Dodaj do ulubionych

Alzheimer - domy opieki

IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.10, 19:23
Poszukuję domu opieki dla starszej pani chorej na Alzheimera. Najchętniej w okolicach Wrocławia.
Edytor zaawansowany
  • kklement 23.08.10, 20:40
    Mogę polecić Ci dom opieki w Borzygniewie k. Mietkowa. Natomiast
    aktualną listę wszystkich placówek z ich namiarami dostaniesz w
    Miejskim Ośrodku Opieki Społecznej.

--
    "And that government of the people, by the people, for the people,
    shall not perish from the earth"

Abraham Lincoln, Gettysburg 19 XI 1863
  • Gość: Kamilaaa IP: *.internetunion.pl 23.06.14, 09:42
    Sprawdzony przeze mnie ośrodek to Rezydencja Seniora w Tomicach. Okolice Ząbkowic Śląskich, niedaleko Wrocławia.

Również szukaliśmy ośrodka w tych okolicach dla naszej babci. Poleciła nam go znajoma. Babcia przebywa tam już 5ty miesiąc. Jest to ośrodek prywatny. Na opłatę miesięczną składamy się całą rodziną, więc nie wychodzą to wcale wielkie pieniądze, a mamy pewność, że babcia jest pod stałą i profesjonalną opieką.

www.rezydencjaseniora-tomice.pl
    tel. +48 505 646 363
  • marek.nowka 01.12.14, 15:44
    Również z przekonaniem polecam Rezydencję Seniora w Tomicach.
    Od kilku miesięcy przebywa tam Bliska mi osoba. Fizycznie sprawna, umysłowo niestety nie ? 2 lata temu ujawniła się choroba Alzheimera.
    Ośrodek jest dobrze wyposażony, ma uczynną i fachową pomoc. Spokojna okolica, własny park. Mała liczba pensjonariuszy, co zapewnia kameralność i indywidualną opiekę. Pokoje dwuosobowe, czyste i zadbane.
  • jarekseo 30.03.15, 18:18
    Dom spokojnej starości powinien zapewnic takim osobą cierpiącym na chorobę alzheimera odpowiednią opiekę specjalistyczną. To nie jest to samo co opieka nad zdrowym człowiekiem. Z tego co się orientuje to jest świetny dom seniora w garwolinie.

Pozdrawiam,
    Jarek
    Moja strona

--
    Przeprowadzki
  • Gość: autor555 IP: *.play-internet.pl 06.04.15, 23:27
    Sami się reklamujecie dziady mojego tatę zajechaliscie tak ,że po 2 tygodniach u was wylądował w szpitalu odwodniony i niedożywiony masakra
  • przemo33.p 30.12.16, 18:48
    Firma JUSTYNA DOM współpracuje z Prywatnymi Domami Opieki na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce specjalizującymi się w opiece nad chorymi na Alzheimera. Mamy obecnie cztery placówki, które świadczą usługi opiekuńcze nad osobami w podeszłym wieku dotkniętymi tym schorzeniem. W swojej ofercie mamy placówki nowo powstałe o bardzo wysokim standardzie, ale też takie które istnieją na rynku od blisko 10 lat. Są to placówki zajmujące się specjalistyczną opieką długoterminową, krótkoterminową oraz dzienną (dotyczy osób po przebytym leczeniu szpitalnym oraz wymagających opieki pod nieobecność rodziny).
    Proponowana przez te placówki forma opieki stanowić ma niejako odpowiedź na trudności, z jakimi borykacie się Państwo na co dzień. Dostrzega bowiem wieloaspektowość opieki na osobami starszymi, chorymi na Alzheimera.

Przed przyjęciem do placówki wymagana jest dokumentacja medyczna. Firma Justyna DOM pomaga w załatwieniu spraw formalnych związanych z przyjęciem.
    Ceny w Prywatnych Domach Opieki kształtują się w granicach od 2900 do 5000 zł za miesiąc przy pobycie długoterminowym. Za usługę pośrednictwa firma nie pobiera żadnych opłat. Jeśli szukają Państwo placówki dla babci, dziadka lub znajomej, placówki godnej zaufania, która to placówka posiada wpis do rejestru wojewody to polecamy naszą firmę. Serdecznie zapraszamy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakty pod numerem telefonu 693 465 703 lub na adres e-mail: justyna.dom.opieka@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka