Dodaj do ulubionych

Lepiej zjeść w domu czy na mieście?

24.04.14, 13:37
Gdzie taniej?

Gdzie jecie ? Gdzie taniej ? Mają rację ?
Edytor zaawansowany
  • 25.04.14, 10:44
    Zawsze jem w domu, bo jest taniej, zdrowiej oraz więcej. Mogę tam również jeść tak jak mi się podoba i czym mi się podoba w przeciwieństwie do przebywania w restauracji.
  • lepiej w domu czy na mnieście

• 24.10.14, 13:15
    Lepiej jeść w domu. Na mieście więcej zapłacisz. W domu spędzisz miły czas z rodziną. Na miasto zaproś dziewczę ;) :D Myślę, że pomogłam :D ;D
  • składniki:
    ziemniaki 500 g
    mąka 5 łyżeczek
    jajko 1 sztuka
    masło 1 łyżka
    Natka pietruszki 1 sztuka
    sól 1 sztypta
    sposób przygotowania;
    ugotuj ziemniaki
    ziemniaki przeciśnij przez praskę lub zieli w maszynce do mięsa.
    połącz z mąką i jajkiem, zagnieć w kulę a następnie pokrój na mniejsze porcję .
    utocz wałek grubości palca i pokrój ukośnie kopytka.
    gotuj w solonej wodzie 3 minuty, od wypłynięcia.
    odsącz.
    SMACZNEGO
  • 07.05.14, 20:35
    Witam ,
    Moim zdaniem lepiej zjeść w domu, ponieważ masz pewność co kupiłaś i z czego dana potrawa jest zrobiona . Na pewno wyjdzie Ci to tańszym kosztem niż w restauracji . Wiadomo, że wygodniej jest zjeść na mieście bo nie trzeba nic przygotowywać w domu , ani brudzić garnków :P Jedząc na mieście nigdy nie masz pewności co jesz , czy jedzenie jest świeże i wysokiej jakości . W domu zawsze pewniej!
    Pozdrawiam
  • 11.05.14, 19:25
    To zalezy od twojej kondycji finansowej. Skoro jednak pytasz to sadze, ze w twojej sytuacji lepiej w domu.
  • 05.08.14, 12:06
    Nie widzę problemu jedzeniu na mieście w zaufanych miejscach, gdzie nie dają najtańszego g... ale jak takowych nie znasz to lepiej jedzą domu;)
  • 18.08.14, 06:44
    W domu. Wiadomo z czego, jak i w jakich warunkach przyrządzone. Poza domem to tylko leniwe pierogi :D
    --
    Podróże po Polsce
  • 20.08.14, 09:40
    zależy co?
    --
    "Przedkładaj wiele małych przyjemności nad niewiele wielkich"
  • 21.08.14, 13:37
    a da się zjeść dobrze i tanio w dużych miastach :)
  • 02.09.14, 10:26
    ja wolę jeść domu :) chociaż jak mam bardzo leniwy dzień i nie chce mi się gotować to zdarza mi się wyskoczyć na miasto.
  • 24.10.14, 12:32
    Od dawna wiadomo,że jedzenie w domu jest zdrowsze.Najlepsze obiadki mamy lub babci:)Choć nie zawsze mamy czas.Dlatego jeśli chcemy zjeść na mieście to wybierzmy coś zdrowszego.Takie jest moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.
  • Gość: lana IP: 91.189.31.* 24.10.14, 15:08
    W domu
  • 08.07.15, 09:32
    :) Ja wolę samemu przygotować danie w domciu :) gdyż uwielbiam gotować :) czasem zdarza się wyskoczyć na miasto posmakować innej kuchni :) a gdzie taniej hhhhmmmmm..... te same koszta :)
  • 29.07.15, 12:20
    wydaje mi się, że na mieście jest drożej, ale mimo to czasami lubię jeść na mieście :)
  • 01.08.15, 20:31
    taniej w domu, wygodniej na mieście
  • 03.08.15, 12:06
    Często jadam na mieście ze względu na charakter pracy i niestety wychodzi to dużo drożej... Plus taki, że bardzo oszczędza czas i nie popadamy w rutynę, bo ciągle jemy coś innego :)
  • 19.08.15, 15:03
    Taniej z pewnością jest jadać w domu. W większości przypadków jest to też zdrowsze, ponieważ restauracje często korzystają z półproduktów.
  • 31.08.15, 15:29
    Ja z reguły staram się w domu, ale w sprawdzonym miejscu od czasu do czasu dla urozmaicenia też nie zaszkodzi ;)
  • 04.09.15, 19:51
    wolę zjeść w domu, chociaż zaoszczędze trochę kasy i jem co lubię
  • 14.09.15, 10:50
    częściej w domu, ale kilka razy w miesiącu jem na mieście. wtedy stawiam na kuchnię azjatycką, bo taką trudniej mi odtworzyć w domu :)
  • 17.09.15, 08:18
    Zdecydowanie lepiej w domu. Wiem co jem i jest lepiej i taniej.
  • 12.10.15, 18:10
    Ja róznie chciaż staram się jadać w domu ( lubie też gotować) :) ale np. w pracy mam obiady za mega niskie ceny wiec czasami wole zjesc za 10 zł niż gotować 2 h w domu :)
  • 28.01.16, 17:37
    Lepiej w domu, ale od czasu do czasu można zjeść na mieście, zwłaszcza jak nie ma czasu na gotowanie, albo chce się od niego odpocząć.
  • 30.01.16, 15:13
    W domu. Ale lubię jak mi podają jedzenie. W mieście nie zaszkodzi i fajnie. Jednak większość obiadów w domu bo taniej. Zdrowsze? zależy co. W domu też rożnie bywa ale na pewno co któreś danie domowe jest zdrowsze niż gastronomia. Przynajmniej wiem co wrzucam.
  • 02.02.16, 16:39
    Nie zawsze gotowanie w domu wychodzi taniej. Chyba, że gotuje na kilka posiłków :)
  • 20.02.16, 19:54
    lepiej w domu wiesz co jesz a na mieście nie wiadomo
  • 22.02.16, 12:44
    Taniej w domu i tam też jem.
  • 23.02.16, 19:40
    Ja tam wolę w domu! Wystarczy przygotować dobry przepis i jest od razu lepej :)
  • 29.02.16, 11:48
    Ja wolę w domu, ale od czasu do czasu jak nie mam wyboru to na mieście też zjem :)
  • 06.03.16, 13:25
    U mnie w mieście pojawiło się sporo fajnych knajpek, które teraz często odwiedzam. Ale w domu też lubię gotować.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.