Dodaj do ulubionych

Solidarność porównuje wałęsę do świni [zdjęcie]

• franconus 22.05.12, 11:15
    Głupota ludzka (polska?) nie zna granic.
  • zbig1113 22.05.12, 11:37
    Szkoda, że głupota związkowa nie potrafi latać... może przemieściłaby się na jakieś inne tereny..
  • fedex70 22.05.12, 11:15
    Moim zdaniem ten człowiek na to nie zasługuje!!!Zawdzięczamy mu naprawdę dużo.Ci ,którzy go opluwają ,w tym czasie używali pampersów.Wiedzę czerpią z tabloidów itp.Łatwo oceniać,trudniej DOCENIĆ!!!
  • czartwj 22.05.12, 11:17
    Czego można oczekiwać od prymitywów z tzw "Solidarności". I uwaga techniczna : żeby dobrze porównać trzeba obrócić zdjęcie świni w lewo tak aby patrzyła w tę samą stronę. Wymaga to jednego kliknięcia w Photoshopie ale nawet tego te tumany nie potrafią :)
  • szafir51 22.05.12, 11:17
    Świnia nie udaje, że jest kimś innym niż tylko świnią !!! Gość na drugim obrazku udaje nie-świnię.

"Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę"

Zostali wybrani i zdradzili - nie reprezentują wyborców, nie realizują obietnic wyborczych (o programie nie wspomnę, bo go po prostu nie mieli).
    Zdrajców należy rozliczyć - i blokada była bardzo delikatnym sposobem powiedzenia "Dość! Uważajcie, bo miarka się przebrała"
  • cillian1 22.05.12, 11:34
    Nie słyszałem o jakimś programie związków!
    Nie słyszałem o sukcesach związków - w wyciągnięciu zakładu z biedy, czy innych problemów!
    Nie słyszałem o tym, aby związkowcy chcieli coś ulepszać - prócz własnych pensji!

To nie są ludzie pracy (związki) - to są jak księża - nic nie robią, a biorą!
    Więc o co kaman - kogo zamierzamy bronić? Takich samych nieudaczników jak Wałęsa - i wszystkich tych, co wzięli się z solidarności?
    Śmiech!
    --
    ech - prawo nasze
    www.kluczedopiekla.pl/
  • stefan261261 22.05.12, 12:31
    jestes zwyklym glabem juz ci to nieraz pisalem, idz na strone zwiazkow to mozesz o programach przecztac. zaklady z biedy maja zwiazki wyciagac? najlepiej przez dobrowolne zrzeczenie sie wynagrodzen za talerz zupy co? i po roku ten talerz bedzie dla pracodawcow tez za duzo!!!!!!
    zwiazki sa jakie sa, ale bez nich to bedzie naprawde cienko!!!!!!!!!!!!!
  • cillian1 22.05.12, 12:41
    > zaklady z biedy maja zwiazki wyciagac?
    Każdy, przedsiębiorca - który jest i związkowcem, i szefem - musi to robić codziennie!
    I programy związków - to jak programy kandydatów do sejmu!
    Mają się nijak do faktów - po 4 latach, albo dwóch!
    :)
    przestańmy bronić tych debili, na budżetowej pensji (zabierają kasę - od zysków, których raczej nie wypracowali siedząc w swoich biurach, pracusie - jak za komuny!).
    --
    ech - prawo nasze
    www.kluczedopiekla.pl/
  • vc.0 22.05.12, 13:06
    akurat zwiazkowcy glosowali na PIS w przewazajacej czesc. przegrali te wybory i nie potrafia tego uznac. sila wymuszaja prawa dla siebie. to niedemokratycznie. powinni dostac neidemokratyczna odpowiedz. Pałami was powinni pogonic ku... do samej stoczni, kopalni i gdzie tam jeszcze udajecie ze pracujecie. Pisze tu o zwiazkowcach co prawdziwa robote widzieli jak swinia niebo.
  • jedruch 22.05.12, 11:17
    Wystarczy przypomnieć sobie jego szacunek do wybranego śp. prezydenta Kaczyńskiego i wybranej władzy w wyborach 2005. Gratuluję pamięci panie prezydencie...
  • zbig1113 22.05.12, 11:40
    Czy twierdził, że prezydent został wybrany prze pomyłkę? Czy może uwięził prezydenta w jego kancelarii?
  • tadek1300 22.05.12, 11:40
    jedruch napisał:

> Wystarczy przypomnieć sobie jego szacunek do wybranego śp. prezydenta Kaczyński
    > ego i wybranej władzy w wyborach 2005. Gratuluję pamięci panie prezydencie...
    Zapomniałeś biedaku o spaleniu kukły prezydenta przez tych, których on wyniósł na szczyty, a którzy się na niego obrazili, bo nie chciał być ich figurantem? SZACUNEK DLA PREZYDENTA?
  • amicht 22.05.12, 12:12
    A Ty przypomij sobie,że Wałęsa był wówczas w sporze sądowym z Kaczyńskimi,którzy obrażali go i pomawiali o bycie kapusiem.Wyroki sądowe są jednoznaczne.
  • vc.0 22.05.12, 13:14
    Konkretnie to co masz na mysli? krytyka Komorowskiego i reszty parlamentarnej opozycji miescila sie w granicach demokracji. nie uzywano sily ani chamskich wyzwisk. miala miejsce jedynie konstruktywna krytyka ktora dala swoj wyraz w przyspieszonych wyborach z reszta za sprawa PIS i Samoobrony. nikt nie nawolywal do puczu, nikt nie palil opon i nikt nie bil poslów. Tyle ze Panowie PISiory nie przeprowadzili w kraju zadnych potrzebnych reform a tylko pobawili sie w szeryfow na granicy prawa pod publiczke i zlapali jedna kurewke z platofrmy wlazac jej niemalze w majtki i jakiegos postkomunistycznego biznesmena. 3 lata ich kruwa gonili za pomoca "apolitycznych" instytucji powolanych na zlecenie Jarka Kaczynskiego. Widzisz roznice?
  • walkaklas 22.05.12, 11:17
    proszę nie obrażać tych zacnych zwierząt.
  • zbig1113 22.05.12, 11:41
    Ty inteligentny nigdy nie będziesz....
  • eesensja 22.05.12, 11:18
    które POczuły się dotknięte tym POrównaniem.
  • maruda_r 22.05.12, 11:18
    ... to dopiero bede mogl poszukac roznic.
  • nowy-trend 22.05.12, 21:09
    Za wysokie progi dla takiego łachudry jak ty. Poproś waszego szeryfa da ci namiary na nowe prochy.
  • 121uchatka 22.05.12, 23:11
    PMWDadJZ
  • ja-polak 22.05.12, 11:18
    Najprostszym i najtanszym sposobem promocji w Polsce jest szokowanie wlasnymi pogladami i wypowiedziami (prasa, radio, tv, internet). "Torunska solidarnosc" objawia sie jako zwykly brukowiec i brak jej podstawowego smaku - wyczucia tego, co jest dobre a co jest zle.

Widocznie ci, którzy maja cos wspolnego z Toruniem nie posluguja sie wlasnym mózgiem tylko "znana rozglosnia", która zamienia im mózg w odchody...

To przykre i jednoczesnie zastanawiajace, ze tak latwo mozna szkalowac nasze narodowe symbole - jakim jest dla wiekszosci Lech Walesa...

...czy nie mozna tego jakos zatrzymac?
    --
    Ja, Polak
  • easy.teraz 22.05.12, 12:28
    art. 216 § 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”.

Tyle, że w tym kraju prawo sobie a wymiar sprawiedliwości sobie..., no chyba, że nie płaci się podatków lub obraża aktualnie sprawującą władzę !!!
  • ae-ode 22.05.12, 11:19
    na focie brakuje koryta
  • yoda84 22.05.12, 11:19
    no to teraz za te jakże niesmaczne żarty (osobiście żal mi trochę świnki to przecież sympatyczne zwierzęta) należy na związkowców wysłać nie jakieś tam jednostki policji ja proponuję wynająć najlepszych komandosów Gromu, a co. w imię demokracji tak jak w Iraku, wyborcza wtedy tez stanęła po słusznej "demokratycznej" stronie, kto wie może związkowcy maja jakąś broń chemiczną
  • zbig1113 22.05.12, 11:44
    Przypomnij mi, kto chciał iść na wojnę z Niemcami (na początek dyplomatyczną) za obrazki w trzeciorzędnym brukowcu?
  • yoda84 22.05.12, 13:16
    ale co chcesz stwierdzić? że spora część muzułmanów to maksymalna konserwa i reakcja i co to zmienia w ocenie wojny w Iraku? nie lepiej zresztą jest z chrześcijanami że o katolikach nie wspomnę

no i taka mała różnica nikt na "Niemcy" (chyba jednak chodziło o Danię tak dla ścisłości) nie napadła a na Irak mieliśmy regularna imperialistyczną napaść

ale wiadomo my "demokratyczny" zachód możemy wiadomo że nasze bomby są demokratyczne nie to co "ich" które oczywiście są dyktatorskie
  • zbig1113 22.05.12, 13:46
    Widzę, że nie dotarło... Jeżeli napisałem Niemcy, to znaczy, że chodziło mi o kraj ze stolicą w Berlinie leżący między Polską, a Francją. A teraz przypomnij sobie, kto odwołał swój wyjazd na obrady "Trójkąta Wiemarskiego" z powodu karykatur w die tageszeitung?
  • yoda84 22.05.12, 14:46
    to o takie pierdoły chodzi hahahaha

chłopaku ja mam w dupie den wasz śmieszny pseudo spór POPiSowski i pewnie dlatego nie patrzę na wszystkie wydarzenia polityczne i społeczne przez jego pryzmat.

• zbig1113 22.05.12, 17:59
    Skoro masz to w dupie, to po jakiego ch.ja się produkujesz. Czy zawsze tyle energii poświęcasz na sprawy, które cię nie interesują?

Bez odbioru..
  • 121uchatka 22.05.12, 23:22
    Mam nadzieję, że tylko podkocnik jadowity(znam ze służby zasadniczej) lub pięciotlenek razowego chleba - też groźny(śmierdzi mocniej) pozdrawiam.
  • kociewiak2 22.05.12, 11:20
    ...dzis ,,solidarnosc,,piszemy malymi literami na nic wiecej nie zasluguja...
  • dybko2 22.05.12, 11:21
    Żeby zabłysnąć samemu ,trzeba zniszczyć to co błyszczy !!! Jeśli jest się wyjątkowym sukin synem niszczy się nawet ikony!!
  • mignik 22.05.12, 11:22
    Nie, nie, no, naprawdę lepiej byłoby zestawić Wałęsę z zomowcem, świnie jednak nie każą pałować innych świń.
  • mtcwa 22.05.12, 11:22
    to recepta wałęsy
    recepta obamy to :
    otrzymaj nobla po obiecaniu zaprzestania wojen, podsycaj te wojny.

pokojowy nobel xD

also, dziadek z wermachtu lepsze nagrody dostawał od III rzeszy i furhera.
  • vdziwny 22.05.12, 11:51
    głupiś do bólu i nie znasz najnowszej wspaniałej historii.
  • marcin5520 22.05.12, 11:23
    Panowie "związkowcy" czym wam to zwierzę zawiniło?
  • 2anexton 22.05.12, 11:23
    "Solidarność" stała się związkiem zawodowym działaczy związkowych. Członków będących zwyczajnymi pracownikami najemnymi jest mało i coraz mniej. Nic dziwnego, że chwytają się każdej okazji, by zaistnieć. Ale to przegrana sprawa.
  • neronek1 22.05.12, 11:24
    Lechu wytknął im to co każdy polityk boi sie im powiedzieć ! A zrobił to tak jak zawsze ostro , i po bandzie .inaczej te ciołki nie zrozumieli by o co idzie walka ! Najwyższy czas zmienić ustawę o związkach zawodowych ! Działacze to jakaś polityczna mafia.Zakłady pracy muszą płacić haracze tym Panom działaczom i to nie małe jak wiemy te nieroby zarabiają krocie ! czas to zmienić !!!
  • kuma1 22.05.12, 11:24
    To najlepiej wyjaśnia kto przejął ten związek i jaka moralność jest tych ludzi.Teraz na słowo solidarność natychmiast kojarzy się kibol,cham,osiłek ,chuligan,pijak itd do czego doprowadzono dumę narodu,zwycięstwo i uznanie świata i wolność okupowanego wschodu.
  • niewolnica.z.pisu 22.05.12, 11:26
    spasiony luksusem lechu

ja tam nie widze żadnej różnicy, no ,może jedna z trudem
  • marekmarek44 22.05.12, 11:27
    Świnia jest inteligentniejsza,o kulturze osobistej już nie wspomnę,a tak poza tym ten sam uśmiech i wyraz twarzy!
  • netbigzbig 22.05.12, 11:29
    Jacy ludzie takie artykuły, na miejscu Wałęsy nawet nie splunęłabym na to chamstwo! Szkoda tylko, że mienia sią SOLIDARNOŚCIĄ, bo to ŚWINIODARNOŚĆ ze swoimi portretami! A jeśli to żart, to boki zrywać będą tylko takie głupole i świnie jak autorzy tego gówna!
  • reniek13 22.05.12, 12:41
    Zgadzam się w 100%. To już nie pełna poświęceń stara Solidarność tylko ŚWINIODARNOŚĆ, która w ogóle nie myśli perspektywicznie, bo po prostu nie umie i nie wiem dlaczego Ci, którzy tej ŚWINIODARNOŚCI przyklaskują nie sią w stanie tego zauważyć! Szacunek dla Pana Lecha Wałęsy, dzięki odwadze którego mamy otwarte granice i możemy komentowac głupoli na forum :)
  • machnik53 22.05.12, 11:31
    Dosadnie i trafnie! Podobieństwo oczywiste!
  • fctheduck 22.05.12, 11:31
    Bydło i tyle. Co tu komentować - żanujące wyskoki nieudaczników walczacych o poklask plebsu.
  • 1andre2 22.05.12, 11:31
    Nie wiem czy nasze państwo jest praworządne czego jeszcze można oczekiwać od debili,co Pan robi Panie Seremet ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka