• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Wrocław: idą geje i lesbijki, a za nimi narodowcy

• 24.10.09, 14:36
    Podam przepis na koktail przywitalny, kupuje sie kilka matles jajek,
    jajka odstawia sie na parę tygodni w cieple miejsce, tak
    przygotowane do ciepłego przyjęcia jajka zabiera sie ze soba i
    spontanicznie wita tęczowych, efekt palce lizać.
    --
    זה לא אנטישמי ששונא יהודים, רק ליהודים שלא אוהבים
    Edytor zaawansowany
    • 24.10.09, 14:41
      geje, jestem z Wami.katotalibowie pozdychają
      • Gość: dP IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.09, 16:29
        Styl tego sprawozdania (?) jest żenujący. A co do bitwy o cywilizacje... z
        Twojej strony taka celowa złośliwość? Co to za cywilizacja, która nie może się
        rozmnażać? ;-)
        • 24.10.09, 17:56
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • 24.10.09, 18:11
            wystarczy, że zapiszesz się do jakiejś szykanowanej mniejszości i zorganizujesz
            pochód - w tym kraju istnieje spora grupa niedorozwojów intelektualnych, która
            nienawidzi każdej odmienności uważając normalność za najważniejszą cnotę, tyle
            że normalność to utopia.
            • 24.10.09, 20:16
              Ktoś ma jakąś definicję "normalności"?
              --
              Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później
              zniszczy doświadczeniem.
              /znalezione w internecie/
              • 24.10.09, 21:52
                gdyby zabrakło którejś grupy wykolejeńców, to ani o jednej ani
                drugiej nie było by głosno. wielka mi demonstracja setka dewiantów
                na pindziesiat narodowcow. więcej dziennikarzy było, nie mówiąc o
                policji albo gapiach. czy to jest temat na pierwszą stronę
                gazeta.pl? jak ktoś pyta co to jest promocja pedalstwa, to ten
                artykuł jest właśnie taką promocją
                • 24.10.09, 23:15
                  kraq napisał:

> gdyby zabrakło którejś grupy wykolejeńców, to ani o jednej ani
                  > drugiej nie było by głosno. wielka mi demonstracja setka dewiantów
                  > na pindziesiat narodowcow. więcej dziennikarzy było, nie mówiąc o
                  > policji albo gapiach. czy to jest temat na pierwszą stronę
                  > gazeta.pl? jak ktoś pyta co to jest promocja pedalstwa, to ten
                  > artykuł jest właśnie taką promocją

Zdefiniuj słowo promocja, zanim zaczniesz się nim posługiwać. Wykuj na pamięć
                  etymologię słówka, co by Cię przypadkiem jakiś "pedał" nie zagiął. Póki co
                  argumenty, dotyczące proklamacji homoseksualizmu w polskich mediach rozkładają
                  mnie na łopatki i obnażają braki w podstawowej wiedzy.

Powściągliwość i pokora są odpowiedzią na wszelkie pytania i decydują o tym, czy
                  otworzysz drzwi z napisem "Welcome Cejrowski World, where any right is not for
                  you", czy też te z hasłem "One World for everybody, where tolerance is one of
                  many human rights".
                  Think man!

--
                  NEOPolityczni - nowa jakość w domenie
                  publicznej.
                  • Gość: polacco IP: *.radom.vectranet.pl 24.10.09, 23:31
                    A nie moga tak sobie dalej grzeszyc prywatnie, wspolzyjac niezgodnie z natura,
                    przykazaniami Bozymi i zdrowym rozsadkiem?

Czy musza wszystkim pokazac, ze sa gejami i lesbijkami i to czynnymi?

Ja jakos swojego heteroseksualizmu nie musze manifestowac na ulicy, zeby sie z
                    tym dobrze czuc. Po prostu zyje po swojemu i nic innym do tego.
                    • Gość: Sleeper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:22
                      > A nie moga tak sobie dalej grzeszyc prywatnie, wspolzyjac niezgodnie z natura,
                      > przykazaniami Bozymi i zdrowym rozsadkiem?

Zawsze mnie bawiło, jak zagorzali homożercy zawsze mieli fiksację na punkcie
                      seksu. Czy naprawdę definiujesz swój heteroseksualny związek przez pryzmat seksu
                      i na nim tę definicję zamykasz? Dwie kobiety lub dwóch mężczyzn nie może po
                      prostu się kochać, chcieć ze sobą przebywać, czuć się ze sobą bezpiecznie,
                      polegać na sobie nawzajem? To są uczucia zarezerwowane tylko dla heteroseksualistów?

> Czy musza wszystkim pokazac, ze sa gejami i lesbijkami i to czynnymi?
                      >
                      > Ja jakos swojego heteroseksualizmu nie musze manifestowac na ulicy, zeby sie z
                      > tym dobrze czuc. Po prostu zyje po swojemu i nic innym do tego.

A masz poczucie, że Twoje prawa jako heteroseksualisty są naruszane? Czy masz
                      poczucie, że głośno reprezentowane są nawet najbardziej marginalne poglądy, ale
                      Twoje problemy są gorącym kartoflem? Czy masz poczucie, że gruba większość tego
                      kraju ma o Tobie wyrobione z góry zdanie, często jak najgorsze, a nawet nie ma
                      zielonego pojęcia kim jesteś, nie spotkała nigdy w życiu nikogo takiego, jak Ty,
                      a chociaż wypowiada bardzo kategoryczne sądy na temat tego jakim jesteś
                      człowiekiem, to opiera to na jakichś absurdalnych stereotypach? Nie? No to nie
                      musisz manifestować na ulicy.

• Gość: pieprzyć narodowcó IP: 91.212.223.* 26.10.09, 08:10
                        Zwykłe śmiecie zakrywają twarz bo wiedzą że społeczeństwo ich nie popiera a nawet samo by takich ćwoków z łysymi pałami zlinczowało.
                    • 25.10.09, 11:40
                      Gość portalu: polacco napisał(a):

> A nie moga tak sobie dalej grzeszyc prywatnie, wspolzyjac niezgodnie z natura,
                      >
                      > Czy musza wszystkim pokazac, ze sa gejami i lesbijkami i to czynnymi?
                      >
                      > Ja jakos swojego heteroseksualizmu nie musze manifestowac na ulicy, zeby sie z
                      > tym dobrze czuc. Po prostu zyje po swojemu i nic innym do tego.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wg. chrześcijaństwa, to nie homoseksualizm,
                      a praktyki homoseksualne są grzechem? Dalej, czy zdaje sobie sprawę, że biblia
                      wyraźnie mówi, iż praktyki homoseksualne są traktowane na równi z seksem
                      przedmałżeńskim? - Bo jeśli nie zdajesz sobie, to zapraszam do lektury.

Zamiast wytykać komuś paluszkiem "grzechy", spójrz w lustro. Nagle może się
                      okazać, że Pan "Gej", czy Pani "Lesbijka" są mniej grzeszni, niż Ty sam. :)

Kolejna sprawa, osoby homoseksualne, biorące udział w paradzie równości, nie
                      manifestują swojej orientacji seksualnej - podaj mi przykład, konkretnie w
                      którym mieście w Polsce byłeś świadkiem manifestacji upodobań seksualnych? W
                      jaki sposób się to przejawiało? Proszę o konkretne dowody na tak poważne zarzuty.

Parada równości nie jest manifestacją seksualności, a sprzeciwem wobec
                      drakońskiego prawa, które mimo jasnego zapisu w Konstytucji RP o równości
                      wszystkich obywateli wobec prawa, nie jest realizowane! I o tym trzeba mówić jak
                      najgłośniej!

Idąc Twoim tokiem rozumowania, czy w 89`r. Solidarność musiała manifestować
                      swoje poglądy? Wielu ludziom żyło się całkiem ok, np: takim komuszkom. Oni też
                      myśleli sobie: Ja nie manifestuje swojego światopoglądu, to po co oni to robią?

--
                      publicznej.
                      • 25.10.09, 17:15
                        Sprawy intymne to sprawy intymne .to tak jakby po defekacji wziąć w
                        garść i biegać po ulicach podtykać ludziom pod gęby i krzyczeć zrobiłem
                        O ooo takie a jakie jasnobrązowe.
                        Kretyństwo i tyle
                      • Gość: Letycja IP: *.lanet.net.pl 25.10.09, 17:47
                        No to zaczynamy od końca. Nie używaj demagogii i nie porównuj stanu obecnego z
                        czasami komuny. Wtedy 10% społeczeństwa rządziło resztą, teraz, żeby rządzić,
                        trzeba jednak te 51% uzbierać. Wiem, znam te piękne teorie, że demokracja to
                        rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości, ale co zrobić, kiedy tych
                        mniejszości jest więcej, i drą ze sobą koty? Dlaczego te mniejszości, które
                        głośno krzyczą na demonstracjach, mają sobie zagwarantować specjalne prawa?
                        Następna sprawa: pytając o przykłady manifestacji upodobań seksualnych podczas
                        parady, zaznaczasz, ze w Polsce. A poza Polską? Zajrzyj na YouTube, tam są
                        filmiki z parad w Berlinie, Dortmundzie, Zurychu. Na tyle swobodne, że - mimo że
                        sama mam dość liberalne poglądy - jestem w stanie zrozumieć tych, którzy
                        niespecjalnie mają ochotę oglądać to samo u nas. A równość wobec prawa? Kiedy w
                        grę wchodzą kwestie obyczajowości, równość wobec prawa często przegrywa z
                        tradycją, a ta zmienia się baardzo powoli. Wiem coś na ten temat, jestem
                        naturystką...
                        • Gość: Letycja IP: *.lanet.net.pl 25.10.09, 18:17
                          I jeszcze jedno: według mnie dramatem Polaków jest to, że w takich sprawach mają
                          wybór jak między diabłem a szatanem. Albo "pedałem" a "faszystą". Kompletna
                          dwubiegunowość, zero postaw pośrednich, jesteś z nami albo przeciw nam. Wybacz,
                          ale sytuacja ta wygląda tak, jak w dowcipie o partyzantach, w którym Polacy i
                          Niemcy tak długo się nawzajem "wypierali" z lasu, aż leśniczy pogonił i jednych,
                          i drugich. Tutaj "leśniczym" może się okazać cała ta milcząca większość, która
                          ma w d... waśnie mniejszości...
                      • Gość: Chris IP: 156.17.115.* 26.10.09, 10:27
                        Nie manifestują swojej seksualności?
                        Próbujesz być elokwentny/a i erudytą, lecz chyba nie zwróciłeś uwagę na hasła i
                        temat manifestacji. GEJE I LESBIJKI, którzy krzyczą chodźcie z nami gejami i
                        lesbijkami? Czy te określenia nie dotyczą właśnie seksualności?? Chyba jednak
                        dotyczą, więc się nie zgodzę.
                        Nie jestem za pochwalaniem zachowań ani jednych ani drugich (prawicowów), po
                        prostu nie przepadam, za tego typu manifestacjami, które próbują (mimo wszystko)
                        popierać gejów i lesbijki. Czy nie jestem tolerancyjny jeśli ich nie lubię?
                        Dlaczego?? Toleruję, że są ale ich nie lubię. Czy popełniam błąd, kto mi powie,
                        że muszę lubić każdego człowieka, tylko dlatego, że nim jest, tak samo jak
                        popieranie (tak popieranie) mniejszości. Gdy ich nie popieram nie oznacza, że
                        nie toleruję. Ludzie często mylą te pojęcia.
                    • Gość: antyprzygłup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 13:15
                      Gość portalu: polacco napisał(a):

> A nie moga tak sobie dalej grzeszyc prywatnie,

A nie przyszło ci do głowy debilu, że grzech jest pojęciem religijnym wymyślonym
                      przez ludzi i jako taki nie ma odniesienia do natury? To że jakiś czarny klecha
                      bredzi nie znaczy, że trzeba to bezrefleksyjnie przyjmować za pewnik.

> wspolzyjac niezgodnie z natura,

Każdy seks jest naturalny, bo zgodny z prawami fizyki. Prawa ludzkie są
                      kulturowe, a nie naturalne. Rozróżnij pojęcia tumanie.

Co za za pi... ten Bóbr? Zdrowy rozsądek to coś jak "chłopski rozum" czy jak
                      "mundorść ludowa"? x-D

> Czy musza wszystkim pokazac, ze sa gejami i lesbijkami i to
                      > czynnymi?

A czy parady katoli muszę oglądać? Muszę, więc pedałów zgodnie z logicznym
                      myśleniem też muszę. Albo parady dla wszystkich albo dla nikogo. Inaczej to nie
                      demokracja debilu. Znowu nie myślisz logicznie.

> Ja jakos swojego heteroseksualizmu nie musze manifestowac na
                      > ulicy, zeby sie z tym dobrze czuc.

Znaczy, nie liżesz dziewczyny w miejscach publicznych, nie klepiej jej w tyłek,
                      nie obejmujesz, nie trzymasz za rękę, nie pozwalasz jej siadać w tramwaju na
                      kolanach? No to sam chyba jesteś pedał, albo impotent :-D

> Po prostu zyje po swojemu i nic innym do tego.

A ktoś ci broni być impotentem? Nie? No to od pedałów też się odwal.
                    • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 15:10

A niezgodnie z którym przykazaniem współżyją pedały ? :)
                  • 24.10.09, 23:51
                    chcialbym napisać, że mam was w d.... teczowe chlopaki ale nie chce
                    wam robic darmowej przyjemnosci ;))) ale serio mało mnie interesuje
                    to, ze ladujecie sie w kakao a nawet, że lazcie po ulicach i robcie
                    sobie demonstracje i tak was setka przyjdzie to sukces. pretensje
                    mam do wybiorczej, ze robi z tego niusa i wam promocje a jak by nie
                    zrobili, to pewnie by ich rozne biedronie od homofobow wyzwali. ot,
                    taka wasza tolerancja. nie każdy, kto wami zboczkami gardzi albo nie
                    specjalnie chce miec do czynienia, musi isc pod reke z cejrowski,
                    radiem comaryja czy narodowcami. to tez wykolejency ale w inna strone
                    • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 15:18
                      nie każdy, kto wami zboczkami gardzi albo nie
                      > specjalnie chce miec do czynienia, musi isc pod reke z cejrowski,
                      > radiem comaryja czy narodowcami. to tez wykolejency ale w inna strone

Nie widzisz ze pogarda dla gejów stawia cie właśnie w jednym rządzie z
                      "wykolejeńcami" których wymieniłeś ? Pakuje cię do jednej homofobicznej paczki z
                      tym jakże nieciekawym towarzystwem ?
                  • 25.10.09, 00:13
                    Słowo "promocja" - jak najbardziej na miejscu. Może też być "reklama".

Nie rozpędzaj się tak ze "światem dla wszystkich". Bo niestety, nie dla
                    wszystkich ten świat jest i nie wszystko można tolerować. Daruj sobie również te
                    angielskie wstawki, bo kilka osób w Polsce już posługuje się tym językiem. Nie
                    rób z siebie Izabeli Łęckiej.

--
                    Łatwo Ci zachować twarz, gdy kilka na zmianę masz...Jan S.
                    • Gość: Sleeper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:28
                      Jak GW pisze na pierwszej stronie o brutalnym morderstwie lub relację z
                      posiedzenia komisji śledczej dot. korupcji to promuje morderstwa i korupcję?

> Nie rozpędzaj się tak ze "światem dla wszystkich". Bo niestety, nie dla
                      > wszystkich ten świat jest i nie wszystko można tolerować.

Może i nie wszystko. Ale wytycz mi granicę, co można, a czego nie należy
                      tolerować? Ja bym proponował zacząć od szukania granicy tam, gdzie jakieś
                      działanie czyni lub nie krzywdę - i stamtąd budować.
                      • 25.10.09, 00:44
                        W tym, konkretnym temacie działania homoseksualistów, lesbijek w ich własnych
                        domach uważam za nieszkodliwe. Są dorośli, ich wybór. Granicą, której nie wolno
                        przekroczyć jest przyznanie im prawa do adopcji. Bo jak gdzieś już napisałam -
                        dziecko jest jak kalka, poznaje świat taki, jaki prezentują dorośli.
                        --
                        • Gość: Sleeper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:58
                          No ale zaraz, ja rozumiem różne argumenty przeciw, ale ten akurat jest bez
                          sensu. Dziecko wychowywane przez homoseksualistów ma taką samą szansę, że będzie
                          gejem, jak dziecko wychowywane przez heteroseksualistów, co najwyżej łatwiej to
                          zaakceptuje (co akurat jest pozytywną wartością). Chyba, że przejmujesz się, że
                          homoseksualiści wychowają dziecko zgodnie ze swoimi poglądami i lifestylem...
                          tyle że jeżeli odmawia się gejom dzieci z tego powodu, to na dobrą sprawę
                          należałoby odmówić posiadania dzieci każdej innej rodzinie, która wychowuje
                          swoje dzieci w duchu tolerancji i akceptacji, jakkolwiek pojętej.
                          • 25.10.09, 01:17
                            Wychowywanie, to codzienne życie. Dzień po dniu. Nie wyobrażam sobie, żeby
                            kilkuletnie dziecko oglądało przytulających się, całujących się facetów i
                            musiało przyjmować to za normę (bo przecież alternatywy nie będzie). Nie wierzę,
                            że nie zostawi to śladu w psychice.
                            A teraz pomyśl, co stanie się, kiedy taki dzieciak pójdzie do szkoły? Panowie
                            homoseksualni dobrze wiedzą, jak są odbierani przez innych ludzi (nie widziałam
                            na ulicy dwóch panów trzymających się za ręce). Czy ci ludzie zdają sobie sprawę
                            na co chcą narazić dziecko, w sytuacji, kiedy wyjdą na jaw preferencje tatusiów?
                            --
                            • 25.10.09, 11:56
                              No wlasnie: Problem lezy nie w tym czy dziecko ma mame i tate, dwoch tatusiow
                              czy dwie mamusie, a w tym jak bedzie traktowane przez swoje otoczenie. I dlatego
                              jestem przeciwny adopcji przez pary homoseksualne, przynajmniej w krajach jak
                              Polska, gdzie pelee prawdziwie katolickiej milosci blizniego otoczenie takich
                              dzieci zaszczulo by je na smierc.

--
                              Elucidator
                              De omnibus dubitandum est
                              • 25.10.09, 12:50
                                ...żeby dziecko miało prawdziwą mamę i prawdziwego tatę. To chyba naturalna
                                kolej rzeczy, prawda? Nie podciągaj wszystkiego, co złe pod katolików, bo jest
                                wielu ateistów niechętnych homoseksualistom.

Generalnie: sprawy łóżkowe normalni ludzie rozwiązują w miejscu, gdzie to łóżko
                                się znajduje - w domu. Jeśli ktoś tego rodzaju intymne sprawy wywleka na ulicę,
                                to musi mieć świadomość narażania się na co najmniej ośmieszenie. Natomiast
                                mieszanie w to wynaturzenie dzieci powinno być bezwzględnie karane. Bo to jest
                                obrzydliwa manipulacja kształtującego się dopiero umysłu.

Możesz sobie darować przytaczanie patologii typu: alkoholizm, narkomania,
                                lekomania, przestępczość w rodzinie. Dzieci z takich rodzin mają wystarczająco
                                dużo przeżyć i nie ma potrzeby dokładania im kolejnego wynaturzenia dorosłych:
                                homoseksualizmu.
                                --
                          • 26.10.09, 02:15
                            Sleeper napisał(a):
                            > tyle że jeżeli odmawia się gejom dzieci z tego powodu, to na dobrą sprawę
                            > należałoby odmówić posiadania dzieci każdej innej rodzinie, która
                            > wychowuje

Do jasnej cholery, ale rodzina wychowuje swoje własne dzieci.
                            Jak sobie homiki własnedzieci zrobią - to niech je wychowują według życzenia.
                            Od naszych dzieci (osób heteroseksualnych wara !!!
                  • 25.10.09, 11:04
                    Słowo "promocja" nie bardzo pasuje-)) ale prawdą jest,ze artykuły o
                    paradach równości wyróżniają akurat grupę ludzi,którym nic do
                    szczescia nie brakuje.Jakie prawa należą się tym dewiantom?Moze
                    wreszcie się dowiem?Na razie wiem tylko,ze nie demonstruja
                    niewidomi,którym brakuje sygnałów akustycznych na skrzyzowaniach,nie
                    demonstrują ludzie bez nóg,ktorym odmawia się wózków,nie demonstrują
                    matki,ktorym odmawia się pomocy przy egzekwowaniu
                    alimentów,itd,itp.Za to głosno w prasie jest wtedy,gdy grupa
                    bzykających się w tyłek podnosi larum,że odmawia sie im prawa do
                    małżeństw i adopcji dzieci,ktore wychowaja na swoj sposób,czyli na
                    nastęnych dewiantów.
                • Gość: + IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 13:06
                  kraq napisał:

> gdyby zabrakło którejś grupy wykolejeńców, to ani o jednej ani
                  > drugiej nie było by głosno. wielka mi demonstracja setka dewiantów

Jasne, a ty nigdy nie dokonałeś na sobie samogwałtu, nie rypałeś w dupę, nie
                  spuszczałeś się w komuś w japę albo nie myślałeś o trójkącie. Weź się pie...ij
                  w głupi łeb hipokryto, czytać się takich zakłamanych przygłupów jak ty nie daje.
              • Gość: xx IP: *.pools.arcor-ip.net 25.10.09, 03:39
                czego przykladem sa inne kraje (bardziej cywilizowani ludzie).
                Ten chlopak ma dwoch ojcow i jest szczesliwy
              • Gość: dtc IP: *.chello.pl 25.10.09, 10:52
                Mam. Bzykanie samicy przez samca. Bzykanie samca przez samca jest nienormalne.
            • 24.10.09, 23:02
              erroid napisał:

> wystarczy, że zapiszesz się do jakiejś szykanowanej mniejszości i zorganizujesz
              > pochód - w tym kraju istnieje spora grupa niedorozwojów intelektualnych, która
              > nienawidzi każdej odmienności uważając normalność za najważniejszą cnotę, tyle
              > że normalność to utopia.

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego, jak "normalność". Niech Ci, którzy skandują,
              że są normalni, zdefiniują to pojęcie ze wskazaniem bibliografii. Czym jest
              normalność? Czy ktokolwiek jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie? Jak
              klasyfikuje się normalność? Co sprawia, że dane zjawisko, rzecz, osoba jest
              normalne, a co nie? Konwenanse? Standardy?

Kiedyś normalnym było to, że ziemia jest płaska, a tu nagle bum i okazało się,
              że ma kształt geoidy. To na pewno wina gejów i lesbijek, że nam "nadmuchali"
              ziemię. :)

--
              publicznej.
              • 25.10.09, 00:25
                Jak w takim razie sklasyfikujesz małżeństwo kobiety i mężczyzny? Twoim zdaniem
                jest to związek normalny czy nienormalny?
                --
                • 25.10.09, 11:30
                  badtriler napisała:

> Jak w takim razie sklasyfikujesz małżeństwo kobiety i mężczyzny? Twoim zdaniem
                  > jest to związek normalny czy nienormalny?

Przepraszam bardzo, a co ma na celu klasyfikacja jakichkolwiek związków
                  międzyludzkich? Podaj mi choćby jeden sensowny argument, ponieważ nie rozumiem
                  Twojego toku myślenia, a bardzo chciałabym poznać.

W kwestii tzw. "normalności" wyraziłam już swoje zdanie kilka postów temu. Dla
                  przypomnienia: Nie ma czegoś takiego, jak zjawisko "normalności" - jeśli
                  twierdzisz, że jest inaczej, podaj mi definicję oraz szereg przymiotów, które
                  decydują o tym, iż dane "sytuacje, osoby, rzeczy" są normalne.

Przykładowo, spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie m.in.: Która religia jest
                  bardziej normalna: judaizm, czy chrześcijaństwo?
                  Która płeć jest bardziej normalna: męska, czy żeńska?
                  Czy osoba, która złamie nogę jest nienormalna? - odróżnia się przecież od reszty
                  społeczeństwa. Czy media pisząc o niepełnosprawności, proklamują ją w
                  społeczeństwie? Czy oglądając w telewizji program Anny Dymnej masz ochotę
                  dokonać lobotomii na własnej osobie, by upodobnić się do części prezentowanych
                  tam bohaterów? Czy mówienie o niepełnosprawności zagraża w jakikolwiek sposób
                  cywilizacji?

Może wyda Ci się to dziwne, czy wręcz absurdalne, ale pytania o to, co powyżej,
                  jest również klasycznym pytaniem o homoseksualizm. Jeśli pod każde pytanie o
                  osoby homoseksualne i ich prawa, podstawimy osobę niepełnosprawną, lub zjawisko,
                  które rzadko zachodzi w przyrodzie, to okaże się nagle, że wg. świata wartości,
                  jaki reprezentuje zdecydowana większość w tym kraju, wszystko będzie w porządku.
                  Nagle nic nie będzie zagrażało społeczeństwu, a mało tego, społeczeństwo będzie
                  czuło się zobligowanym do walki o prawa mniejszości.

I nie, absolutnie nie uważam, że osoby homoseksualne są niepełnosprawne, bądź
                  należy je na równi traktować z takimi osobami - co by się komukolwiek z tego
                  forum nie uroiły jakieś szatańskie myśli.

Mało tego, uważam, że wszyscy obywatele powinni być wobec prawa równi, nie tylko
                  w kwestii obywatelskich obowiązków, jak np: odprowadzanie podatków, ale także w
                  kwestii przywilejów, jak możliwość dziedziczenia po najukochańszej osobie, bądź
                  możliwość przejęcia opieki nad tą osobą, w chwili gdy nie będzie w stanie
                  samodzielnie się sobą zająć. Czy nie uważasz, że z czystej przyzwoitości, a mało
                  tego biorąc pod uwagę choćby jeden z najbardziej podstawowych kodeksów etyki,
                  jakim jest bezapelacyjnie dekalog - uznany przez większość cywilizacji na
                  świecie, lub idąc dalej, biorąc pod uwagę Księgę Rodzaju i opis stworzenia
                  człowieka, wszyscy ludzie są wobec siebie równi?

A jeśli jest tak, że redukuje się prawo względem orientacji seksualnej (choć
                  konstytucja mówi co innego), względem wyznania, czy każdym innym, to czy nie
                  należałoby analogicznie zredukować i obowiązków?

Ok, nie przyzwalajmy na zawieranie związków partnerskich, ale jednocześnie
                  zredukujmy wysokość podatków dla osób homoseksualnych, zmniejszmy stawki ZUS,
                  etc. - dlaczego te osoby mają brać udział w budowaniu państwa, które nie jest im
                  przyjazne?

Od razu odrzucam argumenty pt: "jak jest tak źle, niech zmienią miejsce
                  zamieszkania" - wyobraź sobie, że rodziny dużej części z nich, począwszy od
                  najstarszych pokoleń, budowały ten kraj gołymi rękoma - czemu mają porzucić
                  dorobek pokoleń i oddać go w ręce zawistnych ludzi, którzy im nie sprzyjają? Czy
                  chciałbyś, by np: Kościół Katolicki zagarnął Twój majątek, dorobek rodzinny? KK
                  stoi wyżej w hierarchii tego państwa, niż Ty, szary obywatel.

Co do nazwania związku między kobietą i mężczyzną - jest to związek
                  małżeński
                  , poszukaj w Konstytucji RP odpowiedniego art. Osoby homoseksualne
                  postulują o usankcjonowanie w świetle prawa związków partnerskich, które
                  w zamyśle mają być alternatywą prawną dla nich. Żaden z tych związków nie jest
                  anomalią w świecie przyrody i nie można klasyfikować ich poprzez pryzmat systemu
                  wartości, budowanego w oparciu o konwenanse adekwatne dla danej epoki.

Przypominam, że jeszcze w XIXw. kobieta była traktowaną jako człowiek drugiej
                  kategorii, mimo, iż Polska nosiła się mianem chrześcijańskiej, wspierając biblią
                  przy każdej okazji - odsyłam do Księgi Rodzaju, celem zrozumienia, o czym piszę.
                  (Znajduje się tam opis stworzenia człowieka i słowa, które wypowiada Stwórca -
                  warto odświeżyć lekturę, by zgłębić temat).

--
                  publicznej.
                  • 25.10.09, 13:00
                    Zadałam Ci konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi, a nie
                    prześlizgiwania się między tematami.
                    --
                    • 25.10.09, 15:06
                      badtriler napisała:

> Zadałam Ci konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi, a nie
                      > prześlizgiwania się między tematami.

A ja konkretnie odpowiedziałam, trzeba tylko czytać ze zrozumieniem. Trudno
                      polemizować z kimś, to nie czyta uważnie: akapit drugi oraz dziesiąty. Teraz
                      czekam na rewanż w postaci Twoich odpowiedzi na moje pytania.

--
                      publicznej.
            • Gość: Max IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 23:50
              inni im poklaskujacy rowniez
          • 24.10.09, 18:13
            więc nie obracaj kota ogonem. Ale są ważnejsze rzeczy:

W sobotę trzydziestego pierwszego października o 13:00 w ramach krakowskich "Dni
            Władysława Warneńczyka" przemarsz przez krakowskie stare miasto pod hasłem
            "Tęczowa Historia"
            (czy jakoś tak). Cały program tutaj:

gejowo.pl/index.php?pid=4&n_id=10381
            oraz tutaj:

gay.pl/tekst.php?id=9502
            (A także, nie wiedzieć czemu, na licznych portalach skrajnej prawicy...)

--
            НЕТ ГОМОФОБАМ!
            • 24.10.09, 19:33
              Czy za zimno? Czy też takie ekscesy są tylko w Berlinie tolerowane?
              • 24.10.09, 19:45
                a ten tylko jedno ma w głowie...;-)
                • 24.10.09, 19:52
                  W Berlinie często widzi się na "dumie pedalstwa" homosiów przebranych za papieża
                  z genitaliami na wierzchu i na smyczy. Taka jest specyfika i koloryt tych
                  tęczowych parad.
                  • 24.10.09, 23:10
                    gyubalwahazar napisał:

> W Berlinie często widzi się na "dumie pedalstwa" homosiów przebranych za papież
                    > a
                    > z genitaliami na wierzchu i na smyczy. Taka jest specyfika i koloryt tych
                    > tęczowych parad.

Ty, a co Ty robiłeś na takiej paradzie? Poszedłeś zobaczyć, jak wygląda papieski
                    penis? Z dwojga złego, zdecydowanie wolę oglądać genitalia w całej okazałości,
                    które są oznaką męstwa (potęga fallusa dominuje np: w wojsku, jako belka na
                    mundurze), niż tłum rozwścieczonych Adolfów Hitlerów, wykrzykujących Sieg Hail i
                    zapominających o tym, jak naziści mordowali ich dziadków. Tekst z 5 piwami nie
                    przejdzie!

--
                    publicznej.
                    • 25.10.09, 14:09
                      > Tekst z 5 piwami nie
                      > przejdzie!

a tu ile naliczyłeś faszystów:
                      fasheiscool.blox.pl/2007/09/wpis.html
                      ?

--
                      "Kogóż najbardziej nienawidzę wśród dzisiejszej hołoty? Socjalistycznej hołoty,
                      apostołów-czandalów, którzy podkopują instynkt, ochotę, uczucie zadowolenia
                      robotnika ze swego małego istnienia – którzy zawistnym go czynią, którzy zemsty
                      go uczą... Krzywda nie leży nigdy w nierówności praw, leży w roszczeniu sobie
                      "równych" praw." F. Nietzsche
                      • 25.10.09, 15:09
                        n0e2008 napisał:

> > Tekst z 5 piwami nie
                        > > przejdzie!
                        >
                        > a tu ile naliczyłeś faszystów:
                        > fasheiscool.blox.pl/2007/09/wpis.html
                        > ?
                        >
                        >

Czy któryś z tych Panów przy okazji podniesionej ręki krzyczał dumnie: Sieg
                        Hail? Czy któryś z tych Panów ma naszywkę w postaci swastyki? Czy któryś z tych
                        Panów zakłada brunatną koszulę i głosi ideologię nazistowską? Ilu z nich? Ilu
                        się doliczyłeś?

--
                        publicznej.
              • 24.10.09, 23:04
                gyubalwahazar napisał:

> Czy za zimno? Czy też takie ekscesy są tylko w Berlinie tolerowane?

Jak ściągniesz spodnie, to na 100%!

Cytując wielkiego "filozofa" Tede`go "Ty się puknij w głowę chłopak, chrupnij
                sobie psychotropa". Od kiedy homoseksualizm jest tożsamy z ekshibicjonizmem?

--
                publicznej.
                • Gość: hahah prosze IP: *.centertel.pl 25.10.09, 00:13
                  no też mi podałeś autorytet haha Tede ten śmieć. Więc z czym do ludzi. Tede to
                  prostak, którego nikt nie szanuje, jest dnem więc i jego teksty nigdy nie będą
                  mądre i nigdy nie były.
                  • Gość: Tede IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 10:00
                    > no też mi podałeś autorytet haha Tede ten śmieć. Więc z czym do ludzi. Tede to
                    > prostak, którego nikt nie szanuje, jest dnem więc i jego teksty nigdy nie będą
                    > mądre i nigdy nie były.

Co innego Ty zapewne :)
            • 24.10.09, 20:25
              Nie wiem po co tam byli narodowcy, dla mnie to marginalna sprawa.
              Czy tym marszem ktos mi może udowodnić że takie pary moga się
              rozmnazać? Nie da rady oba samce jak mawiał mój dziadek.
              w ogóle śmieszni są ci ludzie domagając się równości w zachowaniach
              seksualnych równie dobrze można zalegalizować związek z dziurka w
              desce lub swieczką.
              • 24.10.09, 22:16
                Chodzi o współne życie razem a rozmnażanie to inna sprawa.
                • Gość: Czesiek IP: 212.106.31.* 24.10.09, 22:38
                  Razem to sie mieszka w internacie, hotelu, akademiku czy stancji
                  wskutek nauki, pracy itp. Po co dwóch facetów ma mieszkać razem całe
                  życie, często jest to w wyniku przeżyc zyciowych lub zasobności
                  pomijam tematy uzależnień? Czy ja będąc żonaty, wychowując i
                  kstałcąc dzieci, potem ciesząc się z wnuków mam udawać że inne
                  zachowanie to też normalka? dla mnie nie i nijak tego mi nikt nie
                  udowodni. Mam świadomość odmienności pewnych zachowań, nie
                  przeszkadza mi to w życiu ale jak ktoś próbuje mi udowodnic że to
                  jest takie samo zachowanie jak moje to chyba ma mnie za idiotę i
                  prosze nie pisać takich idiotyzmów ze oni się kochają platonicznie,
                  to jest dobre w dziecięcym wieku, już wtedy zachowanie dziewczynek i
                  chłopców się różni. niby zaznaczaja te różnice ale mimo wszyskto w
                  końcu łączą się w platoniczne pary. Normalnie śmiech mnie ogarnia na
                  takie tłumaczenia, nawet w relacji damsko męskich seks analny to
                  pewnego rodzaju perwersja i nikt sie tym nie chwali, zostaje między
                  tymi ludźmi, jest to jakby urozmaicenie ich życia ale nie podstawą.
                  • Gość: wróżka-zębuszka IP: 82.132.139.* 25.10.09, 00:24
                    ..prawdziwy czesiek z ciebie..
                    • Gość: Czesiek IP: 212.106.31.* 25.10.09, 01:00
                      Oprócz tego miałem mamusie i tatusia, teraz moje dzieci mają mamusie
                      i tatusia i mam nadzieję że tak zostanie, jak w normalnej rodzinie.
                      Chcesz inaczej to sobie tak żyj ale nie wmawiaj mi że to tez
                      normalnie tylko inaczej. Chcesz mieć wspólnote to ja zarejestruj,
                      związek małżeński to zgodnie z obyczajem i prawem związek mężczyzny
                      i kobiety, może być ktez kilka kobiet i mężczyzna albo kilku
                      meżczyzn i kobieta ale nie tej samej płci, to od wieków było
                      postrzegane jako powiedzmy dyelikatnie wywichnięcie natury ludzkiej
                      lub wyuzdanie głównie wśród możnych i władzy. Rozumiem stan
                      emocjonalny dwóch osób, chęć wspólnego dzielenia się dobrami
                      materialnymi ale nie kpijmy z natury która wyraźnie określiła pewne
                      granice. I wcale na ten temat nie zamierzam dyskutować a nazywac
                      mnie możesz jak zechcesz, ja i tak wolę kobitki, taki zboczek już
                      jestem.
                      • Gość: sprawiedliwy IP: *.wroclaw.mm.pl 26.10.09, 07:03
                        Gość portalu: Czesiek napisał(a):

> ale nie kpijmy z natury która wyraźnie określiła pewne
                        > granice.

Jasne, jeszcze mi powiesz, ze nigdy w życiu do buzi nie podawałeś?
                        A to przecież niezgodne z naturą!
                  • Gość: Sleeper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:51
                    > Razem to sie mieszka w internacie, hotelu, akademiku czy stancji
                    > wskutek nauki, pracy itp. Po co dwóch facetów ma mieszkać razem całe
                    > życie, często jest to w wyniku przeżyc zyciowych lub zasobności
                    > pomijam tematy uzależnień? Czy ja będąc żonaty, wychowując i
                    > kstałcąc dzieci, potem ciesząc się z wnuków mam udawać że inne
                    > zachowanie to też normalka? dla mnie nie i nijak tego mi nikt nie
                    > udowodni. Mam świadomość odmienności pewnych zachowań, nie
                    > przeszkadza mi to w życiu ale jak ktoś próbuje mi udowodnic że to
                    > jest takie samo zachowanie jak moje to chyba ma mnie za idiotę i
                    > prosze nie pisać takich idiotyzmów ze oni się kochają platonicznie,
                    > to jest dobre w dziecięcym wieku, już wtedy zachowanie dziewczynek i
                    > chłopców się różni. niby zaznaczaja te różnice ale mimo wszyskto w
                    > końcu łączą się w platoniczne pary. Normalnie śmiech mnie ogarnia na
                    > takie tłumaczenia, nawet w relacji damsko męskich seks analny to
                    > pewnego rodzaju perwersja i nikt sie tym nie chwali, zostaje między
                    > tymi ludźmi, jest to jakby urozmaicenie ich życia ale nie podstawą.

I jeszcze kolejny, który związek dwóch osób sprowadza wyłącznie do seksu.
                    Przecież związek dwóch kochających się osób nie zamyka się ani na seksie, ani na
                    rozmnażaniu. Odstawiając na chwilę na bok kwestie naturalistyczno-biologiczne,
                    czy naprawdę aż tak bardzo Cię razi, aż tak bardzo jest nienaturalne, że dwie
                    osoby tej samej płci są w sobie nawzajem zakochane, chcą być razem, ufają sobie,
                    wspierają? Wyrzuć na chwilę z głowy seks i zatrzymaj się na tych wszystkich
                    tysiącach pozostałych aspektach związku. Przecież kiedy myślisz o swojej
                    partnerce, to wyobrażenia o niej nie ograniczasz do pozycji seksualnych oraz
                    potencjalnych lub faktycznych dzieci.
                    • Gość: g IP: *.legnica.vectranet.pl 25.10.09, 08:29
                      Gość portalu: Sleeper napisał(a):
                      Odstawiając na chwilę na bok kwestie naturalistyczno-biologiczne,
                      czy naprawdę aż tak bardzo Cię razi, aż tak bardzo jest nienaturalne, że dwie
                      osoby tej samej płci są w sobie nawzajem zakochane, chcą być razem, ufają sobie
                      , wspierają?

Aż tak trudno w to uwierzyć że znaczną część społeczeństwa napawa to delikatnie
                      mówiąc niesmakiem
              • 24.10.09, 23:20
                a.k.traper napisał:

> Nie wiem po co tam byli narodowcy, dla mnie to marginalna sprawa.
                > Czy tym marszem ktos mi może udowodnić że takie pary moga się
                > rozmnazać? Nie da rady oba samce jak mawiał mój dziadek.
                > w ogóle śmieszni są ci ludzie domagając się równości w zachowaniach
                > seksualnych równie dobrze można zalegalizować związek z dziurka w
                > desce lub swieczką.

Równości w zachowaniach seksualnych? O losie, współczuję Ci człowieku, że nie
                nauczyłeś się czytania ze zrozumieniem oraz nie posiadasz zdolności logicznego
                myślenia. Jak będziesz wypełniał PIT w przyszłym roku, poproś kogoś mądrzejszego
                o pomoc. Studia też za trudne były? I know, rozumiem Twoją desperację. Ale są
                grupy wsparcia dla takich osób, jak Ty, np: zakład gospodarki komunalnej - na
                bank znajdziesz tam robotę przy obsłudze łopaty - don`t worry, be happy! :)
                --
                publicznej.
                • 24.10.09, 23:54
                  Nie wypisuj swoich marzeń na forum, staraj się je zrealizować, a
                  gospodarce komunalnej chętnych sporo ale taki błyskotliwy tez się
                  nada, szczególnie gdy zima i ludzi do śniegu ni ma. Popatrz PiT sam
                  wypełniam i jeszcze mi zwracają:))) Obiecuję to myslenie logiczne
                  czy jak to nazywasz na bazarku zakupić, nie wiem co ty i know ale ja
                  wiem że instrukcję obsługi łopaty to moze bys i napisał gorzej z
                  praktyką, "trza umic" gościu śniegowy. Ni ma i know jak pryszcze na
                  łapach parzą, wtedy inteligencji tez przybywa, zaczynasz wiedzieć
                  jak życie wyglada. Wróc się i zacznij wśród normalnych ludzi, od
                  łopaty wtedy pogadamy o studiach, bo wiesz, ja troche też i know i
                  panimaju też i cieszę się z drobnych rzeczy nawet z tego że ty "tyz
                  wisz". Ja tam nie wiem co ma PIT do seksu, pewnie że tu i tu mozna
                  pop...lić i skutki moga byc niezbyt przyjemne, jednak ja będę sie
                  trzymał natury, rozumisz czy wisz?
                  • 25.10.09, 11:51
                    a.k.traper napisał:

> Nie wypisuj swoich marzeń na forum, staraj się je zrealizować, a
                    > gospodarce komunalnej chętnych sporo ale taki błyskotliwy tez się
                    > nada, szczególnie gdy zima i ludzi do śniegu ni ma. Popatrz PiT sam
                    > wypełniam i jeszcze mi zwracają:))) Obiecuję to myslenie logiczne
                    > czy jak to nazywasz na bazarku zakupić, nie wiem co ty i know ale ja
                    > wiem że instrukcję obsługi łopaty to moze bys i napisał gorzej z
                    > praktyką, "trza umic" gościu śniegowy. Ni ma i know jak pryszcze na
                    > łapach parzą, wtedy inteligencji tez przybywa, zaczynasz wiedzieć
                    > jak życie wyglada. Wróc się i zacznij wśród normalnych ludzi, od
                    > łopaty wtedy pogadamy o studiach, bo wiesz, ja troche też i know i
                    > panimaju też i cieszę się z drobnych rzeczy nawet z tego że ty "tyz
                    > wisz". Ja tam nie wiem co ma PIT do seksu, pewnie że tu i tu mozna
                    > pop...lić i skutki moga byc niezbyt przyjemne, jednak ja będę sie
                    > trzymał natury, rozumisz czy wisz?

Dopasowując się do Twojego poziomu: bo rozmawiać, tak samo jak pić "trza umić".

Podaj dowód na to, że homoseksualizm nie jest zjawiskiem naturalnym, zachodzącym
                    w przyrodzie. Jeden, konkretny dowód, poparty badaniami. A wtedy może pogadamy,
                    póki co rozbraja mnie Twój tok myślenia.

Co do OHP ulicznego, widać! Choć znam też i takich, którzy także OHP "kończyli"
                    i jakoś patrz kurcze, potrafią się w życiu odnaleźć. Wiedzą, co i kiedy
                    powiedzieć, jakich argumentów użyć i nie sprowadzają dyskusji do poziomu
                    rynsztoku, gdy brakuje argumentów, a mało tego, nie negują odmiennych
                    światopoglądów. Patrz, wiedzą też, że parada równości nie ma nic wspólnego z
                    manifestacją seksualności, a zmuszeniem władz do podjęcia publicznej debaty na
                    temat równości wobec prawa wszystkich obywateli. Co więcej, wiedzą, że parada
                    równości, nie jest paradą osób homoseksualnych, ale także mniejszości
                    wyznaniowych, osób niepełnosprawnych i wszystkich tych (nawet
                    heteroseksualnych), którzy czują się pokrzywdzeni przez polskie prawo. :)

Tak byś sobie chłopak zajrzał do jednej czy drugiej encyklopedii, od biedy może
                    być wiki - choć nie ręczę za jakość informacji, jakie tam znajdziesz - zamiast
                    budować swój światopogląd w oparciu o fora narodowców. :)

--
                    publicznej.
                    • Gość: z IP: 217.98.20.* 25.10.09, 19:34
                      Trafiłeś jak kulą w płot, cieciu. Traper sobie jaja robi z ciebie, a
                      ty dajesz się podpuszczać jak szczyl (bo i pewnie takim jesteś,
                      sądząc po tym co tu wypisujesz). Popatrz sobie w archiwum na jego
                      posty i poczytaj, a potem weź koło i się walnij w czoło, chłoptasiu
                      <rotfl>
                      :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                      A co do meritum: niech sobie każdy manifestuje jak chce, byleby nie
                      przeszkadzał innym i nie urągał tzw. zdrowemu rozsądkowi - o czym
                      właśnie pisał Traper.
                      • 26.10.09, 06:08
                        Gość portalu: z napisał(a):

> Trafiłeś jak kulą w płot, cieciu. Traper sobie jaja robi z ciebie, a
                        > ty dajesz się podpuszczać jak szczyl (bo i pewnie takim jesteś,
                        > sądząc po tym co tu wypisujesz). Popatrz sobie w archiwum na jego
                        > posty i poczytaj, a potem weź koło i się walnij w czoło, chłoptasiu
                        > <rotfl>
                        > :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                        > A co do meritum: niech sobie każdy manifestuje jak chce, byleby nie
                        > przeszkadzał innym i nie urągał tzw. zdrowemu rozsądkowi - o czym
                        > właśnie pisał Traper.

To się chłopak podjarałeś. Lepiej się poczułeś wyzywają kobietę od cieciów i
                        szczyli? - O tak! To kobieta - kilka postów temu określiła swoją płeć, używając
                        odpowiednich końcówek, a`la -łam, jak byłam, wróciłam, powiedziałam, etc.

Nic dziwnego, że kobiety wolą wiązać się kobietami, skoro trafiają na takich
                        mężczyzn, choć chciałoby się napisać "chłopków roztropków", jak Ty. Ciesz się,
                        że tu jest tylko internet. W normalnym życiu, za taki tekst do kobiety, nie
                        jeden prawdziwy mężczyzna przełożyłby Cię przez kolanko i spuścił porządne manto.

IMO nie uważasz na lekcjach j. polskiego! - nie dziwię się, skoro zamiast spać,
                        siedzisz po forach i próbujesz komentować z wypiekami na twarzy - tyle, że
                        bądźmy szczerzy, jesteś za cienki w temacie, by móc cokolwiek wnieść nowego.
                        Twoje wypowiedzi nie są merytoryczne, mało tego, są żenujące!

Jak na razie to Ty zaprezentowałeś poziom pryszcza, nie tylko brakiem znajomości
                        reguł językowych, ale także histeryczną reakcją. Chciałeś zaznaczyć teren, ale
                        się obsikałeś - mówiąc krótko.
              • Gość: Sleeper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:43
                > Nie wiem po co tam byli narodowcy, dla mnie to marginalna sprawa.
                > Czy tym marszem ktos mi może udowodnić że takie pary moga się
                > rozmnazać? Nie da rady oba samce jak mawiał mój dziadek.
                > w ogóle śmieszni są ci ludzie domagając się równości w zachowaniach
                > seksualnych równie dobrze można zalegalizować związek z dziurka w
                > desce lub swieczką.

I kolejna osoba, dla której wszystko sprowadza się do seksu. Dlaczego nie
                potrafisz zaakceptować, że w ramach homoseksualizmu mieszczą się też takie
                pojęcia, jak miłość, zaufanie, potrzeba bliskości, poczucie bezpieczeństwa,
                opiekowanie się sobą nawzajem, wsparcie drugiej osoby tej samej płci? Czy swój
                heteroseksualny związek definiujesz przez rozmnażanie się?
                • 25.10.09, 00:58
                  Gość portalu: Sleeper napisał(a):

> > Nie wiem po co tam byli narodowcy, dla mnie to marginalna sprawa.
                  > > Czy tym marszem ktos mi może udowodnić że takie pary moga się
                  > > rozmnazać? Nie da rady oba samce jak mawiał mój dziadek.
                  > > w ogóle śmieszni są ci ludzie domagając się równości w zachowaniach
                  > > seksualnych równie dobrze można zalegalizować związek z dziurka w
                  > > desce lub swieczką.
                  >
                  > I kolejna osoba, dla której wszystko sprowadza się do seksu. Dlaczego nie
                  > potrafisz zaakceptować, że w ramach homoseksualizmu mieszczą się też takie
                  > pojęcia, jak miłość, zaufanie, potrzeba bliskości, poczucie bezpieczeństwa,
                  > opiekowanie się sobą nawzajem, wsparcie drugiej osoby tej samej płci? Czy swój
                  > heteroseksualny związek definiujesz przez rozmnażanie się?

No jakby nie patrzeć, to właśnie był mój najważniejszy cel. Posiadanie dzieci. I
                  jest to naczelny cel natury, więc związek nie dający potomstwa jest ślepą ścieżką.
                  --
                  Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic
                  nie było, tylko teraz można to zobaczyć. Terry Pratchet
                • Gość: hmosoy IP: *.centertel.pl 25.10.09, 01:22
                  hehe no to najzwyczajniejsza przyjaźń skoro nie ma seksu i w ogóle. To po co to
                  od razu legalizować jako związek??? PRzecież osoby hetero też przyjaźnią się z
                  osobami tej samej płci ale nie biorą się za śluby i wychowywanie dzieci. Bo tu
                  głównie jest różnica między przyjaźnią a związkiem, że przyjaźń opiera się na
                  zrozumieniu, zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i bliskości a związek to to
                  wszytsko co przyjaźń plus seks.
                • 25.10.09, 01:30
                  I oczywiście że motorem napedowym takiego związku jest seks i gdy
                  słabnie to czesto taki związek kuleje, to tez madrzy ludzie
                  udowodnili, także to wpływa na bezpieczeństwo, trwałość, bliskość.
                  Ty jestes jeszcze jeden który próbuje mi wytłumaczyć że tylko miłość
                  platoniczna może być prawdziwa miłoscią?
                  Wsparcie drugiej osoby tej samej płci to mam ze strony dziadka,
                  ojca, kuzynów, kolegów z pracy czy kiedyś wojska a nie w sferze
                  intymnej jakbyś tego delikatnie nie próbował obejść. Buchnij sie
                  trzy razy w pierś, spójrz sobie w oczy i nie kłam, bo albo robisz to
                  świadomie albo zwyczajnie nie znasz życia, nie ma innej mozliwosci.
              • 25.10.09, 11:24
                Marginalna,ale trzeba czyms wypełnić szpalty gazet.Co do legalizacji
                związków z dziurką w desce i świeczki--jestem ZA!!!))))))
                • 25.10.09, 11:51
                  tylko nie jako związek małżeński a jako wspólnota majątkowa z
                  prawami do alientów od drugiej strony i bez prawa odszkodowania w
                  wypadku drzazgi lub korników chyba że na dodatkowe ubezpieczenie?
          • 24.10.09, 19:11
            cclement napisał(a):

>> Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub
            >> regulaminu

o gejach można pisać tylko ładnie lub wcale
            • 24.10.09, 19:34
              cclement napisał:

> o gejach można pisać tylko ładnie lub wcale

... to ja zacznę, bo biedaczki są pod ochroną i może im się zrobić przykro...

Wszyscy bardzo gejów lubimy! To nie prawda że mają roszczeniowy sposób bycia i
              wcale nie narzucają się innym ludziom. My bardzo lubimy ich parady, blokowanie
              ruchu na jezdniach i powstałe przez nich korki. Cieszymy się że cała policja z
              Wrocławia zamiast łapać bandytów pilnuje imprezek organizowanych przez naszych
              kochanych gejów. Cieszymy się gdy narzucają nam swoje poglądy chociaż wcale nie
              musimy się z nimi zgadzać.

Na koniec chciałem przeprosić wszystkich gejów bo to przecież prawda że to wy
              jesteście normalni a my reszta społeczeństwa jesteśmy odmieńcami.

Widzicie? Jednak można ładnie pisać o gejech :)
              • 24.10.09, 19:48
                Idz sobie poskacz i pokrzycz ze kto nie skacze jest pedałem :)
                zapewne skakanie wychodzi ci lepiej niż pisanie :)
                • 24.10.09, 20:06
                  michalng napisał:

> Idz sobie poskacz i pokrzycz ze kto nie skacze jest pedałem :)
                  > zapewne skakanie wychodzi ci lepiej niż pisanie :)

Reszta społeczeństwa ma o was swoje zdanie a wcale nie utożsamia się ze
                  śmiesznymi narodowcami. Niestety społeczeństwo nie może ci napisać co o tobie
                  myśli bo zaraz by to to zostało usunięte.
                  • 24.10.09, 20:15
                    > Reszta społeczeństwa ma o was swoje zdanie a wcale nie utożsamia się ze
                    > śmiesznymi narodowcami. Niestety społeczeństwo nie może ci napisać co o tobie
                    > myśli bo zaraz by to to zostało usunięte.

Wybacz ale nie jesteś reszta społeczeństwa :) a ja nie jestem gejem :) i śmiało
                    możesz napisać co o mnie myślisz choć wątpię by było to coś sensownego :)
                  • Gość: alka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.10.09, 23:57
                    ty natomiast nie powinienes/nie powinnas utozsamiac sie z reszta spoleczenstwa...
              • 24.10.09, 19:49
                Odkąd Jarosław objął rządy homoseksualiści podnieśli głowy i wołają o dodatkowe
                przywileje. Nazywają nas pogardliwie heterykami (oczywiste odniesienie do
                heretyków) lub homofobami. Nie jesteśmy żadnymi heretykami. To wy jesteście
                zboczeni.
              • 24.10.09, 19:57
                Wszyscy bardzo lubimy katolikow! To nie prawda że mają roszczeniowy sposób bycia i wcale nie narzucają się innym ludziom. My bardzo lubimy ich parady, blokowanie
                ruchu na jezdniach i powstałe przez nich korki. Cieszymy się że cała policja z Wrocławia zamiast łapać bandytów pilnuje imprezek organizowanych przez naszych kochanych katolikow. Cieszymy się gdy narzucają nam swoje poglądy chociaż wcale nie musimy się z nimi zgadzać.

Na koniec chciałem przeprosić wszystkich katolikow bo to przecież prawda że to wy jesteście normalni a my reszta społeczeństwa jesteśmy odmieńcami.

--
                Elucidator
                • 24.10.09, 19:59
                  elucidator napisał:

> Wszyscy bardzo lubimy katolikow! ...

Zgadzam się z tobą w 100%! Katolicy i pedały są tak samo fajni i tak samo ich
                  bardzo lubię :)
                • 24.10.09, 20:06
                  Jak ktoś nie jest pedałem, to musi być katolikiem. Jakież to proste. Jakie
                  chwytliwe propagandowo. Otóż nie. Nie każdy normalny jest katolikiem.
                  Najczęściej ateiści też nie są zboczeńcami.
                  • 24.10.09, 23:32
                    Przeczytaj post na ktory odpowiadam :)

--
                    Elucidator
                • Gość: Cyco Miko IP: *.promax.media.pl 25.10.09, 09:55
                  Trochę Ci to nie wyszło kolego.
              • 24.10.09, 20:00
                Tak homoseksualisci jak heteroseksualsci sa normalni. Ani homoseksualisci ani hetersoseksualisci nie sa "odmiencami". Nienormalni sa ci heteroseksualisci ktorzy nienawidza homoseksualistow i ci homoseksualisci ktorzy nienawidza heteroseksualistow.

--
                Elucidator
                • 24.10.09, 20:08
                  Homoseksualiści nie są normalni i najczęściej sami o tym wiedzą. Ale mogą być
                  tolerowani jeśli nie będą w sposób agresywny wymuszać kolejnych przywilejów.

elucidator napisał:

> Tak homoseksualisci jak heteroseksualsci sa normalni. Ani homoseksualisci ani h
                  > etersoseksualisci nie sa "odmiencami". Nienormalni sa ci heteroseksualisci ktor
                  > zy nienawidza homoseksualistow i ci homoseksualisci ktorzy nienawidza heterosek
                  > sualistow.
                  >
                  >
                  • 24.10.09, 20:18

> Homoseksualiści nie są normalni i najczęściej sami o tym wiedzą. Ale mogą być
                    > tolerowani jeśli nie będą w sposób agresywny wymuszać kolejnych przywilejów.

Ale oni nie chcą żadnych przywilejów, wręcz przeciwnie chcą być tak samo
                    traktowani jak heterycy.
                  • 24.10.09, 23:35
                    W takim razie nie sa tez normalni leworeczni, rudowlosi, zbyt niscy, zbyt
                    wysocy, zbyt chudzi, zbyt grubi, i wszyscy inni ktorzy pod jakim wzgledem
                    odbiegaja od jakichs tam "standardow normalnosci".

--
                    Elucidator
                    • Gość: marta IP: *.centertel.pl 25.10.09, 00:29
                      no wiesz leworęczni, rudowłosi, wysocy i niscy to są osoby jak najbardziej
                      normalne, nikt przecież nie mówi że są inni. Kto tak powiedział bo ty masz takie
                      mniemanie o tych osobach. Co do zbyt chudych i zbyt grubych masz rację nie jest
                      to normalne i zarówno niedowagę i otyłość zalicza się do chorób a osoby na to
                      cierpiące nie negują faktu iż to choroba, nie organizują jakichś bezsensownych
                      spędów tylko o ile to możliwe leczą swoje przypadłości.
              • 24.10.09, 20:23
                cclement napisał:

> cclement napisał:
                >
                > > o gejach można pisać tylko ładnie lub wcale
                >
                > ... to ja zacznę, bo biedaczki są pod ochroną i może im się zrobić przykro...
                >
                > Wszyscy bardzo gejów lubimy! To nie prawda że mają roszczeniowy sposób bycia i
                > wcale nie narzucają się innym ludziom. My bardzo lubimy ich parady, blokowanie
                > ruchu na jezdniach i powstałe przez nich korki. Cieszymy się że cała policja z
                > Wrocławia zamiast łapać bandytów pilnuje imprezek organizowanych przez naszych
                > kochanych gejów. Cieszymy się gdy narzucają nam swoje poglądy chociaż wcale nie
                > musimy się z nimi zgadzać.
                >
                > Na koniec chciałem przeprosić wszystkich gejów bo to przecież prawda że to wy
                > jesteście normalni a my reszta społeczeństwa jesteśmy odmieńcami.
                >
                > Widzicie? Jednak można ładnie pisać o gejech :)
                >

ludzi nie robiła fabryka

i po co te kołchozowe wywody ?!

a Wrocław to dalej Kołchoz, czy wielkie Miasto ?

p. s.
                a twoja rodzina to skąd ?
              • 24.10.09, 20:58
                kolejnych wątków ten sam temat. Wyraziłeś swoją opinię w tym poście i dobrze,
                po co zakładasz osobny wątek o tej samej dokładnie treści? Przypominam, że
                forum, to nie śmietnik, a przynajmniej starajmy się z niego nie tworzyć śmietnika.
                --
                Quidquid latine dictum sit, altum videtur :-)
                • 24.10.09, 21:03

--
              • Gość: alka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.10.09, 23:55
                ruch blokuja rowniez pielgrzymki i protesty gornikow... wtedy rowniez okreslasz
                to jako "imprezki"?
              • 25.10.09, 11:36
                )))piekny tekst,az mi sie łzy w oczach pojawiły.Kochajmy gejów i ich
                szczecine na brodach.Kochajmy gejów i ich zwieracze do remontu.
          • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 10:41
            Musisz zostać gejem i się z tym nachalnie obnosić.

BTW wczoraj ten post był usunięty. Co się stało, że dziś go widać?
        • Gość: ddf IP: *.as.kn.pl 24.10.09, 21:17
          > Styl tego sprawozdania (?) jest żenujący.

Dokladnie. GW ewidentnie jest za pedalstwem.
        • 24.10.09, 22:58
          Gość portalu: dP napisał(a):

> Styl tego sprawozdania (?) jest żenujący. A co do bitwy o cywilizacje... z
          > Twojej strony taka celowa złośliwość? Co to za cywilizacja, która nie może się
          > rozmnażać? ;-)

A od kiedy to osoby homoseksualne są bezpłodne? Masz na to jakieś konkretne
          dowody w postaci badań, lub opinii autorytetów ze świata medycyny?

Słyszałeś kiedyś o bankach spermy? Albo o przyjaźni między parami
          homoseksualnymi różnych płci, z których obie chciałyby posiadać dziecko? Nie
          widzę tu problemu z płodnością, a z brakiem edukacji społecznej takich ludzi,
          jak Ty - wąsko myślących - delikatnie rzecz ujmując.

--
          publicznej.
        • Gość: -_-_- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 13:03
          > "Gestapo!", "Mordercy" - krzyczą łysi.

He he, co za debile.
      • 24.10.09, 16:57
        jeśli kakaowa strona mocy przejmie władzę

www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M
        Poza tym, redaktor chyba nie wie jak sie "tańczy" pogo :)
        --
        Warto przeczytać a nawet zabrać głos:
        Logika a wiara
        Czy umysł jest funkcją mózgu ?
      • Gość: mbs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:26
        Według artykułu jest was 2,5 mln. polaków...( z małej litery)
        czyli 5 % tzw. narodu...

Czyli do póki bedzie demokracja....
        NIE MACIE NIC DO GADANIA PEDAłY...

www.youtube.com/watch?v=rVO6cjWQKvk
      • 25.10.09, 00:41
        • 25.10.09, 01:01
          tomeknht napisał:

> Jest was 2,5 mln ....
          > czyli 5% narodu ( z małej litery)...
          > czyli dopóki będzie demokracja....
          > nic kur...wa nie znaczycie ... PEDAłY...
          >
          > www.youtube.com/watch?v=rVO6cjWQKvk

He, he, to się uśmiałem :) Trochę mnie uspokoiłeś. W sumie racja, nie ma co się
          kakaowcami przejmować.
          --
          Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic
          nie było, tylko teraz można to zobaczyć. Terry Pratchet
        • Gość: szerszeń_stepowy IP: *.chello.pl 25.10.09, 11:12
          tomeknht napisał:

> Jest was 2,5 mln ....
          > czyli 5% narodu ( z małej litery)...
          > czyli dopóki będzie demokracja....
          > nic kur...wa nie znaczycie ... PEDAłY...

Rozumując tak twoim ptasim móżdżkiem, możesz dojść do wniosku, że
          nikt nic nie znaczy. Każdy jest w jakiejś mniejszości. Rudzi nic
          nie znaczą, bo ich jest malo. Leworęczni też. I każda rodzina nic
          nie znaczy, bo rodzina to tylko kilka czy kilkanaście osób, czyli
          za mało.

A ja sobie nie życzę, żeby te grupki łysoli w glanach nazywały
          się "narodowcami" , bo to obraża mój naród. Ja jestem Polakiem, a
          takie bydło nie będzie mi ustalać kryterium Polaka.

A pokurhwować to możesz sobie, jak się schlejesz. Wtedy nawet jak
          będziesz kogoś obrażać, to machną na to ręką.
      • 27.10.09, 20:25
        ergo12 napisał:
        , jestem z Wami.katotalibowie pozdychająre>>>>>>>>>Uczestnicy marszu wyluzowani
        wołają do przechodniów "Chodźcie z nami, gejami, lesbijkami!".N0 TAK GEJE MUSZA
        BYC WYLUZOWANI INACZEJ W ODBYTY BY IM SIE ZMIESCIŁO. Obrzydliwośc ,Jesli to jest
        nowoczesnośc to wolę byc staroświecki .Sex w kiszke stolcowa .BRRRR wstrętne
    • Gość: asdasdsad IP: *.wroclaw.vectranet.pl 24.10.09, 14:42
      a taka afera...
      • Gość: Kasia IP: *.cable.ubr04.dals.blueyonder.co.uk 24.10.09, 15:45
        Geje i lesbijki sa dyskryminowani. Np. jesli taka para jest w zwiazku np.
        kilkanascie lat, w swietle prawa polskiego sa to nadal osoby obce. Wiec w
        przypadku gdy jeden z partnerow po wypadku wyladuje w szpitalu, jego partner nie
        ma zadnych praw jakie ma osoba najblizsza. Moze to byc dramat w sytuacji gdy sie
        walczy o zycie. Ale nawet takie blahe sprawy jak odebranie listow partnera na
        poczcie sa niemozliwe, a dla malzenstw nie ma problemu. Dlatego powinny byc w
        Polsce zwiazki partnerskie, tak np w Czechach czy na Wegrzech.
        • Gość: enkey IP: *.zone9.bethere.co.uk 24.10.09, 15:57
          Jeżeli chodzi o poziom dojżałości tolerancji społecznej, jak na
          razie jesteśmy w średniowieczu. Nie mówię o tym abyśmy zaraz mieli
          na Marszałkowskiej po 3 meczety w końcu jesteśmy katolickim krajem
          ale chociaż pozwólmy ludziom swobodnie wyznawać swoją sexualność
          niech będą szczęśliwi, tacy jakimi są, oni nikogo nie zmuszają do
          przejścia na tęczową stronę mocy, Father Director & cały ten
          wszechpolski debilizm też niech się od nich odczepi.
          • 24.10.09, 16:00
            zgadzam sie z toba w 100% >>> razie jesteśmy w średniowieczu. a nawet dalej
            • 24.10.09, 16:29
              W jakim średniowieczu? Czy w Polsce działa inkwizycja a może jakaś forma straży
              katolickiej która wchodzi wam do domów i sprawdza co robicie? Czy w Polsce płoną
              stosy? Z waszych durnowatych wypowiedzi wynika że tak. Zresztą dla mnie takie
              pochody to też właśnie myślenie kategoriami średniowiecza, coś ala tacy
              biczownicy też chodzi to o pokazanie się.
              Osobiście gó... mnie to obchodzi czy ktoś jest gejem zoofilem lesbijką,
              nekrofilem, nie rozumiem po co się z tym obnosić?

--
              www.weu1918-1939.pl/

Najlepsza strona o polskim uzbrojeniu z września 1939 roku.
              • Gość: do vonslavka IP: *.range86-141.btcentralplus.com 24.10.09, 17:06
                osobiscie g.... mnie obchodzi czy jestes madry, czy madry inaczej, czy masz trzy
                zwoje mozgowe dzialajace i czy moze srasz pod siebie, nie rozumiem czemu sie z
                tym obnosisz?
                • 24.10.09, 17:48
                  Pohamuj waść język. Ja rozumiem , że zbyt czeste obcowanie z GW
                  powoduje schamienie, jednak ludzie kulturalnie też tu czasem
                  zaglądają z nadzieją podniesienia poziomu dyskusji.
                  Problem z homosiami jest taki, że to własnie oni obnoszą się ze
                  swoim seksualizmem. Aczkolwiek nie wiem, czy słowo seks lub stosunek
                  płciowy dobrze oddaja istotę kontaku fizycznego osób tej samej płci.
                  Oba te okreslenia odnosze się jednak do relacji między płciami. To w
                  sumie jest po prostu bardziej wyrafinowana forma masturbacji. A czy
                  uzywa sie tu ręki, banana, dmuchanej lalki czy kozy... Jak ktoś jest
                  mocno zepsuty może wykorzystywać drugiego człowieka.
                • Gość: wrocławianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 17:54
                  Mnie z kolei mierzi to że jesteś ekshibicjonistą. Nie rób cyrku na ulicy a swoją
                  inność okazuj w domu swojemu partnerowi.

Więcej tolerancji dla dewiacji a lada moment nie tylko będą manifestować ale
                  zaczną kopulować od tyłu na ulicy przy asyście kordonu policyjnego.
                  • 24.10.09, 18:27
                    problem z katolami jest taki, że to własnie oni obnoszą się ze swoją
                    religijnościa. co roku notorycznie na drogach spotkać można kolorowe łańcuchu,
                    spiewaja piesni religijne, sikają po rowach i uprzykrzają życie kierowcom...
                    wiarę okazuj w domu swojemu bogu!
                    wiecej tolerancji dla głupoty a będą palili dziewice w ofierze i w asyscie
                    kordonu policyjnego!

łapiecie o co mi biega?
                    • 24.10.09, 18:40
                      Stosy płonęły głównie w krajach protestanckich. A do palenia dziewic
                      to juz w ogole nie ma powodu :-) Może homosie muszą palić takowe?
                      Coś zlego w śpiewaniu pieśni religijnych? Albo procesjach? Widzialeś
                      sikającego do rowu manifestującego - jestem katolem? Żeby łapać oco
                      biega, musi o coś biegać
                      • Gość: seksperyment IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.09, 19:25
                        w polsce nie było inkwizycji jako takiej. Dlatego najpiękniejsze
                        dziewczyny są z Polski (reszta europy ewidentnie te najpiękniejsze
                        posądzała o czarownictwo). A z racji tego, że były piękne kobiety,
                        gejów w Polsce było mało i stąd cała ta afera z brakiem tolerancji.

Mi to wisi, mam kumpla geja. Ale jak u mnie śpi to tylko w drugim
                        pokoju, bo sam mi powiedział, że jestem w jego typie...

Wszystko wszystkim, ale geje i lesbijki powinny się jakoś mniej
                        afiszować. Koszulki z hasłami zrozumiem, kolczyk w uchu też. Ale
                        żeby takie gesty przy durnym piciu herbaty albo te słowne komentarze
                        przy innych 'zupełnie normalnych' ludziach, to już przesada.

Fajny eksperyment był, niestety zawieszony. Pytano, czy chciałoby
                        się spróbować seksu z tą samą płcią. Polska była na ostatnim miejscu
                        na świecie... jeśli chodzi o ilość osób, która generalnie
                        dopuszczała taką możliwość, chociaż nigdy nie wyrażały czystej zgody
                        (odp. jeśli bym musiał to tak, ale niechętnie).

W dodatku deklarowali to tylko mężczyźni, więc zjawisko lesbijstwa w
                        Polsce praktycznie nie istnieje. Aha, nie pytano 'na ulicy' tylko na
                        uczelniach w ramach jakiejś pracy badawczej.
                        • 24.10.09, 19:39
                          1. W darkroomie tworzą się bardzo dynamicznie nowe związki a stare przestają
                          istnieć w mgnieniu oka. Dlatego nie wymyślałbym żadnych "paramałżeństw".
                          2. Homoseksualiści mają takie same prawa jak wszyscy. Jedynie żądają dodatkowych
                          przywilejów.
                    • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 21:18
                      Jak możesz być tak nietolerancyjny? Zazdrościsz łaski bożej?
                    • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:21
                      tak się składa, że "katole" prezentują bardziej normalny styl życia od
                      "homosiów". Penisa wkłada się do pochwy, a nie do czyjejś dupy (obojętnie czy to
                      jest facet czy kobieta). To było zawsze normalne, jest normalne i będzie (mam
                      nadzieję) dalej uważane za normalne.
                      • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 09:33
                        > tak się składa, że "katole" prezentują bardziej normalny styl życia od
                        > "homosiów". Penisa wkłada się do pochwy, a nie do czyjejś dupy (obojętnie czy t
                        > o
                        > jest facet czy kobieta).

Oceniasz normalność stylu życia po tym gdzie kto komu wkłada penisa ?
                        Ciekawe podejście :) Choć nie do końca normalne.
                        • Gość: gaall IP: 212.76.37.* 25.10.09, 19:55
                          I a wlasnie ta ocena jest normalna zgodna z natura.
                          • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 20:33
                            No dobra. Czy wsadzanie penisa do buzi jest normalne i zgodne z natura ?
                • 24.10.09, 18:13
                  hehe xDD
                  • 24.10.09, 18:15
                    W sobotę trzydziestego pierwszego października o 13:00 w ramach krakowskich "Dni
                    Władysława Warneńczyka" przemarsz przez krakowskie stare miasto pod
                    hasłem "Tęczowa Historia" (czy jakoś tak). Cały program tutaj:

gejowo.pl/index.php?pid=4&n_id=10381

oraz tutaj:

gay.pl/tekst.php?id=9502

(A także, nie wiedzieć czemu, na licznych portalach skrajnej prawicy...)

--
                    НЕТ ГОМОФОБАМ!
                    • 24.10.09, 20:15
                      Dobry masz nick. Widać kto tu kogo nienawidzi.
                • 24.10.09, 19:38
                  Gość portalu: do vonslavka napisał(a):

> osobiscie g.... mnie obchodzi czy jestes madry, czy madry inaczej, czy masz trz
                  > y
                  > zwoje mozgowe dzialajace i czy moze srasz pod siebie, nie rozumiem czemu sie z
                  > tym obnosisz?

Nie przypominam sobie żebym choć raz manifestował na ulicy że lubię jeść
                  ziemniaki i dodatkowo żądał ochrony policji. A chamstwo możesz zostawić dla siebie
                  --
                  www.weu1918-1939.pl/

• Gość: do vonslavka IP: *.range86-141.btcentralplus.com 25.10.09, 12:59

Nie przypominam sobie żebym choć raz manifestował na ulicy że lubię jeść
                    ziemniaki i dodatkowo żądał ochrony policji. A chamstwo możesz zostawić dla siebie

mialkosc intelektualna, gdy za reke ja zlapac, najczesciej o chamstwie krzyczy.

tlumaczyc sie juz nie chce gdzie i jak sie vonslavek pogubil, co przeinaczyl, a
                    gdzie naduzyl.

i tak na marginesie parada glupoty wszelakiej zadnej ochrony nie potrzebuje,
                    nawet policyjnej
              • 24.10.09, 20:02
                Najważniejsze aby nikt nie był krzywdzony. Trzeba chronić młodzież przed
                homopropagandą typu "spróbuj chłopcze z chłopcem" lansowaną przez Pacewicza.
                Ponadto związki partnerskie nie mogą stać się małżeństwami w żadnym razie,
                zwłaszcza zaś nie mogą mieć prawa adopcji dzieci.

vonslavek napisał:

> W jakim średniowieczu? Czy w Polsce działa inkwizycja a może jakaś forma straży
                > katolickiej która wchodzi wam do domów i sprawdza co robicie? Czy w Polsce płon
                > ą
                > stosy? Z waszych durnowatych wypowiedzi wynika że tak. Zresztą dla mnie takie
                > pochody to też właśnie myślenie kategoriami średniowiecza, coś ala tacy
                > biczownicy też chodzi to o pokazanie się.
                > Osobiście gó... mnie to obchodzi czy ktoś jest gejem zoofilem lesbijką,
                > nekrofilem, nie rozumiem po co się z tym obnosić?
                >
              • 24.10.09, 21:16
                z zoofilem i nekrofilem do ogromne nadużycie, i świadczy o sporej nieznajomości
                tematu. Proponuje doczytać, dokształcić się, a potem ewentualnie się wypowiadać.
                Pozdrawiam.
                --
                • 24.10.09, 22:14
                  umasumak napisała:

> z zoofilem i nekrofilem do ogromne nadużycie, i świadczy o sporej nieznajomości
                  > tematu. Proponuje doczytać, dokształcić się, a potem ewentualnie się wypowiadać
                  > .
                  > Pozdrawiam.

Zauważ że nie porównałem nigdzie żadnego z tych zachowań, nadmieniłem tylko że
                  jest mi to obojętne co ci ludzie robią prywatnie (czytaj ze zrozumieniem).
                  Głupie natomiast wydaje mi się łażenie po ulicach i wykrzykiwanie własnych
                  preferencji seksualnych.
                  --
                  www.weu1918-1939.pl/

• 24.10.09, 22:59
                  Nie, nie jest nadużyciem. Jest konsekwencją przeprowadzenia
                  logicznego rozumowania. Jeszcze raz: stosunek seksualny w warstwie
                  znaczeniowej oznacza relacje międzypłciowe. Stymulacja narządów
                  płciowych poza stosunkiem seksualnym określana jest mianem
                  masturbacji. Czy realizuje sie ona bez czy z pomocą różnorakich
                  przyrządów - to sprawa szczegółowa. Czy kopulacja z użyciem zwłok
                  jest nekrofilią czy masturbacją. A skoro trup ma tu takie samo
                  znaczenie stymulujące dla jednej osoby jak ogórek dla drugiej to
                  gdzie leży różnica? Wyróżnienie zoofili, nekrofilii, homofilii /tak,
                  tak, homoseksualizm to okreslenie oswajające homofilię/ różnego typu
                  fetyszyzmów to medyczne określenia służące klasyfikowaniu zboczeń.
                  Nie zmienia to faktu, że wszystkie te zachowania obejmuja draznienie
                  narządów płciowych poza normalnym stosunkiem. Powtarzam - nie ma
                  wiekszego znaczenia jak sie te narzady wtedy drazni - może być to
                  koza, banan, świeca, zwłoki, przedstawiciel tej samej płci, własna
                  reka etc. I nie ma sie o co obrażac. Być wiekszości dewiantom
                  przyjemniej jest zaspokajać popęd z żywym osobnikiem własnego
                  gatunku niż truchłem, ale jakie to ma znaczenie.
                  Kolega sie dokształci, poczyta parę mądrych książek, przemysli
                  temat, a potem możemy sobie podyskutować jak lekarz z oczytanym ale
                  jednak laikiem.
                  • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 09:52
                    > Nie, nie jest nadużyciem. Jest konsekwencją przeprowadzenia
                    > logicznego rozumowania. Jeszcze raz: stosunek seksualny w warstwie
                    > znaczeniowej oznacza relacje międzypłciowe.

Nie. Całe twoje rozumowanie jest "o kant dup@#$" bo to zdanie jest nieprawdziwe.
                    Proponuje zeby sam kolega się dokształcił :) Stosunek seksualny nie oznacza
                    "relacji miedzy płciowych" dowodem na to jest orzecznictwo sądów które stosunki
                    seksualne homoseksualne traktują tak samo jak heteroseksualne a nie jak masturbacje.
        • 24.10.09, 16:00
          Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Geje i lesbijki sa dyskryminowani. Np. jesli taka para jest w zwiazku np.
          kilkanascie lat, w swietle prawa polskiego sa to nadal osoby obce. Wiec w
          przypadku gdy jeden z partnerow po wypadku wyladuje w szpitalu, jego partner nie
          ma zadnych praw jakie ma osoba najblizsza. Moze to byc dramat w sytuacji gdy sie
          walczy o zycie. Ale nawet takie blahe sprawy jak odebranie listow partnera na
          > poczcie sa niemozliwe, a dla malzenstw nie ma problemu. Dlatego powinny byc w
          Polsce zwiazki partnerskie, tak np w Czechach czy na Wegrzech.
          M: Brednia. Kazdy moze zapisac akt notarialny zezwalajacy na wizyty osobie z
          poza normalnej rodziny czy tez odbior listow itp.
          Natomiast staje sie widoczne, ze w POstKomunistycznej Polsce zboczency sa
          obdarzani specjalnymi przywilejami. Warto sie spytac jakim prawem POlicja
          legitymuje obywateli tylko dlatego, ze wyrazaja oni poglady nie podobajace sie
          lobby pederastow?
          • Gość: CMYK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 16:10
            Jeśli plucie w twarz to wyrażanie poglądów, to się obliż.
          • Gość: x108x IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.09, 16:12
            >Kazdy moze zapisac akt notarialny zezwalajacy na wizyty osobie z
            > poza normalnej rodziny czy tez odbior listow itp."

Ty masz chociaż pojęcie co to jest akt notarialny i w jakich przypadkach się go
            stosuje? Najwyraźniej nie, więc nie pisz proszę takich bzdur, bo Twoja ignoracja
            jest rozbrajająca.
          • Gość: Kasia IP: *.cable.ubr04.dals.blueyonder.co.uk 24.10.09, 16:16
            > Kazdy moze zapisac akt notarialny zezwalajacy na wizyty osobie z
            > poza normalnej rodziny

Ale tutaj wcale nie chodzi tylko o wizyty, ale np. o zadecydowaniu czy podjac
            jakas ryzykowna operacje czy nie! Geje i lesbijki sa tutaj ewidentnie
            dyskryminowani, bo nie moga takiej decyzji podjac za partnera jedynie
            "oficjalna" rodzina. Sa pewne sytuacje w zyciu jak np. wypadki gdzie nie nosci
            sie aktu notarialnego caly czas przy sobie... a to ze to trzeba dodatkowo
            oplacic i zorganizowac jest juz dyskryminacja sama w sobie bo malzenstwa tego
            nie potrzebuja a para gejow z 20letnim stazem jak najbardziej. Pomijam juz
            sprawy spadkowe gdzie musza placic podatek od spadku, w przeciwienstwie do
            rodziny! Przeciez polscy geje i lesbijki tez placa w tym kraju podatki i dlatego
            powinny byc zwiaski partnerskie by nie byli dyskryminowani.
            • Gość: miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:38
              Gość portalu: Kasia napisał(a):

> > Kazdy moze zapisac akt notarialny zezwalajacy na wizyty osobie z
              > > poza normalnej rodziny
              >
              > Ale tutaj wcale nie chodzi tylko o wizyty, ale np. o zadecydowaniu
              czy podjac
              > jakas ryzykowna operacje czy nie! Geje i lesbijki sa tutaj
              ewidentnie
              > dyskryminowani, bo nie moga takiej decyzji podjac za partnera
              jedynie
              > "oficjalna" rodzina. Sa pewne sytuacje w zyciu jak np. wypadki
              gdzie nie nosci
              > sie aktu notarialnego caly czas przy sobie... a to ze to trzeba
              dodatkowo
              > oplacic i zorganizowac jest juz dyskryminacja sama w sobie bo
              malzenstwa tego
              > nie potrzebuja a para gejow z 20letnim stazem jak najbardziej.
              Pomijam juz
              > sprawy spadkowe gdzie musza placic podatek od spadku, w
              przeciwienstwie do
              > rodziny! Przeciez polscy geje i lesbijki tez placa w tym kraju
              podatki i dlateg
              > o
              > powinny byc zwiaski partnerskie by nie byli dyskryminowani.

nie pitol kobieto małżeństwo więcej kosztuje niż akt notarialny więc
              to małżeństwa są dyskryminowane bo za owe niby przywileje słono
              zapłaciły
              • 24.10.09, 19:55
                > nie pitol kobieto małżeństwo więcej kosztuje niż akt notarialny więc
                > to małżeństwa są dyskryminowane bo za owe niby przywileje słono
                > zapłaciły

Jak ci małżenstwo za dużo kosztuje to nie musisz go zawierać. Natomiast pozwól
                gejom "słono zapłacić" za owe niby przywileje tak jak to robią pary hetero.
                • Gość: g IP: *.legnica.vectranet.pl 24.10.09, 21:19
                  małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny;
                  jak gej ma chęć niech się żeni
                  • 25.10.09, 01:14
                    i właśnie dlatego potrzebne są związki partnerskie dla
                    nieheteroseksualistów, ciemna maso, ile ci jeszcze trzeba tłumaczyć?
                    • Gość: g IP: *.legnica.vectranet.pl 25.10.09, 08:25
                      calli napisał:

> i właśnie dlatego potrzebne są związki partnerskie dla
                      > nieheteroseksualistów, ciemna maso, ile ci jeszcze trzeba tłumaczyć?

och wybacz wszechwiedzący pacanie mą ignorancję:)

a dlaczegóż to są potrzebne, bo 3% społeczeństwa (w granicach błędu
                      statystycznego:)) sobie tego życzy?
                      • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 09:42
                        >
                        > a dlaczegóż to są potrzebne, bo 3% społeczeństwa (w granicach błędu
                        > statystycznego:)) sobie tego życzy?

Na tym polega poszanowanie praw mniejszosci. Powstały szkoły z jeżykiem
                        białoruskim bo potrzebowało ich mniej niz 1 % społeczeństwa. Powstały podjazdy i
                        windy umożliwiające dostęp osobom na wózkach do urzędów potrzebowała ich
                        niewielka mniejszość. Zalegalizowane zwiazki partnerskie też powinny powstać i
                        zapewniam cię ze "używało" by ich więcej niz 3 procent społeczeństwa (tak
                        przynajmniej jest w krajach gdzie funkcjonują)
                        • Gość: g IP: *.legnica.vectranet.pl 25.10.09, 18:18
                          Różnica jest taka, że potrzebę tworzenia rzeczy wymienionych przez Ciebie
                          dostrzega kilkadziesiąt procent społeczeństwa, a związków partnerskich w dalszym
                          ciągu kilka
                          • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 18:42
                            > Różnica jest taka, że potrzebę tworzenia rzeczy wymienionych przez Ciebie
                            > dostrzega kilkadziesiąt procent społeczeństwa, a związków partnerskich w dalszy
                            > m
                            > ciągu kilka

Możesz przytoczyć jakieś sondaże ? Bo śmiem twierdzić ze mijasz się z prawdą
                            (jakie to modne obecni stwierdzenie :P) Zresztą to i tak sprawa drugorzędna,
                            dyskryminacja mniejszości to podłość bez względu czy ludzie tą dyskryminacje
                            popierają czy nie.
        • Gość: normalny IP: *.chello.pl 24.10.09, 16:22
          A gdzie tu jest ta dyskryminacja, ja jestem z moją narzeczoną 5 lat, wyobraź
          sobie, że nie odbieramy za siebie listów, o szpitalu nie wspomnę a może być
          dramat. Doskonale wiem, że jeśli by mi zależało na tych przywilejach, na innych
          korzyściach to bym zawarł małżeństwo.
          Jakoś nikt nie uważa, że np jest dyskryminowany bo nie może czy ja wiem, leczyć
          ludzi i jest to zarezerwowane tylko dla lekarzy.
          Takie gadanie to zwykła pedalska propaganda.
          • 24.10.09, 16:47
            Gość portalu: normalny napisał(a):

> A gdzie tu jest ta dyskryminacja, ja jestem z moją narzeczoną 5 lat, wyobraź
            > sobie, że nie odbieramy za siebie listów, o szpitalu nie wspomnę a może być
            > dramat. Doskonale wiem, że jeśli by mi zależało na tych przywilejach, na innych
            > korzyściach to bym zawarł małżeństwo.

To Twój wybór, że małżeństwa nie zawierasz. A para gejów czy lesbijek jest takiej możliwości wyboru pozbawiona...
            • 24.10.09, 17:37
              Ale to własnie byłaby dyskryminacja! Chcesz, aby związki
              heteroseksualne musiały zawierać małżeństwa a pedały & Co mogły sie
              tylko rejestrować? Tu nie ma co w prawie grzebać. Czy dziś nie można
              ustanowić sądownie pełnomocnika, ktory ma wszelkie prawa do opieki,
              informacji itd. Ja widzę co innego. Środowiska gejowskie chca
              doprowadzić do zaniku lub nawet zakazu małżeństw. Bo skoro będzie
              mozna po prostu dokonać rejestracji związku partnerskiego... Czy na
              pewno małżeństwa nie zostaną zakazane, jako raniące uczucia osób,
              które ze wzgledu na orientacje seksualną nie chca wchodzić w związki
              heteroseksualne? Że, przesadzam? Komunizm też początkowo wydawał sie
              śmieszny.
              • 24.10.09, 19:25
                Jejku, coz a belkot. Nikt nie chce ani zaniku ani zakazu malzenstw. Srodowiska
                homoseksualistow chca po prostu aby rowniez i oni mogli zawierac malzenstwa, a
                przynajmniej tzw. zarejestrowane zwiazki partnerskie. As simple as that.

--
                Elucidator
                • 24.10.09, 20:42
                  Jak nie rozumiesz, to widzisz bełkot. Gdybyś zechciał pomysleć, może
                  byś zrosumiał. Homoseksualiści tworzą sztuczny problem. Małżeństwo
                  było jest i będzie związkiem kobiety i mężczyny. Próba zmiany
                  znaczenia pojecia małżeństwa będzie kolejnym etapem "zapaści
                  semantycznej". Związki partenerskie sa natomiast mozliwe dzisiaj. Co
                  za problem pójść do notariusza i spisać wzajemne prawa? To co się
                  dzieje jest walka z instytucją małżeństwa.
                  • 26.10.09, 09:29
                    piotrsawr napisał:

> Związki partenerskie sa natomiast mozliwe dzisiaj.

Nieprawda.

> Co
                    > za problem pójść do notariusza i spisać wzajemne prawa?

I już na tej podstawie, na przykład:

- Urząd Skarbowy zgodzi się na wspólne rozliczenie podatkowe obu panów / pań;
                    - po śmierci partnera, ten drugi odziedziczy zapisany majątek bez opłaty spadkowej, dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku regularnego współmałżonka;
                    - może to drobiazg, ale... - liniom lotniczym, które stosują ulgi w cenie biletów dla współmałżonków, też na pewno wystarczy notarialny spis wzajemnych praw, żeby i w przypadku pary jednopłciowej taką ulgę zastosować;
                    itd., itp.

> To co się
                    > dzieje jest walka z instytucją małżeństwa.

A może walką o własne prawa?
            • Gość: ... IP: *.lanet.net.pl 24.10.09, 18:04
              Małżeństwo, to związek dwojga ludzi płci przeciwnej.

• 24.10.09, 19:25
                To tylko kwestia definicji.

--
                Elucidator
                • 24.10.09, 20:45
                  Definicji powiadasz. Kwestie znaczenia definicji bardzo dogłębnie
                  wyłozył Orwell w 1984. Trzeba dalej tłumaczyć?
            • 24.10.09, 19:46
              Każdy gej może ożenić się z kobietą, a każda lesbijka może wyjść za mężczyznę. Nie ma tu żadnego dyskryminowania. Mężczyzna może zawrzeć związek małżeński tylko z kobietą i vice versa. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy.
              --
              "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani."
              FELIKS DZIERŻYŃSKI
            • Gość: Leon IP: 212.106.31.* 24.10.09, 22:43
              gejów może być dwóch a lesbijki dwie. Nie udawajmy że jest inaczej,
              bo nie jest, tyle milionów ludzi jest na świecie wskutek miłości
              gejów i lesbijek?
        • Gość: Spartanin IP: *.chello.pl 24.10.09, 17:58
          Bzdura i manipulacja. Każdy może przejść się do notariusza i w formie umowy
          cywilno - prawnej uregulować sprawy dziedziczenia,spadkowe czy tychże odwiedzin
          w szpitalu. Co do odbioru listu na poczcie - wystarczy upoważnienie.
        • Gość: transparente IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 22:34
          na kazdej poczcie u kirownika/czkijest zeszycik, w którym można
          upoważnić dowolną - obcą lub bliska osobe do odbioru korespondencji.
          pzdr
        • Gość: hanwon4 IP: *.centertel.pl 25.10.09, 12:14
          jaka dyskryminacja???Po prostu jedno drugiemu daje upowaznienie
          notarialne i po krzyku.Trzeba tylko troche ruszyć glowa a nie
          pedalskim tyłkiem.
      • 24.10.09, 15:53
        Gość portalu: asdasdsad napisał(a):

> a taka afera...

Tylko 100 osób, ale wystarczyło, by prawacy niezdrowo się podniecili.

• Gość: Zetik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 17:58
          Wcale się nie dziwie. Widok młodego lewactwa idącego za rączki z towarzyszami
          rowerzystami jest wyjątkowo irytujący.
    • 24.10.09, 14:46
      Wytrzymajcie Geje,jesteśmy z Wami,europa!
      • Gość: Max IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 16:03
        wczechpolacy to jak kazdy widzi prymitywy i prostaki tak samo jak to nop czy ja
        tam sie to nazywa
        • Gość: lux IP: 80.50.54.* 24.10.09, 16:22
          ja widzę, że prymitywem i prostakiem jesteś gościu ty - dość już tej
          pogardy dla normalnych ludzi ze strony odmieńców i kochających z
          drugiej strony!
          • 24.10.09, 19:14
            lux napisał(a): > ja widzę, że prymitywem i prostakiem jesteś gościu
            ty - dość już tej
            > pogardy dla normalnych ludzi
            --------------------
            Lux, jeśli to zakapturzone tałatajstwo podskakujące we Wrocławiu na
            rynku i wykrzykujące chamskie odzywki to są "normalni ludzie", a nie
            prymitywy i prostaki to już wiem kim jesteś i jak wyglądasz...

• Gość: Szwindel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 00:12
              Przecież nikt nie zabrania im robić w swoich norkach co chcą,
              np. na drutach i wcale nie muszą się z tym obnosić po mieście.
              I wcale nie chodzi tu o żadną nietolerancję ale prowokowanie
              tubylców przez mniejszość której podobno w Polsce nie ma,
              a dla której kopulowanie z 13-sto letnimi dziewczynkami jest
              rzeczą normalną.
            • Gość: lux IP: 80.50.54.* 25.10.09, 21:22
              tałatajstwo, chamskie, prymitywy, prostaki - dosyć agresji wobec
              ludzi. Jesteście mocni w gębach i obscenicznych zachowaniach. To
              wasza agresja budzi protest!
      • Gość: Apasz IP: *.e-wro.net.pl 24.10.09, 19:56
        wasza Europa gnije od odbytu ;)
    • 24.10.09, 14:55
      Szczerze mówiąc w tym przypadku, jedynymi osobami którym można
      współczuć ich ograniczenia, są szanowni państwo z NOPu i dzieci O.
      Rydzyka.

• Gość: tim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 15:00
        Tobie można współczuć za twoją nietolerancję wobec tych środowisk !
        • 24.10.09, 16:13
          Nie można tolerować antyludzkiej
          zwierzęcej otwartej nienawiści
          wszelkiej maści ograniczonych intelektualnie
          i moralnie faszystów i dresiarzy.

Wystarczy popatrzeć wstecz
          i zobaczyć kto odpowiada za rozwój świata.
          Otóż indywidualiści i jednostki
          a nie narodowe masy hien prostego luda
          kierujacego się tylko własnym strachem i pursym brzuchem.

Światem kierują nie głupi a mądrzy,
          rządzą anarchisci, poeci, artyści, naukowcy.
          Każdy z nich jest osobą samodzielnie myślącą
          i w nikim nie ma bezinteresownej, ślepej nienawiści.
          Po prostu rozumieją świat i znają swoje miejsce.
          A hołota zawsze będzie szczekać na wszystko czego nie rozumie.
          Zadaniem człowieka jest tych ldzi uczlowieczać
          i dbać żeby ludzkosć uporała się z własną , prymitywną zwierzęcą naturą.
          • Gość: rechot IP: *.punkt.pl 24.10.09, 16:40
            Oczywiście kolego.Dlatego precz z DEMOKRACJĄ!!!Niech żyje
            MONARCHIA!!!I wreszcie uczłowieczajmy narodową bandę zaczynając od
            drugiej dziurki.
            • 24.10.09, 17:49
              proletarjackie.

Po prostu kartoflom daje się złudzenie
              że mają jakies znaczenie.
              Ot i cała filozofia.
              A na szczycie ci sami panowie.
          • Gość: gaall IP: 212.76.37.* 25.10.09, 21:01
            Zenujace sa twoje wywody o "antyludzkiej,[prostackiej zwierzecej" itd.powiadasz
            swiatem kieruja...... znajacy swoje miejsce. BYDLO po ciemku trafi do obory zna
            swojwe miejsce. Natomiast czlek swiatly rozumny jest wszedzie na swoim miejscu.
            Tak Ty wychodzac na ulice w swojej paradzie usilujesz zmusic wszystkich do
            widzenia cie jako swiatlego? I co?
            • 27.10.09, 07:41
              No tak, pytasz co mi po krzyczeniu do stada krów,
              żeby nie szło na rzeź,
              żeby nie dało się zniewolić
              chciwym, obłudnym
              i krwiożerczym pastuchom.

Tylko, że w tym stadzie mogą być jeszcze ludzie.

Wolna wola i rozum czyni człowieka.
              Kościół zamienia człowieka w bydlę
              a później pożera powoli przerzuwając
              do ostatniej kosteczki.

• 27.10.09, 07:43
                żuć przeżuwać przeżuwać
                nie przerzuć przerzucić
        • 24.10.09, 17:01
          a czy ja ich nie toleruję? niech sobie żyją, byleby nie wchodzili w
          drogę innym . to, że mi ich żal to już osobna sprawa.
          • Gość: michalng IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 09:58
            > a czy ja ich nie toleruję? niech sobie żyją, byleby nie wchodzili w
            > drogę innym . to, że mi ich żal to już osobna sprawa.

To na czym polega twoja tolerancja ? Ze mogą sobie żyć o ile ich nie widzisz ?
            To tak jak ze szczurami. Wszyscy wiemy ze są i gdzieś sobie żyją i póki ich nie
            widzimy to je tolerujemy, jak się "pokażą" to robimy deratyzacje.
      • Gość: yegi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 15:09
        szczerze mowiac podaj jakis sensowny argument...
    • Gość: Pol-Pot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 14:59
      Cóż dżentelmeni z NOPu, nie są moimi ulubieńcami ale niekiedy są użytecznymi
      idiotami. Dzisiaj będę im kibicował.
      • Gość: trelemorele IP: 193.195.120.* 24.10.09, 15:18
        nie rozumiem czemu w PL nadal uwaza sie, ze to z kim i jak ktos
        uprawia sex jest istotne... to sie zmieni z czasem. Pewnie zajmie to
        jakies 20-30 lat ale w koncu bedzie normalniej. I nie ludzmy sie,
        calkowitej tolerancji nigdzie nie ma i nie bedzie. taka juz ludzka
        natura
        • Gość: Pol-Pot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 15:24
          > nie rozumiem czemu w PL nadal uwaza sie, ze to z kim i jak ktos
          > uprawia sex jest istotne... to sie zmieni z czasem. Pewnie zajmie to
          > jakies 20-30 lat ale w koncu bedzie normalniej. I nie ludzmy sie,
          > calkowitej tolerancji nigdzie nie ma i nie bedzie. taka juz ludzka
          > natura

Ależ niech sobie robią w łóżku co chcą. Ich sprawa, nie chce tylko oglądać
          przemarszu dewiantów. Poniewaz to niczemu nie służy. Żadna z nich mniejszość
          czy większość. Upodobania seksualne są tylko preferencjami i jako takie nie
          można ich używać do podziału ludzi na mniejszość i większość. Wedle tych chorych
          kryteriów można robić marsze wielbicieli bagietek, joggingu, masturbacji i
          innych głupot.
          • 24.10.09, 15:44
            > Ależ niech sobie robią w łóżku co chcą. Ich sprawa, nie chce
            > tylko oglądać przemarszu dewiantów. Poniewaz to niczemu nie
            > służy. Żadna z nich mniejszość czy większość. Upodobania
            > seksualne są tylko preferencjami i jako takie nie
            > można ich używać do podziału ludzi na mniejszość i większość.
            > Wedle tych chorych kryteriów można robić marsze wielbicieli
            > bagietek, joggingu, masturbacji i innych głupot.

Dokładnie tak... za każdym razem gdy słyszę o kolejnej paradzie gejów czy innych
            tam pedałów, milsza memu sercu staje się perspektywa głosowania na Giertycha czy
            choćby przynajmniej Korwina (który ich wszystkich pieszczotliwie nazywa homosiami)
            • 24.10.09, 17:08
              lechujarek napisał:

> Dokładnie tak... za każdym razem gdy słyszę o kolejnej paradzie gejów czy innych
              > tam pedałów, milsza memu sercu staje się perspektywa głosowania na Giertycha czy
              > choćby przynajmniej Korwina (który ich wszystkich pieszczotliwie nazywa homosiami)

A co jest złego w głosowaniu na LPR czy UPR? (Powód obojętny).
            • Gość: xx IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 19:53
              takie ciemne ,prymitywne,glupie poglady sa powodem dla ktorych takie parady sa
              porzytezne i potrzebne.
          • Gość: !1111111111 IP: *.anonymouse.org 24.10.09, 16:07
            "Ich sprawa, nie chce tylko oglądać przemarszu dewiantów. Poniewaz to
            niczemu nie służy."

A ja nie chcę oglądać przemarszu w Boże Ciało, ponieważ uważam, że to
            niczemu nie służy. I wzorem NOPu zakładam organizację NWP- Narodowa
            Walka z Procesjami, palec do budki!
            • 24.10.09, 18:34
              ja, ja, zglaszam sie!
          • Gość: xfb IP: *.wroclaw.mm.pl 24.10.09, 16:13
            no raczej!! to oni dzielą społeczeństwo. jak się jest w związku hetero bez slubu
            to też nie ma się jakichśtam przywilejów i jakoś nikt nie drze mordy z tego
            tytułu. róbcie co chcecie. ale WON od adopcji
            • Gość: dodo IP: *.a1.net 24.10.09, 16:38
              a co, przygarniesz sierotke? dlaczego odmawiasz dzieciom ciepla rodzinnego,
              chyba lepiej zeby mialo rodzine homoseksualna niz mieszkalo w sierocincu.
              Przeciez nie bedzie to mialo zadnego wplywu na preferencje seksualne dziecka.
              Dzieci nie maja problemu z akceptacja innych, bo jeszcze ich spoleczenstwo nie
              "urobilo", poza tym maja szanse na normalne zycie, ktorej inaczej moglyby nigdy
              nie miec.
              Powiedz to wprost takiemu dziecku - nie mozesz miec rodziny, bo pary
              heteroseksualne cie nie chca, a ja nie pozwole homoseksualistom cie adoptowac.
              • Gość: wrocławianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:06
                To "ciepło rodzinne" w wykonaniu dwóch "tatusiów" pewnie wygląda inaczej niż w
                normalnej rodzinie.
                • 24.10.09, 22:49
                  A na czym taka roznica mialaby polegac?

--
                  Elucidator
                • 24.10.09, 23:22
                  Gość portalu: wrocławianin napisał(a):

> To "ciepło rodzinne" w wykonaniu dwóch "tatusiów" pewnie wygląda inaczej niż w
                  > normalnej rodzinie.

Co to jest "normalna rodzina"?? Proszę zdefiniować. Czy Matka, bądź Ojciec
                  samotnie wychowujący dziecko, to nienormalna rodzina? Jeśli tak, to co 3 Polak
                  jest nienormalny! :) Gratuluję!

--
                  publicznej.
                • Gość: ZXDgv IP: *.wroclaw.mm.pl 25.10.09, 11:19
                  znam pedałów i znam lesbijki, i jedni i drugie parzą się z kim popadnie, gdzie
                  popadnie, nieważne stary/a, młody/a chory/zdrowy, brzydki/ładny... ci ludzie nie
                  są w stanie utrzymać stałego, dłuższego związku bo ich swędzi i ciągle szukają
                  doznań. wszystko się toczy wokół dupy i ru...ia. takich jest większość
              • Gość: ... IP: *.lanet.net.pl 24.10.09, 18:09
                "Normalne" życie dziecka, mającego dwóch tatusiów? To już przegięcie. Są homo,
                ich sprawa, co robią w łóżku. Ale, do diabła, niech nie epatują takimi
                preferencjami publicznie. W końcu nikt z nas nie organizuje głupawych marszy,
                żeby publicznie wrzeszczeć co robi w sypialni i z kim.
              • 24.10.09, 18:31
                Posługujesz się prymitywną manipulacją. Tego rodzaju manipulacja, szczególnie dotycząca dzieci, powinna być karana. Właśnie dlatego, że dzieci przyjmują świat dorosłych bez zastrzeżeń - powinny być szczególnie chronione przed przestępcami i wszelkiej maści dewiantami.

Gdyby organizatorzy takich marszów musieli pokrywać koszty zabezpieczenia przez policję - tego rodzaju imprezki natychmiast zniknęłyby z ulic.

--
                • 24.10.09, 22:52
                  Na czym ma polegac jakies zagrozenie dla dziecka jezeli bedzie wychowywane przez
                  dwie kobiety albo dwoch mezczyzn?

Ponadto: Gdyby nie bylo zagrozenia ze strony agresywnych nazioli, to ochrona
                  policyjna nie bylaby potrzebna.

--
                  Elucidator
                  • 24.10.09, 23:04
                    My dorośli nie przyjmujemy za normę dwóch całujących się facetów, głaszczących
                    się po pleckach, przytulających się. Dziecko jest jak kalka. Jeśli tego nie
                    wiesz, to przypomnij sobie dzieciństwo.

--
                    • 24.10.09, 23:27
                      Nie przyjmujemy za norme bo tak zostalismy wychowani/zaindoktrynowani. W innych
                      kulturach, n.p. w starozytnej Grecji, nikomu to nie przeszkadzalo - i wcale nie
                      bylo tam wiecej homoseksualistow niz teraz.

--
                      Elucidator
                      • 25.10.09, 13:12
                        ...przeszkadzało. I nie byłam zindoktrynowana. Świetnie pracowało mi się z
                        homisiem, który mawiał, że te wszystkie pikiety to też rodzaj bojówkarzy, którzy
                        kręcą wodę na młyn. Po paru latach mogę mu przyznać rację.
                        --
              • 24.10.09, 22:48
                Masz calkowita racje. Tyle ze nie w Polsce: Jak tacy rodzice nie byli by doskonalymi rodzicami, to pelne prawdziwie katolickiej milosci blizniego polskie otoczenie takich dzieci zaszczulo by je na smierc.

Gość portalu: dodo napisał(a):

> a co, przygarniesz sierotke? dlaczego odmawiasz dzieciom ciepla rodzinnego,
                > chyba lepiej zeby mialo rodzine homoseksualna niz mieszkalo w sierocincu.
                > Przeciez nie bedzie to mialo zadnego wplywu na preferencje seksualne dziecka.
                > Dzieci nie maja problemu z akceptacja innych, bo jeszcze ich spoleczenstwo nie
                > "urobilo", poza tym maja szanse na normalne zycie, ktorej inaczej moglyby nigdy
                > nie miec.
                > Powiedz to wprost takiemu dziecku - nie mozesz miec rodziny, bo pary
                > heteroseksualne cie nie chca, a ja nie pozwole homoseksualistom cie adoptowac.

--
                Elucidator
            • 24.10.09, 17:11
              Gość portalu: xfb napisał(a):

> no raczej!! to oni dzielą społeczeństwo. jak się jest w związku hetero bez slubu
              > to też nie ma się jakichśtam przywilejów i jakoś nikt nie drze mordy z tego tytułu.

Byłby ostatnim idiotą, gdyby darł, skoro to jego własny wybór.
              Homoseksualiści wyboru nie mają.
          • Gość: 123 IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.09, 16:15
            >Ależ niech sobie robią w łóżku co chcą. Ich sprawa, nie chce tylko oglądać
            > przemarszu dewiantów. Poniewaz to niczemu nie służy.

100% racji. Ja na przykład nie mam ochoty oglądać katolickich procesji. W końcu
            to niczemu nie służy. Religia jest tylko preferencją i jako taka nie może być
            użyta do podziału ludzi na mniejszość i większość. W związku z tym chciałbym,
            aby katolickie procesje zostały zakazane. A w łóżku niech sobie katolicy robią,
            co chcą. Oczywiście zgadzasz się ze mną? :]
            • Gość: dgh IP: *.wroclaw.mm.pl 25.10.09, 11:17
              a ja nie chcę widzieć ani klechów z obrazkami ani obrzydliwych ciot i lesb.
              popatrz na tą grubą torbę w brylach i fioletowej bluzce ( pierwsze zdjęcie)
              takim czymś można straszyć...
          • 24.10.09, 17:03
            Gość portalu: Pol-Pot napisał(a):

> Wedle tych chorych
            > kryteriów można robić marsze wielbicieli bagietek, joggingu, masturbacji i innych głupot.

A myślisz, że jakby jacyś chętni byli na "marsz wielbicieli bagietek [czy] joggingu", to ktoś by im tego zabronił? Na pewno nie.
        • Gość: kate IP: *.dsl.bell.ca 24.10.09, 16:36
          Moze i tolerancji nie ma, ale nie ma az takiej nienawisci.
          A nikomu do glowy nie przyszedl taki pomysl, zeby sobie przeszli,
          przeczytali swoje postulaty i rozeszli sie do domow.Co komu to
          przeszkadza.TAka sama manifestacja jak koscielne "manifestacje" o
          roznych porach roku, ze nie wspomne coniedzielne nadawanie mszy na
          zewnatrz kosciola na cala sile razenia megafomu.Komus to tez moze
          przeszkadzac, nawet jak katolik.
          Sa kraje gdzie manifestacje gejowskie sobie przechodza, na drodze
          spotkaja przeciwnikow ktorzy sobie pokrzycza cos przeciwko i potem
          kazdy sie rozchodzi.Ale w Polsce to za kazdym razem musi byc rozruba.
        • Gość: rechot IP: *.punkt.pl 24.10.09, 16:47
          > uprawia sex jest istotne... to sie zmieni z czasem. Pewnie zajmie
          to
          > natura
          Przyjacielu, nie rozumiesz.Narodowców nie interesuje to kto z kim i
          w jaki sposób uprawia sex.Ich interesuje to, iż homoseksualne grupy
          żądają z tego tytułu przywilejów.No chyba to nie jest sprawiedliwe?
          Jeżeli Ty uważasz to za normalność, to ja postuluję nadać prawa
          innym mniejszościom, np. mniejszości nieśmiałych mężczyzn, by raz na
          2 tygodnie mogli się seksić z dowolnie wybraną kobietą.Co Ty na to?I
          oczywiście ma to być usankcjonowane prawem.
          • 24.10.09, 17:28
            Gość portalu: rechot napisał(a):

> Przyjacielu, nie rozumiesz.Narodowców nie interesuje to kto z kim i
            > w jaki sposób uprawia sex.Ich interesuje to, iż homoseksualne grupy
            > żądają z tego tytułu przywilejów.

Mógłbyś sprecyzować (najlepiej przedstawiając w punktach), jakich to przywilejów żądają homoseksualne grupy "z tego tytułu"?

> No chyba to nie jest sprawiedliwe?

Oczywiście, że byłoby niesprawiedliwe, gdyby było.
            Ale może ja się mylę i Ty jednak przedstawisz te punkty, o które wyżej proszę.

> Jeżeli Ty uważasz to za normalność, to ja postuluję nadać prawa
            > innym mniejszościom, np. mniejszości nieśmiałych mężczyzn, by raz
            > na 2 tygodnie mogli się seksić z dowolnie wybraną kobietą. Co Ty na to?

Dlaczego tylko "raz na 2 tygodnie"? Niechby nawet parę razy dziennie...

> oczywiście ma to być usankcjonowane prawem.

Częstotliwość stosunków seksualnych chcesz sankcjonować prawem?! Ciekawość...
            • Gość: Pol-Pot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 18:29
              > Mógłbyś sprecyzować (najlepiej przedstawiając w punktach), jakich to przywil
              > ejów
              żądają homoseksualne grupy "z tego tytułu"?

Żądają naszej miłości. Jeżeli ich nie lubimy to jesteśmy homofobami.
              • 24.10.09, 22:55
                Nie zadaja milosci tylko zeby nie byli nienawidzeni.

--
                Elucidator
              • Gość: teczowa koloratka IP: *.cable.ubr04.aztw.blueyonder.co.uk 24.10.09, 23:25
                jezeli jestes Chrzescijsaninem, to chyba jasne ze masz kochac nawet gejow - jest
                wyraznie powiedziane "kochaj blizniego swego jak siebie samego" Pismo swiete
                nie mowi wszak "za wyjatkiem gejow".
          • Gość: Apos IP: *.cust.tele2.se 24.10.09, 20:51
            Jakich przywilejow ? Zadaja rownosci wobec plci.
            W Szwecji wlasnie zatwierdzono prawo rownosci wobec plci.
            Malzenstwo jest i dla hetero i dla homo. Ba, nawet kosciol szwedzki
            zdecydowal, choc oczywiscie jest jakis tam procent przeciwnikow, ze
            bedzie udzielal slubu homo.
            Po prostu w Skandynawii maja inne problemy niz kto z kim spolkuje.
            • Gość: G IP: *.legnica.vectranet.pl 24.10.09, 21:21
              no więc sprawa jest prosta: emigrujta to skandynawii:)
          • 24.10.09, 22:54
            Czy moglbys wyszczegolnic o jakie tutaj chodzi przywilje?

--
            Elucidator
        • 24.10.09, 17:07
          za 30 - 40 lat sex z noworodkiem bedzie norma.
          • 24.10.09, 17:34
            cosmos_1999 napisała:

> za 30 - 40 lat sex z noworodkiem bedzie norma.

Nie sądzę; noworodek nigdy nie zostanie uznany za dość dojrzałego, żeby w tej kwestii wyrazić własne zdanie. Założenie, że seks z nim go krzywdzi, jest, zatem, ze wszech miar słuszne i wątpię, czy kiedykolwiek ulegnie zmianie.
          • 24.10.09, 23:29
            Jeszcze jeden duren co nie odroznia homoseksualizmu od pedofilii.

--
            Elucidator
        • 24.10.09, 20:28
          Gość portalu: trelemorele napisał(a):

> uprawia sex jest istotne... to sie zmieni z czasem. Pewnie zajmie to
          > natura

No właśnie, trzeba zdegenerowac i sie stać jak na zachodzie który za 30 lat
          będzie dołączony do Islamskiego Imerium. Idź się powiesić.
    • 24.10.09, 15:12
      społecznego przyzwolenia na homo-adopcje nigdy nie będzie !!!!
      • Gość: olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 15:18
        • Gość: trelemorele IP: 193.195.120.* 24.10.09, 15:20
          jak zaczniemy przekierowywac ich to jak zagwarantujesz, ze ciebie
          tez za pare lat ktos nie przekieruje? ;)
      • 24.10.09, 17:39
        kalam07 napisał:

> społecznego przyzwolenia na homo-adopcje nigdy nie będzie !!!!

Podejrzewam, że z tym "nigdy" to się jednak mylisz, ale gdzie w artykule choć
        wspomniano o "homo-adopcjach"?
      • 24.10.09, 22:58
        W Polsce tak, ale do czasu. :)

--
        Elucidator
    • 24.10.09, 15:20
      Narodowców nie popieram, Rydzyka nienawidzę, ale pedały też mi się nie podobają
      • Gość: Pol-Pot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.10.09, 15:34
        To znaczy, że jesteś żydem i homofobem :)
      • Gość: daswars IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 15:37
        Mnie tez,nawet napisze ostrzej. Nienawidze wszelkie odmiany
        socjalizmow, komunistow i homoseksualne psychozy. Czy obecne
        epidemie, to jakies walki biologiczne?
        • 24.10.09, 17:42
          Gość portalu: daswars napisał(a):

> Mnie tez,nawet napisze ostrzej. Nienawidze wszelkie odmiany
          > socjalizmow, komunistow i homoseksualne psychozy. Czy obecne
          > epidemie, to jakies walki biologiczne?

Skądże?!

Zielone ludziki przylazły i przywlokły...
    • 24.10.09, 15:31
      skierować do najbliższej przychodni.
      Zorganizować białą sobotę, przebadać wszystkich u seksuologa i
      skierować na terapię.
      • Gość: daswars IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 15:39
        Czy masz na mysli obowiazkowe badania hiv? Ale kto ma za to placic?
        Podatnik?
        • 24.10.09, 19:12
          urządzić "białą sobotę", przebadać wszystkich i zapisać odpowiednią
          terapię.
      • Gość: psycholog IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 15:53
        O jakiej terapii mówisz? Może o tej, którą proponuje Kościół Katolicki? Tzn. tę,
        która zakłada, że homoseksualizm jest cechą tylko i wyłącznie wrodzoną, i że
        każdego takiego "nieszczęśliwca" można uleczyć? WHO już dawno skreśliło
        homoseksualizm z listy chorób, więc nie można mówić, że ktoś jest choroby, bo
        jest gejem czy lesbijką. Radzę osobie, która wypisuje tego typu komentarze, by
        lepiej zapoznała się z tematem, a dopiero potem prezentowała swoje stanowisko.
        Terapia konwersacyjna zakłada, że można zmienić orientację seksualną z homo na
        hetero, u każdego geja, bez wyjątku. WHO, amerykańskie środowisko
        psychiatryczne, ludzie nauki jak i większość psychologów czy seksuologów jest
        zdania, że jest to metoda NIEETYCZNĄ, niezgodna z kodeksem terapeuty, ponieważ
        ignoruje wiedzę naukową o godzi w godność człowieka. Są osoby, które nie
        akceptują swojej orientacji. Nie dziwie się, dlaczego takie zjawisko występuje-
        wystarczy przejrzeć pełne agresji komentarze choćby tutaj na forum. Takie osoby
        szukają pomocy u osób, które twierdzą, że są w stanie wyleczyć. Według badań
        naukowych skuteczność takiej terapii, to 0,3% czyli prawie żadna. Ponadto
        wyrządzą więcej szkód niż korzyści: osoby, które zgodzą się jej poddać częściej
        popadają w depresje, mają myśli samobójcze, źle się czują ze sobą. Jednym z
        elementów takiej terapii jest onanizm przed filmem pornograficznym z nagimi
        kobietami.
        Wiem, że nie warto odpisywać na wiadomość o takim poziomie, bo tam nie było
        żadnych argumentów racjonalnych, ale chciałem zaprezentować tutaj stanowisko
        psychologów i seksuologów (do których owy przedmówca odsyła [sic!]), które
        cechują się otwartością i akceptacją, które traktuje homoseksualizm jako
        wrodzoną cechę.

A jak Ty byś się czuł, gdyby Ci ktoś sugerował lub narzucił zmianę orientacji
        seksualnej
          No, jeżeli wyznawcy księgi chcą leczyć homoseksualistów wychowaczymi
          rozmowami, to chyba raczej nie uznają, że jest to cecha wrodzona ;)
          A w dużej mierze jest (choć raczej nie ma genu homoseksualności) -
          orientacja płciowa jest determinowana hormonalnie w rozwoju
          płodowym. I mamy całe spektrum: od dużej większości osobników o
          orientacji zgodnej z płcią genetyczną, poprzez pewną ilość
          potencjalnie biseksualnych do homoseksualnych. Homoseksualizm został
          wykreślony z rejestru chorób, ale nie da się ukryć, że jest to
          zaburzenie rozwojowe (koniec z przekazywaniem swoich genów).
          Oczywiście zwolennicy homos uważają, że homos wspomagają swoich
          braci i siostry życiowo, a więc zwiększaja szanse przekazania swoich
          genów ("schowanych w krewnych"), ale dowodów na to nie ma żadnych.
          Więc właściwie, to jest to jednak choroba...
          Ale leczyć "zatwardziałych homoseksualistów" oczywiście się nie da,
          bo trzeba by dokonac zmian strukturalnych w mózgu. No, można
          oczywiście przekonywać homoseksualistów biseksualnych (to są zapewne
          te "uleczone" przypadki), ale po co?
          • Gość: psycholog IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 16:23
            Mylisz homoseksualizm z bezpłodnością, która jest chorobą. Każdy homoseksualista
            jest w stanie przekazać swoje geny, ale nie czuje takiej potrzeby. W pewnych
            przypadkach można mówić o zaburzeniach: np. w wojsku lub więzieniu, kiedy ktoś
            zaczyna uprawiać seks z osobami tej samej płci, lub kobieta po gwałcie nie ma
            zaufania do mężczyzn i zaczyna szukać sobie kobiety. Takie przypadki zapewne
            można wyleczyć i wrócić do stanu przed. Jest wiele spojrzeń na homoseksualizm,
            ja nikogo nie krytykuje, że ma takie czy inne. Ja uważam i wierzę w moje
            przekonania i uważam za uzasadnione, że homoseksualizm jest cechą wrodzoną, z
            którą się przychodzi na świat.
            • Gość: daswars IP: *.pools.arcor-ip.net 24.10.09, 16:29
              Wierzyc kazdy moze.... i w tym nie rozni sie od bredniactwa pana
              Rydzyka i podobnych psycho-kato-guru. Prawda i badania. Kto i gdzie
              w Polsce/Europie takowe prowadzi w temacie homo i gdzie sa
              publikowane - linki plisss panie/pani psycholog.
              • Gość: wyszukiwarka IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 16:36
                Wyszukiwarka naukowa google się kłania.
              • 24.10.09, 17:47
                Gość portalu: daswars napisał(a):

> Wierzyc kazdy moze.... i w tym nie rozni sie od bredniactwa pana
                > Rydzyka i podobnych psycho-kato-guru. Prawda i badania. Kto i gdzie
                > w Polsce/Europie takowe prowadzi w temacie homo i gdzie sa
                > publikowane - linki plisss panie/pani psycholog.

O Googlach słyszałeś?
            • 24.10.09, 16:36
              Przyjarałeś, czy się wygłupiasz? ;)
              Nie piszę o bezpłodności, tylko o nieprzekazywaniu genów!
              Twoja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Moja też.
              Zapewne większośc homoseksualistów ma tak sillenie zdeteminowane (na
              poziomie struktury mózgu) preferencje, że nie da sie ich zmienić
              (zapewne też olbrzymia wiekszość heteryków), ale
              część "praktykujących" hetero i homo mozna przekwalifikować ;)
              A, że wykreslenie homoseksualizmu ze spisu chorob było czynem
              propagandowym, a nie naukowym, to inna sprawa (swoja drogą, prawie
              40 lat temu, to niezbyt wiele wiedzieliśmy o funkcjonowaniu mózgu).
              To raczej dyskusja filozoficzna, czy można poświęcić prawdę dla
              polepszenia doli dyskryminowanej grupy (jaka to niewatpliwie wówczas
              byli homos).
              • 24.10.09, 18:00
                draq napisał:

> Nie piszę o bezpłodności, tylko o nieprzekazywaniu genów!

A kto ci powiedział, że homoseksualiści nie przekazują genów?
                Mało to panów żeni się (dla zachowania pozorów oraz - właśnie - dla przekazania genów), ma dzieci, a potem żony zastają takiego w małżeńskim łożu z kochankiem...

> Zapewne większośc homoseksualistów ma tak sillenie zdeteminowane (na
                > poziomie struktury mózgu) preferencje, że nie da sie ich zmienić
                > (zapewne też olbrzymia wiekszość heteryków), ale
                > część "praktykujących" hetero i homo mozna przekwalifikować ;)

Masz rację: brainwashing to potęga, ale gdy tylko ustanie, człowiek wraca do właściwych sobie preferencji.

> A, że wykreslenie homoseksualizmu ze spisu chorob było czynem
                > propagandowym, a nie naukowym, to inna sprawa

A skąd ty to wiesz i jak poznałeś różnicę?

• 24.10.09, 16:59
              rozmnażania się to znaczy, że jest chory.
              Np. po tym rozpoznaje się czy zwierzęta trzymane w niewoli (np. w
              ZOO) się dobrze zaklimatyzowały.
              Jeżeli się nie rozmnażają - coś jest nie tak.
              • Gość: happy IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 17:13
                Co to jest naturalna potrzeba rozmnażania?

A wiesz, co to jest naturalne prawo do szczęścia?
                • 24.10.09, 19:04
                  możesz być szczęśliwy?
                  Lecz się bo u Biedronia szcześcia nie znajdziesz.
              • 24.10.09, 19:24
                w.i.l napisał:
                Jeżeli nie czuje naturalnej potrzeby normalne rozmnażania się to
                znaczy, że jest chory.
                ---------------
                Czyli, twoim zdaniem, księża katoliccy są chorzy? Bo coś z nimi nie
                tak...
            • 24.10.09, 23:18
              Masz racje co do bezplodnosci vs. homoseksualizmu.

Natomiast kwestia kiedy w zyciu orientacja seksualna sie ksztaltuje to nie sprawa wiary lecz wiedzy. A wiedza na ten temat nie jest jeszcze pelna. Bardzo wiele wskazuje na to ze orientacje seksualne rzeczywiscie ksztaltuja sie w okresie plodowym, czyli ze ludzia tak sie rodza, ale nie jest to jeszcze do konca udowodnione. Jest to jak na razie naukowo najbardziej przekonujaca, najlepiej udokumentowana i najbardziej prawdopodobna, ale tylko hipoteza.

--
              Elucidator
              • Gość: hmmm... IP: *.lanet.net.pl 25.10.09, 18:22
                To jak wytłumaczysz fakt, że ludzie przez wiele lat będący w satysfakcjonujących
                związkach heteroseksualnych, nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, po poznaniu
                jakiegoś homo, zmieniają orientację? No i od razu stają się agresywni wobec
                heteroseksualnych?
          • Gość: akako IP: *.hsd1.va.comcast.net 24.10.09, 16:52
            czywiście zwolennicy homos uważają, że homos wspomagają swoich
            > braci i siostry życiowo, a więc zwiększaja szanse przekazania swoich
            > genów ("schowanych w krewnych"), ale dowodów na to nie ma żadnych

A toerie samolubnego genu znasz? A mrowki robotnice ktore tez sie nie
            rozmnazaja, za to opiekuja sie mlodymi?

• 24.10.09, 23:11
            Zgadzam sie z prawie wszystkimi punktami ktore poruszasz, ale:

1) Pojecie "choroba" jest w sporym stopniu uwarunkowane kulturowo a nie tylko
            czysto medycznie: w roznych kulturach i okresach historycznych traktowano i
            nadal roznie traktuje sie rozne zjawiska, jako choroby lub nie-choroby, i nie
            tylko z powodu roznego stopnia wiedzy. Pojecie to jest wiec w pewnym sensie
            wzgledne.

2) Rozmnazanie sie nie jest jedynym bodzcem zycia. W wielu gatunkach ssakow, i
            zreszta nie tylko ssakow, tylko niektore samce, ta najsilniejsze lub
            najsprytniejsze, przekazuja swoje geny. Wiele samcow w tych gatunkach, i
            przypuszczalnie tez sporo samic, nigdy nie zostaje rodzicami. A mimo to gatunki
            te nadal istnieja.

--
            Elucidator
        • 24.10.09, 16:55
          Jest tylko norma i chore dezorientacje, gdy narządy seksualne są
          kierowane do rzeczy do tego nie przeznaczonych.
          • 24.10.09, 16:57
            Skoro wiec wiadomo jakie narzady seksualne i do czego sa przeznaczone, staraja nam sie wmowic ze jest inaczej.Chca oszukac nawet nauke.
          • Gość: ironia IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 17:10
            I Ty oczywiście masz prawo ustalać tę normę, bo masz monopol na prawdę :-)
            • 24.10.09, 17:16
              z prawami biologii?
              Homoseksualizm to nie tylko choroba na tle seksualnym ale i choroba
              umysłowa.
              • Gość: psycholog IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 17:22
                Przecież w naturze bywają osobniki homoseksualne wśród roślin i zwierząt. Umiesz
                spojrzeć na problem tylko w jednym kierunku i nie dostrzegasz wiele jego
                aspektów. Ja myślę, że do leczenia nadajesz się Ty, bo z Twoją inteligencją
                emocjonalną jest kiepsko. To naprawdę można wyleczyć, nie musisz popadać w
                frustrację na wieść, że świat jest różnorodny!
                • Gość: Zetik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:11
                  Chorobę zwaną homoseksualizmem można i należy leczyć.
                • 24.10.09, 18:17

> Przecież w naturze bywają osobniki homoseksualne wśród roślin i
                  zwierząt. Umies
                  > z
                  Selekcja naturalna eliminuje te skrzywienia, u nas lepiej robią to
                  tryglodyci we flejersach.
                  --
                  ****************************************************************
                  זה לא אנטישמי ששונא יהודים, רק ליהודים שלא אוהבים
                  • Gość: prawda IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 18:21
                    Mam nadzieję, że selekcja Gazety Wyborczej usunie Twój post.
          • 24.10.09, 18:06
            w.i.l napisał:

> Jest tylko norma i chore dezorientacje, gdy narządy seksualne są
            > kierowane do rzeczy do tego nie przeznaczonych.

Na przykład regularny heteroseksualista uprawiający czasami masturbację.
      • 24.10.09, 16:52
        >Pochód 100 chorych na tle seksualnym nalezy skierować do
        >najbliższej przychodni seksuologicznej, zorganizować białą sobotę,
        >wszystkich przebadać i skierować na terapię.

Rzecz jasna nie ma mowy o łamaniu regulaminu lub prawa.
        W normalnym, demokratycznym i wolnym świecie każdemu jeszcze wolno
        mieć swój pogląd na to kto jest chory a kto zdrowy.
        Ale nie w GW. Nie wolno podawać, że homoseksualista jest chory.
        Bo ktoś mógłby po symptomach zauważyć, że tak jest w istocie.
      • 24.10.09, 23:30
        A jak ta terapia ma wygladac?

--
        Elucidator
    • 24.10.09, 15:44
      przyszłość będzie tęczowa...
      panthera25.wrzuta.pl/audio/1uddQvqZlH1/i_ching_06.wojna_chudych_z_grubymi

--
      Według osłów, demokracja, to rządy hien.
      • Gość: ja IP: 89.72.114.* 24.10.09, 16:43
        ludize zawsze musza sie dzielic i sie nienawidzic
        rosjanie nie lubia gruzinow
        polacy nie lubia niemcow
        narodowcy nie lubia homo
        kierowcy nie lubia motocyklistow
        czy zawsze ludize musza sie nienawidzic? czy bez nienawisci mozna zyc?
        chyba nie
        • 24.10.09, 17:10
          myślenie czarno-białe, miłość-nienawiść, nie ma odcieni....ale świat
          się zmienia :-)
          --
          Według osłów, demokracja, to rządy hien.
    • 24.10.09, 15:52
      poza tym miałem nadzieję, że to będzie pierwszy od dłuższego czasy weekend bez
      homoseksualnej propagandy, a tu... no cóż, przynajmniej producenci kakao na
      tym zarobią :)))
    • 24.10.09, 15:54
      relacja jak z wyścigu pokoju
      (tu helikopter tu helikopter)
    • 24.10.09, 15:55
      • Gość: papa m IP: *.hsd1.pa.comcast.net 25.10.09, 02:48
        stary wyjales mi to z ust.
      Natomiast demo lesb i gejów było naprawdę fajne.
      Taki mamy obecnie wybór w Polsce? Albo jesteś jednym z dewiantów,
      albo jesteś łysym kibolem?
      Kiedy doczekamy się manifestacji normalnych, spokojnych ludzi,
      którzy wysłaliby i jednych i drugich krzykaczy do kamieniołomów?
      • Gość: dobry IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 16:05
        A jaka jest definicja normalności? Może Ty się za taką osobę uważasz, więc
        chętnie poznałbym Twoje zdanie na ten temat.
        Wystarczy przyjąć w swoim umyśle kilka usprawnień i nie będziesz zmuszony tutaj
        zamieszczać tutaj tego typu komentarzy:
        * Twoje granice wolności kończą się tam, gdzie zaczyna się wolność innych;
        * Każdy człowiek zasługuje na szacunek, dopóki sam nie zaprzeczy temu prawu;
        * Wystarczy chcieć być dobrym.
        • Gość: C IP: *.wroclaw.mm.pl 24.10.09, 16:16
          POLICJA DO ROBOTY!! a nie to ochraniać. marnotrawstwo publicznych pieniędzy po
          to żeby paru debili sobie pokrzyczało, ze lubią w kakao. żenada
          • Gość: Gość IP: *.acn.waw.pl 24.10.09, 16:28
            Gość portalu: C napisał(a):

> POLICJA DO ROBOTY!! a nie to ochraniać. marnotrawstwo publicznych pieniędzy po
            > to żeby paru debili sobie pokrzyczało, ze lubią w kakao. żenada

Gdyby nie neonaziści pod postacią NOPu, to policja by nie była potrzebna.
            • Gość: wrocławianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:15
              Policja jest potrzebna ale na drogach, nocnych patrolach czy do walki z
              przestępczością a nie po to aby marnować państwowe pieniądze na konwojowanie
              jakichś dewiantów przez centrum miasta.
              • Gość: policjant IP: *.static.korbank.pl 24.10.09, 18:26
                Policji by tam nie musiało być gdyby nie panowie z NOPu. Poza tym geje i
                lesbijki płacą podatki i również mają prawo korzystać z ochrony policji.
                • Gość: Monitor IP: 81.219.156.* 24.10.09, 18:54
                  ... używajmy słowo homoseksualiści. Słowa Gei ani lesbija niema w
                  słowniku
      • Gość: Arti IP: 82.132.136.* 24.10.09, 16:15
        Przeczytaj co napisałes , nie jestes tym "normalnym" , twój post jest faszyzujący.
      • 24.10.09, 17:19
        Nazywanie homoseksualistów dewiantami jest trochę nie na miejscu.
        Dlaczego inność = nienormalność?
        • 24.10.09, 18:47
          A kto ich nienormalność nazwał innością?
          --
        • Gość: Monitor IP: 81.219.156.* 24.10.09, 19:03
          ...chcaiałbym zauważyć jedna podstawową zasadę. Coś co jest w kółko
          międlone w mediach w końcu staje się obowiązującą prawidłowością.
          Najlepszym przykładem są reklamy. Po drugie Nie uważam aby
          homoseksualiści byli tylko inni. Ich punkt widzenia stał się juz
          ideologią i to w dodatku nie tą najwyższych lotów, która by miała
          coś wspólnego z porawą świadomiości i bytu ludzi. Jest to jedna z
          tych ideologii, która niszczy wypracowane przez pokolenia wzorce
          moralne i zachowania które najlepiej służa społeczeństwu. Uważam że,
          to nie homoseksualiści są chorzy ale połeczeństwo które akceptuje
          takie zachowania.
      • 25.10.09, 01:49
        Sam żeś dewiant, a nie normalny, kiedy wreszcie w Polsce ludzie zrozumieją, że
        człowieka nie określa jaką płeć lubi pier***ić, sam nie przepadam za widokiem 2
        kolesi calujacych sie i kiedy widze coś takiego odwracam wzrok z obrzydzeniem,
        nie oznacza to że ci ludzie powinni być pozbawieni podstawowych praw, jak np do
        małżeństwa, czy też dziedziczenia, nie widzę też powodu aby homoseksualne pary
        nie mogły adoptować dzieci, kiedy tysiące dzieci pozostaja w domach dziecka, i
        co jakiś czasach słyszy sie o zgwałconych i zamordowanych ośmiolatkach ale
        oczywiście nasze społeczeństwu uwielbia homoseksualizm porównywać do pedolfili,
        czy też nekrofili i demonizować gejów i lezbijki, za kilka dziesiąt ludzie będą
        patrzeć na małżeństwa homoseksualne tak jak my patrzymy teraz na międzyrasowe,
        które też do lat 60 były zakazane w niektórych Stanach
    • 24.10.09, 15:57
      Godz. 15.05.
      Marsz Równości, coraz potężniejszy, wchodzi na Rynek od strony ul. Wita Stwosza. Policjanci przygotowani do zajęć - założyli kaski, mają tarcze i wielkie pały.

To wszyscy policjanci są odmienieni;)
    • 24.10.09, 15:58
      Ja tego nie rozumiem w czym wam przeszkadzają geje i lesbijki wydaje mi się ze
      to pisze większość ludzi powyżej 30-stki te okrzyki przeciwko nienawiści do
      ludzi innej racji seksualnej.A powiedzieć mi czy nikt nie miał fascynacji jak
      to by było z mężczyzna albo odwrotnie kobieta z kobieta oni tego spróbowali
      podoba im się to dlaczego maja być gorsi od innych ??? PS.Pisał w 100% Hetero
      ;)
    • 24.10.09, 15:59
      Nikt nie ma prawa mowic innym jak maja zyc. Jezeli ktos mysli inaczej to jest wrogiem wolnosci i demokracji.

--
      "Mój pogląd odnośnie religii jest taki jak Lukrecjusza. Uważam ją za chorobę zrodzoną ze strachu i za źródło niewypowiedzianego nieszczęścia rodzaju ludzkiego" - Bertrand Russell.
      • Gość: su IP: *.171.22.36.static.crowley.pl 24.10.09, 16:15
        nie kazdy uwaza wasza demokracje za najlepszy system
        • Gość: . IP: *.chello.pl 24.10.09, 16:49
          Gość portalu: su napisał(a):

> nie kazdy uwaza wasza demokracje za najlepszy system

To zapraszamy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na wycieczkę w
          jedną stronę, bez powrotu do Polski.
        • 24.10.09, 18:12
          Gość portalu: su napisał(a):

> nie kazdy uwaza wasza demokracje za najlepszy system

Znasz lepszy?

Pochwal się; może skorzystamy...
      • Gość: Mobutu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.10.09, 03:46
        Ale z ciebie kretyn... Sędzia i prokurator też nie ma prawa ci mówić jak żyć,
        zrąbie?
    • 24.10.09, 16:05
      Dlaczego nie pokazano zdjęcia homoseksualistów? Typowa manipulacja.
      --
      "Od początku znów zacząć nam przyszło
      I choć nieraz po temu był sprzeciw
      Przyjdą czasy, że w kraju nad Wisłą
      Będą mieszkać polscy poeci." Jacek Zwoźniak
      • Gość: wroc IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.09, 16:29
        pokarzcie się Pani Makuchowska :P
      • Gość: kat IP: 95.108.26.* 24.10.09, 17:09

bo nie wyglądają jak przygłupy. za to chłopaki w szalikach i tępych twarzach owszem
        • Gość: Zetik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:18
          Jeśli boją się pokazać na zdjęciach to pewnie mają facjaty wyjątkowo niewyjściowe :)
          • 24.10.09, 23:43
            Popatrz sobie na filmiki zalaczone do artykulu.

--
            Elucidator
    • 24.10.09, 16:06
      Czy jednak potrzeba wysłać parę - Kobietę i Mężczyznę?
      --
      video.interia.pl/obejrzyj,film,115826
      • 24.10.09, 17:54
        więc o co chodzi?
      • 24.10.09, 18:15
        grunberger napisał:

> Czy jednak potrzeba wysłać parę - Kobietę i Mężczyznę?

Nawet tuzin par hetero tego nie dokona: warunki na Marsie są nie po temu...
        • Gość: Beno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 09:06
          Daruj sobie, on i tak tego nie zrozumie, to zapewne jakiś skin o inteligencji
          myszy. Nikt nie twierdzi, że geje mogą dokonać prokreacji, podobnie jak
          bezpłodna para hetero albo para po menopauzie i nikt nie zamierza takich par
          wysyłać do kolonizacji czegokolwiek.
      chcecie narodowcy żeby było jak w iranie ?
      tam już takich nie ma
      (ale też nudno
      bo przeciw komu demonstrować (?))
      • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 18:20
        Nie będzie ekshibicjonizmu dewiacji to nie będzie kontr-manifestacji.
    • 24.10.09, 16:14
      zycie seksualne zwierzat o ile nie robia to na srodku ulicy.Ale gdy zwierzeta chca promowac to na ulicy stroze prawa powinny je osadzac w schroniskach.
      • 24.10.09, 17:37
        Agencie SB poszoł won
    • Gość: STOP IP: *.multi-play.net.pl 24.10.09, 16:17
      bo mają źle ukierunkowany popęd seksualny żądają przywilejów aby
      społeczeństwo równało w dół do nich.
      • 24.10.09, 18:20
        Gość portalu: STOP napisał(a):

> bo mają źle ukierunkowany popęd seksualny żądają przywilejów aby
        > społeczeństwo równało w dół do nich.

Ciebie też uprzejmie poproszę o wyszczególnienie - najlepiej w punktach - jakich to przywilejów żądają "zboczeńcy seksualni", "aby społeczeństwo równało w dół do nich".
        • Gość: PsssSs IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.09, 18:46
          1. Ochrona w pracy, nie mozna ich zwolnic, nawet jesli maja najgorsze wyniki z
          calego zespolu, bo to przeciez dyskryminacja.

2. Nie wolno o nich zle mowic / nie zgadzac sie z "jedynym slusznym"
          swiatopogladem pod grozba sankcji prawnych.

3. Dodatkowa ochrona prawna w przypadku agresji fizycznej, wieksze sankcje, niz
          za atak na normalna osobe.

4. Pieniadze z budzetu na organizacje "warsztatow", parad, wszelkiej masci
          materialow propagandowych.

Absurdalne ? W Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii i duzej czesci calego
          zachodu juz takie prawa funkcjonuja. Od wczoraj punkt 3 takze w USA.
          • Gość: znudzony IP: 194.1.195.* 24.10.09, 23:38
            Chyba zwariowałem, że wdaję się w tę idiotyczną dyskusję...

1. Ochrona w pracy, nie mozna ich zwolnic, nawet jesli maja najgorsze
            wyniki z
            calego zespolu, bo to przeciez dyskryminacja.

Czy chodzi Ci o to, że nie można ich zwolnić z tego powodu, że są
            homo? Szkoda, że takie prawo jest potrzebne, ale tacy jak 90% osób na
            komentujących ten artykuł zwolniło by geja z pracy tylko za to, że
            jest gejem. Ba nauczyciela najlepszego w szkole byście zwolnili tylko
            dlatego, że jest gejem, podczas gdy nie ma to żadnego związku z tym
            jak wykonuje swoją pracę, tak jak to, że inny nauczyciel nie jest
            gejem.

2. Nie wolno o nich zle mowic / nie zgadzac sie z "jedynym slusznym"
            swiatopogladem pod grozba sankcji prawnych.

Facet. Kto tu kogo? Ile jest homoskualistów? Z 5% społeczeństwa? To
            kto tu kogo dołuje? Wyobraź sobie, że 95% osób wokół Ciebie mówi Ci,
            że jesteś idiotą, bo masz dziewczynę / żonę? Ty czujesz to co czujesz
            - że chcesz być z kobietą, a nie interesują Cię faceci. Jak się
            czujesz? Co się dzieje z Twoim życiem jeśli wszyscy powtarzają Ci, że
            jesteś idiotą? A teraz zwróć uwagę, ile agresji jest w tym co mówi
            się o homoseksualistach, ile gróźb, ile zastraszeń. I prawo państwa
            prawa (nie mówię tu o Iranie, Polsce, czy innych państwach
            kościelnych) nie może tolerować agresji w stosunku do swoich
            obywateli.

3. Dodatkowa ochrona prawna w przypadku agresji fizycznej, wieksze
            sankcje, niz za atak na normalna osobe.

Byłeś kiedyś pobity za to, że idziesz ze swoją dziewczyną, albo ze
            swoim najlepszym przyjacielem (nie gejem)?

Przede wszystkim ochrona prawna jest mniejsza, bo policjant, sędzia
            też jest Polakiem i też jeszcze nie dotarło do niego, że gej też
            człowiek.

4. Pieniadze z budzetu na organizacje "warsztatow", parad, wszelkiej
            masci materialow propagandowych.

Absurdalne ? W Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii i duzej czesci
            calego zachodu juz takie prawa funkcjonuja. Od wczoraj punkt 3 takze
            w USA.

Nie jest to absurdalne. Zastanów się po co i komu potrzebne są te
            warsztaty? Niestety większość nie chce myśleć, powtarza za swoim
            otoczeniem - gej jet be... Nawet geje to powtarzają, bo są w tym
            otoczeniu, ale jak tu się ujawnić, skoro jest się tym gorszym.
            Najlepiej więc krzyczeć jeszcze głośniej - "nienawidzę gejów". Ale
            coraz bardziej ZBACZAM z tematu.
          • 24.10.09, 23:53
            Co do Szwecji:

Gość portalu: PsssSs napisał(a):

> 1. Ochrona w pracy, nie mozna ich zwolnic, nawet jesli maja najgorsze wyniki z
            > calego zespolu, bo to przeciez dyskryminacja.

Bzdura i klamstwo.

> 2. Nie wolno o nich zle mowic / nie zgadzac sie z "jedynym slusznym"
            > swiatopogladem pod grozba sankcji prawnych.

Wolno. Nie wolno natomiast obrazac, dokladnie tak samo jak nie wolno obrazac
            nikogo innego. Ani mniej ani wiecej.

> 3. Dodatkowa ochrona prawna w przypadku agresji fizycznej, wieksze sankcje, niz
            > za atak na normalna osobe.

To akurat prawda, przynajmniej jezeli chodzi o wieksze sankcje prawne. Dotyczy
            to jednak nie tylko atakow na homoseksualistow, ale wszelkie przestepstwa na tle
            tego co po angielsku nazywa sie "hate crime", czyli atakowanie ludzi z powodu
            ich narodowosci, przynaleznosci etniczej, koloru skory, orientacji seksualnej,
            religii, etc.

> 4. Pieniadze z budzetu na organizacje "warsztatow", parad, wszelkiej masci
            > materialow propagandowych.

Dokladnie na tych samych zasadach ktore dotycza innych organizacji. Nie ma
            zadnych specjalnych regul dla organizacji homoseksualistow.

> Absurdalne ? W Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii i duzej czesci calego
            > zachodu juz takie prawa funkcjonuja. Od wczoraj punkt 3 takze w USA.

--
            Elucidator
    • 24.10.09, 16:21
      Geje czy lesbijki, lub jak , kto ich zwal nie naleza do rasy ludzkiej.Sa w sensie statystycznym ich koncowkami.Wymyslili wiec sobie byt,aby do smierci, kosztem gatunku ludzkiego.Sa to zwykle pasozyty.
      • 24.10.09, 16:24
        90 procent ludzkosci jest przeciwna takim zwiazkom.Toleruje je, bo przeciez nawet bezdomnemu psowi daje sie strawe.Nie znaczy to jednak ze beda szerzyc zaraze na caly swiat.
        • 24.10.09, 16:45
          Jeszcze tu jestes ubeku?
        • 24.10.09, 23:56
          Moglbys podac wyniki jakichs badan ktore potwierdzaja liczbe 90% ludzkosci? Bo
          ja znam inne dane z badan przeprowadzonych w n.p. Szwecji, ktora pokazuja ze
          twoje "liczby" to czysty belkot.

--
          Elucidator
      • 24.10.09, 16:43
        Wajdziku ty sbecka kanalio,jak śmiesz gejow szufladkować,szmato
        ubecka
    • 24.10.09, 16:23
      Dlatego, ze przeciwienstwem milosci nie jest nienawisc, lecz
      obojetnosc. Za nienawiscia stoja emocje, ktore moza ronzie
      ukierunkowac. Agresywne zachowanie narodowcow sugeruje, ze oni maja
      skollnosci homoseksualne i zwalczaja je u siebie przy pomocy agresji
      skierowanej na innych homoseksualistow. To jest skadinad normalny
      mechanizm samoobrony ego w konflikcie z superego.
      • Gość: Kasia IP: *.cable.ubr04.dals.blueyonder.co.uk 24.10.09, 16:30
        > Dlatego, ze przeciwienstwem milosci nie jest nienawisc, lecz
        > obojetnosc. Za nienawiscia stoja emocje, ktore moza ronzie
        > ukierunkowac. Agresywne zachowanie narodowcow sugeruje, ze oni maja
        > skollnosci homoseksualne i zwalczaja je u siebie przy pomocy agresji
        > skierowanej na innych homoseksualistow. To jest skadinad normalny
        > mechanizm samoobrony ego w konflikcie z superego.

Masz racje to jest rowniez powod homofobii. Zreszta mozna przeczytac na
        Wikipedii co to jest homofobia zinternalizowana... i wszystko wytlumaczy tych
        narodowcow. Bo przeciez normalny hetero ma to gdzies, cieszy sie ze ma swoja
        dziewczyne i nie ma o co walczyc. A tak na marginesie wlasnie dzis na Festiwalu
        Filmow w Rzymie glowna nagrode otrzymal film "Brotherhood" o nacjonalistycznej
        organizacji anty-gejowskiej...i oczywiecie miedzy dwoma narodowcami rozkwita
        homo-romans.
        • Gość: tay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 20:09
          Obecnie geje są już tak nachalni ze swoją kulturą, że nawet heterycy mają dość.
          Jako, że geje mają predyspozycje do zajmowania się kulturą, sztuką i mediami,
          coraz mocniej zalewa nas taka tematyka. Nawet w głupim Shreku jest tego sporo...
      • Gość: lewak IP: *.chello.pl 24.10.09, 18:00
        Mi też przeszkadzają. Może nie "geje" - nie interesuje mnie co robią w domu ze
        swoimi narządami. Przeszkadzają mi ich demonstracje, parady i nachalna promocja
        • 24.10.09, 18:25
          Gość portalu: lewak napisał(a):

> Przeszkadzają mi ich demonstracje, parady

Dlaczego?

> i nachalna promocja

Możesz wytłumaczyć na czym polega ta "nachalna promocja"?
      • Gość: Monitor IP: 81.219.156.* 24.10.09, 18:47
        ... nie wiem skąd taka dziwaczna teoria. Ale pwenie każna jest dobra
        byle by pasowała do wybranej ideologii. :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.