• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

prosba o pomoc-karty pokładowe Ryanair Dodaj do ulubionych

• IP: *.ngm.net.pl 07.08.11, 09:53
    zrobilem odprawe on line na lot tam i z powrotem. karty pokładowe moge wydrukowac tylko w jedna stronę.do wyloty mam 13 dni a do powrotu 23 dni. jak wydrukowac karte pokladowa na lot powrotny.jest to jedna rezerwacja.jak wchodze na odprawe z data powrotna to mam info o dokonaniu juz zapisu dokumentow podrozy i jest mozliwosc wydrukowania karty tylko w jednym kierunku.prosze o pomoc...
    Zaawansowany formularz
    • 07.08.11, 10:17
      Zaloguj się dzień przed wyjazdem, wtedy wydrukujesz karty na obydwa loty.
      --
      Powered by Aka.Creative Marketing S.A.
    • 07.08.11, 11:13
      Gość portalu: abc napisał(a):

> do wyloty mam 13 dni a do powrotu 23 dni.

Passenger can check-in online for one of both of their flights from 15 days prior up to 4 hours before the scheduled flight departure times on www.ryanair.com.

To ze strony Ryanaira. Musisz się po prostu zalogować w terminie od 15 dni do 4 godzin przed lotem powrotnym – wtedy będzie dostępny check-in online (i wydrukowania karty pokładowej).

--
      Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.
      • Gość: abc IP: *.ngm.net.pl 07.08.11, 12:20
        dziekuje wam bardzo za pomoc. jestem juz spokojniejszy.tak zrobie jak napisaliście.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.