Dodaj do ulubionych

Komornik zapuka po pieniądze do ojca Rydzyka

21.01.12, 11:42
napisz frajerze podatniku o umorzenie grzywny to się dopiero zdziwisz w kraju zaprzedanym mafii watykańskiej
Obserwuj wątek
  • 099max Komornik zapuka po pieniądze do ojca Rydzyka 21.01.12, 15:49
   Za pewnie tu także będzie szopka z tym komornikiem.Okaże się że Rydzyk nie ma majątku!!!Jednak co innego mnie zadziwia,to wysokość grzywny za nielegalną zbiórkę.Ciekawe ile zebrał kasy,grzywna powinna być adekwatna do uzbieranej kwoty.
   Należy się domyślać że gdyby zbiórkę przeprowadził przysłowiowy Kowalski kara byłaby wyższa,jestem o tym przekonany.
  • piemont12 Rydzyk gra na nosie polskiemu prawu... 21.01.12, 18:45
   Złodzieja, który ukradł w Biedronce serek topiony, państwo ściga z całą surowością.. Rydzyka, oszusta w sutannie, złodzieja i innych , znanych z afer w tzw. "komisji majątkowej", państwo polskie jest łagodne, wprost nieruchawe.... Syndrom poddaństwa ?
   • krawiec6661 Re: Rydzyk gra na nosie polskiemu prawu... 21.01.12, 18:53
    Co ukradł Rydzyk? Konkrety. Wielu ludzi zarzuca mu, że "się nakradł", ale jakoś nikt nie pisze co dokładnie zajumał ten Belzebub z Torunia. A syndromem poddaństwa jak to określiłeś może być co najwyżej oddawanie haraczu w postaci połowy (lub więcej) swoich pieniędzy mafii zwanej państwem.
    • naubyd Re: Rydzyk gra na nosie polskiemu prawu... 22.01.12, 08:44
     1. Świadectwa prywatyzacyjne zbierane rzekomo na ratowanie Stoczni Gdańskiej
     2. Kradzieżą można tez nazwać pewien proces utylizacji ;) pieniędzy z Brazylii
     3. Nigdy nie rozliczone nielegalne zbiórki róż i dzieł
     4. Całkowicie nieopodatkowane dzieła
  • vinogradoff Ojciec planuje inwestycje za 1000,- mln PLN-a. 21.01.12, 20:55
   A tu z artystycznym talentem pozuje na Zebraka, ktory nie ma z czego placic choc nie musi placic z prywatnych pieniedzy, ktorych Mu nie wolno miec a wydac polecenie zaplaty wydzialowi ksiegowemu swoich instytucji systematycznie zasilanych ofiarami setek tysiecy wiernych. Postawa Ojca Rydzyka moze byc odczytana jako lekcewazenie panstwa i prawa narodu polskiego i jest gleboko demoralizujaca dla Mlodziezy Polskiej glownie dlka ktorej Ojciec moze byc Autorytetem i Wzorem Moralnym.
   • polakonly Pamiętacie Najmilsi jak surową karę wymierzył Pols 21.01.12, 23:29
    Polski Wymiar Sprawiedliwości 11 letniemu chłopcu, który wyjął samowolnie monetę 2 zł z porzuconego pod supermarketem wózka na zakupy?? Jeśli relacja Gazety.pl Forum była prawdziwa, to ta sprawa jest oburzająca. Pamiętam też sprawę przykładnego ukarania przez polskie prawo nauczycielki, która w zeznaniu PIT pomyliła się o kilka? złotych. Było to jeszcze za rządu premiera Buzka w 1-szym roku funkcjonowania PIT-u. Polskie prawo świetnie radzi sobie z maluczkimi, gorzej z grubymi rybami z Pruszkowa, Wołomina czy Komisji Majątkowej, albo Belzebubem z Torunia. Będzie wielka klapa. Ja-wójt Wam to powiadam(Chłopi-Reymont). Komornik z Polski nie ma prawa działać na terenie obcego państwa. Ośrodek redemptorystów to teren Państwa Kościelnego Watykan podobnie jak inne tereny w granicach Polski, które jednak to Polski już nie należą. Dlategoteż Polska nie ma nawet prawa żądać od instancji kościelnych opłat typu podatek gruntowy lub podatek od nieruchomości (a te jak wiadomo począwszy od bieżącego roku wielokrotnie wzrosły).Cóż dopiero wkraczać na ten teren z rekwizycjami komorniczymi. Pojęcie "państwo,a raczej superpaństwo w państwie" ma w przypadku Kościoła Rzymskiego charakter dosłowny. Ojciec Rydzyk jest "osobą duchowną"w dodatku wysokiego zaufania, więc stoi ponad polskim prawem."Witam Was ciule Polacy" :->)
  • gm114 W państwie niewolniczym niewolnikowi nie wolno. 22.01.12, 02:05
   W ustroju niewolniczym niewolnikowi nie wolno wydawać swoich pieniędzy bez pozwoleństwa właściciela.

   A cóż to za smaiłek NIEWOLNIK JEDEN Z DRUGIM, A?

   Te wydaje, tamten zbiera i też wydaje na jakieś dobro wspólne wielu niewolników bez pozwoleństwa właściciela niewolników.

   A jak się właścicielowi niewolnika niewolnik nie podoba, to go będzie go niewolnika gnębił.

   Kary mu wyznaczy za to co tamten robi czy nie robi, co się właścicielowi niewolników nie podoba.

   Pieniądze za karę wyrwie, do aresztu wsadzi albo na roboty niewolnicze wyśle.

   A wielu innych niewolników cieszy się, że oto jakiś niewolnik podpadł właścicielowi niewolników.

   Czego dowodem wpsy niewolników w tym wątku.

   Zaś ustrój niewolniczy nazywa się ogólnie: "SOCJALIZM".

   I tyle.
  • gm114 "Połowy naszych zarobionych pieniędzy" ?? Błąd. 22.01.12, 02:26
   Nie zabierają połowy.

   Zabierają "tylko" 83 procenty zarobionych pieniędzy. To jest pewne i dokładnie policzone.

   A chcą zabierać jeszcze znacznie więcej.

   To raz.

   A dwa, to napisałem obok poniżej dlaczego tak jest. Bo oto żyjemy w niewolniczym państwie, w niewolniczym ustroju, w którym niewolnicy są szczęśliwi, gdy właściciel niewolników gnębi niewolników.

   Elit nie ma Drogi Panie, elit nie ma na czele narodu. Zastępczą rolę "klasy średniej" /takie kretyńskie marksistwoskie klasy-fikowanie ludzi/ pełnią księża, z których znaczna ilość - a znaczna większość w Episkopacie - sprzedała się za pieniądze, bo w ogromnej większości pochodzą z plebsu i takie mają geny, żeby chapać co się nawinie.

   Plebs, Drogi Panie, plebs się pcha do koryta żeby sobie wrwać pieniędzy wyrwanych siłą od niewolników.

   Plebs wywodzi się z chłopów pańszczyźnianych z awansu społecznego w pierwszym pokoleniu.

   Plebs ma Drogi Panie niewolnictwo w genach.

   Wie Pan kiedy się to skończy? Gdy wolni ludzie, posesjonaci, którzy nie potrzebują cudzych pieniędzy, bo żyja z własnych, gdy ci ludzie, wywodzacy się z przwdziwych patriotycznych elit - z warstwy ziemiańskiej, która zawsze była patriotyczna, gdy ci wolni Polacy - elita, zaczną w Polsce być przewodnikami stada.

   Prawdziwe elity patriotyczne, to takie, które godzą się - wyłącznie za własne uczciwe prywatne pieniądze - przewodzić stadu dla dobra wspólnego, dla dobra narodu. By służyć narodowi a nie obdzierać ze skóry. Tak to rozumiem.

   Po pieniądze do koryta, pieniądze wyrwane siłą od podatników, pcha się natomiast zawsze plebs. Czyli to co obecnie niestety stoi na czele Polaków.

   I póki co, mamy rządy właścicieli wywodzących się z plebsu nad stadem niewolników.

   Czego dowodem wiele wpisów na tym i innych wątkach.

   Cieszą się nieszczęśni niewolnicy z gnębienia innych niewolników przez właścicieli niewolników pochodzących z plebsu.

   Taka jest brutalna prawda.

   Moje uszanowanie Szanownemu Panu !
  • elemoretal Komornik zapuka po pieniądze do ojca Rydzyka 22.01.12, 10:45
   Dlaczego Rydzyk nie stara się o zezwolenie(a) na zbiórki? Przecież to faktycznie formalność. Dostałby takie zezwolenie i wszystko by było zgodnie z prawem. Rydzyk ostentacyjne łamie prawo, robi z siebie męczennika bo państwo polskie niby go straszliwie, okrutnie prześladuje. Tak go państwo prześladuje że nic od lat mu nie robi, jest bezkarny. 4,5 tysiąca dla Rydzyka to jest nic, więcej wydaje na waciki. Uniki by zapłacić te pieniądze to spektakularne ośmieszanie polskiego państwa. Rydzyk buduje i wydaje na swoje interesy setki tysięcy, miliony złotych a nie ma 4,5 tysiąca by zapłacić karę!!!???. Rydzyk stawia się ponad prawem. Księża często w telewizji wypowiadają się że mają prawo głosić różne rzeczy bo są polskimi obywatelami i sutanna ich obywatelstwa nie pozbawia. Rydzyk kpi sobie z polskiego państwa w niebywały sposób, każdy inny obywatel Polski by został już dawno ukarany i wyegzekwowano by te pieniądze.
  • sedaluk Sukces Ojrydza... 22.01.12, 11:53
   ...to dosc przypadkowy splot paru okolicznosci-wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu w wlasciwym czasie i po potrzebnych na tym polu doswiadczeniach (Rydzyk nabyl je w Niemczech..)
   Ale na dluzsza mete tak zebrac o kase sie nie da-mozna to za bardzo udowadniac. Najlepiej
   funkcjonuje to jednak w ten prastary sposob- pielgrzymki, gdzie ludzie sami przynosza i sa jeszcze wdzieczni ze im sie odpuscilo grzechy i wzielo pieniadze. Rydzyk za te wyzebrane srodki zbudowal szkole dla swych mlodych wilkow-dostaje na to panstwowe doplaty-ale tez podlega kontroli.
   Kiedys sie to albo zawali , albo usamodzielni-docelowo portrzebny jest jednak biznes z pielgrzymek- dlatego Ojdyr tej "swiatyni" nie odpusci-przypuszczam, ze bedzie tam kult JPII, bo juz od dluzszego czasu leci to w tym kierunku. Ale konkurencja jest tez wielka-bedzie ciekawie....
   • polakonly Wiadomo od zawsze, że Kościół utrzymuje się z 22.01.12, 22:16
    datków od ludzi dobrej woli, z tacy i z pomocy zagranicznej (luksusowe samochody), więc dlaczego od razu nasyłać komornika. To prawda że darowizny- nawet te w obrębie rodziny podlegają w Polsce opodatkowaniu, ale przecież nie darowizny na cele wyższe - wyznaniowe!!!
    Na szczęście jest to pojedynczy i drobny incydent molestowania Świętego Kościoła Powszechnego przez polskiego fiskusa.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka