• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

anulowanie rezerwacji Wizzair - prośba o pomoc

• IP: 83.232.177.* 11.10.10, 17:37
    Mam opłaconą rezerwację Wizzair, ale chcę ją anulować. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie to znaleźć na ich stronie? Szukam od wczoraj i widzę tylko możliwość zmian, nie anulowania. Z góry dziękuję za pomoc.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Jarek K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.10, 18:25
      Nie ma anulowania. Można ew. zmienić daty lub nazwisko za wysoką dopłatą - nie opłaca się. Tak więc pieniądze przepadły, niestety.
      • Gość: Bogna IP: 83.232.177.* 11.10.10, 18:38
        Ja w regulaminie znalazłam, że rezerwację można anulowac, tylko oni potracają przy tym jakąś opłatę. Więc jestem przekonana, że można, tylko nie wiem, czy da się przez internet, czy trzeba telefonicznie.
        • Gość: Rachela IP: *.aster.pl 11.10.10, 18:50
          6.5. REZYGNACJA Z REZERWACJI PRZEZ PASAŻERA
          Rozporządzenie Rządu, § 22 ust. 3, § 25 i § 26
          6.5.1. Klient może zrezygnować z rezerwacji na czternaście (14) dni przed planową datą lotu. Klient będzie uprawniony do zwrotu Ceny Całkowitej po potrąceniu Opłaty za Rezygnację. W przypadku zrezygnowania z rezerwacji w ciągu czternastu (14) dni od planowanej daty lotu, Klient będzie uprawniony do zwrotu Ceny Całkowitej po potrąceniu Opłaty za Inne Usługi i Opłaty za Niewykorzystane Miejsce.

opłata za anulowanie - 270 zł od pasażera za lot (patrz cennik)

jeśli na stronie internetowej nie masz odnośnika do anulowania lotu, to jak chcesz to załatwić przez internet?
          • Gość: Rachela IP: *.aster.pl 11.10.10, 18:55
            już mam:
            wchodzisz w FAQi na ich stronie i czytasz:

W jaki sposób można anulować rezerwację?
            Rezerwacji lotu nie można anulować w trybie online. Większość zgłoszeń anulowania jest pilna, prosimy więc o niezwłoczny kontakt z naszym Telecentrum. Należy pamiętać, że rezerwacje są anulowane zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu (art. 6.5.1).
          • Gość: Bogna IP: 83.232.177.* 11.10.10, 18:59
            No właśnie ja myślałam, że gdzieś to w necie jest, tylko ja znaleźć nie mogę. Dlatego pytałam. Ok, zadzwonię do nich i się zapytam, dzięki.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.