Dodaj do ulubionych

kolejna kompromitacja szlachcica...

26.09.11, 19:48
ten zakompleksiony czlowieczek, caly czas sie osmiesza na forum gloszac swoje wyssane z palca bzdury...

oto kolejna jego blyskotliwa wypowiedz o bydgoszczy:

zwlaszcza ze jestescie najszybciej wyludniajacym sie miastem w Polsce

niestety jak zwykle szlachcic bredzi...

www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/rozmaitosci/szczecin-sie-wyludnia/1820817

jak widac bydgoszcz nie jest nawet w pierwszej czworce najszybciej wyludniajacych sie miast...nikt nie neguje, ze maisto sie wyludnia( tendencja ogolnopolska, aczkolwiek dosc silna w bydgoszczy) ale to nie znaczy, ze taki mlotek szlachcic moze bredzic, ze jest najszybciej wyludniajacym sie miastem...bo po prostu klamie...

--
Nie warto dyskutowac z hecerem, obrzuci wyzwiskami, a gdy zabraknie agumentow usuwa posty ze swojego forum...a mowia, ze prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!
Obserwuj wątek
    • dento Re: kolejna kompromitacja szlachcica... 26.09.11, 21:28
      Słuchaj arafat, oto mój apel.
      Jeśli nie chcesz być wciąż kojarzony z oszołomstwem na tym forum, to przestań wreszcie poruszać temat niejakiego "szlachcica" i przestań też z odpowiedziami na jego agresywne posty.
      A już tym bardziej nie zaczynaj nowych wątków na jego temat.
      Ten gość to zwykły trol, występujacy też jako "joahimz małym", "babbik", "kidcassidy", itd, a mający za cel jedynie jątrzenie i wymianę wyzwisk. Ale najgorsze, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia i - tak praktycznie rzecz ujmując - na niczym się nie zna.
      Po co ci więc taki adwersarz?
      No chyba, że jesteś taki sam. To wtedy "sorry Winnetou". baw się dalej.
            • arafat11 Re: kolejna kompromitacja szlachcica... 27.09.11, 11:19

jezeli chcesz byc dokladny to bydgoskie ponad 2600 postow a torunskie ponad 3100 postow
              no ale chyba forum torunskie nie rowna sie szlachcic?
              --
              Nie warto dyskutowac z hecerem, obrzuci wyzwiskami, a gdy zabraknie agumentow usuwa posty ze swojego forum...a mowia, ze prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!
                • arafat11 Re: kolejna kompromitacja szlachcica... 29.09.11, 17:46
                  tak sie sklada, ze studiowalem i mieszkalem tu kilka lat wiec mam sie prawo tu wypowiedziec;-)

A ile z tych 3000 postów to rywalizowanie ze szlachcicem o miano najwi
                  > ększego szowinisty? Pewnie ciekawa statystyka by była.

ja sie szowinista nie czuje...a jak chcesz sobie liczyc to masz szanse...moze nawet jaks prace naukowa napiszesz na ten temat? zrodla juz masz....

--
    • alienisko Re: kolejna kompromitacja szlachcica... 27.09.11, 00:16
      Przez takich jak Ty i On przestałem już praktycznie zaglądać na to forum. Obaj jesteście siebie warci. + paru innych delikwentów.

Waszą pasją jest wzajemna i skierowana na innych napastliwość. Żyjecie tym w każdym temacie.

Rzygać się chce. To forum przez takich jak Wy umrze. No, będzie wegetować z Wami w składzie.

Aż dziw bierze, że Was jeszcze żaden moderator GW stąd na amen nie wpier...
      --
      Mój blog: Andrzej Chrystyniak
      Wiersze Brata: Piotr Chrystyniak
      • szlachcic Re: Prośba Arafacie 30.09.11, 16:56
        alfred_prawdomowny napisał:

> odpuść sobie tego człeka.

hehehehe
        odpusc sobie mnie arafat, prosi cie alfred_prawdomowny ktory kilka dni temu wlasnie stworzyl o mnie specjalny watek "dlaczego prezydent Zaleski"
        hehehehehehe
        jak to skomentujesz alfred_prawdomowny?
        nie odpowiadaj - ocena jest jednoznaczna, zajmij sie podbijaniem swojego watku
        • arafat11 Re: Prośba Arafacie 30.09.11, 21:22
          no i masz ten dowod na to ze bydgoszcz jest najszybciej wyludniajcym sie maistem w polsce? czy znow klamales ?
          --
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka