Dodaj do ulubionych

Fotoradar za śmietnikiem. Tak polują na urlopow...

09.07.13, 10:13
To w Chamży jest straż wiejska? Co oni tam robią? Cukrowni pilnują ?
Obserwuj wątek
      • lord_viadro Re: Tak polują na piratów drogowych... 09.07.13, 17:31
        a powiedz mi Ass-ie, jak fotoradar schowany w śmietniku uchroni Cie przed idiotą co poleci na czołówkę ?? na zakręcie, górce, podwójnnej ciągłej?
        taki fotoradar służy zarabianiu pieniedzy przez gminy a nie bezpieczeństwu i jest stawiany w takich mijescach gdzie jest długa prosta , koniec miasteczka i ograniczenie do 50
        Jak ktoś nie zauważy radaru, to nie zwolni.. i tyle. a jak go stać to zapłaci 500 bez pkt co od razu sugeruje druczek wysyłany wraz nr konta jak to było opisane w wielu art. na ten temat.
        • ps.4 Re: Tak polują na piratów drogowych... 09.07.13, 23:01
          nie dyskutuj z ćwokiem
          jemu pełusy już zrobiły wodę z mózgu i uwierzył, że im go więcej dymają, kontrolują, prześladują tym dla niego lepiej

i że źródłem wszystkich wypadków jest prędkość, szczególnie ta przekraczana o 20kmh przy wiejskich śmietnikach
          • realista333 Re: Tak polują na piratów drogowych... 10.07.13, 08:32
            > i że źródłem wszystkich wypadków jest prędkość, szczególnie ta przekraczana o 2
            > 0kmh przy wiejskich śmietnikach

Tak, zródłem większości wypadków JEST PRĘDKOŚĆ.
            Bo WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ to:
            1. Krótszy czas reakcji w sytuacji zagrożenia.
            2. Zmniejszone pole widzenia, głownie tego, co dzieje się na boku drogi, szczególnie na chodnikach i poboczach
            3. Dłuższa droga zatrzymania.
            4. Większe szkody, jeśli dojdzie do wypadku.

20 km/h - mało, prawda?
            Samochód jadący z prędkością 70 km/h ma DWUKROTNIE WIĘKSZĄ energię i DWUKROTNIE DŁUŻSZĄ drogę hamowania od samochodu jadącego 50 km/h.

Jadący 50 km/h w IDEALNYCH WARUNKACH w mieście zdąży zatrzymać się przed przeszkodą (np. dorosłym czy dzieckiem) wbiegającym niespodziewanie na ulicę w odległości 30 m. Jadąc 70 km/h uderzy go z prędkością 50-60 km/h, co daje pieszemu mniej niż 10% szans na przeżycie.

NADMIERNA PRĘDKOŚĆ ZABIJA.

• el_bigos To jak to w końcu jest 10.07.13, 09:01
      Fotoradar nie powinien być ustawiony tak,żeby był widoczny? I czy przypadkiem nie powinna być informacja znakiem o możliwości pomiaru takim urządzeniem prędkości? Bo zdaje się wystawiony w taki sposób mandat można sobie przy strażniku czy policjancie podrzeć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka