• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wizzair odprawa online a termin ważności dowodu Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.12, 11:44
    Witam
    Chciałam dokonac odprawy online, ale w dowodzie osobistym jako termin ważności mam wpisany czas nieoznaczony i niestety nie chce mi przyjąć takiej odprawy bez podania daty ważności dowodu osobistego. Co mam robić czy wpisać obojętnie jaką datę?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: lot.nick IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.12, 12:52

Wpisz datę 12.12.2015
    • 03.01.12, 14:53
      Dzwoniłam już kiedyś w identycznej sprawie na infolinię Wizzair i uzyskałam informację, że w takim przypadku podaje się datę na 10 lat do przodu liczoną dokładnie od daty wydania dokumentu. Chyba, że 10 lat już minęło, to należy dodać kolejne 10 lat (czyli w sumie +20 lat od daty wydania).
      --
      Tanie linie lotnicze
    • 04.01.12, 16:55
      Jeżeli w dowodzie termin waznosci jest wpisany jako nieoznaczony to trzeba wpisac dokładie 10 lat od daty wystawienia dokumentu. Np. Jeśli dowód byl wydany 17.10.2011 to jako date ważnosci wpisujemy 17.10.2021 . Ale UWAGA ! Jeśli dowód był wydany np 17.10.2001 to wpisujemy 10+ 10 lat czyli 17.10.2021 (bo +10 lat był by juz nieważny :)

Tanie bilety lotnicze
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.