salony fryzjerskie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jest beznadziejny facet ma kompleksy musi dowartosciowac sie cena
  • najleprzymi fryzjerami sa menzczyzni.;znam dwóch Cezary i słynny Robert, tylko szkoda że go niemozna znaleźć. Jest rewelacyjny
  • rety faktycznie sporo czasu trwa ten wątek. że też ledwo co byłam w salonie na
    kopernika, a dopiero dziś natknęłam się na to forum! efekt - spoko. polecam też
    Michała - teraz w galerii - tnie świetnie, także jak ktoś na zakupach, to można
    wdepnąć (układanie też - prostownica standard, ale przynajmniej wiesz jak to
    potem w warunkach domowych zrobić). i Czarek na garbarach (ale nie pamiętam
    których) - małe studio niepozorne z zewnątrz po prawej storny uliczki jak się
    wchodzi od jadwigi. cięcie bardzo fajowe, tylko układania bym nie polecała -
    jakoś starsza wychodziłam od niego, jak sama potem czochrałam tą moją
    czuprynkę, to efekt zdecydowanie był lepszy. koleżanka chodziła swego czasu na
    słowackiego - tam pani każdy kosmyk wymuskała i bardzo fajnie to wychodziło.
  • a jaki salon dla faceta. nie chodzi mi o taki gdzie sie idzie i obcinaja
    maszynka na krotko tylko o taki gdzie facetowi tez potrafia doradzic i stworzyc
    fajna fryzure z dluzszych wlosow
  • Mi zależy na dobraniu odpowiedniej fryzurki i balejażu, analizowałam M&M,
    Szalle i Sunflower ale do tej pory nie wiem do kogo iść, Szalla bazuje na
    farbach joico, M&m Kadus a sunflower?
  • witam.mam pytanie czy wiecie co sie dzieje z PANEM ROBERTEM teraz,bo ja
    słyszalam ze pracuje jakis robert na robinkowie w HIPERMARKECIE CARREOFUR ,czy
    moze ma ktos numer telefonu do tego salonu bo na informacji nie ma a zeby tam
    jechac to dla mnie za daleko bo to koniec torunia.
  • jakby sie ktos pytal to ja nadal korzystam z uslug M&M.pani Dzaneta czasem jest
    zbyt zajeta aby przyjac "od zaraz", ale Pani Agata tez fajnie tworzy
    fryzurki...pozdrawiam
    autorka watku...
  • Witajcie.Znalazlam ROBERTA,to byla prawda jest spowrotem w toruniu pracuje w
    galeri carrefour,w salonie fryzjerskim cezary sprenger.Jest tam napewno bo
    bylam sie podfarbowac,jest super,jetstem bardzo zadowolona.Numer telefonu do
    salonu 662 53 95.
  • A czy to ten Robert - legenta z tego tematu??
    Szukam pilnie fryzjera z fantazją, z pomysłem.
  • Czy ktoś z was słyszał o salonie fryzjerskim Górecki czy jakoś tam?
  • Czy ktoś ostatnio był w salonie "Alicja" na I Rubinkowie?
    Do kogo tam można iść z krótkimi włosami i obetnie "z fantazją" - elegancko, żebym mogła w domu je ułożyć.
    W lutym byłam u szefowej - Alicji miała zrobić mi nową fryzurkę a obcieła po 1 cm na długości odświeżając starą fryzurę, ułożyła na żel i jakoś to wyglądało ale do pierwszego mycia.
  • Ja gorąco polecam salon Dominiki na Mickiewicza. Pracowała kiedyś w Kleopatrze.
    Nie musze chyba mówić, że ceny u niej o połowę niższe
  • fryzjer, którego bardzo polecam to Jacek Czajkowski! Nie wiem dlaczego to
    nazwisko nie pojawiło się dotąd na forum? Jest rewelacyjny i nie przegina z
    kasą. Moim zdaniem fryzura przez niego wykonana pasuje do ceny. Z tego co wiem,
    jego zakład na Kwiatowej istnieje już dość długo. Ciekawa jestem czy ktoś
    podziela moje zdanie?!
  • Znasz nr tetefonu?
    Jak obcina? - Mam krótkie włosy i zregóły jestem obcinana tak samo mimo, że proszą o zmianę.
  • dkolata napisał:

> Ja gorąco polecam salon Dominiki na Mickiewicza. Pracowała kiedyś w Kleopatrze.
    > Nie musze chyba mówić, że ceny u niej o połowę niższe

A gdzie dokładnie ma zakł. Dominika i jak się on nazywa.
    Czy ona potrafi obcinać włosy krótkie - nowocześnie?
    2 lata temu byłam u niej w Kleopatrze i obcieła minie "nijak" - i 2x tak samo "zwyczajnie".
  • Hej, dziewczyny!
    Wczoraj czytalam wasze opinie na forum. Dzieki wam przypomnialam sobie o
    niepozornym salonie przemiłego pana Cezarego Springera na Małych Garbarach i
    wybrałam sie do niego dzisiaj i jestem bardzo zadowolona ze styrzyżenia:)
    Polecam! Dowiedzialam sie również nieco o owianym legendą panu Robercie. To
    prawda ze pracował on w 2 miesiące w drugim salonie pana Cezarego Springera w
    centrum handlowym Carefur ale juz go tam nie znajdziecie. Byc moze Pan Robert
    jest utalentowany ale ma niestety problem z uzywkami i po nich nie wychodzilo mu
    strzyżenie... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)
  • Witam-nie mieszkam w Toruniu, ale bywam tam raz w tygodniu-dlatego chciałam
    zapytać zanim umówię się na strzyżenie, czy moge liczyć na pomoc w w zrobieniu
    z "szopy", którą mam na głowie czegoś sensownego.mam straszne włosy:puszyste,
    grube, długie, ciężkie do ułożenia-generalnie trochę falowane ale to zalezy od
    dnia i pogody , bo generalnie zawsze poi wyjściu z domu wracam z czymś
    kompletnie innym na głowie niz gdy wychodziłam.w tej chwili włosy są
    pocieniowane-ale tę panią ,która mi je pocieńiowała to chętnie bym udusiła ,bo
    po godzinbie od wysuszenia włosów kształtuje mi się na głowie coś w rodzaju
    fryzury kopernika, z pod której wychodzą dłuższe włosy.Czy myśli Pani,że
    mogłaby coś zrobić z moimi włosami-podkreślam, że potrzebuję kogoś kto zna się
    na typach włosów i będzie wiedział co ztym fantem zrobić ( nadal chcę mieć
    długie włosy ) z góry dziękuję za odpowiedz
  • Byłam u Dominiki - tanio, przeciętnie bez fantazji, jak zapytała się po której
    stronie ma być przedziałek miałam ochotę uciec (zaznaczę tylko po jednej
    stronie mogę mieć przedzialek bo mam tak ścięte włosy!!!)
    --
    Olaf ma już...
  • Niestety na podstawie opisu nie jestem w stanie nic Pani doradzić. Proponuję,
    aby Pani do mnie przyszła to zobaczę co da się na tą chwilę zrobić. Proszę o
    wcześniejszy kontakt telefoniczny, co umożliwi mi zarezerwowanie dla Pani
    czasu. Telefon do salonu 056 653 95 90. Pozdrawiam Dżaneta
  • bylam u Dzanety- zadowolona nie jestem nijak;/ tragedia:((( nastepnym razem pojde do Sławka- mam nadzieje, ze bedzie lepiej chociaz troszke, ale to dopiero za jakis miesiac, poltora.... ja po prostu nie mam szczescia do fryzjerow?
  • porazka, porazka, porazka! nastepnym razem ide do Sławka?
  • Dziewczyny do Filmaru nawet nie zagladajcie, tragedia z kolorem, tragiczne
    cięcie....chyba musze sie sama pociąć... po co ja tam poszłam??? i kasa nie
    taka mała....
  • Polecam Monike z nowego Sunflowers na Małych Garbarach. Ma wyczucie, wie jak
    dopasowac fryzurę, potrafi świetnie cieniować, poza tym bardzo miła atmosfera.
    Nigdy dotąd nie byłam tak zadowolona ze ścięcia :)
  • Gorąco polecam studio zdrowia i urody na Rynku Staromiejskim. Robiłam tam
    fryzurę slubną i makijaż. Najpierw dokładnie omówiłyśmy z fryzjerką, w czym będe
    dobrze wyglądała, w czym dobrze się czuję, itp... Uwagi były bardzo trafne. We
    fryzurze czułam się lepiej, niż w moich naturalnych włosach. Była swietnie
    ułozona i długo się trzymala. Podobnie makijaż. Bardzo delikatny, ale dobrany
    akurat dla mnie. Na codzień się nie maluję, więc obawiałam się, że nie będe
    czula się zbyt dobrze, ale nic z tego! nestety nalezy sobie zarezerwować duzo
    czasu i odłozyć sporo pieniędzy na taką wizytę, ale ma się pewność, że będzie
    się dobrze wyglądało.
  • nie wiem czy to ten sam fryzjer, ale jak szukacie fryzjera Roberta, to
    poszukajcie (jak znow otworza lodowisko Mentor), wlasnie na lodowichu...fajno
    smiga na lyzwach
  • to jak w końcu? co polecacie, bo sie pogubiłam? z postów wynika, że Pani
    Dżaneta wyprzedza wszystkich w "rankingach". w takim razie czy ktoś mógłby mi
    napisać jak kształtują sie ceny za ścięcie? a może macie na myśli jeszcze
    jakiegoś fryzjera z "wizją" godnego polecenia, który nie czeka na gotowy
    pomysł, tylko stara sie klientowi coś doradzić i odpowiednio dobrać?
  • Ja już nie wiem, to jest chyba jakaś loteria :( Jednemu podpasuje jakiś fryzjer,
    innemu nie... Nie wiem gdzie iść do fryzjera, chyba się "skuszę" na p.Sławka z
    Alicji.Mam nadzieję, że nie będę płakać po wyjściu od niego. Do p.Dżanety już
    nie zamierzam iść bo widzę, ze opinie się zmieniły i z tego co czytam to jakość
    usług spadła gdy zaczęto tą panią reklamować na forum,smutne to... Ja osobiście
    nie polecam pana z salonu Wizard. Płakałam po wyjściu od niego! Może jeszcze
    kogoś polecicie? A może był ktoś w ostatnim czasie u p. Sławka z Alicji?
  • Ja nie bylam zadowolona z wizyty u p. Slawka. Zapasywałam sie u niego miesiąc
    wcześniej bo bardzo mi zależało żeby właśnie u niego ściąć włosy ale niestety po
    przyjściu w umówionym dniu p. Sławek mnie "olał" i zamiast niego ścinała mnie
    jakaś dziewczyna a on sobie po prostu gdzieś poszedł. Na początku myślałam że
    ona tylko umyje mi włosy i porozmawia na temat koloru ale NIESTETY p Sławek sie
    nie pojawił a ja wyszłam strasznie oszpecona. Pierwszy raz spotkałam sie z takim
    podejściem do klienta i jedno wiem na pewno że już NIGDY tam nie pójdę. Jedna
    rada: jak już się tam zapiszecie nie dajcie się wyrolować jak ja i od razu
    proście żeby to on was ścinał
  • a do Roberta nikt nie chce isc...a szkoda, bo juz sie znalazl...słuchy chodzą ze
    sie hajtnal..:P
  • Hehe, a co Wy z tym Robertem ciągle? To żart jakiś czy rzeczywiście jest takim
    super fryzjerem? To dajcie namiar i powiedzcie ile trzeba płacić za strzyżenie
    długich włosów? Trudno, w poniedziałek gdzieś się w końcu zapiszę, raz kozie
    smierć... ;)
  • Wygląda na to, że pani Dżaneta najpierw sama zrobiła sobie reklamę na forum, a
    potem dopiero zaczęły odzywać się niezadowolone klientki, które pod wpływem
    pozytywnych wpisów (przypuszczam, że autorstwa pani Dż.) poszły do salonu tejże
    pani. Oj, oj.
  • Od Pana Grzegorza Szali odeszła Pani Lidia - fryzjerka która świetnie strzygła.
    Myślę, że tylko dzięki niej Klientki tam przychodziły. Pani Lidia strzygła
    bardzo dokładnie, średnio 1,5 godziny, a włosy świetnie same się układały.
    Potrafiła też bardzo dobrze dobrać fryzurę do urody...Gdzie Pani Lidia teraz
    pracuje???

(Pan Grzegorz tylko farbuje nie umie ciąć, a strzyże młodziutka dziewczyna po
    szkole... wszystko za średnio 500 zł)
  • Dwa salony Sunflower i Górny na ul.Garbary są to fryzjerskie McDonaldy.
    Bardzo szybko, w miarę tanio, byle jak..
    Fryzjerki nie myślą że zniszczą Ci włosy i po 2 tygodniach po farbowaniu będą
    wypłowiałe i cienkie i nie będą sie układały liczy się tylko to że wychodząc
    wyglądasz w miarę dobrze

Mają dla Ciebie mało czasu, a strzygą góra 10 min...tragedia
  • strzyc to można psy albo konie:P
  • joannaz37 napisała:

> strzyc to można psy albo konie:P

O rany, najbardziej lubię panie mądralińskie. Muszę Cię zmartwić,bo niestety
    tego zwrotu używa się we fryzjerstwie, a nawet przede wszystkim tego. Bardzo
    rzadko słyszy się "obcięcie włosów" - tylko właśnie "strzyżenie włosów". Czy to
    aż takie istotne? Dla mnie nie. Najważniejsze, żeby fryzjer zrobił TO dobrze,
    profesjonalnie.
  • A tak w ogóle to pozdrawiam, Twoja mama uczyła mnie matmy :P
  • Stało się... Wybrałam się na umówioną wizytę do pana Czarka (do Galerii
    Carrefoure).Co do osoby nie mam zastrzeżeń - bardzo miły, młody mężczyzna.
    Obcinał mi włosy ok godziny, wydawało mi się, ze robił to bardzo dokładnie, ale
    fryzurka bez szału :( Uważam, że nie dopasował mi jej dobrze i mam wrażenie, że
    w każdym innym podrzędnym saloniku potrafiliby tak ściąć. Za tą "przyjemność"
    zapłaciłam 52zł. Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Smutno mi, nie mam szczęścia
    do fryzjerów i zawsze potem muszę się męczyć. Nie polecam.
  • Tak, ale niestety ma remont od 9 lipca przez dwa miesiace....buuu, bardzo
    szkoda, bo pilnie potrzebuje dobrego fyzjera a z watku trudno cos
    wyciagnac...pzdr
  • szukam pani Anety z tego zakładu.Kto wie gdzie mogę ją
    znależc,prosze o informację.Wdzięczna B.
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-239

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.