Dodaj do ulubionych

Must have na rodzinna impreze? Szybkie i smaczne

25.02.19, 15:19
Niedlugo czekaja mnie urodziny moje i corki wiec 2w1. Rodzina duza ( lubi zjesc) :) z dzieciakami jest ze 35 osob a to tylko moje rodze艅stwo i meza:) 馃嵈 Imam dosc juz tego co robie zawsze , chcia艂bym cos nowego. Gyros np. Juz patrzec nie moge na niego tak sie przejadl.:(

Prosze napiszcie co u Was na imprezie zawsze sie pojawia i smakuje i jak to zrobic:) na pewno sie zainspiruje:)
Edytor zaawansowany
  • luna.lesna 17.05.19, 15:28
    U nas cz臋sto pojawiaj膮 si臋 roladki z tortilli - placki posmarowane serkiem kanapkowym, na to sa艂ata, w臋dzony 艂oso艣 albo jaka艣 szynka, oliwki albo kapary. Po zwini臋ciu pokrojone na mniejsze kawa艂ki.
    Pieczone pierogi te偶 zawsze robi膮 furror臋, a mo偶na zrobi膰 w艂a艣ciwie z gotowego ciasta.
  • asiakracja 05.06.19, 08:50
    Zdecydowanie tapenada! Wystarczy j膮 poda膰 ze 艣wie偶ym pieczywem.
  • anna.lib 15.07.19, 10:36
    U nas w lecie najcz臋艣ciej kr贸luje sa艂atka: pomidory, feta, broku艂, jajka i pra偶one migda艂y z sosem czosnkowym. Pycha.
    Sa艂atki kt贸re mog臋 jeszcze poleci膰 to :szpinak, pomidorki suszone w zalewie, s艂onecznik pra偶ony, mozarella - zamiast sosu wlewam zalew臋 z pomidork贸w.
    Nast臋pna: Makaron, og贸rek 艣wie偶y, koperek i kurczak, majonez - prosta, szybka i smaczna
    Kolejna: Tu艅czyk, jajka, kukurydza, cebula, og贸rki konserwowe +majonez
    Nast臋pna: Ugotowane ziemniaki, cebula czerwona i og贸rki kiszone +sos majonez z musztard膮
    I ostatnia: Krewetki marynowane, kukurydza, ser 偶贸艂ty, cebula, sos czosnkowy
    Dodatkowo na stole goszcz膮: (dla dzieci) nugetsy z sosami (czosnkowy, ketchupowy);
    jajka faszerowane (pieczarki, cebula i 偶贸艂tka)
    szparagi w szynce w galaretce (zawijam szparagi w szynk臋 konserwow膮 posmarowan膮 serkiem chrzanowym i zalewam to galaretk膮 zrobion膮 z roso艂u)
    Rolada szpinakowa z 艂ososiem
    Rolada serowa z sera 偶贸艂tego i serk贸w topionych
    Chyba wystarczy inspiracji :)

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka