Dodaj do ulubionych

Pytamy kandydatów o zegar na dawnym zborze

12.11.10, 13:05
To już naprawdę nie ma poważniejszych spraw do załatwienia w mieście?
Edytor zaawansowany
 • hecer 12.11.10, 16:16
  to jest wizytówka rynku

  --
  Prezydent Torunia: "Nie wszyscy chyba do końca rozumieją, że zwalczając Zaleskiego, zwalczają Toruń, zatrzymują go w biegu."

  www.czasnagospodarza.pl/
 • zawsze.torunczyk 12.11.10, 16:44
  Czy jak już panowie kandydatowie uruchomią ten jakże niezwykle drogi sercu każdemu mieszkańcowi Torunia zegar to zajmą się problemem psich kup? Bo według moich wyliczeń psy zasrywają to miasto w takim tempie że po tygodniu produkują sporą naczepę do TIRa psiej sraki.

  --
  Tylko radykalne siły narodowe będą w stanie uratować Polskę przed popadaniem w strefę dominacji komunazizmu europejskiego pod patronatem i za przyzwoleniem polskojęzycznego złodziejskiego reżimu z Warszawy.
 • kazio1410 12.11.10, 17:09
  to jest ważne pytanie, z gatunku pytań klasy wytrych, zegar jest sprawny i a powód jego zatrzymania wpisuje się w porażkę ESK, i braku umiejętności współpracy z organizacjami poza rządowymi i spoza układu. Jak również jest to przykład różnych miar i różnego traktowania podmiotów zewnętrznych, są równi i równiejsi, więc ..........oczekuję kompleksowej odpowiedzi.
 • heniekstar 12.11.10, 17:15
  Ja pierdziele ale wy macie w tym Toruniu problemy. Zegar, invitro i takie tam nieważne dla miasta i rozwoju historie. Kompletnie nie wiecie co jest do d. Wiadomo, wszyscy wierzycie że mieszkacie w 7 cudzie świata i już tylko brakuje naprawienia zegara i będzie git
 • tryg.sk11 12.11.10, 20:41
  Michał Zaleski: Zegar może uruchomić właściciel obiektu i zapewnił mnie, że zrobi to jeszcze w listopadzie br. Jestem w stałym kontakcie z Fundacją Tumult. Podjęliśmy m.in. współpracę przy organizacji wystawy fotografii Sir Alana Parkera, której otwarcie nastąpi 28 listopada.

  Zaleski zadziwia.

  Więcej... torun.gazeta.pl/torun/1,35576,8649608,Zegar_na_dawnym_zborze_ruszy_w_listopadzie_.html#ixzz156BYdW00
  --
  Michał Zaleski: "Nie mogę pozwolić, by prezydenta 200-tysięcznego miasta pomawiać o korupcję, fałsz i niegospodarność"
  Andrzej Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na forum GW."
  TORUŃ 2016: "Bo wszechświat kultury otaczają toruńskie mury"
 • vojnik 12.11.10, 21:13
  heniekstar napisał:

  > Ja pierdziele ale wy macie w tym Toruniu problemy. Zegar, invitro i takie tam n
  > ieważne dla miasta i rozwoju historie.

  za to Wy, w Bydgoszczy, prowadzicie istotne dla miasta i jego rozwoju dysputy

  Maciej Zegarski, asystent ministra Radosława Sikorskiego, który fotografował się w Afganistanie w stringach naciągniętych na hełm, składa rezygnacje z pracy w MSZ i sztabie wyborczym bydgoskiej PO - dowiedział się portal bydgoszcz.gazeta.pl
 • blfrankowski 12.11.10, 21:22
  ale akurat tu ma kolega racje, wiec nie wiem po co juz kontratak na bydgoszcz.. naprawde nie wiem, kto sie pokusil o zadanie "arcywaznego" pytania o zegar na rynku... mam nadzieje, ze to tylko manipulacja gazety i zaden z mieszkancow nie zyje ta historia i nie uwaza jej za decydujaca w swoim ewentualnym poparciu dla ktoregokolwiek z kandydatow...
 • heniekstar 13.11.10, 08:47
  > za to Wy, w Bydgoszczy, prowadzicie istotne dla miasta i jego rozwoju dysputy

  Tak, takie właśnie pytania zadaliśmy naszym kandydatom:
  - co myślą o metropolii bydgoskiej lub bydgosko-toruńskiej
  - pomysł na sport w mieście
  - rozwój Kultury w mieście
  - pomysł na rozwój parku w Myslęcinku
  - promocja miasta

  trochę jednak inne niż invotro i zegar co? Nie rzucaj się od razu i kop ze mną. Staraj się zrozumieć. Nie sądzę by te dwa tematy powinny być poruszane w kontekście wyborów lokalnych.
 • jaz0n 13.11.10, 08:56
  Łudzę się mimo wszystko że te kretyńskie pytania nie wzieły się z tego że tylko takie przyszły tylko po prostu zostały glupio wybrane jako te zadane kandydatom...
 • heniekstar 13.11.10, 10:02
  i ja tak myślę. Wątpię by dla mieszkańców Torunia sprawa z zegarem albo invotro była decydująca o wyborze prezydenta. Gazeta chyba boi się zadawać konkretne pytania np o metropolię, bulwary, parkingi, bezrobocie,młodzież itp.
 • julo57 15.11.10, 15:18
  Ten zegar jest na obiekcie prywatnym, natomiast równie popsuty zegar na budynku szkoły na Wielkich Garbarach jest na obiekcie należącym do gminy Toruń. Polecam pamięci.
 • mumia6 18.11.10, 10:18
  Tu nie tylko o zegar chodzi. Pan Żydowicz traktuje budynek jak prywatny folwark, a jest to serce Nowego Miasta. Dostał go za darmo, a raczej za obietnicę utrzymania w należytym porządku i pod warunkiem przeprowadzenia remontu. Tymczasem widzimy jak ten obiekt jest systematycznie niszczony. Miasto udaje, że tego nie widzi, albo wręcz pomaga za nasze pieniądze niszczyć dalej, wycinając drzewa i kopiąc koparką. Metoda Zaleskiego szybko i tanio robić, efekty przed wyborami a zabytki na tyle potrzebne, żeby wydrukować kilka pocztówek dla turystów. Żydowicz się wścieka, ale brnie dalej planując salę kinową (raczej saleczkę) i coś tam w podziemiach. Panie Marku, konserwator z Pana żaden, zostawi Pan ten obiekt komuś kto to zrobić potrafi a zajmie się może festiwalem? A władze miasta już dawno powinny zareagować i dogadać się, dając w zamian np. budynek na Podmurnej ??? Cieplutko tam i wyremontowane i zniszczyć się wiele nie da. Tyle, że zegara brak i pobawić się nie można w zegarmistrza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka