• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Leczenie zaburzeń odżywiania Dodaj do ulubionych

• 01.01.12, 15:38
    Dzień dobry,
    czy ktoś mógłby mi polecić specjalistę w Toruniu, który zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania? Zależałoby mi, żeby nie był to lekarz prywatny, w ostateczności przynajmniej niezbyt drogi (studiuję w Toruniu, nie mam możliwości wydawać 100zł za wizytę, a zależy mi, żeby wyjść z choroby, z którą zmagam się już kilka lat). Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Edytor zaawansowany
    • 01.01.12, 16:04
      Polecam doktor laskowska -psychiatre -przyjmuje w aplu (ona moze pokierowac do oddzialow na dzienny na curie u doktora Kowalkowskiego rewelacyjny oddzial terapeutki,psycholozki.
      Polacem tez badania podstawowe typu cukier,u mnie wlasnie wykryto cukrzyce wiec o 80 %to ona jest spowodowana moimi wczesniejszymi dolegliwowsciami(ale to co w glowie tez robi swoje)
    • 01.01.12, 16:36
      współczuję Ci. To bardzo trudne schorzenia w leczeniu. Niestety nie mogę Ci pomóc ale jeśli coś znajdę albo się dowiem dam znać. Tymczasem bądź dzielna. Już samo to, że zdajesz sobie sprawę z choroby jest ważnym osiągnięciem. Poszukaj może jakiejś grupy terapeutycznej. To może być równoległa terapia. Powodzenia
    • 01.01.12, 16:38
      www.psychologia.net.pl/katalog.php?level=27
      Spróbuj tu jeśli nie znajdziesz w Toruniu. To są też poradnie dla studentów.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.