Dodaj do ulubionych

Prof. Nalaskowski mówi o "rzyganiu Smoleńskiem"

06.11.12, 13:00
też już rzygam smoleńskiem
i sprawą 'olewnika'
i sprawą 'madzi'
i (bieżąco) wyborami w usa
i innymi którymi media karmią społeczeństwo na potęgę

:P
Edytor zaawansowany
 • nika_j 06.11.12, 13:10
  Niekoniecznie szanowny Panie profesorze! Odruch wymiotny na głupotę jest jak najbardziej zdrowym objawem. To raczej ten, który go nie ma, może być posądzony o brak rozumu. Być może jest pan "ukiem" w swojej działce i pokrewnych, ale ośmielam się twierdzić, że nie posiada pan żadnych kwalifikacji, żeby kogokolwiek nazywać nieukiem, jeśli prezentuje poglądy inne niż pańskie. Pozdrawiam z odruchem wymiotnym na widok Pańskich komentarzy
 • jaz0n 06.11.12, 13:17
  W historii głupich wypowiedzi p. Nalaskowskiego to ta nie łapie się nawet na podium- ot, poszło trochę piany ze strony zwolennika teorii spiskowych rozczarowanego ze społeczenstwo jakos nie ma ochoty ruszyc na Belweder w akcie zemsty za niewątpliwy zamach na 'równego królom'. Panie profesorze- ja też rzygam Smoleńskiem, i jedyne co obchodzi mnie mniej to pańska opinia na ten temat.
 • aliasqbek 06.11.12, 14:10
  Panie uku, pisze się Ulrich.....
 • 1robert315 06.11.12, 15:04
  Panie Nalaskowski ! W życiu stosuję jedną z wielu zasad: nigdy nie dyskutuje z głupcem bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Dlatego też nie będę z Panem dyskutował !
 • liptad 06.11.12, 15:43
  Masz rację - z głupkami się nie dyskutuje !
 • cromio 06.11.12, 16:14
  wypowiedzi Jakuba Śpiewaka: www.jakubspiewak.pl/2012/11/03/rzygam-smolenskiem/ . To typowe czepianie się słów. Do arcysłusznej wypowiedzi Śpiewaka należałoby jeszcze dodać to, że zwolennicy sekty smoleńskiej, z ustami pełnymi patriotycznych uniesień, de facto głęboko w tyle mają wszelkie instytucje Państwa, skoro nie uznają ustaleń komisji państwowych, prokuratur wszelkich instancji i innych organów Państwa powołanych do utrzymywania porządku prawnego a także nieustannie obrażają osobiście członków tych organów, skoro przypisują im wszystkim antypolskie poglądy i stanowiska lub, co najmniej, oczadzenie ideologią tzw. lemingów. Zupełnie mi nie po drodze z takimi postaciami patriotyzmu.
 • jot9 06.11.12, 17:04
  Rozumiem oburzenie pana Nalaskowskiego, gdy ktoś mówi, że "rzyga Smoleńskiem". I jest mu obojętne, czy to Merkel z Putinem strzelali do polskiego prezydenta, czy na odwrót. Dla mnie nie jest to obojętne i rzyganie nie wydaje mi się właściwym sposobem radzenia sobie na ten problem.
  Problemem natomiast jest to, czego pan Nalaskowski nie chce zauważyć. Do tego co powyżej napisał cromio dodam od siebie, ze nie jestem w stanie spokojnie wysłuchiwać kolejnych, od dawna przekraczających granicę absurdu, a jednak wymawianych przez pislamistów z pełną powagą hipotez, z których logiką czy słusznością trudno dyskutować tak bardzo są absurdalne. Przy czym określenia "pislam" używam tu z pełną świadomością - nie chodzi o obrazanie, ale za jak najbardziej adekwatne uznaję odwołanie do ideologii bezwarunkowej wiary w jedynie słuszne słowa Jedynego Proroka i wypowiedzianego w tym celu jihadu (świętej wojny za tę wiarę). Ostatni przykład z jawną nadinterpretacją wstępnych badań (kolejnych zresztą z serii wielu) przez dziennikarza poważanej gazety jest tego świetnym przykładem. Te zatrute, jednostronnie argumentowane hipotezy prezentowane w sposób bezdyskusyjny, jako jedyne (choć wielokrotnie sprzeczne tak wewnętrznie między sobą, jak i z logiką i prawami fizyki) są faktycznie powodem dla którego ktoś może stwierdzić, że źle mu się robi od ich słuchania - aż do porzygania.
  Trochę tylko szkoda, panie Nalaskowski, że pana cudna kasztanka widzi zapewne lepiej od pana - z klapkami na oczach ciężko jest widzieć świat takim, jakim jest naprawdę.
 • ed-59 06.11.12, 17:28
  UMK ma szczęście do nawiedzonych oto objawił się kolejny po Zybertowiczu Nalaskowski na pewno na nich wpłynął bogobojny nie angażujący się politycznie nie siejący fermentu w kraju wielki ojciec Rydzyk. Kopia współpracownika Hitlera i powieszonego w Czechosłowacji po wojnie księdza Tiso
 • 1andre2 06.11.12, 19:22
  Trudno przy takich Profesorach uzyskać "granty" humanistom.
  Pana wypowiedzi szkodzą uczelni.
 • pantaka 06.11.12, 21:29
  A mi pan Profesor przypomniał stary dowcip o tym jak zając rozmawia z żyrafą i żyrafa się chwali jak to długa szyja pozwala jej pożerać najsmaczniejsze liście wysoko na drzewach. Na to zając jak zwykle nieco wkur...ny mówi: Ty żyrafa a rzygać próbowałaś?
 • stefansonson 06.11.12, 22:49
  to żenujące że w UMK pracuje, człowiek o kulturze wypowiedzi menela, wykłady też prowadzi takim językiem?
 • angrusz1 07.11.12, 19:51
  część młodych ludzi zamieszkujących teren III RP ma takie poglądy . Potem dorasta i głosuje na Paligłupa .
 • obraza.uczuc.religijnych 07.11.12, 20:47
  Iii tam, głupol Nalaskowski nie jest aż taki młody.
  --
  Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
  8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
  8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
 • czlowiek_z_torunia 08.11.12, 01:22
  yild napisał:

  > też już rzygam smoleńskiem

  Ja tez, chociaż dla mnie ciekawostką jest fakt, że nie znaleziono kabiny pilotów, a nagranie czarnej skrzynki skończyło sie na "o kur..", choć czarna skrzynka jest w stanie rejestrować nawet po wszelkiego rodzaju eksplozjach, rozbiciach, itp. Widocznie nie wytrzymała psychicznie przekleństw w kabinie pilotów.


  > i sprawą 'olewnika'
  Olewam już.

  > i sprawą 'madzi'

  No i jak tam, będzie w "Tańcu z gwiazdami" czy w "Mam talent"?

  > i (bieżąco) wyborami w usa

  Tu też jest kraina cudów, w której Boeing o rozpiętości skrzydeł 40 metrów, walący w ścianę Pentagonu zostawia po sobie tylko 7-mio metrowej średnicy dziurę w pierwszym szeregu budynków, i dematerializuje się. A powinien przelecieć aż do centrum przez dwa następne szeregi i zostawić po sobie z przyzwoitości chociaż jakiś, najmniejszy szczątek. A biuro FBI w strefie zero nie powinno się zawalić od podmuchu wiatru.
  Więc prezydentem musi zostać znowu Obierak Banana i dostać znowu jakąś nagrodę. Może tym razem Oskara? Bo Nobla juz ma.

  > i innymi którymi media karmią społeczeństwo na potęgę

  Taka już rola mediów, aby nam pranie mózgu czynić. Są lepsi od Jezusa, bo ten zmieniał tylko wode w wino, a tu proszę; woda z mózgu.
 • obraza.uczuc.religijnych 08.11.12, 08:01
  Kabinę pilotów znaleziono, nawet niejaki Szuladziński ją pokazywał.
  --
  www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka