Dodaj do ulubionych

tanie latanie

IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 18.09.12, 20:28
Jak wyszukujecie tanie polaczenia ? Sporo sie slyszy, ze ludzie samodzielnie sobie organizuja wyjazdy, wycieczki i sporo na tym potrafia zaoszczedzic. Chcialbym zrobic tak samo
Edytor zaawansowany
  • untochables 18.09.12, 22:27
    Krzyś - twoje pytanie jest bardzo rozległe.

Zacznijmy od tego, że nie napisałeś jaki rejon świata Cię interesuje. I skąd masz punkt startowy.

Zaczynasz od tego, że sprawdzasz jakie linie lotnicze są w twoim zasięgu. Zapisujesz sie na ich stronach do newsleterów ;) lajkujesz albo śledzisz strony lotera, mlecznych podróży. fly4free i tym podobnych, tak samo robisz z serwisami hotelowymi typu booking czy agoda - no i zaczynasz śledzić lub otrzymywać info na maila

zakładamy że interesuje Cię Japonia w kwietniu 2013
    szybko odkryjesz skyscanerem że najtaniej dolecisz z wawy do tokio rosjaninemookingu
    po Japoni możesz latać Air Asia albo Peach Air , jeśli interesują Cię jakieś miasta musisz sprawdzić jakie linie tam latają lub czy nie lepiej kupić pass na pociągi
    na bookingu ustawiasz sobie profil że inetersują Cię hotele w Japoni i dostajesz czasem "specjalne" oferty w niezłych cenach

teraz tylko planowanie

tak możesz zrobić z każdym regionem świata - prawda jest taka, że żeby wyszło tanio, trzeba planować dużo wcześniej, trzeba się nasiedzieć przed kompem i śledzić i przeglądać a czasem walczyć z miliardem Azjatów którzy też chcą kupić tanie bilety na Air Asia czy zabookować darmowy nocleg w Tune Hotel ;)

--
    mój kanał na You Tube ;) wiele filmów z podróży i nie tylko ;)

www.youtube.com/user/untochables?feature=guide
  • jakanu 19.09.12, 16:34
    Jest wiele portali z których dowiesz się gdzie i kiedy można kupić tani bilet.
    --
    supertanielatanie.pl
  • Gość: dyzio marzyciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.12, 19:58
    Dowiesz sie ale nie kupisz:) Chetnie sie zaloze.
  • untochables 20.09.12, 07:15

tak czasem jest , że tanie bilety znikają ale jak się powalczy ;) to się da - mój rekord cenowy to lot z Kuala Lumpur do Londynu za 623 pln ;)

w zeszłym roku byłem już w rezerwacji i mogłem klepnąć Malysiana na Londyn-Kuala Lumpur-Londyn za 0 + opłaty - opłat było 1350 pln (niestety Londyn kasuje) ale i tak jak na taki lot cena cudo - więc się da

--

• Gość: gloop drinker IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 08:55
    jezu slodki......az mnie trzesie jak to slysze.....ale okazja, cud miod!! pozd
  • untochables 20.09.12, 09:40
    uważasz , że ceny o których mówię nie są okazjami ? to pokaż mi lepsze na tym dystansie ? celowo nie pisze o Ryanie za 19 pln czy Wizz za 4 pln które można często kupić, ale o lotach międzykontynentalnych

--

• Gość: dundas west IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.12, 14:33
    jezu slodki, pisalem na serio, ze to swietne ceny a ty od razu ze tu jakies nabijanie sie. naprawde bardzo dobre ceny. co bys polecal jezeli chodzi o hong kong ? bo widze od 2,5 tysia w gore co nie jest specjalnie drogie ale szalu tez nie ma. pozdrawiam serdecznie.

p
  • elzik 18.12.12, 14:38
    No to wczorajsza promocja do Tokio za 273zł to już absolutny rekord świata!
    www.fly4free.pl/tanie-loty-do-japonii-273-pln/
    Chętnie bym nawiązał kontakt z ludźmi, którzy potrafią takie promocje zakupić na czyjeś zamówienie. Czy ktoś taki tu zagląda? mój mail: elzik@gazeta.pl
  • aga.aga21 18.07.13, 08:57
    Ja nie wyszukuje połączeń u jednego przewoźnika, tanie połańczanie ostatnio zamówiłam na stronce eloty.pl. sprawnie i szybko w kilka minut odnalazłam połączanie które mnie interesuje.:)
  • konik2018 14.06.18, 19:00
    Ktoś wyjechał korzystając z kosztel.pl ?
    Mignęła mi Chorwacja za 86 pln
  • archi-polis 18.12.12, 16:09
    No najlepiej jest szukać tańszych połączeń w internecie, przeglądając promocje na przykład tutaj www.bilety.rezerwuj.org lub zapisać się do newslettera. Dobrze często gościć na stronach oferujących różne usługi turystyczne no i śledzić fora.
  • elzik 18.12.12, 17:12
    dzięki archi za porady, ale mi chodzi o promocje lotów międzykontynentalnych i nawet jak znalazłem wczoraj info o tej Japonii to i tak pogubiłem się w rezerwacji. A więc poszukuję kogoś kto zrobi to za mnie, oczywiście nie gratisowo.
  • kilofs 19.12.12, 00:24
    Zacznij od szukania promocyjnych cen w ryanair i wizzair. Tam najczęściej można znaleźć tanie loty po Europie.
    Sprawdzaj różne terminy wylotów/przylotów. Ważne też aby sprawdzać różne lotniska przylotu/wylotu ponieważ czasem okazuje się że tego samego dnia samolot do np. Londynu jest 200zł tańszy z Katowic niż np. Z Wrocławia lub Krakowa.
    Gdybyś miał problemy z zakupem biletu w Ryanair polecam poradnik: Bilety w Ryanair
  • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 06:30
    Jeśli czyta mnie jakiś moderator, to niech weźmie pod uwagę zablokowanie możliwości wstawiania klikalnych linków. Najpierw na miesiąc na próbę. Wszyscy się zdziwimy, jak może wzrosnąć poziom forum, gdy pójdą sobie z niego spamerzy.

A dziś posty zawierające do dwóch zdań pełnych komunałów z obowiązkowym linkiem do jakiegoś garażowego portaliku niech będą ostrzeżeniem dla czytających.
  • Gość: moskwa IP: 93.154.139.* 16.06.13, 20:04
    sposobów jest naprawdę wiele, ja kupuję bilety na tanie loty do paryża na kilku stronach, wystarczy tylko dobrze poszukać m.in. tanie-loty.com.pl
  • Gość: ramirez34 IP: 193.26.131.* 22.06.13, 01:00
    Sporo okazji na zakup tanich biletów z drugiej reki można znaleźć tutaj:
    www.forum-lotnicze.pl/bilety-lotnicze/
  • Gość: Waldek IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.13, 08:48
    Przejdź na stronę www.lotniczy-bilet.pl zarówno bilety lotnicze jak i autokarowe może się przydać
  • Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 19:21
    Kiedyś podróżowałam tylko z biurami podróży, ale kilka ostatnich wyjazdów zorganizowałam sobie sama, głównie przeglądając strony przewoźników. Jakiś czas temu znalazłam stronę www.polatajmy.pl, jest tam sporo ciekawych ofert, teraz lecę do Baku za jedyne 188 złotych.
  • reflow 25.09.14, 13:29
    Jakiś czas temu trafiłem na bardzo ciekawy portal. Okazało się, że jest to świetna porównywarka połączeń lotniczych, ponieważ w swojej bazie danych, jak zapewnia administrator posiada wszystkich aktualnie kursujących przewoźników lotniczych. Składają się na to linie regularne, oraz tanie linie lotnicze.

Sprawdziłem to i rzeczywiście tak jest.
    Można znaleźć każde interesujące nas połączenie w dowolne miejsce na świecie i dostosować cenę podróży do zasobów własnego portfela :)

Dla zainteresowanych www.eloty.pl

Jeśli znacie coś równie dobrego, piszcie proszę w komentarzach.

Pozdrawiam
  • prefisso 25.09.14, 13:39
    Spadaj zalosny spamerze.
  • maurycy1010 14.06.18, 19:36
    Lepiej kupic wcześniej bilet czy czekać?
  • podrozniczka89 19.07.18, 14:34
    Tak jak już odpowiedziało sporo osób - warto przeglądać wyszukiwarki tanich lotów. Czy wcześniej czy później - zależy od tego jak jesteś w stanie planować podróże, bo niestety nie każdy jest w stanie lecieć ofertami last minute. A jak już jesteśmy w tematyce taniego latania - trwa właśnie konkurs Infoloty Challenge: www.facebook.com/events/237169517013005 :)
    Do wygrania jest łącznie 10 biletów na wymarzoną podróż do wybranego miejsca w Europie. Wystarczy przesłać na zdjęcie swojej spakowanej walizki, z gadżetami, które uważamy za przydatne w podróży. Warto spróbować!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka