Dodaj do ulubionych

Jak strzelić sobie w stopę wyborczym plakatem

11.11.10, 14:49
Strasznie mnie ubawiła zaobserwowana wczoraj sceneria.
Zmuszony byłem przejechać przez ul. Krzywoustego, przez tzw stare Psie Pole. Okolica przez Boga i władze miasta zapomniana, ulica dziurawa, krzywa, kałuże i błoto, po bokach straszą walące się kamienice z odrapanymi murami, powybijanymi oknami. Korek gigant- jak zwykle tam w czasie powrotów z pracy w dzień powszedni. Ludzie stłoczeni w autobusach jak sardynki w puszcze.
I co wisi na latarniach, w sąsiedztwie tej nędzy rozpaczy i beznadziei? Wielkie plakaty wyborcze obecnego radnego rady miejskiej Wrocławia, kandydata do sejmiku z hasłem "Euro 2012 jest najważniejsze".
Panie kandydacie, wróżę powodzenie :) Własnej partii też Pan się niechybnie przysłużył :)
--
Edytor zaawansowany
  • map4 11.11.10, 15:19
    pingwiniarz napisał:

> I co wisi na latarniach, w sąsiedztwie tej nędzy rozpaczy i beznadziei? Wielkie
    > plakaty wyborcze obecnego radnego rady miejskiej Wrocławia, kandydata do sejmi
    > ku z hasłem "Euro 2012 jest najważniejsze".

Zdjęcie, kurna, strzel zdjęcie !
    Te plakaty na tle rzeczywistości są rzeczywiście ... no nie do podrobienia.

Przypominam sobie z bardzo starych czasów neon "przezorny zawsze ubezpieczony" z ludzkiem skradającym się z worem na plecach. Jajo polegało na tym, że ten gość skradał się w stronę siedziby wojewódzkiej psiarni, znajdującej się jedną ulicę dalej.

Idea wieszania XXI wiecznych plakatów w XIX wiecznym otoczeniu jest równie absurdalna jak cała pomarańczowa alternatywa albo skradający się w stronę posterunku milicji obywatelskiej złodziej.

Nie przypuszczałem, że radni to tacy jajcarze.

--
    Wrocław bez cenzury
  • Gość: Łoś_bimbacz IP: *.ip.netia.com.pl 11.11.10, 15:37
    Wczoraj POwrót do domów trwał jakoś nadzywczajnie długo, ale przynajmniej znamy PRiorytety Dynamizmu: zabezpieczenie zysków z PIłkarskiego Swięta dla uefy i paradygmat piłki noznej...... zrób zdjęcie:))
  • pingwiniarz 11.11.10, 15:42

Tyle że to nie dynamiczny ale POmpatyczny kandydat.
    www.bobowiec.pl/
  • Gość: Łoś_bimbacz IP: *.ip.netia.com.pl 11.11.10, 15:47
    > Tyle że to nie dynamiczny ale POmpatyczny kandydat.
    > www.bobowiec.pl/

To POmpatyczne PRiorytety są zbieżne z Dynamicznymi:), ale dramatycznie oddalają się od zachcianek prostych tubylców.....
  • Gość: emeryt IP: *.wroclaw.mm.pl 11.11.10, 16:23
    Jestem emerytem, ktory bardzo chce dorobić do głodowej emerytury. Powiedzcie, jak można dostać taką robotę, jak wy- to znaczy siedzenie na kompie i wypisywanie na forach internetowych głupot na politycznego przeciwnika waszego zleceiodawcy? Gdzie się można zgłaszać? Chętnie dołączę- mam czas i pomysły. Czekam a odzew.
  • Gość: Łoś_bimbacz IP: *.ip.netia.com.pl 11.11.10, 16:33
    >Chętnie dołączę- mam czas i pomysły.

daj PRóbkę swojej kreatywności:))
  • pingwiniarz 11.11.10, 17:21

Jak widać wiek nie zawsze idzie w parze z rozumem.
    Rzygać się chce i odechciewa się wszystkiego, gdy widać jak prosty jest świadopogląd niektórych.
    Piszesz coś o Dutkiewiczu - bojówka PO.
    Piszesz cokolwiek o kimkolwiek z lokalnej polityki - dokładnie niewiadomo kto zlecił, ale na pewno ktoś ci zlecił takie obsmarowywanie..
    eh...
  • map4 11.11.10, 16:21
    pingwiniarz napisał:

> Tyle że to nie dynamiczny ale POmpatyczny kandydat.

toż to jedna <ocenzurowano> przecież.

Ciśnie mi się na język określenie, za które na 110% zostałbym pozwany w trybie wyborczym. Pewnie przez obydwie partie jednocześnie.

A zdjęcie zrób samemu i nie wymiguj się stroną internetową kandydata. Kluczowe jest kadrowanie, czyli takie ujęcie, które oprócz billboardu kandydata złapie możliwie dużo otaczającej billboard rzeczywistości. Dopiero kontrast dodaje wartości zdjęciu. W tym przypadku kontrast pomiędzy reklamą a rzeczywistością.

--
    Wrocław bez cenzury
  • pingwiniarz 11.11.10, 17:23
    Dzięki za cenne wskazówki :)
    I niczym się nie wymiguję, tylko mam chwilowo inne rozrywki...
    Będzie wisiał do soboty, powineniem to zrobić, bo będę tam znów.
    --
    "W czasie wizyty Michela Platiniego, kiedy wiedzieliśmy już, że jest niedobrze, woleliśmy mówić, że wszystko jest w porządku, bo to był czas, kiedy rozpoczynaliśmy rozmowy o tym, gdzie odbędzie się ćwierćfinał Euro". (copyright Najlepszy Sternik w RP).
  • pingwiniarz 14.11.10, 17:41

Miałem zrobić fotki, to zrobiłem.
    Musiałem tamtędy ostatnio znów przejeżdzać i aparat był już przygotowany.
    Niestety nie ma najlepszego efektu jaki mógł być - tzn. bilbordu i ciekawego otoczenia w jednym kadrze. Ale i tak jest nieźle - pierwsze bilbordy są już na wjeździe na stare Psie Pole, zaraz potem jest to co na zdjęciach.
    Zresztą plakatów różnych kandydatów jest całe mnóstwo.
    Dobra, to jest mój tendencyjny fotograficzny zapis wycieczki:

picasaweb.google.com/102548513091974044009/WycieczkaNaPsiePole?authkey=Gv1sRgCNyb8r6Nh6D1gwE#
  • Gość: Łoś_bimbacz IP: *.ip.netia.com.pl 14.11.10, 18:33
    Zdjęcia 18, 22, 42 godne POchwały:))) A Bobowiec całkiem dobrze POwieszony, bo w krzakach, a nie na ruinie. Na południu też mnóstwo mieszkanki Bobowiec/Piechata, co łypie z każdego płota:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka