Jakie dania na komunię? Dodaj do ulubionych

Zbliża sie komunia mojej córki, przygotowuję ją w domu. Komunia jest o godź 10 dlatego muszę przygotowąć prawie wszystko - chyba oprócz ziemniaków w sobotę. Ma byc około 20 osób. Zamierzam zrobić rosół, na drugie ziemniaki i do wyboru kilka mięs: kotlety schobowe, dewolaye z serem żółtym i masłem, uda z kurczaka pieczone w piekarniku, schab faszerowany śliwką, myślałam też o panierowanych filetach z indyka? Coś jeszcze? Do tego kilka rodzajów sórówek - tylko nie wiem czy robić mam sama czy kupić gotowe,
Mam zamiar zrobić też schab w galarecie i galaretkę drobiową - to by było na zimno - czy mogę to potraktować jako przystawkę?
Sałatki: warzywną i z pieczarkami.....i muszę pomyśleć bo dwie to zamało.
Potem będą ciasta: sernik, królewiec, kora dębu i biszkop z truskawkami i galaretką i kawa albo capuccino. Zamierzam też podać lody tylko nie wiem czy wszystkim czy tylko dzieciom, czy kto będzie miał ochotę.
Zupełnie nie wiem co jeszcze. Poproszę o jakieś sugestie :) i rady :)
  • Jakie dania na komunię? -
    antylopa345 02.06.11, 23:50

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.