Dodaj do ulubionych

Marszałek daje miliony na remonty zabytków

20.03.11, 21:54
Uwielbiam te tytuły dzienikarzyn-waloszyn.

Słuchajcie dziennikarskie nieuki i miernoty. Marszałek nic nie "daje". "Dają" (nie dają tylko jest im zabierane) podatnicy a ten zupełnie zbędny i kosztowny twór jedynie rozdziela skradzione obywatelom pieniądze wg własnego uznania.
--
www.tuskwatch.pl

"Ja się znam na ekonomii. Jestem ekonomistą. Jestem dość dobrym ekonomistą"- by hecer
Edytor zaawansowany
  • heniekstar 20.03.11, 22:18
    Super, Jacek z Yakizy się ucieszy.
    --
    Nie pozwól aby cham gównem prychał miast je sam polykać!
    Hr.Mendewesz
  • arafat11 21.03.11, 02:05

oraz renowację piwnic i cokołu dawnego zboru ewangelickiego na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

to jest dopiero sztuka z tym zborem: pan zydowicz dostal go pod warunkiem prowadzenia dzialalnosci kulturalnej oraz remontu...nad dzialalnoscia kulturalna spuscmy zaslone milczenia, bo walki w klatkach, dyskoteki ala kotlownia oraz kiermasze bielizny trudno do tej sfery zaliczyc...
    jezeli chodzi o remonty to sprawa jest jeszcze ciekawsza: praktycznie wszystkie remonty pan zydowicz robi za nie swoje pieniadze:dostajekase od marszalka, od miasta, za wielkie reklamy, ktore zakrywaly miesiacami zbor...pytanie po co miasto oddalo ten budynek, skoro i tak potem kase daje na jego remont?
    nie prosciej bylo go wyremontowac za swoje?

--
    Nie warto dyskutowac z hecerem, obrzuci wyzwiskami, a gdy zabraknie agumentow usuwa posty ze swojego forum...a mowia, ze prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!
  • 1robert315 21.03.11, 08:57
    I tak się po raz kolejny zastanawiam dlaczego pieniądze w znakomitej większości są przeznaczane na remonty obiektów sakralnych ? Niech "dobrodzieje" z ortodoksyjnego kościółka katolickiego remontują swoje majątki za swoje pieniądze, a nie za nasze ! Nie życzę sobie tego !!! Niech im Watykan da kasę. Pozodbnie jak pozostali - jakieś zbory i synagogi. Żydki znowu chcą Polskę zawłaszczyć ? Jakieś 65 mld dolarów twierdzą USA im wisimy ? Niech im wypłacą orendownicy szatana !
  • heniekstar 21.03.11, 15:10
    nie wiem jak z innymi obiekatami ale akurat sprawy fordońskiej Synagogi nie znasz. To jest dom pracy twórczej w synagodze którą państwo za PRL w kino Robotnik zamieniło a potem doprowadziło do totalnej ruiny. Teraz wraca do dawnej swietności i ożywa twórcza pracą niekomercyjnych artystów. Na prawde warto na to dac kasę
    --
    Nie pozwól aby cham gównem prychał miast je sam polykać!
    Hr.Mendewesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka