Dodaj do ulubionych

kto jezdzi do Lodzi??

03.04.04, 22:59
kto z Was jezdzi do Lodzi lub w jej kierunku czesto lub troszke mniej czesto,
z Wrocka (lub zza niego, byle przez)?? potrzebuje sie przemiescic sie
pomiedzy tymi dwoma miastami...

abi_@op.pl
Obserwuj wątek
        • diabelek2 Re: kto jezdzi do Lodzi?? 05.04.04, 19:39
          wiesz co ??
          ja bym na Twoim miejscu tak sie nie dziwiła, że nikt tak ochoczo nie chce Cię
          zabrać do łodzi, czy gdziekolwiek indziej,to nie są juz te piękne czasy kiedy
          można było jeździź stopem i zabierać stopowiczów z drogi bez obawy o swoje
          źycie, samochód...
          nikt Cie tu na forum nie zna, nie chodzisz na spotkania forumowiczów, i masz
          pretensje ze nikt Ci nie proponuje transportu.
          powiem tak, jak jadąc do Lodzi nie zaproponowałabym Ci zebys mi w tej drodze
          towarzyszyl, bo bym sie bala,przeciez Cie nie znam, a jako dosc strachliwa
          osoba ,no poprostu nie.co nie oznacza wcale ze twierdze ze jestes jakim zlym,
          okropnym ,czlowiekiem, czychcającym na zycie forumowiczów, zapewne jestes
          prawny i mily, usmiechnietym ludzikiem, ktory chce sie tylko szybko dostac do
          jakiegos miasta....

ale niestety ciezki czasy nastaly i nikt juz nie ufa ludziom (obcym) -ja
          przestałam
          zasada tzw.ograniczonego zaufania!!!
          serdecznie Cie pozdrawiam, mam jednak nadzieje ze wkońcu ktoś Cie zabierze!
          agnieszka
          --
          ...a dusza ma anielska...
          • ab84 Re: kto jezdzi do Lodzi?? 05.04.04, 19:59
            zdaje sobie sprawe ze ufac nie wolno kazdemu... ja tez nie ufam i tez nie mowie
            ze od razu bym komus wsiadla do auta, tym bardziej ze dziewczyna jestem... ale
            bywa ze ktos sluzbowo jezdzi w ta i w tamta i nie widzialby problemu zabrac
            kogos... i wcale nie najezdzam na ambicje mieszkancow wrocka, ani nie mam
            pretensji, bo w lodzi wcale tez nie tak latwo... po prostu chcialam temat do
            gory podciagnac.
            rowniez pozdrawiam :)
            • diabelek2 Re: kto jezdzi do Lodzi?? 05.04.04, 22:32
              ab84 napisała:

> zdaje sobie sprawe ze ufac nie wolno kazdemu... ja tez nie ufam i tez nie
              mowie
              >
              > ze od razu bym komus wsiadla do auta, tym bardziej ze dziewczyna jestem...
              ale
              > bywa ze ktos sluzbowo jezdzi w ta i w tamta i nie widzialby problemu zabrac
              > kogos... i wcale nie najezdzam na ambicje mieszkancow wrocka, ani nie mam
              > pretensji, bo w lodzi wcale tez nie tak latwo... po prostu chcialam temat do
              > gory podciagnac.
              > rowniez pozdrawiam :)

cześć!!!
              widzisz, może na początku trzeba było napisać , ze jestes studentką, ze jestes
              kobietą... to też już inaczej już sprawa wygląda;))))
              ja mimo wszystko nie jade do Lodzi, (nigdzie nie jade, nie mam auta;))).ale
              teraz jak bym jechała, to zabrałabym Cie ze sobą:)))
              zycze powodzenia w akcji
              aga

--
              • ab84 Re: kto jezdzi do Lodzi?? 06.04.04, 11:41
                nie napisalam ze jestem studentka ze wzgledu na to ze obawialam sie ze ktos
                moze sie znajdzie ale tylko dlatego ze jestem mloda dziewczyna... a mi na
                atrakcjach w czasie podrozy nie zalezy...
                coz, moge tylko zalowac ze nie masz auta i nie jedziesz do Lodzi :)
                serdecznie pozdrawiam :)
        • diabelek2 Re: kto jezdzi do Lodzi?? 05.04.04, 19:41
          ab84 napisała:

> pojawia sie pytanie... wszyscy mieszkancy Wrocka i okolic siedza u siebie i w
          > Polske nie jezdza... czy tez moze jezdza ale ie sa chetni do pomocy...

i jeszcze jedno, proszę mi tu nie wjezdzac na ambicje ze wroclawianie nie sa
          chetni do pomocy...bo są i to bardzo...wytłumaczenie ,następny post!

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka