• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

miles&more mam tylko karty pokaldowe,mogle wyslac? Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:29
    czy wystarczy jak wysle tylko oryginaly kart pokladowych? oczywisie lot sie
    odbyl, wiec po calej "zabawie" zaostal mi tylko boarding pass. Czy to
    wystarczy do naliczenia zaleglych mil?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: kasa76 IP: *.chello.pl 17.04.07, 23:52
      zrob sobie kopie a oryginaly przeslij do M&M. forumlarz naliczenia mil
      znajdziesz na stronie www.miles-and-more.pl
    • Gość: c# IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 13:25
      Gość portalu: molpyd napisał(a):

> czy wystarczy jak wysle tylko oryginaly kart pokladowych? oczywisie lot sie
      > odbyl, wiec po calej "zabawie" zaostal mi tylko boarding pass. Czy to
      > wystarczy do naliczenia zaleglych mil?

Tak to właśnie działa na początku. Jak już dostaniesz kartę, to pokazuj ją przy
      check-in i wpisuj jej numer przy kupowaniu biletu.
      Ogólnie program w Polsce jest do bani, bo trzeba chyba codziennie latać w kraju,
      by coś uzbierać. No i nagrody w PL są śmieszne. A na przykład we FRA w
      niektórych wolnocłowych sklepach można było rok temu płacić milami.
      • Gość: nick26 IP: *.dyn.optonline.net 20.04.07, 08:02
        zgadza sie, odradzam miles and more w Locie!!!!! nie naliczaja mil mimo ze przy check-in okazywalem
        swoja karte i wpisywano moj nr do systemu, chodzilo glownie o loty United i US Airways, dopiero
        niedawno sie zorientowalem, i najlepsze co mogetego zrobic to wyrzucic ta karte do kosza i zalozyc nowa
        w United lub Lufthansie, i kazdemu radze zrobic to samo, oczywsicie na infolini mi poradzili przeslac
        boarding pass, tlyko po co mam ta karte miles and more skoro kaza mi chomikowac karty pokladowe...
        • 23.04.07, 19:39
          Mialem podobna przygode - loty miedzy USA a Polska mi owszem naliczyli, ale juz np. wewnatrz USA
          lotu liniami United do tej pory nie mam na koncie
          ===
          www.samoloty.blogspot.com
        • 24.04.07, 00:02
          Hello :)

To ty chyba nerwus jestes ;-).

Skoro zgadzasz sie z regulaminem programu zbierania mil, to nie masz wyjscia, musisz te karty i bilet trzymac przez jakis czas. Tak, jak ze zeznaniami podatkowymi - rozliczyles sie, a - cholera! - te papiery ciagle zagracja szuflade ;-).

Miles and More mam z Lotu i nie narzekam. Owszem, musialam wyslac raz poczta, by naliczyli (bo "automatem" nie wyszlo; i fakt, szkoda, ze mailem nie mozna, ale coz!). Ale tak samo bylo w innym programie. Zdarza sie. Nie wiesz, ze z komputerami to wieksza biurokracja i wiecej roboty? ;-).

pozdrawiam :)
        • 26.04.07, 07:37
          Czy karta Miles and More z Lufthansy będzie na pewno lepsza od Lotowskiej?
          Przecież to ten sam program, warunki, promocje.
          United ma swój program lojalnościowy i tyle ma wspólnego z miles and more, że
          można zbierać mile. Korzyści raczej widzę dla mieszkańców USA, a nie Polski.
          Promocji milowych na odcinku Warszawa - Zagrzeb mieć nie będą.
          • Gość: c# IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 11:11
            chris1970 napisał:

> Czy karta Miles and More z Lufthansy będzie na pewno lepsza od Lotowskiej?
            > Przecież to ten sam program, warunki, promocje.

Ta sama karta, wydawca nie ma znaczenia.

Prawie te same promocje...
            Wejdź sobie na stronę polską z nagrodami, a następnie na niemiecką.
            Oczywiście z niemieckiej strony możesz sobie zamówić nagrodę - tylko popatrz na
            koszty wysyłki.
            Dlaczego tych samych nagród nie mogę zamówić z Polski płacąc ułamek ceny za
            wysyłkę? W końcu to ten sam program.
            Dlaczego na Okęciu nie mogę płacić milami w sklepach wolnocłowych?
            Itd.
      • 23.04.07, 23:55

Nie wiem, czy nagrody w Polsce sa smieszne. Takie programy to zawsze wabik. Jak promocje operatorow komorkowych ;-).

Ale znam kogos, kto bardzo mi "zazdrosci", ze moge mile wydac w Merlinie na ksiazki.

Jak widac, punkt widzenia, zalezy od patrzenia... albo odwrotnie? ;-) Albo to jakos jeszcze inaczej bylo? :)

• 23.04.07, 23:52
      Oryginaly kart pokladowych plus ksero (wydruk) biletu.

Jak kasa76 napisal/a, gdy wejdziesz na swoje konto Miles and More i klikniesz na link o zalegle mile, masz wszystko wyjasnione. Chyba jakis miesiac trzeba odczekac, jesli przy odprawie zaznaczono, by mile naliczyc. Znaczy jakis miesiac po owym locie. Jak nie nalicza, to pisz i slij ;-).

• Gość: nick26 IP: *.dyn.optonline.net 25.04.07, 19:47
        halo,
        po prostu czuje sie oszukany, nie po to posiadam karte miles&more i nie po to ja okazuje przy kazdym
        locie zeby potem chomikowac karty pokladowe, nie mam ani czasu, ani ochoty na to zeby co miesiac im
        wysylac moje boarding passy, wiem ze majac karte w United nie ma takich problemow, zaznaczam ze na
        zaden lot united i us airways nie naliczono mi mil, jest to dla mnie jawne oszustwo, a do nerwusia mi
        daleko:-) po prosstu wymagam tego co mi sie nalezy, ale tak jak mowilem wczesniej juz sie ubiegam o
        karte z linii United, pozdrawiam i ostrzegam przez Miles and More z Lotem.
        • 26.04.07, 07:39
          Wystarczy jak numer karty będzie wpisany raz do systemu rezerwacyjnego. Nie ma
          potrzeby ciągłego pokazywania karty. O tym, czy w systemie jest numer karty,
          świadczyć może karta pokładowa z zapisem M/M lub FTL lub SEN obok nazwiska.
          • Gość: nick26 IP: *.dyn.optonline.net 28.04.07, 11:05
            dzieki Chris za info, tylko co zrobic zeby nr karty trafil do systemu? ja to podaje swoj nr za kazdym razem
            gdy rezerwuje bilet, dodatkowo przy check-in raz jeszcze okazuje karte i jak dotad na zaden lot united,
            us airways i rowniez thai airlines (generlanie na liniach spoza europy) mi mil nie naliczono, wiec nie ma tu
            mowy o bledzie, tylko o jakiejs wadzie systemu, ciekawy przyklad: lecialem ostatnio z paryza do londynu
            liniami bmi i dalej london-nyc united (ten sam bilet), za pierwszy odcinek mi naliczono mile, a za drugi
            (ten w united) juz nie, wiec cos tu chyba nie gra, dlatego jeszcze raz ostrzegam, lepiej ubiegac sie o karte
            w lufthansie lub united, pzdr
        • 27.04.07, 00:10

Ty ostrzegasz przed karta w Miles and More w Locie, ja nie narzekam; mam karte z Lotu. Po prostu zdarza sie czasem, ze nie nalicza. I tyle. Moze mam inne podejscie, tak ogolnie ;-).

Ty ubiegasz sie o karte z linii United, ja mam te linie... hm. Bylam, gdzie oni dowoza. Nie polece wiecej, dopoki nie zmienia sie pewne rzeczy. Nie musze leciec, to pewnie inna sprawa.

A w kwestii, co sie nalezy? Zawsze moze byc jakis blad. Tak od razu potepiac i oszustwo? Na to bedzie wiecznosc ;-).

Jak cos nie tak, to pisze w pierwszej kolejnosci do zainteresowanego. Ale to moje podejscie do sprawy ;-).

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.