Dodaj do ulubionych

Szokujące wypowiedzi z "ust prezydenta" Zaleskiego

01.05.11, 23:41
przeciez ta pani nauczyla sie tego wlasnie od szanownego - nieomylnego jasnie pana prezydenta. a poziom debaty jest od lat na takim samym poziomie - niezrozumialym dla spoleczenstwa. i cos mi sie wydaje ze niewiele by sie zmienilo gdyby prezydentem zostal ktos inny.

niepokojace jest faktycznie to, ze wynik wyborczy uswiadamia go w przekonaniu, ze ma zawsze racje i nikogo nie slucha
Obserwuj wątek
  • hecer polityka sondaży 02.05.11, 00:07
   polityka sondaży przynosi prezydentowi Zaleskiego w Toruniu same sukcesy, tzn. utrzymujące się w sondażach poparcie mimo rosnących w tempie lawinowym korków. Widać lud Torunia jest głupi, skorumpowany lub po prostu ma to w d. (ledwo 40% się doczłapało na ostatnie wybory)


   --
   Prezydent Torunia: "Nie wszyscy chyba do końca rozumieją, że zwalczając Zaleskiego, zwalczają Toruń, zatrzymują go w biegu."
  • zawsze.torunczyk O! Waldek się włączył... :) 02.05.11, 08:20
   Takie zachowanie osoby reprezentującej Prezydenta miasta jest niedopuszczalne i sprzeczne z art. 11 kodeksu etyki pracowników samorządowych. Pracownicy samorządowi są zobowiązani do zachowania wysokich standardów uczciwości, rzetelności, dobrych intencji....

   Dajmy spokój już Dębowemu. Wiemy że te TAKI sraki Szmaki to sposób utylizacji publicznych pieniędzy. Utylizacji i Prywatyzacji. Wiemy też że wypowiedzi urzędasów są chamskie i durne. Ale jest coś o czym możemy pogadać i coś razem zbudować- Nie róbmy polityki- budujmy mosty!

   To jak Prezydencie Przybyszewski z tymczasówką za free? Tak w ramach uczciwości, rzetelności i dobrych intencji.

   --
   filmixxy.pl/5445/most-w-Toruniu

   "hecer zrobił dokładne szkice w paincie, wynika z nich, że byłoby dużo lepiej- pięć razy lepiej albo i dziesięć"- A.Hitler
   • gilbert.grape Re: O! Waldek się włączył... :) 02.05.11, 09:06
    > To jak Prezydencie Przybyszewski z tymczasówką za free? Tak w ramach uczciwości
    > , rzetelności i dobrych intencji.

    W imieniu Prezydenta Przybyszewskiego pragniemy Pana poinformować, że pomimo upływu niespełna pół roku od ogłoszenia naszej deklaracji wybudowania mostu tymczasowego za darmo, poziom realizacji ww. obietnicy osiągnął znakomity wynik 50%, co czyni Toruń zieloną wyspą na krajowej mapie realizacji obietnic.

    Przypominamy, że obiecaliśmy:
    1) most tymczasowy
    2) wybudowanie go za darmo (nie mieliśmy innego wyboru).

    Do dziś, co prawda nie mamy mostu tymczasowego, ale nie mamy go za darmo, co pozwala nam spać spokojnie i bez poczucia, że próbowaliśmy zrobić kogoś w bambuko.

    Jednocześnie prosimy, by obdarzył nas Pan jeszcze większym zaufaniem, gdyż mamy szuflady pełne projektów darmowych inwestycji, o szczegółach których poinformujemy jesienią tego roku.
    • zawsze.torunczyk Re: O! Waldek się włączył... :) 02.05.11, 12:53
     gilbert.grape napisał:

     > > To jak Prezydencie Przybyszewski z tymczasówką za free? Tak w ramach uczc
     > iwości
     > > , rzetelności i dobrych intencji.
     >
     > W imieniu Prezydenta Przybyszewskiego pragniemy Pana poinformować, że pomimo up
     > ływu niespełna pół roku od ogłoszenia naszej deklaracji wybudowania mostu tymcz
     > asowego za darmo, poziom realizacji ww. obietnicy osiągnął znakomity wynik 50%,
     > co czyni Toruń zieloną wyspą na krajowej mapie realizacji obietnic.
     >
     > Przypominamy, że obiecaliśmy:
     > 1) most tymczasowy
     > 2) wybudowanie go za darmo (nie mieliśmy innego wyboru).
     >
     > Do dziś, co prawda nie mamy mostu tymczasowego, ale nie mamy go za darmo
     > , co pozwala nam spać spokojnie i bez poczucia, że próbowaliśmy zrobić kogoś w
     > bambuko.
     >
     > Jednocześnie prosimy, by obdarzył nas Pan jeszcze większym zaufaniem, gdyż mamy
     > szuflady pełne projektów darmowych inwestycji, o szczegółach których poinformu
     > jemy jesienią tego roku.

     W odpowiedzi na Wasz list w pierwszych słowach chciałbym podziękować całej Platformie Obywatelskiej za pochylenie się nade mną- szarym obywatelem kupującym w Biedronce. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź która rozwiewa wszelkie moje wątpliwości dotyczące powyższej inwestycji. Chcę zapewnić o jeszcze większym poparciu z mojej strony (sięgającego już 118%) dla sił postępu i demokracji w nurcie eurodobrobytu jakim jest Platforma Obywatelska- jedyna pewna reduta zdolna zatrzymać faszystowski pochód bobrzych band dybiących na naszą wolność i demokrację.

     To że darzę was zaufaniem to mało. Obserwując sukcesy ostatnich 4 lat, powrót młodych z emigracji, spadek biurokracji, tysiące kilometrów nowych dróg, bezprecedensowy wzrost siły nabywczej złotówki oraz płac we wszystkich sektorach gospodarki, wzrastającą sprawność sił obronnych- szczególnie lotnictwa, spadek podatków i danin społecznych, spadek zatrudnienia w bezproduktywnych urzędach - chciałbym zapewnić o swojej dozgonnej wdzięczności i popieram działania Platformy by żyło się lepiej- wszystkim
     --
     filmixxy.pl/5445/most-w-Toruniu

     "hecer zrobił dokładne szkice w paincie, wynika z nich, że byłoby dużo lepiej- pięć razy lepiej albo i dziesięć"- A.Hitler
  • dodo20 Szokujące wypowiedzi z "ust prezydenta" Zaleskiego 02.05.11, 08:49
   Nie jestem przekonany że Pan Zalewski czyta takie pisma i komentarze jak tu, ale powiem jedno, Panie Zalewski coraz bardziej żałuję że na Pana głosowałem, powolutku acz skutecznie nas Pan oszukuje i kantuje na każdym kroku. To jest dla nas Pana wyborców szokujące i powalające. Dał nam już niejednokrotnie przykład po wyborach jak głęboko w .... ma nas Pan Zaleski. Panie Zalewski na stanowisku się bywa proszę o tym nie zapomnieć, tylko ze Polacy są na tylu durni że mają kocią pamięć ( nie ubliżając kotom, choć chyba mają dłuższą ). Ludzie Panu tego nie zapomną.
  • albrecht_kalba Szokujące wypowiedzi z "ust prezydenta" Zaleskiego 02.05.11, 10:08
   A czego się spodziewać po dziewczynce, gdy ma takiego szefa.
   Swoją drogą ciekawa persona, ta najgorsza pośród rzeczników. Oskarżona o plagiat, tłumaczyła się w głupi sposób, że wykorzystała tylko ileś tam set znaków tekstu. Opuściła nieistniejący TORFARM w tajemniczych okolicznościach, wieść gminna niesie, że było porozumienie stron, czyli coś na rzeczy było. I uwieńczeniem kariery stało się bycie... no właśnie kim? Rzecznikiem to raczej nie. Bardziej pioruno-dupochronem i ustami głoszącymi światłe stanowiska jaśnie nam panującego. Jak było widać w jednym z programów TVN, pan Michał nie panuje nad emocjami, nie potrafi odpowiadać na trudne pytania (przyzwyczajony do przyjacielskich pogwarek na antenie "swojej" telewizji). W chwilach emocjonalnego wzburzenia Słońce Torunia, bardzo mocno akcentuje spółgłoskę "s" :D Ktoś taki musi mieć bufor "medialny". Pani Pietrzak i pan Czyżniewski widocznie mieli więcej szacunku dla swojej osoby, niż obecna tuba prezydenta i zrezygnowali. Pani "rzecznik" chyba przyjęła drogę kariery against all odds i za wszelką cenę. ba, każdy ma inną wizję ścieżki zawodowej. Niektórzy rzecznicy chcą po prostu móc chodzić po mieście z otwartą przyłbicą :D
  • superboss Szokujące wypowiedzi z "ust prezydenta" Zaleskiego 02.05.11, 13:55
   Tą wypowiedzią rzeczniczka prezia dowiodła swojego prymitywizmu, wręcz głupoty. Nie widzę w tym niczego dziwnego. Zaleski jest chamski, to prostak, sam zachowuje się w ten sam sposób, więc rzeczniczka czuje przyzwolenie. A dwa - prezio ma z roku na rok coraz gorszych ludzi wokół siebie. Wystarczy przypomnieć sobie, jakich miał rzeczników niegdyś, a kogo ma teraz. To jest upadek, prezio leci w dół.
   A ja osobiście nie zdziwię się, jeśli jego kadencja skończy się u prokuratora. I tylko jedną sprawę przypomnę (a jest ich więcej) - TAK, ten kosztowny kuriozalny twór, ta grupa urzędasów-nieudaczników, na którą prezio wywala kolejne miliony, mimo że pokazali dobitnie ile są warci przegrywając w ośmieszający nasze miasto sposób rywalizację o ESK 2016 już na pierwszym etapie. Za tę jedną tylko sprawę Zaleski powinien trafić do prokuratora, bo to jest ewidentna, rażąca niegospodarność. Prezio doszedł do wniosku, że może wszystko. I nie będzie to pierwszy głupiec, którego arogancja zgubi.
  • torunskiprzedsiebiorca partyjni chłopcy piją sobie z dzióbkó 02.05.11, 19:10
   nieudany prezydent przybyszewski jest śmieszny. Krytykuje iżycką, bo powiedziała, że radny ma problemy z rzeczywistością. Ale to były słowa, będące odpowiedzią na stwierdzenie gulewskiego, że to prezydent ma problemy z rzeczywistością. Słowa były niepotrzebne, z obu stron. ale nie można wyłączać rozumu w imię wspólnej linii partyjnej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka