ;)
                    Natomiast spodenki ostatnio kupiłem tam za 29 zł. Z koszulek maja głównie
                    piłkarskie o ile wiem.
                    • 19.05.10, 09:16
                      Ta hurtownia na Polnej to dobry adres. Jeśli chodzi o Centrum to na Wysokiej
                      naprzeciwko budynku Toruńskiego Towarzystwa Naukowego (łatwo poznać - odnowiony)
                      jet mały sklep sportowo-turystyczny zaopatrujący się właśnie na Polnej.
    • 19.05.10, 14:24
      za rok 40 km na zachód. Towar bardzo dobrej jakości za przyzwoite
      pieniądze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.