• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dobry okulista w Toruniu

• 06.10.10, 22:16
    Mam zamiar zmienić okulary lub przeżucić się na soczewki kontaktowe. Dotychczas korzystałem z usług Vision Express ale ceny mają chyba najwyższe w Toruniu i jakość usług nie jest wysoka . Może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego i nie drogiego okulistę ?
    Edytor zaawansowany
    • 06.10.10, 22:30
      dr.Gręzicka na ul.Staszica-może nie najtaniej ale b.dobry lekarz
    • 06.10.10, 23:37
      idź na 1 badanie z dobraniem soczewek do Vision Express, następnie soczewki kupuj w necie - np. szkla.com :)
      • 07.10.10, 22:42
        Wiem że soczewki najtaniej można kupić w necie. Ale na razie chcę zrobić badanie i szukam dobrego salonu który wykonuje rzetelne badanie wzroku. W Vision Express już nie chcę robić badań , bo oni chyba nie uśwaidamiają sobie tego że od tego jak oni przeprowadzą badanie zależy stan moich oczu. Oni po prostu każdego klienta traktują jako kolejną sztukę za którą mają płacone. Kolega także miesiąc temu robił badanie w VE w Komecie i tak mu zbadali wzrok i dobrali okulary że po tygodniu musiał robić badania u innego okulisty i kupować nowe okulary.
    • 08.10.10, 15:16
      dobrego okuliste znajdziesz tylko w Bydgoszczy
      • 08.10.10, 22:37
        ć że gollum10 równie dobrze mogłeś napisać że dobry okulista to tylko w Tokio .Wykonywał ktoś badania w którymś z toruńskich salonów ?
        • 09.10.10, 20:30
          Zrobiłem sobie okulary w Vision Expressie w Carrefourze (Bielawy). I przyznam, że bardzo jestem zadowolony. Dużą zaletą było to, że lekarz pozwolił mi wyjrzeć w tych regulowanych okularach na salę - ponieważ jestem krótkowidzem dzięki temu mogłem sprawdzić dopasowanie na licznych odległych, różnego kroju, barwy i kontrastu reklamach, których pełno jest na sali. Fakt faktem, w drugiej, tańszej parze "do komputera" siadła mi warstwa antyrefleksowa i to 2 razy - ale reklamacja została uznana i to - 2 razy. Więc w sumie - ja polecam.
    • 09.10.10, 15:34
      Ja chodzę do Macieja Karczewskiego i tylko do niego :) Nie mogę narzekać na jakość usług, świetnie dobrane sowczewki i właściwie mam tendencję do zapominania, że jestem okularnicą, jak przepowiedział Pan Maciej. Polecam!
    • 09.10.10, 16:05
      W Matopacie jest dobra okulistka pani Anna Wybudowska.
      • 09.10.10, 18:59
        Pan Karczewski nie jest okulistą , a optometrystą .To jednak różnica.
        • 09.10.10, 20:16
          mój mąż był róg matejki/mickiewicza u Wydorbskiej czy jakos tak, bardzo zadowolony, świetnie dobrane szkła a i przez to mniej problemów ze wzrokiem
    • 12.10.10, 22:10
      A miał ktoś styczność z Salonem p.Antczaków koło Empiku na Królowej Jadwigi ?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.