Dodaj do ulubionych

e-papieros

IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.13, 11:14
Witam:) mam pytanie czy można e-papierosa zabrać do bagażu podręcznego do samolotu? ma okucia metalowe i płynik w środku? Nie zamierzam go palić podczas lotu oczywiście. Czy miał ktoś z Was problem przy odprawie, jakie są wasze doświadczenia? pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: za.lotnik IP: 65.210.104.* 01.05.13, 12:30

Mozesz. Mozesz ssac e-papieros na przemian z duzym palcem od nogi.
    Rzuc palenie zalosny smierdzielu.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.13, 12:39
    inteligent się trafił...ja rzucam a Tobie kultury i inteligencji już nie przybędzie, ot taka między nami różnica. Pozdrowionka
  • gelati 01.05.13, 16:38

Niepotrzebnie sie unosisz:) Facet odpowiedzial Tobie w pierwszym zdaniu
    na pytanie. W drugim zasugerowal porade a w trzecim wyrazil opinie.
    Uwazam, ze osoby palace sa mniej kulturalne od niepalacych.
    Smierdza publicznie nikotyna a to jest niekulturalne:)
  • tasteaway 07.05.13, 20:37
    do wszystkich wszystko wiedzących - e-papieros nie śmierdzi ;)
    Co do pytania, można go mieć, jak w samolocie sobie pociągniesz to nic się nie stanie, bo i tak nikt tego nie poczuje..:)
    no stres! :)
    --
    o spełnianiu marzeń, o jedzeniu i podróżach, również z dzieckiem - www.tasteaway.pl :)
  • Gość: Nie palący IP: *.npgo.pl 09.05.13, 20:11
    e-papieros to nazwa urządzenia, któte służy do inhalacji.
    Nie ma NIC wspólnego z paleniem i dymem.
    Twoja sprawa czy wdychasz miętę, jod (wskazany dla osób z chorymi zatokami), nikotynę (nie wydychasz szkodliwych substancji), czy płyn z zerową zawartością nikotyny. Nie jest grzecznie wydychać chmury pary w miejscach publicznych, zwłaszcza w miejscach gdzie palenie jest zabronione, ale jak "pociągniesz" dyskretnie to nikt nawet nie zauważy :) Nie ma nawet potrzeby ukrywania się w toalecie.
    Czy plastry "Nikoret" też ukrywać trzeba ?
    Przewozić można przy sobie ale raczej w torebce . Zbiornik z płynem standardowy jest mniejszy niż 100 ml.
    Urząd lotnictwa cywilnego nie zabrania.
    www.ulc.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=999#1
    Płyny, żele i aerozole

"...Pasażerom zezwala się na przenoszenie płynów, żeli i aerozoli przez Punkt Kontroli Bezpieczeństwa z założeniem, że są one umieszczone w pojemnikach o objętości 100 ml/100 g lub mniejszych i wszystkie pojemniki mieszczą się w jednej, przezroczystej, zamykanej torebce plastikowej o objętości nie przekraczającej jednego litra. Przybliżone wymiary takiej torby to 22 cm x 15 cm. Jeden pasażer może przenieść jedną torebkę."

Moja rada zapakuj e-papierosa w torebkę foliową razem z pastą do zębów i innymi płynami, a na pokładzie podejdź do obsługi na końcu samolotu i zapytaj z grzeczności czy im nie będzie przeszkadzało jak użyjesz "inhalatora".
    Wiem od znajomego, że lecąc za ocean nie miał przeszkód w korzystaniu z e-papierosa.
    Osobiście nie widziałem nikogo, kto by korzystał z e-papierosa na lotnisku czy w samolocie.
    Paliłem 28 lat ! Po zaiwestowaniu 99 zł w 2 e-papierosy zmniejszałem przyswajaną nikotynę do zera w przeciągu 2-3 miesięcy i już nie potrzebuję nawet e-inhalatora :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka