Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Dolnośląskie   Wrocław   Wrocław   Re: Inni biegli ocenią...

Komentarze do artykułu

Inni biegli ocenią, czy Gucwiński męczył niedźwiedzia

Do sądu rejonowego wróciła sprawa b. dyrektora wrocławskiego zoo Antoniego Gucwińskiego, którego Fundacja VIVA! oskarża o znęcanie się nad niedźwiedziem Mago. Zanim ruszy proces, biegli muszą orzec, czy zamknięcie zwierzęcia na prawie dziesięć lat w betonowym karcerze wpłynęło na jego psychikę.

Re: Inni biegli ocenią, czy Gucwiński męczył nied

Autor: wnukmarycha 10.02.10, 20:14
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
anna22290 napisała:

> Wroclawskie ZOO nie powinno trzymac niedzwiedzia bo poprostu nie ma
> na to warunkow

Od ponad roku ma - w Trzech Króli byłem we wrocławskim ZOO - cisza, spokój, gruba kołderka śniegu, a na niej hasające zwierzaki. No i najważniejsze - Mago i jego siostry na dużym wybiegu, baraszkujące w śniegu.

Standardów rzeczywiście 'nie trzymają' stare poniemieckie wybiegi niedźwiedzi, ale i one się zmieniają - basen kotików najlepszym przykładem.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.